12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Pares
    #5906
    Nekem tetszett ez a rész. Ennyi. :D
  • The Protector
    #5905
    Értem én,de a harapás is azért fertőző gondolom én mert nyál kerül beléd vagy vér,bekerülve a véráramba pedig megtörténik a fertőzés.Éppen emiatt nincs különbség aközött,hogy vkit megharapnak vagy csak simán a szájába fröccsenik egy kis nyál/vér,vagy a szemedbe stb..........
  • cylonflatus
    #5904
    Ja igen, ez a fertőzésveszély kérdés tényleg érdekes, nem csak a TWD-nél, más hasonló témájú filmeknél szintén. Itt, a TWD univerzumában ez a probléma azzal van feloldva, hogy a zombivá válásért felelős vírus(?) alapból benne van mindenkiben, így aki harapás nélkül hunyt el, az is ugyanúgy zombivá változott, mint akit megharaptak. Tehát a problémát okozó vírus fertőzőképessége az AIDS-hez hasonlítható.
  • The Protector
    #5903
    Ha már a walking dead furcsaságairól van szó akkor én a vért említeném meg.
    Ha itt apokalipszis lenne én kendőt tennék vagy vmit a szám elé,mert amekkorát fröcsögnek a zozo-k,tuti a számba menne bele vagy a szemembe,de ha már sebed van és arra fröccsenik,az is gáz.Persze filmszerűen ez rendben van,mert senki nem akarná őket egész film alatt maszkban rohangálni.
  • Susarc
    #5902
    mikor veszik már észre a nyomik:P /sry máshogy ilyen foku balfékségre már nemtudok szebbet írni/ ,hogy a V í Z amivel locsolják a zöldségeket meg fürdenek benne elbaxottul szennyezett! gondolom a sok hulla miatt a környéken,beleívódott a földbe és bejuthatott a kutakba+ivóvíz rendszerbe?:P NOOBOK ezek 1 hltig se bírnák az LV-426-on!:D
  • mascarun
    #5901
    Az előző évadban a börtön hátulja le volt omolva a picsába! Kíváncsi vagyok hogy azt megcsinálták vajon vagy ugyanúgy jöhetnek be rajta a zombik!
    (Gy.k.: Ahol Tyreese-ék bejutottak a börtönbe!)
  • R4ng3r
    #5900
    Holnap nézheted, online streamen néha megpróbálkoztam vele de nem ajánlom.... :D
  • IXEMGabeo
    #5899
    Amúgy a 10. helyen áll a Walking Dead;) Mindenről szó esett csak a sorozatról nem:D

    Várós a 3. epizód egyébiránt...
  • IXEMGabeo
    #5892
    A Lost az állítólag elejétől a végéig megtervezett sorozat volt nem pedig évadonként írták a történetet...1. évad kezdetekor is tudták mi lesz a befejezés
  • IXEMGabeo
    #5891
    Kezd el nézni a Supernaturalt 1-5. évadig...az garantált szórakozás lesz
  • IXEMGabeo
    #5888
    Szerintem az a legjobb edzés, ha úgy ahogy van felirat nélkül angolul hallás után nézi a filmet vagy sorozatot, mert akkor nem kell koncentrálni a magyar írásra, hanem mindenki azokból a kifejezésekből tanul vagy fordítja ahogy éppen hallja vagy tanulta... Persze megnézek egy Misfitset felirat nélkül akkor azért húzom a fejem, hogy mi van, mert a britek és az ír származású emberek pokolian elharapják a szavak végét xDDD
  • Hecker007
    #5878
    Nagy kalappal!
  • The Protector
    #5876
    Köszönöm szépen.
    Spoilerben leírom miért műtenek.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Leíom nektek.Tanuljatok belőle,főleg aki fiatal.
    Kövér voltam 18éves koromig.Változtattam az életemen.Olyan 107-120kiló között voltam a 176cm-hez.Lefogytam 2-3hónap alatt 65kilóra.A bőröm nem volt képes követni ezt a súlyvesztést és megmaradt a felesleges bőr.Hiába kondizok,izmosodtam rengeteget,de ez maradandó.Soha nem veszem le a pólóm mások előtt,megmaradt bennem a dagadt kori szégyenlősség.Még a bnőm előtt sem veszem le a pólóm,max trikóban vagyok.Ez van.Strandon sem veszem le.Most viszont elérkezett az idő arra,hogy elmenjek plasztikai sebészhez.Már mindent lebeszéltem vele,holnap megyek a vizsgálatokra,hogy alkalmas vagyok-e a műtétre,azaz vért vesznek,EKG ilyenek.Teljes plasztikai átalakítás lesz,mell és hasfelvarrás.Leszedik a köldökömet,mellbimbómat körülvágják,ilyenek.3napig leszek a kórházban,aztán itthon 1-2 hét fekvés és kb 6hét alatt épülök fel teljesen.Addig nyugodtan kell lennem,semmi megerőltető vagy ilyesmi.Önmagamat kell midnen nap inejkcióznom és 6hétig kell haskötőt viselnem.



    Hát az voltam,ez lettem,bár az uccsó kép is van már fél éves.
    Bárkinek tudok seígteni fogyós témában,bátran keressen fel.
    November 7.én pedig szorítsatok nekem,hogy minden rendben menjen.
  • R4ng3r
    #5874
    Nem te miattad, hanem Jazzy bunkó stílusából lett ez az egész.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az elit alakulat tényleg jó,német oldalról is vannak benne huncutságok. Ugyanazon rendezőktől jó még a The Pacific meg elvileg készül ugyanilyen sorozat repülős témában is.
  • jazzy
    #5873
    Dehogy miattad lett, nem a te hibád.

    Nézzed őket bátran, nem fogsz csalódni egyikben sem. Nem tudom miért leszel 1 hónapra kórházban, de jobbulást így előre is.
  • The Protector
    #5872
    Ne haragudjatok,de miattam lett itt flém,legalábbis az én témámból alakult ki,mert tanácsot akatam kérni.

    A Walking Dead továbbra is fav+

    Lenne is egy kérdésem/észrevételem.
    Azzal,hogy Rick elégette az inget és visszatette a pisztolyát ez jelképesen szerintem azt akarta kifejezni,hogy nem ment neki/feladta ezt a földművelős dolgot és visszatér annak aki valójában.Nekem ez tűnt fel,ez jött le.

    És most Offolok a soozatokhoz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon köszönöm a sorozat ajánlásokat.A Breaking Bad az ami majd szerintem pörögni fog,ha az meglesz akko szerintem választok még valamit.A Dexter szimpatikus még nekem.A trónok harca meg Spartacus nekem sajnos nem szimpatikus.Tesóim a maffiózokat nézték,annak is lesz esélye esetleg.
    Ajánlani is szeretnék nektek.
    Band of Brothers/Elit alakulat

    Életem egyik legjobb sorozata.Bátran ajánlom mindenkinek.

  • R4ng3r
    #5852
    Ha az aktuális részről lement a vélemény akkor ott van a következő, esetleg a képregény és a sorozat közti átmenet. Ahhoz képest egy ideje már csak a Lostról meg egyéb sorozatokról van szó.
  • Tikal #5841
    az mi?
  • jazzy
    #5840
    Téged mi érdekel? Illetve úgy értem neked mi tetszik?
  • DasIsFuck
    #5839
    Én meg az ilyen aláröhögős shit-comok 90%-át.
    az egy dolog h tv-be elkapod és ha nincs más nézed egy darabig úgy még el is lehet kuncogni rjatuk, na de h letöltsek belőle mondjuk 80gb azt daráljam érdeklődés gyanánt hát abba beleőrülnék...

    például néha néha elkapogattam a hogy tanálkoztam a mamóddal neveetű agyonhypolt förmedvénnyel a tv-be hát próbáltam keresni a viccet benne, meg h mi érdekelheti ezen az embereket annyira, de nem nagyon jött le.

    ugyan az a véleményem mint pl az ilyen őrültség/paródia animékről, nézhetetlenek.
    nem viccesek,történetük komolytalan ezáltal érdektelen is...
  • SzinesGeza
    #5838
    Gondolom mind a ketten BTK-sok vagytok. ;)
  • NovaTerra
    #5837
    Van erre egy kifejezés. Nem jut most eszembe. Nem a Lost alkotói találták ki, regényekben is elterjedt. A lényeg az, hogy mindig vessünk fel újabb kérdéseket. Sorozatban ez annyi, hogy 10 rejtélyt bedobunk, aztán azt majd megválaszoljuk. Legalábbis ez a látszat, de következő részben egy választ, újabb tíz kérdés követ és így tovább. A nézőt, olvasót pedig leköti, mert hajtja a kíváncsiság, és az a tudat, hogy egyszer választ kap. Jobb esetben a meg is kapja majd. Rosszabban a készítők se tudják a választ, mert nincs, csak azért csinálják, hogy elnyújtsák a történetet és fenntartsák az érdeklődést.

    Én LOST-ból két évadot bírtam, harmadikból megnéztem néhány részt és dobtam.
  • Evoluti0N
    #5836
    Sajnos .
  • Tikal #5835
  • cylonflatus
    #5834
    De igaza van, a Lost tényleg reformot hozott a tv-s habitusba, tényleg mérföldkő volt. Ő indította el azt a sorozatgyártási hozzáállást, hogy elég egy jó ötlet, abból egy pofás pilot, aztán húzzuk mint a rétest, és fingunk sincs hogy mit akarunk a történettel kezdeni, időnként, jellemzően 2-3 epizódomként, az utolsó 2 percben elhintünk valami mindfuck toposzt, így tovább misztikuskodhatunk baromi magabiztosnak mutatva magunkat, mintha minden kurvára ki lenne találva, közben Hollywood kokain fogyasztása szigorúan monoton növekvő tendnciát mutat, mert már fél kiló fogy hetente, hogy kiizzadjunk magunkból valamit... viszont ebből nagyon ritkán lesz siker, mert a lufi hamar kipukkad, a nagy ötletről meg kiderül, hogy abból max 3 epizódra, és nem 3 évadra futja. Példát hagy ne mondjak, elég csak visszaemlékezni a rengeteg lelőtt-, elsőre "hű ez mekkora lesz" című csalódásokra. Hát ebben volt mérföldkő a Lost. Csak ő a ritka kivételt képviseli. A tv-s producerek meg bevették, hogy ezt a bravúrt mindig el tudják majd játszani.
  • Tikal #5833
    tényleg szar… nekem se kedvenc
  • szucsy89
    #5832
    Én úgy szoktam, hogy benyomom az IMDB-n a top 100-as sorozatlistát, és onnan szemezgetek, aminek az alapsztorija jónak tűnik... nehogy mások döntsék már el, hogy nekem mi tetszik. Meg kell nézni abból ami érdekel/nagyon ajánlják 3-4 részt, és ha tetszik akkor ledarálni.
  • Vaxi
    #5830
    mások vagyunk :)
  • Austin Bailey
    #5829
    én például a bigbanget nulla szinten találom viccesnek.
  • Vaxi
    #5828
    ezeknek is +1.
    bár én szeretem a mostani supnatokat is, de csak a fanboyság miatt.
    Breaking Bad és GoT kötelező, a bigbang meg sírvaröhögős.

    jó azért, hogy vannak jó sorozatok.
  • Vaxi
    #5827
    +1
  • raymondcurto
    #5826
    A Lost azért van az elsők között,mert Magyarországon a legtöbb emberhez ez jutott el.( A Prison Break mellett)
    De nézz inkább külföldi listákat,ahol nem igen szokták még a 10-ben sem említeni,imdb-n is 14-15. hely környékén van.Én láttam,de szerintem egyáltalán nem megkerülhetetlen,sőt,így utólag jobb lett volna ha megkerülöm,és egyáltalán nem reformált meg semmit.
    Bocs az offért.
  • bcrics
    #5825
    Eddig.
  • Austin Bailey
    #5824
    nem valószínű, hogy megkerülhetetlen, mert én például eddig tökéletesen emgkerültem.
  • bcrics
    #5823
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eltekintve attól amit írnak róla, -mégpedig hogy megreformálta az újkori televíziózást,
    Ha egy társaságban, Online Filmes oldalakon, blogokon szóba kerül hogy ki szerint melyik az utóbbi 10 év legjobb, legtöbbet vitatott sorozata, akkor azért a Lost az első helyen van.
    A rengeteg geget és utalást meg a mai napig megtalalod mozifilmekben róla, pl.:
    A 40 és annyi c. Filmben.

    Vmi ilyesmit jelent.
  • Austin Bailey
    #5822
    mi az, hogy "megkerülhetetlen"?
  • Austin Bailey
    #5821
    rám az a sorozat nem volt nagy hatással.
  • NovaTerra
    #5820
    Rome nagyon jó. Ha befejezett sorosat, akkor a Ment meg-et, (Rescue Me)is ajánlom. Az OZ szintén HBO sorozat, kiváló. Csak elég brutális, szóval az tényleg 18+ sorozat és nem csak azért, mert mutatnak benne péniszt.
  • Tikal #5819
    Első két évad jó… ha már római kor akkor ROME, sokkal jobb sorozat, nekem jobban bejött.
  • Tikal #5818
    azért nem tud érdekelni a Lost, mert nincs mögötte semmi, csak pakolták egymás után a részeket, egy idő után meg már az irók se tudták, hogyan másszanak ki a szarból amit magukra lapátoltak.. lásd a befejezést is… jól indult pedig...