12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • raymondcurto
    #5948
    Könyvek,magazinok derékra kötözését még börtönökben is használják a szúrások ellen.
    Igazából ezek ellen a csoszogó zombik ellen nagyon könnyen lehetne védekezni,csak akkor nem lenne izgalmas a sorozat.
  • NovaTerra
    #5947
    Nem is azt várom, hogy olyan jól bánjanak velük, mint egy képzett harcos, de akkor is, ha már adott a cucc, akkor használják! Egy sima női magazin a maga 90 oldalával elég jó védene harapás ellen karhoz rögzítve, vagy derék köré ragasztózva, kötözve. Nem tudja ember átharapni, de még a harapásáról híres hiéna sem szerintem. Boltokban meg jártak, simán összeszedhetnének mindenféle dolgot. De ehelyett neki vágnak a beszerző útnak egy kalapáccsal, egy pólóban. Meg itt a börtönben tényleg adottak a rohamfelszerelések. Alap lenne, hogy azt használják.
  • IXEMGabeo
    #5946
    Michonne jól bánik a kardjával azért:)

    itt a kocsis jelenetnél védőruha nélkül ide vagy oda kurva sokan bekerítették őket...Tyreese durva volt, pillanatra megijedtem, hogy ott marad:D, de milyen laza volt agyalt a kocsiban majd dühöngőként nekiindult a tömegnek:D új kedvencem lett ő
  • DasIsFuck
    #5945
    csak sajnos a 21.századba nem sok olyan embert találnál aki a kard+pajzs-al jól tudna bánni, mert ez már nem a középkor...

    egy római osztag tuti h levágná ezeket ha nem lenne náluk lőfegyver, egyébént eggyetértek a mondandód nagy részével...

    elég vicces h amikor ezzel j9n vki mindig jönnek a "na de akkor mit néznél..." hozzászólások.

    a probléma az h amíg nem ilyen állami börtönbe voltak ahol potenciálisan vannak olyan felszerelések amik nagyon is segítenek távol tartani a zombikat+van megfelelő felszerelés addig ez nem volt baj, de amint behozták őket ez olyan alap lett volna, főleg h ha itt is terveztek maradni...
    Pont azért akartak itt maradni mert egy jól védhető biztonságos hely...

  • Austin Bailey
    #5944
    na sikerült végigolvasnom az összes kommentet. Remek hogy mindenki így
    összevezsett. A bigbanget nem szeretem, és ettől nem fogm magamt szégyellni.
    Viszont én ettől a résztől rohadtul kiakadtam. Mégpedig rögtön az elején. Glenn meg még páran ott ássák a sírokat, és elhangzik, hogy 12 halott van, vagyis az első jelenet alapján azt godolnánk, hogy legalább eltelt 2-3 nap, erre kiderül, hogy ugyanabban a pillanatban vagyunk, ahol a múlt héten befejeztük, és Rickék ott drámáznak a hullák mellett. Ez nagyon érdekes ahhoz képest, hogy a két elkülönítés az indolklás szerint csak elővigyázatosságból történt, és nagyjából 20 percel korábban Tyreese vígan besétál egy csokor virággal a karanténba. Ha emellett lett volna még 12 beteg, akkor közel sem lehetett volna ezt megtennie és Carol húzásának sem lett volna értelme. Így az egyetlen magyarázat az marad, hogy az alatt az idő alatt, amíg Tyrees észreveszia hullákat, és mindenki odamegy 12-en megbetegednek és meghalnak, és ez pedig egy cseppet sem rémisztő, hiszen Glennék nem rémültek voltak, hanem törődöttek.
    A másik verzió, hogy ez egy összecsapott végigoondolatlan szar húzás volt, és nincs itt semmi komolyan kitalálva
  • Austin Bailey
    #5943
    igaziból itt az a gáz, hogy ha mindenkiben benne van a vírus, akkor miért hal meg pár órán belül az, akit még pluszban megharapnak
  • Austin Bailey
    #5942
    engem igaziból az érdeklne, hogy a műtétednek mi a finanszírozás, ha ez nem indiszkrét. Igaziból csak az a része érdekel,e hogy úgy tudom a plasztikqai műtéteket fizeti a TB amennyiben komoly életminőségjavlással járnak. Ez beleesik ebbe a kategóriába?
  • NovaTerra
    #5940
    Nem ismerem.
  • IXEMGabeo
    #5938
    Túl sok 7 dayssel játszhattál:D
  • NovaTerra
    #5937
    Ja, akkor kénytelenek lennének normális történetet írni és összetettebb jeleneteket forgatni.

    Az a poén, hogy még pajzsuk is van a börtönben. Szóval elég komolyan beöltözhetnének és kb. esélytelen lenne egy csoszogó zombi ellenük. Csak nagy tömegben lenne esélyük a zombiknak.

    Szerintem jóval találékonyabb az ember. Lenne egy csomó trükk, amit használnának. Például hangosan csörgő óra vagy valami. Feléjük tart egy tucat zombi, felhúzza az órát, eldobja, az elkezd csörögni és ellenkező irányba vonzza a zombikat.
    Börtön köré is már rég árkokat kellett volna ásni, bele pedig kiálló dárdákat rakni. A vak is látja milyen hatékony a kard. Azt miért nem szereznek vagy csinálnak? Nem kell szuper szamurájkard legyen. Vagy minimum két méteres dárdákat. Csak messzebbről lehessen vágni, döfni vele, mint egy kalapáccsal. Egy római középkori osztag pár nap alatt megtisztítaná a környéket.
  • IXEMGabeo
    #5936
    Carol karaktere pont most lett érdekes, hogy gátlástalanul eltett, elégetett 2 embert

    Austin meg azt hitte felgyújtották magukat x:SA:SAD
  • bcrics
    #5935
    Hát vhogy a Drámának ki kell alakulnia vazze.
    Szépen néznénk ki mindenki logikusan viselkedne, normálisan beöltözne.
    Akkor nézhetnénk a nagy semmit.
    Így legalább itt van egy csoport dillettáns Pszichopata.

    Carolt meg igazán kilőhetnék már picsába.
    teljesen felesleges ide.

    De hogy Darylből is egy emóshajú celebet csináltak, ehh.

  • szucsy89
    #5934
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Carollos rész mi volt már megint? Megy felé 10-12 zombi, ő meg ott basztatja azt a kurva csövet míg majdnem megeszik... Továbbra sem értem, elindulnak 4-en kocsival egy ilyen útra, és semmi védőcucc nincs rajtuk? Legalább az alább linkelt karvédő vagy sisak lenne mindig azon, aki kimerészkedik.
  • bcrics
    #5933
    Azért ez szép volt:
    Kép
  • Narxis
    #5932
    De úgy álmodoztam, hogy ha ott lennék Rickékkel... :DD
  • Pares
    #5931
    Szerintem a szezon végén eljutnak valami táborba, és ott lesz a kormányzó is.
  • kissssss
    #5930
    hát ez kész...
  • SzinesGeza
    #5929
    A "böri zuhanyzója" kézi pumpával működött egy hordóból.

    És családon belül pubizzál, ne itt.
  • F2004
    #5928
    Governor is elő fog kerülni előbb-utóbb.. Szerintem pont a szünet előtt.
  • Susarc
    #5927
    2 szivattyú is volt a részben pubi....+ esővíz és az előző részben a böri zuhanyzója is üzemelt még....:P
  • haxoror
    #5926
    97.1
  • SzinesGeza
    #5925
    ivóvíz rendszer?

    Szerinted az magától működne? :)

    Esővizet használnak.
  • tigeroo
    #5924
    hasonlííít

  • Monoton
    #5923
    Szerintem csak az évad feléig, a nagyszünetig foglalkoznak a járvánnyal.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aztán megindulnak abba a menekülttábor valamibe amit a rádióban hallottak :D
  • IXEMGabeo
    #5922
    olyan jól álmodozol csak éppen felesleges:D Magyarországon kurva kevés boltot találnál ahol Sniper bolt van xDDD ez nem USA
  • IXEMGabeo
    #5921
    pff és akkor az előző kettő mi volt?

    Tele volt logikátlan bakikkal...

    ez pedig tele volt drámával és még egy kis izgalmat is beletettek. Alakulnak a karakterek az évadra
  • NovaTerra
    #5920
    3 közül ez volt a legjobb rész. A vizet meg forralják már fel! Egyébként is, járvány közepén meg főleg.
  • Monoton
    #5919
    Na végre Tyreese színre lépett Amúgy meg gyenge rész volt :D
  • Narxis
    #5918
    Ja meg minden nap edzenék a kerítés közelében, közelharc gyakorlása a zombikkal másik nap meg sniperkedés és így váltogatnám. Meg lenne összekészítve egy túlélőcsomag a cellámban ha forrósodna a talaj. Na ilyen a felkészültség...
  • IXEMGabeo
    #5917
    bocsánat lehet spoilerezni kellett volna szóval csak óvatosan...
  • IXEMGabeo
    #5916
    Hmm na végre egy epizód, ahol fokozódott a feszültség. Tyreese az elején idegbeteg volt majd beláttad, hogy mindenki átesett már azon, amin ő így az autós jelenetnél ahol kőkemény volt végre csapatjátékossá vált és nem a saját boldogsága érdekelte. Glenn és sokan mások megbetegedtek mondjuk furcsállom, hogy állítják, hogy a fiatalok fokozottan veszélyesek Hershel nagyon kemény volt mikor megtörölte az arcát, amikor a doki ráköhögte a vért:DDD

    Darrylék zsákutcába keveredtek valahogy éreztem, hogy ez lesz. Ők szolgáltatták az akciót kíváncsi leszek, hogy másznak ki belőle.

    Carol nagyon érdekes volt. Amikor ismét rájött a sírógörcs nem értettem miért csinálta miután Tyreese rábízta Sascha figyelését. Nos ezek után előjött a bűntudat benne ezért jóvá akarta tenni azzal, hogy hősködve a slagot baszogatja még örülhetett neki, hogy Rick megmentette akinek most jócskán tartozik. Arról már ne is beszéljünk, hogy nagyon kemény volt a jelenet ahogy Carol halál nyugodtan válaszolván Rick kérdésére bevallotta ő gyújtotta fel Karenéket. Nem kicsit volt wtf a néző mindenre gondolt volna, de pont arra nem, hogy Carol ilyet tesz még akkor is, hacsak a társait akarta megóvni. Mint utólag kiderült több beteg is van odabent így felesleges tett volt, dehát félelemből cselekedett. Kíváncsi leszek, hogy fog ezzel továbbra is együttélni.

    Na eddig minden szempontból ez volt a legdrámaibb epizód, pokolian érződött a feszültség és látszódott a szereplőkön is az, hogy mennyire üldözi őket ez a kór, ami ellen próbálnak tenni ki így ki úgy.
  • bcrics
    #5915
    Nem volt egy nagy rész.
    De legalább volt egy nagy Zombielétszám végre.
    Úgy látszik az évad a Vírusos agyhártyagyulladás körül fog forogni.

  • Narxis
    #5914
    :DDD
  • kissssss
    #5913
    még jó hogy nem dicket írtál.
  • Narxis
    #5912
    Nick helyett Rick-et akartam írni na...
  • Narxis
    #5911
    Jaja, én ilyenben mászkálnék egész nap. Hátamon a kard, övemen 2 pisztoly, egy kés a bokánál, 1 hátul a derekamnál. Egyedül a shotit hagynám a cellámban amit meg mindig zárnék.
  • Narxis
    #5910
    Brutál egy rész volt ez gyerekek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carol se maradt ki az őrületből... :( Nick nagyon badass lett. Hershel és Glenn pedig R.I.P. :( Bár lehet az egyik túléli.


    Carl nagyon érett kölök lett. xD

    Am. én már rég vegyvédelmi ruhában mászkálnék vagy csinálnék magamnak ruhákból meg fóliaszerű cuccokból. Az autóra meg lehetne szerelni ilyen zombikotrót...
  • NovaTerra
    #5909
    Kb. Az lenne az első dolog, hogy ilyeneket készítenek, ha nem is találnak. Akár kemény papírból.

  • NovaTerra
    #5908
    Érdekes, hogy egy börtönben vannak, de nem szedik össze a rohamfelszerelést. Bár volt pár rész, amikor olyanban menetek. Elég jól beöltözhetnének, hogy ne tudják őket megharapni. Vagyis, ha megharapják, akkor ne érje el a testüket. De ez az egész harapás is baromság, ahogy már többször írtuk. Öt liter vér rájuk hullik, nem gond. De, ha megharaptak, na az már végzetes. Ez olyan, mint a fejbelövés, mert pont az árt nekik, hogy az agyon átmegy egy pár milliméteres golyó. Egyébként nyáltermelésük sincs elvileg és az alvadt vér sem fröcsög.
  • kissssss
    #5907
    66+ komment azt hitem már hogy az új részről van szó...