12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Tikal #5988
    szerintem a kislány etette..
  • Eagle16
    #5987
  • IXEMGabeo
    #5986
    akkor itt volt a félreértés:) Én úgy vettem, ill. fogtam fel, mintha megtervezték előre az összes évadot, ami azért elképzelhető, hogy annyira megjött az ihlet Lindeloféknak, hogy az első gondolatot vitték sztori környezetbe...

    Ennek ellenére azért az túlzás az a megjegyzés a sorozatra nézve, hogy az írók már maguk se tudták mit akarnak és, hogy csak szenzáció hajhászat volt az egész nyitva maradt és újra felmerült kérdésekkel...Nekünk tetszett az a lényeg és, ha nem is a legjobb, de mindenidők 10 legjobbja közt ott kellene lennie.

    OFF vége
  • stargatelost
    #5985
    OFF: Az írók azt mondták, tudták már a legelején, hogy lesz vége a sorozatnak. Ez nem azt jelenti, hogy minden meg volt tervezve. Én magam is irkálok néha kisebb regényeket, és úgy kezdek bele, hogy fingom nincs, mi lesz a vége, vagy egyáltalán mi lesz a következő fejezetben, max. esetleg nagyvonalakban megvan a fejemben, de még ez is változhat időközben, ahogy a cselekmény megkívánja. A Lostot zseniálisan bontották ki, engem a legkevésbé sem tud érdekelni, mennyire volt megtervezve, ha a végeredmény minden idők legjobb sorozata lett :) Egyébként szerintem a Jackes jelenetet vizionálták meg a legelején, erre mondták, hogy tudják, hogyan lesz vége.
  • IXEMGabeo
    #5984
    Nem úgy tűnt én a fórumokon lévő információkból táplálkoztam...még itt az SG-n is megírta valaki, de úgy tűnik akkor félreértettem. Így emlékeztem...
  • RedRiot
    #5983
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy ilyen jellegű, portyázós epizódot már nagyon vártam. A nyekergés a börtönben már kezdett kicsit unalmas lenni. Ami még mindig nem derült ki hogy ki etette a walkereket a kerítésnél.

    Párocska az elhagyott városban: remélem a srác is zombó-jutalomfalatként végezte, hosszú távon elég idegesítő karakter lett volna! :D Carol: érdekesen alakult a sorsa, nem jut eszembe hogy lett volna példa rá hogy Rick valakit békésen elküld a csoportból, az illető pedig hallgat rá és lelép.

    Amiket nagyon várok:
    -Hogy kiderüljön ki etette a walkereket a kerítésnél.
    -Governor visszatérése.
    -Újabb rádióadás azoktól akiket Darylék hallottak a kocsiban.

    Ezekre lehet hogy még kicsit többet kell várni, de az előzetes alapján szép kis hepaj lesz a böriben a köv. részben. :)
  • Tikal #5982
    a lentebb linkelt writers guide-ból:

    "
    Hopefully,we've answered some concerns. The story ideas really are limitless- in fact,we've had several conversations about what a second and third season might look like. We've discussed ways to have characters recur and how to figure out limited arcs that don't infringe on our "self-contained" episodic mandate. Please remember, this format is just a SUMMARY of all the work we have done in the past nine weeks."

    Egyébként neked úgy tűnt végig a hat évad alatt, hogy ez egy egész kerek történet, elejétől végéig kitalálva? Ha igen, akkor az írók nálad elérték a célt végülis…
  • IXEMGabeo
    #5981
    köszi:)
  • IXEMGabeo
    #5980
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jó volt ez az epizód végre nem a börtönt mutatták és a betegeket jobb, hogy most a portyázókra koncentráltak

    Rick és Carol megbeszélték a dolgokat, majd Carol útjai külön váltak ahogy látom...Talán még visszatér valamikor az évad folyamán.

    Bob az italt választotta a gyógyszerek helyett:))

    ezenkívül tudtam, hogy a szőke srác és a csajszi nem fogják túlélni illetve csak a csajszit láttam holtan a srác eltűnt
  • Narxis
    #5979
    Kösz, legalsó a legjobb, már azt hittem, hogy lesmárolja... :DDDD
  • cylonflatus
    #5978
    Szerintem is. Sőt, van egy olyan érzésem, hogy nem csak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vele, hanem a Kormányzóval is. Szerintem össze fognak találkozni és a két pszichopata egymásra talál, figyeld meg! Angliában lennénk erre most dobnék egy tízest.
  • Monoton
    #5977
    Biztos fogunk meg vele talalkozni :D
  • cylonflatus
    #5976
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt gondoltam, hogy Carolnak annyi, de hogy ilyen gyorsan megoldják... vao. Nem fog hiányozni.
  • haxoror
    #5975
  • Susarc
    #5974
    :D:D:D
  • Monoton
    #5973
  • Susarc
    #5972
    jaja! bíztam a nagydarab fekában,de az is megkergűlt....mi a faxt akart a Zozóval? azt akarta,hogy megharapja vagy WTF?

  • cylonflatus
    #5971
    Elférne még Merle is a csipet csapatban erősítésnek, sajnálom a faszit, hiányzik.
  • Monoton
    #5970
    True, a rész egyébként nem tetszett, unalmas volt. Az eposzi magasságokba emelkedő dramaturgia és a párbeszédek olyannyira idegesítőek voltak, hogy majdnem a falra másztam.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az alkoholistát én egyébként ott hagytam volna a többiek helyében. De hát az ő halála úgy látszik kellett egy másik forgatókönyvbe.
  • Susarc
    #5969
    Daryl nélkül ez a sorozat halott lenne:P:)
  • Narxis
    #5968
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Daryl keménykedős jelenetéről majd gif-et kérek :D
  • Monoton
    #5967
  • Susarc
    #5966
    sokkal!

    szerintem ilyen részeket kéne csinálni..mászkálnának kutatnának kihalt városokban falvakban! sokkal izgalmasabb mint a lelkizés a kerítés mögött....

    a balfaxságok ellenére jó rész volt!
  • Narxis
    #5965
    hmm jó rész volt!

    Azért számítani lehetett a végére. Mégis csak érdekesebb ez amikor így kalandoznak.
  • Susarc
    #5964
    hmm érdekes rész volt!

    remélem a szőke rákot többet nem látjuk! még csak ez kéne a sorozatba....pffff
  • cylonflatus
    #5963
    Le lehet szedni az eredeti writers guide - na annyi volt meg a Lostból az elején, még az első évad sem volt meg nekik pontosan 2004 elején...
  • IXEMGabeo
    #5962
    Ennyi:)

    Most, aki a hibát keresi benne az ne is nézze
  • IXEMGabeo
    #5961
    Nem értelek...összes fórumon erről volt szó, meg mindenütt. Legelején megírták a teljes 6 évadot. Miért szted ebbe mi az, ami megvalósíthatatlan?
  • zzeN
    #5960
    ANNOUNCEMENT: AMC renews The Walking Dead for a 5th season!
  • MerlinW
    #5959
    OFF

  • Prof William
    #5958
    "Egy sima női magazin a maga 90 oldalával elég jó védene harapás ellen karhoz rögzítve, vagy derék köré ragasztózva, kötözve"

    A World War Z, ben pontosan ezt csinálta a főhős. :)

    Amúgy Max Brooks Zombie Survival Guide c könyvében pont van egy ilyen fejezet ahol egy római légió - mindenféle tüzes csapdák, árkok bevetése mellett - közel kilencezer élőholttal végez. Ezzel sikeresen lezúzták a történelem eddigi egyetlen Level 3-as outbreakját. Max Brooks könyvében rangsorolva vannak a járványkitörések. A Level 3-as után már csak a zombi apokalipszis van.
  • MrAndree
    #5957
    Végre eljutottam addig, hogy benézzek a topicba, takarítottam is vagy 50 üzenetet rögtön, a jövőben mellőzzétek a személyeskedést ha lehet, jobb dolgom is van mint a fél délelőttöt is rendrakással tölteni, köszöntem :)
  • Susarc
    #5956
    azon szoktam én is elmélkedni,ahogy azt te is írtad egy római légió kb. szarrá röhögné magát egy Z apokalipszisen! pikkpakk szétvágnák az összes Zombit...csak a ma emberei ilyen teszetosza szerencsétlen:)))
  • tigeroo
    #5955
    sztem pont ez a jó benne, ezért is nézem hogy elképzelem hogy én hogyan csinálnám. én nem egy dokumentumfilmet akarok nézni ahol 1-2 túlélési szakértő bear grylls nyomul zombik ellen. unalmas is lenne be kell látni. meg az átlagember buta. (pl. ma volt egy ilyen élményem amikor a margarinra azthitték hogy tejtermék egy kisebb csoportban szóval ebből a szempontból reális
  • tigeroo
    #5954
    SPOILER

    carol kurvajó volt mikor csípőből kinyögte hogy ő ölte meg őket há mi laza mááár :D:D

    amúgy ez abból a szempontból jó rész volt, hogy carol "vívódása" nagyon jól volt bemutatva szavak nélkül is. ő a nagy jószívű segítő, napersze, közben meg félti a szaros életét mint egy átlagember, és fél hogy előbb-utóbb megfertőződik. főleg mikor a kislányt szinte betolja a karanténba, hogy "majd glenn betakar téged"... fú, a hideg kirázott annál a jelenetnél... aztán ugye hershel ennek a szöges ellentéte, ő dacolva csak azért is ápolta őket. énis belegondoltam hogy vajon melyik személyiség lennék ebben a szituációban... de valszeg gyáva lennék és menteném a szaros életemet mint carol.

    nincs ezzel a sorozattal gond, kicsit megint a dráma van előtérben, de lesz ez még így se
  • bega82
    #5953
    World war Z? :D
  • mascarun
    #5952
    "Börtön köré is már rég árkokat kellett volna ásni, bele pedig kiálló dárdákat rakni." Szerinted milyen gyorsan lenne tele az az árok? Ki a fene takarítaná ki?

    #5944 -
    Azt ugye figyelembe vetted hogy az előző részben amikor a kis srác átváltozik és volt egy kis mészárlás a cellákban. Nem tudom honnan vetted hogy betegeket temettek el és nem azt a 12 embert akik átváltoztak a cellatámadás során.
  • Tikal #5951
    na neee, ezt ugye nem hiszed el te sem? :)
  • Austin Bailey
    #5950
    pont az lenne a készítők feladata, hogy ezekkel együtt is kitalálják az izgalmakat
  • DasIsFuck
    #5949
    Miért ne lenne izgalmas?
    nem ez lenne az egész poszt-apokaliptikus settingnek az eggyik alapja h egy elpusztult világban kell helytálnia az embereknek?

    nem attól izgalmas h kimennek védelem nélkül kalapácsokkal meg botokkal azt minden kaland alkalmával gebasz van.