12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Pares
    #6028
    Na igen, ez így egy oltári nagy baromság volt. De ettől még tetszett, mert

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre ledőlt a kerítés, végre kihalt a fél banda, végre nyilvánvalóvá vált, hogy a börtön nem biztonságos, szóval itt a lehetőség, hogy végre elmenjenek onnan.
  • Fenrir
    #6027
    Jah, Hershel alkotott:


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kiszúrja a halott nőt az egyik cellában, de nem ám rázárná legalább a rácsot, hogy ha már feltámad ne tudjon kijönni, inkább tovább megy, hogy Sasha-t ápolgassa. A másik fele, hogy mire volt jó az a színjáték, hogy kivitték a holtakat a blokkból és egy szobában szúrták őket fejbe? Mindenkinek teljesen egyértelmű, hogy ha meghalsz akkor feltámadsz, így csak saját maguknak hoztak létre egy nagyon nagy veszélyt, mert mi lett volna ha akkor támad fel amikor éppen emelik rá a hordágyra. Amúgy annyira nem volt rossz rész, csak ez a pár dolog ami kicsit zavart.
  • Pares
    #6026
    A legújabb rész eseményei alapján én arra következtetek, hogy hamarosan otthagyják...
  • csokalaci
    #6025
    Hát szenvedni szenvednek :D
  • kirol
    #6024
    Minden spoiler nélkül aki már a 4. évad 4-5 részénél jár annyit áruljon már el, hogy ez az évad is abból áll, hogy szenvednek a nagy semmin a börtönben? Mert az első részt láttam és abban még mindig az volt, ami már eszméletlen unalmas. :(
  • Pares
    #6023
    Biztos bennem van a hiba, de nekem tetszett ez a rész. Mondjuk én már rég abbahagytam a logikátlanságok keresését, nem izgatnak.
  • Lantee
    #6022
    töltelékrész...
  • Susarc
    #6021
    uramatyám mekkora balfékségek voltak már megint ebben a részben.....
  • Prof William
    #6020
    Anno Max Brooks kerülte meg ezt azzal hogy eleve halott (minimum 2 napja) testben a vírus nem jut el az agyig szóval élnie kell amikor megkapja a harapást. Még ki is tér rá hogy zombi apokalipszis esetén a temetők még éppen hogy biztonságosabb helyek...

    Ez csak a mágiával felélesztett hullák ellen jó.
  • Jim Morrison
    #6019

    Hogyan előzzük meg a zombiinváziót #1:
  • IXEMGabeo
    #6018
    baromság, mert Carl egy betolakodót ölt meg a kormányzó táborából...

    Carolt felelősségre vonta azért jogosan amiért közülük való embereket ölt meg akiken lehetett volna segíteni...

    nem mindegy azért
  • szucsy89
    #6017
  • Monoton
    #6016
    Ez hülyeség, a két helyzet egész más volt.
  • Prof William
    #6015
    Hátőőőő...

  • Szabi84
    #6014
  • IXEMGabeo
    #6013
    Ez pszichológia egyébként, a függő ember számára elvész a logikus gondolkodás olyankor csak az adott addikcíó jár a fejében egyfajta önzés ez miatt nem foglalkozik a környezetében lévő igényeivel...
  • mascarun
    #6012
    Lehet arra számított hogy talál még piát! Vagy a függőség miatt beszűkűlt a tudat annyira hogy ő nem keresett gyógyszert csak piát! Ki tudja mi mindent hagyott ott mert csak a szeszt látta maga előtt!
  • Monoton
    #6011
    Én meg azt nem értem, miért nem rakott a pia mellé gyógyszert is. Szóval oké alkoholista, de az üveg mellé még fért volna bőven cucc. Vagy kellett a hely a többi üvegnek?
  • mascarun
    #6010
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként én nem igazán értettem azt a jelenetet amikor a niga veszekedett a pia miatt a többiekkel! A zombik csak ott nyújtogatták a kezüket az ablakon és nem akartak kijönni! A többiek se nagyon féltek hogy azok ott bóklásznak!

    Én Carolt nem küldtem volna el Rick helyében. Tett amit tett de akkor is ember. Inkább ölje meg Tyrese amikor rájön minthogy a zombik darálják le! Főleg úgy hogy a járvány megtizedeli az embereket. Még bármit tudna segíteni.
  • RedRiot
    #6009
    Tényleg állat! Jobban várom a következő részét mint az igazi WD-nek! :D
  • IXEMGabeo
    #6008
    Ez ésszerű és kulturált megoldás volt Rick részéről. Tényleg olyan szituáció volt, ahol nem volt nyavajgás nem volt sírás, meg lett neki mondva, hogy nem akarja ott látni akkor sem, ha Carllal és a kiscsajjal négyesben maradnának életben. Vette az adást és lelépett.

    Aztán persze szinte tutira biztos vagyok benne, hogy visszatér:)

    Andreát is sokan halottnak hitték, meg Merle-t is azt visszatértek:)
  • Austin Bailey
    #6007
    szerintem ez a rész pont olyan volt, mintha két nagy fordulat közötti hatásszünet epizód lett volna. Más sorozatokban az évadzárók előtti részek szoktak ilyenek lenni. A gond csak az, hogy itt sehol a láthatáron semmi, amihez a hatásszünet kellene.
  • Zenszkij
    #6006
    A második rész még jobb. :D
  • Pares
    #6005
    Első évadban érzésem szerint fordítva voltak az arányok. Mostanra már megváltozott...
  • bega82
    #6004
  • Prof William
    #6003
    "és ha Carl vagy valamelyik gyerek lett volna, akkor is így kivégzed a picsába??"

    Carol: Háááát... Carlt minden további nélkül felgyújtottam volna de a többi gyereknél persze hogy nem...

    Rick: Megértem hogy érzel... Figyi... Ha Carl eltűnne, elintézném, hogy ne rajtad keressék...
  • 84569
    #6002
    Ha már valaki betette akkor bocs. Nagyon sírva röhögős

    Walking Dead paródia magyar hangalámondással
  • bega82
    #6001
    Na de várj. Nem úgy volt (vagy rosszul értelmeztem?), hogy amikor Rick befordult, hogy akkor ő innentől nem hoz döntéseket, malacokat nevelget majd meg petrezselymet, akkor megalakult egy afféle kistanács (mint Westeroson ), és ők beszéltek meg minden fontos ügyet. Szóval Carolnak ki kellett volna kérni Hershel meg Daryl meg a többi tanácstag véleményét. De ő ehelyett senkit be ne avatva döntött két másik ember életéről! Szóval azért nem lehet ezt Rick-re kenni meglátásom szerint.
  • haxoror
    #6000
    Azért az érmének van egy másik oldala is, Carol "követő" típus, inkább nem önállóskodik hanem követi a főnököt.
    Rick viszont leszart mindenkit és elment farmerkedni, erre Carol kényszerpályára került, segíteni akart de nem volt ott a "vezér" hogy megmondja neki hogy mit tegyen és ezért beönállósodott és elkezdett saját (rossz) döntéseket hozni.

    Mindez elkerülhető lett volna ha Rick nem fordul be hanem vállalja a főnökséget.

    Ha tudom vkiről hogy nagy eséllyel hülyeséget fog csinálni és nem megyek elébe az egésznek hanem hagyom hogy megtegye akkor az kinek a hibája?
  • bega82
    #5999
    Amúgy szerintem igaza van Rick-nek. Nem egyszerű döntés, de teljesen jogos. Egyrészt mi alapján dönti el Carol, hogy "mi lett volna"?? Akár tényleg túlélhette volna azt a betegséget az a 2 szerencsétlen, meg hát nem lehet csak így önhatalmúlag, ad hoc dönteni valakinek az életéről! :S És ahogy mondja is neki Rick, hogy hát bazzzz, és ha Carl vagy valamelyik gyerek lett volna, akkor is így kivégzed a picsába???
    Másrészt meg valamilyen szinten védi is ezzel Carolt, mert így külön utat járva szerencsét próbálhat valahol máshol, "otthon" pedig Ty tényleg tutira kibelezné... :D
  • bega82
    #5998
  • tigeroo
    #5997
    jó rész volt amúgy. de most akkor pia mellett vittek gyógyszert is?

    legalább nem engedte el a kis függő geci a táskát nemhogy örültek volna darylék :DD
  • tigeroo
    #5996
    nahát, a 3. évadra rájöttél hogy ez egy tévéfilm drámával és zombikkal?
  • Tikal #5995
    ennyire volt jó a rész, senkit sem érdekel :D

    egy megjegyzés: daryl és a többiek helyében a fekát ott helyben lelőttem volna, fegyverért nyúlt? WTF!!
  • Tikal #5994
    arra sem emlékszem hogy egyáltalán hozzászóltál e már a topikhoz, és most is csak ennyit sikerült összehoznod? … ha már leültél a gép elé, írhattál volna te is pár sort az epizódról...
  • Pares
    #5993
    Jó volt, nekem is tetszett, bár most 90% dráma és 10% zombi volt. Jobb lenne, ha az arány fifti-fifti lenne, mert az az érzésem, hogy ez inkább egy posztapokaliptikus dráma néhány jelentéktelen zombival. Amikor az előző részben megláttam azt a hatalmas zombihordát, ami elől elkezdtek menekülni, nagyon megörültem, remélem a későbbiekben erre fognak építeni.
  • Madi92
    #5992
    Kijött az új rész és semmi hozzászólás?:D
    Szép...

    Szóval szerintem elég korrekt volt a mostani rész, bár nekem a korábbiakkal sem volt gondom....
  • 84569
    #5991
    ha már a lost ki lett tárgyalva beszéljünk a hüvelygombáról. Kit érdekel, hogy ez egy horror/dráma sorozat topic...
  • Tikal #5990
    A LOST-ról beszélgettünk
  • Prof William
    #5989
    "Az írók azt mondták, tudták már a legelején, hogy lesz vége a sorozatnak. "

    Ricket megharapja egy zombi. Szomorú búcsúzós jelenetek majd valamelyik közeli barátja (esetleg Carl) lelövi vagy ő lövi le saját magát...

    A kicsapat pedig továbbindul a naplementébe... :)

    Sztem kitaláltak valami hasonlót hiszen ezt bármelyik évad végére belehet tenni. :) Ami meg közte van azt meg szépen kitalálják, amelyik ötlet előbb jön...


    Én azt nem bánnám ha pl egy évadban 4-5 rész csak arról szólna hogy pl megpróbálnak felkeresni egy olyan katonai bázist (Safe Zone) amiről még a járvány kezdeti napjaiban halottak. Rickék vándorolnak + néhány jelenetben látnánk mi van a börtönben.

    Nem lenne rossz ötlet...