12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • mascarun
    #6148
    Szerintem azért a fehér bábúra rajzolta rá mert a fekrtén a fekete toll nem fogott volna, fehér tolla meg nem volt!
  • Susarc
    #6147
    jaja,de ekkora öngólt lőni bazzee:))
  • IXEMGabeo
    #6146
    akkor viszont tigeroonak lesz igaza és bezony a következő részben zsarolásoknak lehetünk a szemtanúi:)
  • IXEMGabeo
    #6145
    hát az epizódot látván furcsállottam én is a címet
  • Susarc
    #6144
    ÉLŐ CSALI
  • Susarc
    #6143
    ezt figyeltétek ?

    LIVE BAIT volt a rész címe....,de sztem elbaxták és az a kövi részé kéne ,hogy legyen:)
  • Susarc
    #6142
  • IXEMGabeo
    #6141
    nincs kizárva...mondjuk az nem is derült ki
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogyan szakadt el az embereitől... én azt gyanítom magára hagyták, mert az epizód elején is szótlanul ücsörgött a tűznél sztem otthagyták őt
  • IXEMGabeo
    #6140
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a sakk és a backgammon játék, mint szimbólumok voltak jelen az epizód során (számtalan sorozat elsütötte már mely a jó és a rossz küzdelmét hivatott jelenteni)...a királyra a kislány rárajzolta a szemtakarót, ami a kormányzó egykori múltbeli cselekedeit szimbolizálta. És mivel a kislány a fehér királyra rajzolta fel, ezért ez számomra azt jelentette, hogy ő a "jót" látja benne, aki megvédi. Így is lett a végén holott miután az apját szétrancsírozta a palackkal láthatóan félt tőle picit a kislány. Governor egyértelműen a lányát látja Meganban...ő tőle nem tudott elszakadni
  • tigeroo
    #6139
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ne feledjük hogy az egész egy flashback, hiszen az előző részben rickék börtönénél állt. lehet hogy a kislánnyal zsarolják hogy szerezzen élelmet rickéktől vagy odamegy segítséget kérni stb. váá
  • IXEMGabeo
    #6138
    Governor elég keményen elintézte a gödörben lévő 3 zombit:DDD bártan beleállította az ujját az egyik nyakába a másiknak meg leszakította az állkapcsát:D
  • IXEMGabeo
    #6137
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebben az epizódban új oldalát mutatta meg a kormányzó. Felszámolta a múltját és úgy tűnt ebben az epizódban, hogy megvátozik annak hatására, hogy Megannal összebarátkozott, aki a lányára emlékezteti. Az epizód végén megjelent egykori embere úgyhogy kíváncsi leszek mi sül ki ebből...


    Azért az évad egyik legjobb epizódja volt...
  • ForzaInter
    #6136
    Úgy meg jobban üt a rész, ha valaki ismeri Governor előéletét. Bár nem tudom azt itt mennyire kell figyelembe venni. Aki olvasta a könyvet az tudja, hogy nem volt régen rossz ember, sőt teljesen más volt.

    Könyv spoiler:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezzel a családdal az előzmény könyvben a járvány kitörése után találkozott, miután nem sokkal útnak indultak a tesójával, a gyerekével és a 2 barátjukkal, de utána ott hagyták őket, nem mentek velük.. Szóval itt elég nagy változtatás történt.
  • precision
    #6135
    az életben nem minden(ki) fekete és fehér, még a governornak is van emberi oldala... ettől hihető és jó a karaktere... de semmiképpen sem pozitív, de sajnálni azért lehet a kislánya miatt (de persze nem kötelező, a nézőre van bízva)

    hangulatában ez volt az eddigi legjobb rész, nekem nagyon tetszett
  • tigeroo
    #6134
    na ja, meg szépen megfenyegeti a legelején hogy ha bármit csinál vagy bármiben sántikál simán fejbelövi míg ottmarad... aztán visszaadná a fegyverét egyből:D vicces volt

    amúgy nemvolt rossz rész, kicsit összevisszaság volt, de nah
  • stargatelost
    #6133
    Hát amit az új csajok szájába adtak, az arcom kapartam. Meg elesik a saját lábában!
  • MEdievil
    #6132
    Szerintem pedig messze szórakoztatóbb rész volt mint az összes előtte az évadban. Nekem nem hiányzik a " farm/börtön ahol élünk" és nem voltak gyengébbek a párbeszédek vagy akármi mint amit Rick és csapata előad. Sőt.
  • stargatelost
    #6131
    Hát ez nem jött be, szerintem pocsék epizód volt. Governor, meg a faszom. Megőrül, kinyírja a fél bandát, aztán most szimpatizálni kéne vele, mert segít? És azok a felhányt karakterek, te jó ég, ilyen szar írást és értelmetlen seggből előhúzott párbeszédeket hogy tudtak papírra vetni?

    Én mindig védtem a sorozatot, soha semmi bajom nem volt vele, de ez a rész most betett, fasznak ide Governor. Egyedül az öregek otthonában tett látogatás volt jó.
  • mascarun
    #6130
    Szerintem jó volt hogy mással is foglalkoznak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk nem értem minek az álnév ha már úgyis mindennek vége kb! :) Gondolom valami újrakezdést akar ez nála jelenteni!
  • Prof William
    #6129
    Gonosz militarista nácizombik voltak. :) ÉS hogy merre vonultak. Amerről a legtöbb zajt hallották. :)
  • Csacsi
    #6128
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bele volt kötözve.
  • Susarc
    #6127
    jaj már! volt olyan is aki az ágyból kelt fel,mert aludt:D
  • böröczk
    #6126
    Spoiler

    Még egy dolgot azért megjegyeznék, és ilyesmire simán oda lehetne figyelni.
    A kórházban a zombi a tolószékben ücsörög, ugyan már. :D
  • böröczk
    #6125
    SPOILER

    nem tudtam már szerkeszteni, idő előtt elküldtem, elnézést.
  • böröczk
    #6124
    Én nem tudom.
    Szerintem baromi jó rész volt ez.
    Vagy csak nekem voltak "sokkolóak" a mostani zombis jelenetek.
    A fél lábú, aki próbálta kinyírni magát még életében, a kórház... Én sajnos bele szoktam ezekbe gondolni, főleg egy posztapokaliptikus film/sorozat nézése közben. :D

    Abban egyetértek, hogy a börtönből ideje lenne már távozni. És ahogy alakulnak az események, hamarosan sor kerülhet rá.

    Ez a Governor különkiadás szerintem jó ötlet volt nagyon.

    Egy dologban találtam pár kifogásolni valót, a legeleje, Governor visszaemlékezés, ahogy az égő házak előtt vonulnak a zombik (merre tartanak?), és egyszerre léptek. :D
  • Mirk
    #6123
    Jó kis kép, mondjuk nekem a sárga után egyből rózsaszín jön.
    A legutóbbi részt is csak félig odafigyelve néztem, annyira unalmas volt.
    Hiába lázadtak fel a holtak Herschel ellen, az a pár perces "akció" is annyira béna volt, hogy már csak küszködök ezzel a sorozattal. Számomra már csak azzal menthetnék meg, ha otthagynák a börtönt. De gondolom nem így lesz, mert visszatér a szuper unalmas, idióta kormányzó, aki annyira sem érdekel, mint egy zombi valaga.
  • IXEMGabeo
    #6122
    elején talán mikor Zacket elvesztette akkor beszélt az apjával, Maggievel pedig az ajtó mögött váltottak pár szót mikor kitört a járvány.

    Mivel ő még immunis ezért Rick kiskölkével elzárták őt ezért nincs most nagy szerepe...
  • Hoz_Hun
    #6121
    Azt hiszem 1 darab ilyen jelenet volt (Maggie-vel). De nagyon röviden.
  • fery02
    #6120
    Ebben az évadban emlékszik arra, hogy volt-e valami példa arra, hogy akár egy szót is váltott volna Beth bármelyik családtagjával is (Hershel, Maggie)?
    Én nem emlékszem ilyen alkalomra. Mintha nem is lenne sorozatbeli családtag.
    Mondjuk kevesebbet is látni szerepelni, meg van a többieknek elég bajuk is most. Csak felhoztam észrevételként.
  • Susarc
    #6119
    FAV:))))
  • IXEMGabeo
    #6118
    plusz a nothing happens részt kiemelném annyival, hogy a drámaiság is bekapcsolódik a történetbe, ami sokak számára unalmas, ám, ha az ember belegondol van annyi empátiája, hogy beleérezzen a szereplők helyzetébe igen is a sorozat azon része értéket hordoz magában hiába profit orientáltság és unalomnak tűnő párbeszédek sokasága. Igen is fontos részek elvégre is dráma!-horror sorozatról van szó
  • bega82
    #6117
    Jaja, én is. :) Pedig zöld csík több helyen is van, és "vastagabbak". :D
  • IXEMGabeo
    #6116
    van benne valami mondjuk a rózsaszín részen nem gondolkodtam el, mert én élvezem a bugyutaságai ellenére a showt:)
  • G_ArchAngel #6115
  • IXEMGabeo
    #6114
    nem az csak rocker szív:DD
  • Austin Bailey
    #6113
    te elmebeteg vagy
  • bcrics
    #6112
    Nincs is jobb egy decemberi fagyos loveszetnel, sajnos csak mellalakra és nem
    Ozikere, neadj isten Zombinera
  • Hoz_Hun
    #6111
    Azt nem ő nevezte el, annak névtáblája volt asszem. De szerintem is ő etette.
  • Shiwo
    #6110
    szerintem a zakkant kiscsaj etette az általa elnevezett zombit, ha már kiskutyát nem kapott...
  • IXEMGabeo
    #6109
    mai horrorokhoz mérten nem is kapott rossz osztályzatot:)

    tudnak valamit a kanadaiak