12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Count Adyn
    #11740
    Csinálhatnának egy fasza lezárást is az egészhez akkor már:D
  • BoneDragon
    #11739
    Nem tudom volt e már, nem követem a topicot egy ideje, de...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The Walking Dead's Rick Grimes actor is leaving link
  • Devv
    #11738
    Ha már így megkérdezted, az ütő gyerekkoromból maradt egy szettből, a drót egy volt munkatársam hegyéről van. De mindkettőt lehet venni boltban is... :D
  • IXEMGabeo
    #11737
    nem semmi, honnan szervaltal drotot? na es bezboz utot?:D
  • Devv
    #11736
    Halálosan, miért? :)
  • IXEMGabeo
    #11735
    ez most komoly?
  • Devv
    #11734
    Nem, ez az itthoni biztonsági rendszer. ;)
  • Jim Morrison
    #11733
    aztán meg ne lássalak a tv ben
  • Devv
    #11732
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sikerült (jó rozsdás) szöges drótot szereznem, így csináltam magamnak én is.
  • IXEMGabeo
    #11731
    pont Eugeneban bizott meg leginkabb azt gondolta maga melle allitotta felelemmel, hat nagyot tevedett jol atverte a Megvaltokat...

    Negan is csak ember nem Isten
  • KaBuTo666
    #11730
    Fasza évad volt, bár itt le kellet volna zárni az egész sorozatot, vagy máshogy de akkor is lezárni.
    De nem, jön a következő évad. Hát jöjjön, én megnézem.
  • Jim Morrison
    #11729
    minőségi jelenet volt :))
  • Zozo0122 #11728
    Majd most...erős spoiler!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jöhet a kerítés meg az óriási horda gazdája :) Újabb érdekes csoport következik, akik ha jól tudom a hordával mozognak zombinak álcázva magukat :D DIrekt nem nézek komolyabban utána, de most elvileg jönni fog egy 4-5 éves időugrás. Negan kiszabadul majd a ketrecből, és Rickék oldalán áll majd az új ellenfél ellen...
  • RatBaG #11727
    gondolom most következik a helikopteres banda...
  • Prof William
    #11726
    És pont Negan akit eddig nem lehetett átverni. Csak éppen pont most.

    Amúgy most már szinte semmi értelme új évadoknak. Negan tökös ellenfél volt, Már sokkal de sokkal hamarabb be kellet volna hozni évadokon átívelő gonosznak és vele be is lehetett volna fejezni az egész Walking Dead-ot.

    Negan meghal, Maggiék szarkeverését kihagyják+ felvillantani a viszonylag békés jövőt és aztán végre The End.

    De így még húzzák majd pár évadig sehová sem haladva.
  • molnibalage83
    #11725
    Hát igen... deus ex machina a javából...
    Minőségellenőrzés meg semmi, Negan megkajálta 3 kilőtt lövedékkel. Epic..
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.04.18. 22:42:31
  • Tikal #11724
    Tehát most Rick elköveti ugyanazt a hibát amit Negan követett el azzal hogy életben hagyta? Ráadásul ha nincs Eugene most ott fekszik az összes a mezőn.... nagyon szar évadzáró volt.
  • Mastudio
    #11723

    FTWD 4X1 Rick és Morgan elvállása, kicsit másképp .D
  • IXEMGabeo
    #11722
    ja talan a 7.-nel jobb volt, de az evad elso fele jaj, jaj, jaj volt:)

    Dwight, Negan es Simon akcioi hoztak izgalmakat
  • Dynamic
    #11721
    Nekem azért ez az évad jobban tetszett, mint az előző.
    Ott Negan brutális belépője után, éles váltás volt a borzalmasan sok építkezős üresjárat.
  • IXEMGabeo
    #11720
    osszessegeben a szezon masodik fele egesz jo volt, de szamomra gyenge evad volt:) az egyik legrosszabb
  • Devv
    #11719
    Csak ugye anno Daryl miatt halt meg Glenn,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dark Maggie ezt elfelejtette(?)
  • Dynamic
    #11718
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most akkor elindul egy szervezkedés meg belülről bomlasztás? Jézus abszolút nem illett ebbe a képbe, Daryl még csak-csak...
  • Dynamic
    #11717
    Nincs mit hozzáfűzni, ugyanezt gondolom én is. Az előző résznél is már kétségeim voltak, hogy nem fogják tudni normálisan lezárni egy 40 perces epizóddal. Egy dupla epizódot simán elbírt volna, de legalább is plusz 20 percet.
  • IXEMGabeo
    #11716
    en Maggiek reakciojan nem csodalkoztam...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azon mar annal inkabb, hogy Rick rengeteget tett ertuk Daryllel is hatalmas baratok es akkor a hata mogott szervezkednek hirtelen.Nem lenne szep, ha Maggie es Daryl innentol gonosz karakterre valnanak, Jezusrol pedig plane nem tudom elkepzelni amikor mindenkinek megkegyelmez.
  • IXEMGabeo
    #11715
    ugyanez a velemenyem kellett volna egy dupla resz, hogy a csatat kibontakoztassak...nekem ez igy keves volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aaron is ezert gyozkodte az Amazonokat? 3 koktel miatt? es Negan odakuld egy maroknyi embert Hilltop kozelebe? ez mi? Bosszanto tovabba, hogy Carl levele miatt Rick labillis lett es onmagat hazudtolta meg azaltal, hogy Negannek megkegyelmezett...Szamomra hihetetlen akkor is, ha Carl halala volt ra hatassal...Ennyi erovel a kormanyzot is eletbe hagyhattak volna ugyanilyen indokkal, hogy "Elni fogsz, hogy lasd hogyan viragoztatunk fel egy kozosseget" es mennyi, mennyi hasonlo gonosz halt mar meg, akiket eletben hagyhattak volna:D Rendben van, hogy koveti a kepregeny esemenyeit, de megoldhattak volna maskepp is az irok:(

  • bega82
    #11714
    Nekem is csalódás volt ez a rész.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A rengeteg filler jelenethez, meg Morgan-örlődéshez stb. képest, amiket hosszú részeken keresztül nyomtak, most a végén olyan gyorsan lett lezavarva minden, Legalábbis nekem ilyen érzésem volt. Judzsín elbarmolta a fegyvereket, ezzel meghiúsítva a mészárlást, majd kb 1 perccel később már el is kapták Negan-t, akit tök könnyű szerrel átejtett Rick. Szóval olyan meglepően gyors volt nekem ez így. Nem lett senki szétverve a "bézbózütővel" , nem volt olyan igazán nagy csata a főhős és az antihős között, tök gagyin lett lerendezve az is, hogy az amazonok mégis beálltak segíteni, dobtak néhány molotov koktélt egy 30 másodperces jelenetben, oszt' kalap... WTF? Na mindegy, tényleg vagy valami dipla rész lett volna jó, vagy egyy hosszabb évadzáró, mondjuk egy 70 perces.
  • molnibalage83
    #11713
    Hát nem tudom. Generáltak mesterségesen valamit, hogy legyen 9. évad...
    A soundtrackje jobb volt a résznek, mint a sztorija.
  • RatBaG #11712
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ha ez igaz is lesz, jesus például pont egy olyan karakter, aki tuti nem fogja ebben követni.
  • Devv
    #11711
    Te,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most olvasom több helyen ezt hogy "Dark Maggie". Ez is képregényes vonal vagy csak valaki elkezdte a neten és most mindenki így hívja?? :D
  • Zozo0122 #11710
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én örültem volna, ha megöli :D
  • Devv
    #11709
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na megvolt az ominózus torok elvágós jelenet, csak épp Negan nem törte el Rick lábát... kár.
    Dwight jó búcsút kapott, szerintem jól megírt érdekes karakter volt, nekem tetszett.
    Fasza, ha ezután Maggie (és Daryl) lesz a belső ellenség...
  • cassoneitaly
    #11708


    The Walking Dead 8x16 (ÉVADZÁRÓ) magyar felirata beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-FLEET, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720P-FLEET, 720P-RMTEAM) | 720P-AVS, 720P-PSA

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEBRIP.AMZN | WEB-DL.ION10 --- HAMAROSAN

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! Köszönjük az egész évados figyelmet! Októberben találkozunk! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #11707
    csalodas volt ez az evadzaro...jobban orultem volna egy dupla epizodnak bar azt megkaptuk a fel evadzaroban...
  • Devv
    #11706
    Hershel-nek ott volt, aztán mégis... ;D
  • IXEMGabeo
    #11705
    ha megdobsz egy shotgunnal es vegtelen tarral ok...de addig felejtsd el:D
  • Konyigery
    #11704
    Hát..vasárnap kiderült hogy igen :D :/
  • Zozo0122 #11703
    Még gyökerebb :D
  • grebber
    #11702
    Ez a rendes világban helyén is volna...élik "elzártan" a kis világukat mindentől távol békében.... de most majd mert sorozat rohannak a saját halálukba.... nyilvánvaló....

    Azt várom már hogy legyen végre a valóságban is ilyen zombi cucc hogy az emberiség valóban ilyen gyökér-e mint a sorozatban
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.04.11. 12:12:31
  • Tikal #11701
    nagyon sok dolognak nincs értelme dramaturgialiag a walking dead-ben, szóval ezzel ne számoljál :D A legtöketlenebb sorozat készítők...