12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • IXEMGabeo
    #6348
    És taglaltuk így úgy, mekkorát változott így ezek után rosszabb, mint volt. Megant is pillanat alatt odavitte az anyja és a karjába vette rögtön nem habozott lelőni bár már halott volt. Szerencsétlen kislányt sajnáltam. Nagyon jól írtad, hogy tudta előre a kormányzó, hogy Rickék nem fogják a börtönt elhagyni. Vagy így vagy úgy mindenképp harc lett a vége, és nála vagyis Briannél az ésszerű cselekedetek már nem voltak elvárhatók.

    Hershellel kapcsolatban tévedtem...mégiscsak megölették és elég rondán azok után mit tett az emberekért...Valakit ki kellett írni a régi szereplőgárdából.

    Darryl nagyon atom volt a zombipajzzsal és a gránátokkal:D Tyreeses jelenet nagy volt szintén.

    Michonne is szépen otthagyta Briant majd ironikus volt, hogy pont az a csaj lőtte le végül, akivel összejött és meg akarta őt védeni.

    Szerintem Beth és a lányok elvitték Rick kislányát tuti nem halt meg a lurkó csak külön váltak ahogy Maggiék is. Februárban mindenre fény derül mindenesetre hatalmas epizód volt.
  • Kaplan
    #6347
    Szerintem megrázó volt a mai rész. Nem gondolkodtam csak néztem, és elkapott magával. El nem tudom mondani, hogy milyen mérhetetlen dühöt és undort éreztem a kormányzó irányába. Egy igazi retardált faszfej.
  • ForzaInter
    #6346
    Lesz még nála elvileg durvább karakter is.
  • BoneDragon
    #6345
    Azt még mindig elfelejtik páran, hogy ezek nem katonák hanem civil emberek és próbálják úgy vissza adni a filmben, mintha egy átlag ember lenni. Páran annyira okosak itt hogy hujuj..
    Vajon lesz governor 2.0? :)
  • Susarc
    #6344
    az egy nagyon szánalmasan gyenge szál
  • 84569
    #6343
    Viszont most maradt egy elvarratlan szál... Nem derült ki, hogy a kerítéshez ki csalogatta oda döglött patkányokkal a zombikat és ki boncolt fel egyet a börtön mélyén.
  • haxoror
    #6342
    Már hogy ne lenne az ő hibája!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugyan ez a sztori egyszer már lement, a Governor behülyített egy rakat random civilt akik nem igazán akartak harcolni és szinte azonnal össze is omlottak, most is ugyan az történt volna ha Rick nem bassza el.

    1. Ezek nem fegyelmezett ketonák, Daryl vagy bárki aki tud célozni (akár Carl!) kilövi a Governort egy vadászpuskával, az emberei a vezér nélkül lőnek párat és lekopnak, senki sem akar meghalni, sztori vége

    2. Rick BELEEGYEZIK hogy elmennek, szépen látványosan hogy mindenki lássa a gyerekeket, a Governor soha nem lett volna képes rávenni a többieket hogy a gyerekekre lőjenek, legjobb esetben az emberei a Governor ellen fordulnak, legrosszabb esetben meg Rickék megpakolva kajával meg lőszerrel szépen lelépnek, nem pedig így hogy a fele meghal a maradék meg húsz felé rohan minden cucc nélkül...

    Erre Rick mit csinál? Lemegy beszélgetni... MIRŐL?!
    Nyomatja a teljesen irreális éljünk együtt hülyeséget amivel csak még gyengébbnek tűnik, meg se próbálja összezavarni a Governor embereit csak a hippi éljünk együtt marhaságot hajtogatja annak a tömegnek akiket NYILVÁN megvezetett a Governor AKÁR CSAK A MÚLTKOR!

    Azt akarja hogy harcoljanak... EGY TANK ELLEN, kint a szabadban, ahelyett hogy mindenki visszavonulni a böribe amit jól ismernek, ahova a tank nem tud utánuk menni, ahol végig előnyben lennének, neeem, mindenki kint balfaszkodik a drótkerítésnél.


    Az egyetlen pozitív ebben a részben az volt hogy végre megint útra keltek
  • kissoreg
    #6341
    A nőzombi szerintem az első részben az a dilis nő, aki megölte magát, szerintem tuti ő vo.t
  • Austin Bailey
    #6340
    Szerintem Judith meghalt, és ennek pedig az az oka, hogy ha most megint egy vándorlós rész jön, akkor elméletileg egy baba nagy gondot okozna, minden részben benne kellene lennie ezáltal, viszont nem forgathatnak folyamaotsan egy kisbabával, főleg hogy közben a forgatáson folyamatos az üvöltözés, meg a durrogtatás. Ezt semmilyen gyerekvédelmi hatóság nem engedné.
  • Austin Bailey
    #6339
    én egyetlen dolgot nem értek, hogy rick miért nem mondta el ott helyben a többiek előtt, hogy a kormányzó mészárolta le a saját csapatát és hogy annak a menekültjei vannak a börtönben. Ez biztos hogy kiváltotta volna az elbizonytalanodást a másik oldalon.
  • Austin Bailey
    #6338
    előszörris elnyerte a csapat bizalmát, másodszor meg beleéptette őket egy olyan helyzetbe, amikor védekezniük kellett. Nem a csapat nyírta ki Hershelt, sőt talán el se hitták, hogy ez lesz, ennek ellenére őket is lőni kezdték az incidens után, szóval nagyon sok választásuk nem volt.

    Egyébként a nőzombi, aki a végén sétált, az ki volt?
  • bbdc77
    #6337
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tuti. Miután a két kislány lelőtte a másik csajt nemhiába futottak abba az irányba. Még Tyreese is megjegyezte, hogy nem arra kéne menni.
  • Evoluti0N
    #6336
    Egyébként meg az ilyen helyzetekben derül ki, hogy az embernek melyik a kedvenc karaktere igazán. Egész idő alatt azt hajtogattam magamban, hogy: "Csak ne haljon meg Michonne! Csak ne haljon meg Michonne!" :)
  • dragon11
    #6335
    már másodszor áldozott fel mindenkit a governor, ideje volt végleg buknia..
    egyébként az, hogy 3.x eljátszák ezt a történetet h valaki elesik(és egyre több ember..), már kezd unalmas lenni. hiába most nem a season finale, hanem a mid-finalebe történt..
  • Evoluti0N
    #6334
    És ott volt a végén a félszemű király, amit eltapostak a zombik. Milyen jó szimbólum volt már.
  • blackfire001
    #6333
    nem tudom.. én ha ott lettem volna a kormányzó csapatában, Rick szavai után lehet lelőttem volna
  • F2004
    #6332
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Judith életben van, a vérfoltok csak azért voltak ott, mert valaki kiszedte onnan véres kézzel.
  • tigeroo
    #6331
    a részben szinte minden 1 kulcs, szimbólum volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    rick "its over" miközben a zombik esznek- ember embernek farkasa, még a világvégén is.

    a kormányzó és hershel párbeszéde, hogy nem az ő lánya megöli simán. a kiscsajjal is gond nélkül fejbelőtte, bezzeg a saját lányát akkor nemtudta elengedni - jellemfejlődött.

    hershell mosolya, a governor álcájának bukása. nem jött be a manipulatív terve, de képes volt és mindenkit feláldozott a bosszújáért. a csapat szétzilálva, szétkergetve, megcsappanva a létszám, végre valami :D
  • Susarc
    #6330
    az első mondatod után ,hogyan kérdezhetsz ekkora orbitális blődséget?
  • dragon11
    #6329
    pontosan.
  • mascarun
    #6328
    Azért azt vegyük már figyelembe hogy ha szaladsz egy darabon majd hirtelen célzol a puskával nem fogsz olyan jól célra tartani mintha kipihent vagy. Ne a mai FPS játékokból induljunk már ki ahol mindig makulátlanul osztod a fejeseket! Bár a távolság így is adott volt hogy legalább testet eltaláljanak.
    A gyerekek meg ha tényleg tanultak lőni miért ne adhattak volna le olyan távolságból két fejlövést?!
  • Susarc
    #6327
    nagyon jól látod!
  • precision
    #6326
    Spoiler

    a Governor egyáltalán nem tárgyalni ment oda, egyáltalán nem volt célja elengedni őket, csupán az embereket manipulálta így, hogy látjátok, én békés úton akarom lerendezni a dolgot... de pontosan tudta, hogy Rick nem adja fel a börtönt és számított rá hogy harc lesz... a legjobban az baszta fel az agyát amikor Rick felajánlotta az együttélés lehetőségét... az kb. olyan volt számára az emberei előtt, hogy Rick jobb ember mint én, oda a tervem, hogy erőszakosan lépnek fel és én mint hős csak leaprítom az ellent
    pont ezért mosolygott Hershel, pont ezért borult el az agya a Governornak... és leszarta, hogy mit fognak gondolni az emberei, a tervnek annyi, fogta is a kardot és megölte Hershelt

    szóval ne dőljetek be neki... egy diktátor típusú manipulatív pszichopata volt
  • Susarc
    #6325
    2 fejest kiosztottak 12 évesen pisztolyból:)))
  • Susarc
    #6324
    BOCCCCCCS:D:D:D

    http://tv2.hu/musoraink/aktiv/139664_kiszel_tunde_lanya_zombit_alakit_egy_horrorfilmben.html
  • blackfire001
    #6323
    ha (ahogy mondta) megváltozott volna, és már csak az új családja épsége számítana neki, akkor igen. volt két épület, élhettek volna külön.
    legnagyobb hülyeség, hogy a zombik helyett ilyenkor inkább egymást irtják.
  • Fehercsoki
    #6322
    Te a kormányzó helyében beköltöztél volna Rickékhez? Főleg az után ami történt... Én nem...
  • cylonflatus
    #6321
    Az ami történt szerintem se Rick hibája.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igaz nem adta át egyből a területet, de a harcolni se akart, ő a harmadik utat választotta: megpróbálta rávenni őket, hogy éljenek együtt. Ha nincs a pszichopata Governor, az embereket szinte biztos meggyőzte volna, és
    abban is biztos vagyok, hogy Hershel ugyanezt tette volna a helyében.
  • böröczk
    #6320
    Te miről beszélsz? Ezek átlag emberek, nem katonák.

    Szerintem az pont marha jó jelent volt, amikor

    spoiler

    Tyreese felé nyomult az enemy ringyó, egyszerűen még pár méteres távolság is kevés volt, hogy eltalálja.
    Csak akkor persze minek tesznek bele olyat, hogy a gyerek 10 méterről fejlövést oszt elsőre.
  • dragon11
    #6319
    van benne pici off, de nemsok.

    sztem is kvajo rész vt, de harcolni nemigazán tudnak még mindig.:S erőltetik az 1 frontos közelharcot holott távolsági fegyverekkel vannak, gránátokkal, ráadásul tank ellen.. kicsit idegesítő hogy ott a gránát a kezükbe és semmi.
    aztán ami rég idegesítő, hogy oké h kilőtték az őrtornyot, de valakinek azonnal fel kellett volna céloznia a governert, amikor a kezébe vette a kardot. ricket ismerjük, lereagálta volna, hershel még sérült állapotban is tudott reagálnia, michone dettó. nem értem a logikát továbbra sem a harcban, dehát nem is ezért szeretjük a sorozatot. :D de azt hittem azért ennyi idő után menni fog a harc, reménykedtem bennük pedig.
    fölényben voltak és mondhatni hogy vereséget szenvedtek..
  • böröczk
    #6318
  • böröczk
    #6317
    Kérdés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Judit meghalt biztosan? Bár gondolom, így volt legegyszerűbb "megmutatni". A képregényben ugye Lorival együtt távozott a szériából
  • Fehercsoki
    #6316
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nézd már meg mit ért el Rick a döntésével...
  • ForzaInter
    #6315
    Kibaszott jó rész volt!

    Bár az a jelenet mikor a 2 kiscsaj akcioba lépett kurva gagyi volt, igazán kihagyhatták volba.
  • stargatelost
    #6314
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy lenne már Rick hibája? Rick ésszerűen viselkedett, egy normálisan berendezett közösséget hoztak létre, még jó hogy nem fogja feladni pár óra alatt. Még jó, hogy egyezkedni akart, mert más kiutat nem látott. A Kormányzó meg bizony kurvára úgy ment oda, hogy szétbassza a helyet.
  • Gatti
    #6313
    [spoiler] Azt pedig valószínűnek tartom hogy majd igy ismét találkoznak Carollal. Valamint szerintem a 2 testvér csajszi is csatlakozik hozzájuk.
  • Gatti
    #6312
    [spoiler] Amúgy Hershelt sajnáltam , jó ember volt és tényleg elég csúfos volt ahogy elintézték. Még utána szerencsétlen próbált elkúszni de a kormányzó lemészárolta mondjuk valszeg amúgyis meghalt volna.
  • cylonflatus
    #6311
    Dehogynem változott! Betegebb mint valaha...
  • böröczk
    #6310
    :DDD

    Ez kicsit spoiler, amúgy tényleg röhej.

    Az rendben van, hogy Carol megtanította őket lőni, de éles helyzetben biztosan nem így viselkednének, inkább valami sarokba kuporodnának fülüket, szemüket befogva.
    De ahol a halottak járkálnak, ott minden megtörténhet..
    Szóval tényleg, lehet bármennyi bakit, hibát összeszedni, de pont nem egy ilyen sorozatban kéne kaparni utánuk. :)
    Szerintem baromi jó rész volt, ahogy az egész évad az.
  • Fehercsoki
    #6309
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egész Rick hibája, mit gondolt mi lesz ha nem adják át a területet? Ha a kormányzó ilyen harcot szeretett volna akkor alapból úgy megy oda, de nem, ő egyezkedni akart...