12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • böröczk
    #6308
    Remélhetőleg ez a rész mindenkit megerősített arról, hogy a Governor semmit sem változott. ^^
  • dave9004
    #6307
    ezért csak félszezon vége, hogy várd a februárt :P
  • Gatti
    #6306
    [spoiler] A kormányzó mindig nagyon jól tudta manipulálni az embereket. Amúgy a az tank jól jött volna a börtön lakóknak ha nem gyullad ki. Az meg megint csak érdekes volt hogy a tankal nem öltek meg senkit pedig cska elég lett volna a közelükbe célozni már repültek is volna a végtagok.

    Az meg érdekes hogy Rick és Carl miért egyedül hagyták el a börtönt. Hova lett Michone és hova lett a "fekete" brigád.
  • stargatelost
    #6305
    Na ezért a részért megérte az a két epizódnyi, kritikán aluli Kormányzós szenvedés.

    De istenem, megint miken sírtok, a tank begránátozásán? Ki a faszt érdekel, nem igaz nem tudjátok csak simán nézni és élvezni a sorozatot.

    Viszont egy valami...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oké, hogy a Kormányzó megzápult, de hogy a csapata is? Mégis hogy gondolták komolyan, ha berongyolnak a tankkal, mennyire lesz élhető a hely, ha bezúdulnak utánuk a zombik? Logic much? Mindegy, ha ez kellett hozzá, hogy ilyen remek durvulást kapjunk.


    Kibebaszott kurva jó volt!!!
  • cylonflatus
    #6304
    Ez tényleg érdekes jelenség, miközben az, hogy a halottak föltámadnak és sétálnak, embereket esznek, az nem zavarja a realitásérzékét :)
  • Fehercsoki
    #6303
    Érdekes én pont megszerettem és neki szurkoltam végig...
  • Gatti
    #6302
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de meggyűlöltem a kormányzót , örültem amikor kinyírták :)))
  • Fehercsoki
    #6301
    Alapból pont egy katona ne lőné szét a gyerekeket a gyerek viszont rögtön fejest ad neki?:D
  • Fehercsoki
    #6300
    Szerintem ez pont egy nagyon gagyi rész volt...
  • Susarc
    #6299
    tankos dolog valószinüleg tölthettek és azért tudott beesni az utastérbe:P ,de látjátok,hogy real lifeban is megy ez:P
  • Susarc
    #6298
    NAGYON JÓ RÉSZ VOLT!!

    de ez kééééééééééssz:D:D

  • IXEMGabeo
    #6297
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LOL OMG
  • Neoncsoves
    #6296
    Szerintem félreértesz.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A sok halott szereplő miatt kérdeztem :D
  • Fehercsoki
    #6295
    Nem, ez most jó rész volt.
  • Neoncsoves
    #6294
    GRRM besegített a forgatókönyvbe vagy mi a tosz van? :D
  • Jimbo
    #6293
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajnos nekem lett igazam...
  • precision
    #6292
    gravitáció? :) kiabálja a fazon hogy "grenade" magyarul bejutott az utastérbe... ezért is ugrott ki
    de már megint ilyeneken vagytok kiakadva :) mint ha nem így működne már a filmipar ezer éve :) aki reális fegyver ábrázolást vár az nézzen dokumentum filmet
  • dave9004
    #6291
    elég ha addig gurul ahol betöltik, az nem olyan erős kisajtó. pláne ha épp töltenek és nyitva volt akkor csá. Simán megesik
  • Fehercsoki
    #6290
    De oda hogy jut be?
  • precision
    #6289
    spoiler!!!

    hallatszik hogy végig gurul a csőben és az utastérben robbant fel...
  • G_ArchAngel #6288
    Haborus filmekben is mindig ez volt.
    Nem ertek hozza, de a (kezi)granat szorodasa mas, mint a (lovedek)granat indito robbanasae, ami kontrolaltan egyiranyu.
  • Fehercsoki
    #6287
    Nem, de kizártnak tartom, hogy egy gránát kárt tudjon tenni benne...
  • kissssss
    #6286
    láttál te már egy tank ágyúcsövének a belsejét? :-D
  • Fehercsoki
    #6285
    Ez is messze van azért a Walking Deades dologtól...
  • dave9004
    #6284
    na jó kettő már képes rá
  • Fehercsoki
    #6283
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég nagy hülyeség volt amit Rick kigondolt, hogy ők bizony akkor is ottmaradnak, 0 logika, az egész az ő hibája... Ez meg hogy Daryl bedobott egy gránátot a tank csövébe, hát ez elég furcsa volt, szerintem ettől nem lenne semmi baja a tanknak, az a kis robbanás biztos a csőben maradna, de legalább megint elintézték a happy endet, meg is lepett volna, ha valami új történik. Legalább a börtönt otthagyták, elég unalmas volt már...
  • precision
    #6282
    nagyon rész? :D jóhogynem már nagyon kígyó :D
  • tigeroo
    #6281
    egy üzenetre ébredni mely a mostani rész spoilere... utálom a haverjaimat:D
  • mascarun
    #6280
    EZ NAGYON RÉÉÉÉSSSZ!
    OMFG
  • tigeroo
    #6279
    hát kinek mi. az erősebb kutya baszik. tény, hogy ez már jóval nagyobb a kockázat amit ezzel bevállal.
  • haxoror
    #6278
    pontosan
  • IXEMGabeo
    #6277
    Ha így áll a dolog akkor megtudtuk azt is, hogy ő még nem tud a betegségről, aminek okán a börtönlakók szenvednek...és ezekszerint nem ő küldte Darrylékre azt a sok zombit és a rádión sem ők szóltak hozzájuk...

    Csak, mert egyesek ezeket feltételezték a topikban, de, mint látható a Kormányzónak köze nem volt már régóta Rickékhez...
  • IXEMGabeo
    #6276
    biztos, hogy leteszi, mert ott hagyták abba amikor a Kormányzó szemben áll a börtön bejáratával az erdő végén és ott még Michonne életben volt bőven. Azelőtti nap érkeztek vissza a portyáról. Meggyőződésem, hogy ez a jelenet, amikor Hersehelre és Michonnera fogja a pisztolyt jóval korábbi jelenetsor
  • cylonflatus
    #6275
    Jaj, az előzőt a #6270-re szántam.
  • cylonflatus
    #6274
    Amit a Governor csinál, annak már semmi köze a túléléshez.
  • Pares
    #6273
    Én is úgy látom, hogy az egyetlen dolog, ami Briannel kapcsolatban megváltozott, hogy betegebb lett, mint valaha. Tömeggyilkos hajlamú pszichopata, menthetetlen eset. Mihamarabbi likvidálása erősen ajánlott.
  • r4pt0r
    #6272
    A kérdésedre ott van a válasz, a rész végi előzetesben. :D
  • cylonflatus
    #6271
    Megváltozott a véleményem, mégis fejlődött ez a Governor. Betegebb mint valaha...
  • tigeroo
    #6270
    BETEG BETEG BETEG RÉSZ VOLT


    Governor[

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vajon megváltozik? békét akar rickékkel, biztonságot? vagy a bosszú vezéreli? olyan hidegvérrel tette el láb alól a régi ismerősét is mint a szar. kegyetlen jó rész volt, így kell túlélni valóban!!! nem teketóriázni, az erősebb kutya baszik!
  • Narxis
    #6269
    Tyűűű ez jó kis rész volt. Kíváncsi leszek a mid season fináléra. Az sztem durvább harc lesz mint az előző mert kell a kormányzónak a hely, nem csak a bosszú vezérli. Annyiban fejlődött a kormányzó, hogy újra van életcélja(nyilván nem csak a túlélés bármi áron) de ez bizarr módon nem különbözik az előzőtől. Ott a kiscsaj és az anyja meg a vízbe láncolt zombi(tisztára olyan volt mint az üvegben tartottak). Próbált megjavulni vagy inkább elszakadni a múltjától de ebben a világban egyszerűen nem lehet.