12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • DasIsFuck
    #6868
    ez már rég nem izgalmas, mert minden ilyen résznél várom, hogy mikor fog egy zombi a semmiből hirtelen a hátukba kerülni, természetesen észrevétlenül.
  • Susarc
    #6867
    a készítők iszonyatos hiányossága,hogy ilyen faxságokkal tudnak csak "izgalmassá" tenni egy jelenetet.....
  • DasIsFuck
    #6866
    több szálon futó sztorik azért hálasabbak mint az ömlesztett gruppi felállás, ezt remélem megtartják az évad végéig minimum.
  • DasIsFuck
    #6865
    Már annyira az agyamra mennek ezek a lopakodó zombik, hogy nem igaz...
  • precision
    #6864


    http://www.sorozatjunkie.hu/2014/02/18/moment-of-beauty-125/#more-144944
  • Pares
    #6863
    Nem lehet mindenkinek eleget tenni. Nekem speciel tetszett. Én például ha valami hülyeséget látok, nevetek rajta egy jót és nézem tovább, nem idegesítem fel magam rajta.
  • Kaplan
    #6862
    Nekem a több szálon futó cselekménnyel semmi bajom nem volt. Egy-két helyen sajnos olyan orbitálisan nagy baromságok történtek, hogy elszégyelltem magam.

    Amikor a kislány ötször elmondta, hogy meg fogják őket hallani téptem a hajam. Persze érthető, valószínűleg minden ilyen korú kislány be lenne f*sva, de akkor is vagy a gyerekszínész, vagy a dialógus miatt de annyira bénán hatott.

    Ugyanez a buszos jelenetnél, jött a szokásos balfaszkodás. Nyilván két eredmény lehet, vagy kipucolják a buszt rendesen, vagy kiözönlenek de szerintem szarul volt megcsinálva. Nem volt nyomasztó hangulata, csak oda voltak rakva a kötelező kellékek a már jól bejáratott szituációval.

    Én imádom a sorozatot, vannak tényleg fajsúlyos, kiváló karakterek/színészek de a feszültség erősen kiveszett mostanság a részekből. Várom a jövőheti részt!
  • Kongy
    #6861
    A buszos jelenetet kérdező emberke valószínűleg nem volt még szerelmes :)
  • Madi92
    #6860
    Szerintem itt már, sokan meg sem nézik az aktuális részt, csak bejönnek, hogy "Hát ez megint szar rész lett".

    Komolyra fordítva, pislantson kettőt az, akihez minden új rész megjelenésekor fegyvert szorítanak a fejéhez.
  • böröczk
    #6859
    Emberek, nektek mi nem töltelék rész?
    Szerintem egyszerre több minden is történt benne, több különböző szálon, szinte mindenkit láttunk, kivel mi történt a börtön után.
    Ennél jobban bele se lehetett volna zsúfolni egy részbe, ráadásul ilyen csattanóval.

    "Buszos jelenetre mi szükség volt?" Ugye ezt csak költői kérdésnek gondolta, aki gondolta.
  • precision
    #6858
    nekem sem volt különösebb bajom a résszel, leszámítva, hogy tényleg idegesítő volt a két kislány... főleg a kicsi... persze értem én, valószínűleg abban a korban én is így reagálnék..., csak hát mégis na :) picit zavaró volt

    ezzel szemben a többség által lehúzott múlt heti rész hangulatában köröket vert erre a részre... szerintem :)
  • Narxis
    #6857
    +1

    Baromi jó rész volt. Nem tudom mi ez a nyavajgás. Mennek hentelnek és gyakorlatilag látszik, hogy miért nem szeretnek úton lenni, még egy ilyen erdős terület is tele van zombikkal.

    A pszichopata kiscsaj viszont brutális, sikongattam annál a bizonyos jelenetnél. :D Am. irtó sovány szegény, rossz ránézni. Mondjuk ez igaz az idősebb szőkére is, nem jut eszembe a neve de neki úgy ahogy még jól áll. :D
  • Neoncsoves
    #6856
    ez a rész majdnem alulmúlta az előzőt. nagy bravúr lett volna Carl nélkül...
  • RatBaG #6855
    ki a faszom ez a G.I. Joe :DDD
  • Kongy
    #6854
    Végre Abraham! :D Azt hittem már sose kerül elő.
  • Susarc
    #6853
    menjapicsába:D
  • szabii98
    #6852
    szerintem pedig rohadt jó rész volt, tetszett :D
  • precision
    #6851
    ja, és ritka idegesítő volt a két kislány... még a régi Carlnál is idegesítőbbek voltak :)
  • Punker
    #6850
    nagyon töltelék rész volt
  • precision
    #6849
    hát, a múlt heti Carl -os rész ettől fényévekkel jobb volt, szerintem :)
  • Susarc
    #6848
    a Buszos jelenetre is mi szükség volt? a megvalósítása pedig.....pfffff
    és a molotov koktélos???!!

    epiq face palm
  • JaSoN HuNTeR #6847
    már megint túl sok a nyüglödés és nem történik kb semmi, de azért ez jobb rész volt. Hány részes lesz az évad?
  • ForzaInter
    #6846
    Na szépen bemutatták 2 részben, hogy mi van a túlélőkkel akkor mostmár történhet is valami. A vége tetszett, Abraham fenyíteni fog.:D
  • Jim Morrison
    #6845
    még csak most kezdtem el nézni, de mi ez, hogy nem veszi észre, hogy két méterre tőle van egy zombi? :Dkis rémült csaj, Ezért nem kapott több szerepet :D
  • grebber
    #6844
    Végre egy jó rész!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carol visszatérése várható volt,de nem gondoltam hogy ilyen hamar megejtik :D A kis Lizi meg egy pszichopata már most
  • Susarc
    #6843
    ok ok sry! de nagyon felbaxtam magam ezen a részen:S
  • Fehercsoki
    #6842
    Ez a rész legalább olyan szar volt mint az előző...
  • sata75
    #6841
    a kérdés nem az, hogy "kicsi" vagy "nagy" spoiler hanem az, hogy az-e.
    szépen kérlek legközelebb használd a spoiler gombot.
    köszi
  • Prof William
    #6840
    Ekkor kellene jönnie annak jelentenek jönnie amikor a csapat ügyeletes mindentudója leveszi a szemüvegét majd megrendülten, drámai zene közben benyögi hogy...

    Ezek tanulnak!
  • Susarc
    #6839
    max az kételkedett akinek annyi agya van mint annak a rendezőnek aki ezt a mai blődséget elkésztette:S
  • Seth
    #6838
    Hát elég spoileres, bár igaz,hogy sejthető volt, hogy a kislány él és virul. Az már más kérdés hogy jó kezekben van e azoknál a lányoknál :D
  • Susarc
    #6837
    hát a cselekmény szempontjából 2 képkocka aztán qrvasokat számít majd......
  • G_ArchAngel #6836
    Tudnál még többet spoilerezni, szerintem sokan örülnének neki....?
  • Susarc
    #6835
    így majd látnak mindkét irányba!!!! az volt a kövi mondat.....

    elfolyt az agyam ez komolyan már retarded kategória,de durván!
  • Susarc
    #6834
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ BAZDMEEEEG!!!!!!!!


  • Susarc
    #6833
    STEALTH MODE ON!

    amikor 1 méterre van a Zombó akkor kezd hörögni.....verem a fejem a falba

    megint kezdik a szánalmas húzásokat?

    a sorozat a fejlődés helyett Y kategóriába degradálódik hamarosan...:(

  • Count Adyn
    #6832
    uhhh:DDD
  • IXEMGabeo
    #6831
    :DDDDDDDDDDD ezen most felnevettem hangosan
  • Evoluti0N
    #6830
  • Jim Morrison
    #6829
    húú, egy carl - clementine románc