12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • stargatelost
    #6988
    Ez egy sima photoshoot gondolom valami magazinnak
  • tigeroo
    #6987
    tuti csak vmi "alternatív" emlékezés vagy valami, HA nem promoképek
  • Pares
    #6986
    dafaq
  • böröczk
    #6985
    Michonne-hoz csak annyit, hogy szerintem nem viszik át érzelgősbe, csupán megmutatták, hogy ő is ember. És végre többféle kifejezést is képes felvenni az arca. :D Nekem tetszik.
    Előző részben kiderült, ki volt a két walker-csicska, mikor még éltek persze.
    Szerintem jó volt az is, pont eleget mutattak Michonne életéből, épp annyit, amennyi szükséges volt.
  • Jim Morrison
    #6984
    Kikerült egy kép az évadzáróból!!!44
  • tigeroo
    #6983
    meglehet úgyis fojtani hogy a gigáját összeroppantod, abba már valszeg belehalna
  • IXEMGabeo
    #6982
    fojtani pontos J:D bocs nem bírom az ilyen hagyomány elve szerinti helyesírási hibákat:D
  • IXEMGabeo
    #6981
    Ja igen, de nekem úgy tűnt, hogy kajak megölte bár, ha most, hogy mondod a szája meg a szemhéja megmozdult utána...úgyhogy bocs tévedtem
  • ForzaInter
    #6980
    Sztem az meghalt, túl sokáig aludt.:D
  • The Protector
    #6979
    A folytogatós dolog.

    Csak elájult a tag,nem halt meg.
    De én amúgy akkor sem értem a dolgot mert pl játékokban a humánis nem meghalós "ölés" a folytás,splinet cell,dishonored stb.....akkor hogy is van ez?
    Ha valakit folytogatnak az elájul vagy meghal?Józan ésszel arra gondolok,hogy időben kell abbahagyni a dolgot mikor az agy oxigénhiány miatt kiüti magát és ájulás lép fel.
  • AntiHero 2010
    #6978
    Igazából ő egy:
  • chilisos
    #6977
    ez nem tudóska, ez egy igazi amcsi redneck :D
  • IXEMGabeo
    #6976
    elemzés az epizódról...

    Írtam korábban, hogy felidézte a régi tipikus Walking Dead-es hangulatot. Ez most megvolt itt rendesen ugyanis izgalom és dráma is kellőképpen el lett találva megtalálták a balancot. Ez a Rick féle bújkálós jelenetsorozat igen ötletes volt, komolyan drukkoltam neki és fogtam az arcom mikor az egyik bandita észrevette majd zajtalanul ki tudta nyírni:D

    Én ilyen helyzetben nem próbáltam volna hősködni, hanem hasonlóképp megpróbáltam volna kiosonni. Maximum, ha egyikük a fegyverét otthagyta volna azt lenyúltam volna szépen és kifutok...

    Tetszett és komolyan ötletes volt. A végén pont jókor érkeztek Michonnék...

    Abraham Ford igen szépen bemutatkozott ahogy a zombikat legyilkolta pár sec alatt, nagyon badass volt. Viszont amikor megálltak Glenn miatt akkor eléggé hiú és ostoba volt, hogy leállt vele verekedni pusztán azért, mert az éppen Maggie-t elvesztő Glenn képtelen volt hideg fejjel gondolkodni. Ez a Washingtoni szál kissé hirtelen jött a képbe, de úgy voltam vele rendben végre van cél, hogy a világot megmentsék.
    Viszont a tudós akkora degenerált állat volt, hogy ott komolyan fogtam a fejem. Ezt a jelenetet bitang mód elbaszták ott szöszmötölt a fegyverrel a marhája a kocsitól nem fut el a hülye és elkezd lövöldözni és persze kilövi a tankot:DDDD és ettől az alaktól várják, hogy megmentse a világot, így nem lesz semmi belőle...Aki nem ért a fegyverekhez annak nem való a kezébe pláne nem az egyetlen katonai jármű előtt...hát istenem...Miután ez megtörtént Fordék is úgy voltak vele, hogy kocsi nélkül nem nagyon jutnának előrébb így inkább Glenn célját (buszhoz való eljutást) tartották fontosnak...Elindulhattak volna előre is, de mivel a baromarcú faszjankó debil tudóska is a busz felé akart menni így Fordnak se maradt sok választása. Erre az Abrahamra később kíváncsi leszek végre van valami tökös karakter Dixon óta...Rositát katonai cuccban ott helyben leszopattam volna olyan dögös az a csaj:D

    Michonne: Talán először lehetett látni rajta, hogy felszabadult és igen intenzíven kinyílt(de csak Carlnak)... amikor belépett a "gyerek"szobába ahol feküdtek a holtak ott szerintem előjöttek benne a rossz emlékek miképp halhatott meg az ő családja...Kezdik érzelgőssé tenni csak nehogy ez vigye el őt később.

    Voltak még furcsaságok pl:->

    Len-t, aki Rick feje fölé feküdt be az ágyba megölte a társa megfojtotta...Nem tudom mennyi idő telt el, de fel kellett volna kelnie zombiként...Na most akkor hogy is van ez?

    Másik furcsaság természetesen Fordék jelenete volt és a tudóska manővere...de azt már kifejtettem...

    Következő epizódban végre Darryléket fogják mutatni és ahogy láttam 1 hónap fog eltelni:O
  • Prof William
    #6975
    Mondom én...
  • Pares
    #6974
    Ezek szerint nem láttál még igazán zs kategóriás filmet...
  • Pares
    #6973
    Az az egy jelenet volt az, amikor azt mondtam magamban: "Mi a fasz?"
  • RatBaG #6972
  • Prof William
    #6971
    A zombulás eggyik kevésbé ismert aspektusa az emberhúsevés mellett a fűnyírás utáni vágy. :)
  • Narxis
    #6970
    :DDD
  • Jim Morrison
    #6969
    tess, itt az okoska:



    ez meg... :D
  • Tikal #6968
    szerintem az a tudos a 80-as évek frizurájával tuti nem tudos, azok ketten kattantak, mert ezt tényleg nem gondolhatták komolyan, ha pedig igen, akkor nagyon szánalmas irányt vett a történet
  • Narxis
    #6967
  • Mirk
    #6966
    Igen.
  • Devv
    #6965
  • AntiHero 2010
    #6964
    Amúgy aki követi a képregényt nagyon is tudja ki az az Abraham Ford meg Mr. okoska profeszorka. Meg, hogy mi lesz ennek a Washington-os szálnak a dolga. :)
  • ForzaInter
    #6963
    Attól, hogy egy karaktert nem szeretsz még nem biztos, hogy rossz színész. A színészekkel 1-2 kivétellel nincs probléma. Andrew Lincoln pl nagyon jó színész.

    Van pár logikai baki a sorozatban, de ettől még nem lesz zs, csak az a baj sokan úgy ülnek le nézni, hogy egyből a hibát keresik.:D Minden sorozatban/filmben vannak logikai bakik meg hiteltelen dolgok, még a zseniális Breaking Bad-ben is találnánk bőven, sőt találtak is jó párat, de mégse foglalkozott vele szinte senki.:)

    Azt a színészt amúgy Jeff Kober-nek hívják, a Sons of Aanarchy-ban is szerepelt elég sokat, szóval biztos látjuk még.

  • Susarc
    #6962
    :D :D

    zsé kategória ez már réges rég......csak nem merjük bevallani magunknak!:((
    és szörnyen imádjuk a Z apokalipszis storykat valamilyen megmagyarázhatatlan indokból ezért ülünk le hétről-hétre a sorozat elé legyen bármilyen szar is:P

    a színész gárda is kegyetlen barátok közt színvonalat karcolja már felülről....CARL-t meglátom vagy megszólal már ökölbe szorul a kezem:)
  • Narxis
    #6961
    Azt a tank lyukat én is furcsálltam először de lehet oldalt ment be és alul távozott a golyó.
  • The Protector
    #6960
    Hát van benne az biztos.Rick szála nekem nagyon tetszett,izgalmas volt.
  • precision
    #6959
    mi ez a lószarság? :D rövidnacis mulletes droid mindent tud? el kell juttatni Washingtonba? :D omg.
    leállnak verekedni az út közepén es egyikőjük sem hallja hogy jönnek a ninja zombik silent módban... de még a két csaj sem figyel oda a profra amikor ordibál... aztán derék magasságból kilövi a tankot alulról :) ja biztos az aszfaltról pattant vissza a golyó és lyukasztotta ki a tankot az alján

    ha ezen túl lendülök akkor sem értem ezt a droid prof és agyatlan katona párost... remélem kiderül, hogy elmebajosak mert ezt nem gondolhatják komolyan...
  • Neoncsoves
    #6958
    itt nem a csípőből lövéssel van gond, hanem okos emberünk nem tudta levenni a kezét a ravaszról, miután úgy ráfordult a kocsira mint a 80 éves Józsi bácsi akinek a százhuszadik csípőprotézisét rakják be
  • AntiHero 2010
    #6957
    Hát lőjél már úgy fegyverrel "csípőből". Jó ennyire nem fog széthordani, de kb ugyan ez lesz. Mondjuk Mr.Okoska még rá is fordult a kocsira, szóval lehet tudatosan csinálta.
  • Neoncsoves
    #6956
    de hogy lehet így lőni? 0 fegyverismerettel is az ember nem lövi szét a saját autóját... bazz :D
  • Narxis
    #6955
  • cylonflatus
    #6954
    A Star Trek Voyagerben is szerepelt, egy halálraítéltet játszott az egyik részben.
  • Tikal #6953
    a ninja lánynak senki nem mondta, hogy szűk folyosón nehéz lesz kardot rántani? :D

    áá, meg az a rész, mikor az a tapló déli paraszt tudos kilövi a tankot.. miért kellett ez a szarság?... meg olyan okos, még utal is rá később, hogy nem odaszalad a többiekhez szólni, vagy kiabál nekik hangosabban, hanem elkezd lőni valamivel amit nem tud használni.. rohadt okos.

    de legalább a csaj a Machete-ből jóféle, vagy nem tudom honnan szedték :D

    Rick szála volt egyedül jó.
  • Mirk
    #6952
    Egy év szerintem.

    Egyébként a legelső részben úgy rémlik, hogy egy totál szétrohadt, lábatlan hulla próbálja meg elkapni Ricket.

    Maradjunk annyiban, hogy sok logikátlanság van benne. :)
  • Susarc
    #6951
    well.....ahogy "elromlott" a teherautó az miafax kategória volt mondjuk:D
  • The Protector
    #6950
    Nekem csak egy kérdésem van.
    Mennyi idő telt el,rendes,emberi időben a járvány kitörésétől odáig ahol most Rick-ék vannak?Csak mert mindenhol eléggé szétroncsolódtak a hullák,szinte múmiák,de a belső helyszínek/házak nem valami porosak.Ez még okés,de a fű is tök rövid mindenhol.
  • Mirk
    #6949
    Nem értettem ebben a részben Rick-et.
    Amíg az egyik aludt a másik meg még ki volt ütve, megölhette volna mindkettőt csendesen, a maradékot meg tetszés szerint. Zsákmányoltak volna fegyvereket, készleteket és nem utolsó sorban megszabadultak volna pár veszélyes embertől.