12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Mirk
    #6948
    Inkább járnám a világot és walker-eket irtanék.
  • Evoluti0N
    #6947
    Úgy tűnik, hogy nem jó helyen járok. Azt hittem eddig, hogy ez a TWD-t szidó topic.

    @#6939 Szerintem is. Nem tudom, hogy hívják a csávót, de a pofázmánya ismerős. Nem egy hú, de híres színész, de azért láttuk jópár B kategóriában. Biztos, hogy nem csak ennyi szerepe volt.
  • haxoror
    #6946
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet hogy kamu az egész, a katona srácnak kellet egy "küldetés", Prof.Mullet meg adott neki egyet. Legalább megint van valami célja, egy ügy amiért küzdhet, vagy az is lehet hogy tényleg tud a prof valamit.
    Vannak emberek akik nem fognak letelepedni és békésen kapálgatni egy farmon hanem inkább csinálnak "valamit", a menjünk Washingtonba és mentsük meg a világot legalább olyan jó időtöltés mint bármi más, én is inkább valami ilyesmit csinálnék, még ha értelmetlen is legalább nem az unalomba halnék bele.
  • cylonflatus
    #6945
    Én akkor kaptam agyfaszt, amikor előadták a sztorit a washingtoni küldetésről, meg a világmegmentésről, Glenn meg rákérdez, hogy mi ez az egész, erre a válasz: titkosított... na menjetek a... akkor vágtam bele a monitorba az egeret majdnem. Titkosított, mi? És megtudják az oroszok? Vagy biztos a gonosz tenoristák megtudják és majd bosszúból jól meggyógyítják a világot? Titkosított bazz... Uramisten.
  • IXEMGabeo
    #6944
    ez olyan igazi WD-es epizód volt nagyon odavágott:) Elemzés holnap
  • Narxis
    #6943
    Pedig elég jó indokuk volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A teherautó javíthatatlan volt és aztán már a tudós arc is arra akart menni.


    Baromi jó rész volt, de remélem minél hamarabb összejön a csapat. Az őrmester arc hatalmas figura, a csaját meg blokkolnám erősen ebben a szerkóban. Carl Carlson is megfelelő mennyiségű jelenetet kapott. xd
  • Pares
    #6942
    Bár volt most is pár szemforgatós rész, de összességében tetszett. Kíváncsi leszek erre a Sanctuary-re. Woodbury 2?
  • stargatelost
    #6941
    Rick szála volt a legjobb, mukkanni se mertem :D
  • ForzaInter
    #6940
    Na ez a rész tényleg nagyon fasza volt.
  • haxoror
    #6939
    Ez a rész nekem bejött
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy olyan érzésem hogy Jeff Kober meg a haverjai még lesznek később
  • cylonflatus
    #6938
    Angolul van nekem is, valami száz-akárhány. De ha megtaláltad akkor ok.
  • Mirk
    #6937
    Angolra gondoltam, mert, ahogy láttam, magyarul még nincs meg az összes, de közben már megtaláltam Scribden.
  • Susarc
    #6936
    jaja!

    de már megint olyan szerencsétlenül oldották meg azt az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    epikusnak szánt részt,hogy ott az a Dr. és ő mindent tud és el kell juttatni Washingtonba és ezt egy platósa teherautóval 1 db atlétás örmesterrel meg egy menő forró nadrágos cicamicávalé szándékozzák megcselekedni....,DE a kínai srác miatt aki keresi a csaját szarnak bele az emberiség megmentésébe és inkább neki segítenek....hát én azt hittem lerugom a TV-t.....:P


  • grebber
    #6935



  • Fehercsoki
    #6934
    Hát ez is jó szar rész volt...(az eddigieknél picit jobb azért)
  • cylonflatus
    #6933
    Angolul vagy magyarul? Nekem elég sok megvan, elküldhetem.
  • ede13
    #6932
    Gratulálok a Fox hazai facebook-kezelőjének. The WOLKING Dead... jövő héten pedig érkezik a Dö Vókin Ded új része :D

  • Narxis
    #6931
    jóak :D
  • Pares
    #6930
    Daryl? Nem fiatalok még a szopókához?
  • Jim Morrison
    #6929
    csak neked :D
    wat
  • Pares
    #6928
    Azt hiszem a tank pont azt az átjárót lőtte meg, de már nem emlékszem rá pontosan.
  • Mirk
    #6927
    Tud valaki egy webcímet ahol lehet olvasni a képregényt?
  • Tikal #6926
    mondjuk egy robbanástól... meg egyébként se volt toppon...
  • IXEMGabeo
    #6925
    nem volt rossz, az előző részben több tanulság és drámaiság volt, mint ebben...

    itt azért volt akció és külön külön mutatták ki vagy kik, hogyan menekülnek, bujdosnak a zombicsekek elől...

    buszos jeleneten kívül egy egészen elfogadható epizód volt...a sorozat elején pl. a 3. rész volt a leggyengébb meg amikor beütött ez a fertőzéses baromság azok se nagyon jöttek be...

    most végre kint vannak a szabadban menekülnek mindenki erre vágyott nem?:)
  • IXEMGabeo
    #6924
    igen gondoltam...

    időrendbe Glennék voltak talán a legkorábban...bár akkor sem értem Glenn mitől volt elájulva
  • Narxis
    #6923
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  • Fenrir
    #6922
    Nem egymás után voltak a cselekmények hanem párhuzamosan. Pl amikro Darryl kiszúrja az összetaposott szőlőket(?) azt csak később mutatják, hogy ki és hogyan dobta el és taposta össze. Azok pl pont Tyreese-ék voltak akkor amikor Mica megijedt és utánamentek, hogy megkeressék.
  • DasIsFuck
    #6921
    van olyan rész amivel neked nincs bajod?

    ez egy tök jó rész volt, Glenn még a testpáncélt is ahsznáélta..kinéztél volna egy ilyet ettől a sorozattól?
    Én nem és pozitívan csalódtam..már szó szerint azért drukkoltam h vegye fel a páncélt Glenn:D
  • desigo
    #6920
  • IXEMGabeo
    #6919
    Igen rémlik valami

    viszont most...1 napot ott töltött a börtönben és miért azon a betontömbön aludt? miért nem a börtöncellában? vagy most sokkot kapott és elájult volna Glenne?

    rendőr kiscsaj is meredten nézett maga elé...meg se mozdult a kerítés mögül csak fogta a pisztolyt a kezében...ezekszerint akkor az ő jelenetüket rögtön az eset után mutatták és nem éjszakáztak, mint mondjuk Tyreese, Carl-Rick, Darryl és Bethék...

  • Marci0115
    #6918
    volt a részben egy egysoros utalás, azt hiszem , hogy leszállt Maggie-t megkeresni mielőtt elindult a busz
  • IXEMGabeo
    #6917
    ez jó kérdés...

    sztem sosem tudjuk meg:s és Glenn hogy került onnan ki szted?
  • kissssss
    #6916
  • RatBaG #6915
  • Narxis
    #6914
    Valakit biztos meglőttek és úgy szállt fel vagy pedig beteg volt, ne feledjük, hogy mennyire dögrováson voltak.
  • kissssss
    #6913
    nekem is + az előzetesben látott néhány jelenetben se tűntek túl ellenségesnek, majd kiderül.
  • Austin Bailey
    #6912
    Neked barátságosnak tűntek?
  • Austin Bailey
    #6911
    Én azt nem értettem a buszos jelenetben, hogy egyszercsak mindenki meghalt a buszon menet közben az út közepén? És azt hogy?
  • Austin Bailey
    #6910
    Nem fog. Már...
  • Austin Bailey
    #6909
    Nekem ezzel a résszel az volt a bajom, hogy már az előző végén is megígérték, hogy a következő nagyon pörgős lesz, aztán nem volt az, erre most bemutatják a következő előzetesét, ami ugyanezt ígéri. A másik, hogy ha valahol egy éve élnek, és abból következtetve, hogy gyalog menekültek el vagyis nem túl messzire, ilyen közel él hozzájuk egy másik csapat, akkor hogy a picsába nem találkozak eddig.