12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • RedRiot
    #7028
    Nem volt jó rész. Baromi gyenge dialógusok két igen gyengusz színésszel. Daryll hangja mikor ideges volt - a macsó dörmögés hirtelen orrhangú vinnyogássá változott. Nevetséges volt. A sztorizgatás helyett lehetett volna vmi flashback - le lehetett volna forgatni a Merle-Daryll-dealer sztorit, ennyit talán elbírt volna az egyik legnézettebb sorozat költségvetése. Spórolás-szag, unalom, gyenge színészek: pozitívumok nem nagyon voltak most.
  • Tikal #7027
    Túlzás. De nem is értem, hogy jött ide a Rome, teljesen más osztály a kettő... igen, a Rome magasabb osztályban játszik :)
  • Austin Bailey
    #7026
    ez a rész nagyon unalmas volt :S Szerinetm az évad hátralévő részében egymást fogják keseni, és nem indl el senki Washingot felé. Pedig én már azt várom.
  • Pares
    #7025
    Jó rész volt, főleg mert a csajszit jó sokáig mutogatták benne. Gondoltam azért a végére Daryl ráveti magát, de hát...
  • Konyigery
    #7024
    Szerintem ez most kifejezetten jópofa rész volt.:) Már alig várom a WHERES MY FOKIN ALCOHOL meméket a csajjal :D
  • Count Adyn
    #7023
    Ne csak beleless, nagyon jó sorozat és nem öncélú csöcsmutogatás van benne mint sok helyen:)
  • G_ArchAngel #7022
    Én azért nézek egy sorozatot, mert tetszik.
    Ezért nézem a TWD-t és kaszáltam a Breaking Bad-et. Miért szánják időt valamire, ami nem jelent kikapcsolódást?
    Ha valaki sír, hogy így rossz, úgy rossz, akkor valami változni fog? Nem hiszem. Nem kell nézni, van másik sorozat helyette.
  • IXEMGabeo
    #7021
    akármikor belelestem a Rómába állandóan dugtak...

    ha arra vágyom meglesek egy poresz filmet
  • tigeroo
    #7020
    dafuq did i just watch
  • cylonflatus
    #7019
    Színvonalasabb mint a Róma? Ez? Csak szeretne az lenni... fele annyira.
  • Prof William
    #7018
    Ebben az esetben a játékidő 1/3-ban nőket, 1/3-ban pasikat dugnának a maradék 1/3-ban pedig véres lassított jelenetekben irtanák a zombikat. :)

    Carl pedig véres-brutális módon meghalna.
  • RedRiot
    #7017
    Megdöbbentően szar rész volt. Még az első tíz perc hagyján, de utána...
  • BoneDragon
    #7016
    Na jó ez a rész tényleg gyenge volt. :D
  • Narxis
    #7015
    Hogy szarozni tudják. :D
  • desigo
    #7014
    Akik itt szarozzák folyamatosan a részeket azok minek is nézik hétről hétre?
  • Mirk
    #7013
    Nem mondtam, hogy legyen belőle Spartacus, csak dobna rajta egy kicsit.
  • Count Adyn
    #7012
    Miután beittak kb az lenne, ha nem amcsiknak készülne ahol a agykiloccsantás nagytotálba mehet de egy sunaszőrtől kitör a forradalom:)
  • IXEMGabeo
    #7011
    inkább örülni kéne neki, hogy végre ez a sorozat nem a Ments meg és a Róma féle sorozatok színvonalát üti meg...azok is csak a szexről szólnak
  • Mirk
    #7010
    Én is.
    A valóságban ezek egész nap csak dugnának amúgy. Meg mindenki más is.
  • bbdc77
    #7009
    Vártam a pillanatot amikor Daryl végre előkapja a több hónapja mosatlan faszát és megdugja a szutykos szőke puncit, de megint hiába... szar rész volt ez is.
  • ForzaInter
    #7008
    Ja rárakták a próbababára:D
  • IXEMGabeo
    #7007
    ejjjgen...de a végén mikor Beth-el felgyújtották a házat, ami Darryl úgymond egykori otthonának képmása volt akkor ott abban a pillanatban hagyták maguk mögött saját "múltjukat"...Ez az epizód egy az egyben ugyanolyan volt, mint, amit Rickék éltek át...legalább is hasonló tragikumok és érzések keringtek és saját múltjuk árnyéka vetődött fel...

    Végefele kijöttek az érzelmeik Beth nem hiába kereste az alkoholt...eleinte értelmetlennek tartottam, de aztán rá kellett jönni az embernek még ilyen helyzetben is, hogy a múlttal nem érdemes foglalkozni. Talán ennek az epizódnak ez volt a tanulsága...

    más: Rich bitch jelenet ütött:D nem vágtam, hogy most az a zombi csaj a próbababára lett ráillesztve vagy nem is tudom olyan furán nézett ki
  • ForzaInter
    #7006
    Végre egy Darryl központú rész, nekem tetszett.

    Azon csodálkoztam, hogy mindig kérdezték tőle mit dolgozott, még volt olyan fórum is ahol ezt találgatták.:D Hát mit csinált volna? Semmit. Egy redneck suttyó volt mint a bátyja és lopták a napot, ittak, drogoztak stb.:D Ezt most el is mondta, nem mintha nem lett volna egyértelmű.
  • DasIsFuck
    #7005
    ez egy durván szar rész volt!
    kb nem volt pillanata amit ne untam volna, egész rész alatt azt vártam mikor lesz már vége.

  • Narxis
    #7004
    Daryl végre szembenézett az érzelmeivel. xD
  • Jim Morrison
    #7003
    mi lesz ez game of thrones?
  • cylonflatus
    #7002
    Szerintem ezek már nem fognak egymásra találni meg letáborozni az évad végéig.
  • Narxis
    #7001
    Durva egy rész volt. Gondolom most már mindenki eleget látta őket mászkálni, újra letáborozhatnak. :D
  • Fehercsoki
    #7000
    Nyilván van akinek tetszik, van akinek nem, ez mindig így van.
  • BoneDragon
    #6999
    Szerintem semmi baj nem volt az eddigi részekkel.
  • Fehercsoki
    #6998
    Ez a rész legalább olyan szar volt mint az eddigiek... Remélem hamarosan beindul, mert így nem sok értelme van nézni=/
  • bega82
    #6997
    Az is lehet, hogy borász családból származik, és a kövidinkára gondolt... az biztos nem okoz csalódást!
  • precision
    #6996
    ?
  • Zenszkij
    #6995
  • dragon11
    #6994
  • DasIsFuck
    #6993
    ha te tudnád mennyire...
  • precision
    #6992
    olyan nehéz leírni hogy következő?
  • dragon11
    #6991
    már kezdünk a normális részek felé visszatérni, remélem a kövi sem okoz majd csalódást..
  • bega82
    #6990
    Jó kis képek. Nagyon szép ez a nő!
  • Jim Morrison
    #6989
    Azt hittem a feelkiáltó jelek utáni négyesek valamit majd mondanak... Ezek szerint nem ^^ link