12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • tigeroo
    #7075
    nem volt más választása, de már előre látom ezt a szituációt és a fejemet fogom

    amúgy nemvolt rossz rész
  • Tikal #7074
    a feka srác vonal elég hülyeség volt... egy csók után ott hagyja a feka lányt EGYEDÜL, mert nem akarja a Maggie-t EGYEDÜL hagyni kóborolni? BAzzdmeg, akkor addig dumálsz amig a másik is veled tart, de nem hagyod ott EGYEDÜL a társad, csak hogy azután menj aki saját akaratából ment el...

    ezen a Terminus-on meg valami jó nagy cumó lesz szerintem :D
  • Mirk
    #7073
    Az baj, ha engem nem érdekel a feka, a kölykök meg carol?
    Inkább folytatnák a Daryl/Beth szálat, a következő részben...
  • The Protector
    #7072
    :)
    Még az évad elején CGI-re is volt pénz a helikopteres résznél meg mikor meglátták azt a rahedli zombit.Mostmeg lowbudget szar az egész.

    Tudom,hogy nem szeretitek a témát de példát vehetnének a Breaking Bad-ről ahol a köztudottan költségkímélő rész is milyen fasza lett.(Breaking Bad-A légy)
  • böröczk
    #7071
    Szerinted volt választása? Maximum egy nyíl a két szép szeme közé.
  • tigeroo
    #7070
    hú, eléggé a béka segge alatt van a színvonal szerintem. szerintem a készítők sem tudnak mit kezdeni a világgal.

    nonszensz hogy mindenki találkozik úgyis mindenkivel ,így értelmetlen szurkolni a karaktereknek (gondolok itt a korábbi részekből carol visszatérésére LOL jelenet volt), aztán most itt a maggie megtalálás:D afasz volt ez...

    daryl meg végre rájött hogy vannak jó emberek, aztán beáll a "rosszfiúk" közé, nohát nohát, vajon találkozik-e beth-el aki hiszi hogy léteznek még jó emberek ... hmmm.... micsoda fordulatok, micsoda morális kérdések...

    úgylátom a következő részben megint lizziék lesznek.. 3 rész múlva évadzáró. minden szál összefut majd a Terminus-ban gondolom, nah reméljük hogy lesz valami brutáljó fordulat a végére..
  • IXEMGabeo
    #7069
    Michonne is mikor megtalálta a szobát abban a házban is laktak túélők, akik ott ragadtak és elrohadtak szépen
  • böröczk
    #7068
    Egyet értek, ettől külön vándorolgatástól még nyomasztóbb az egész.
  • G_ArchAngel #7067
    Meg is jegyezték, hogy túl tiszta a ház
  • Narxis
    #7066
    A golfpályás ház volt egyedül korrekt, abban látszott, hogy laktak túlélők.
  • Narxis
    #7065
    Létező legszarabb dolog a bizonytalanság... de ő tudja... Az viszont már böki a csőröm, hogy nagyon csóró helyszínek vannak. Már Rick-éknél is túl tisztának találtam a házat de Bob vagy Daryl sztem ugyanazon az úton mentek a sok száraz falevélen, sőt Daryl-nél ott a háttérben úgy látszott mintha vonalzóval szórták volna a faleveleket. Semmi roncs vagy autó vagy bármi tárgy, semmi hulla, néha van 1 ház ami rendellenesen jó állapotban van és nem a lenyírt fűre panaszkodom hanem, hogy semmi por vagy kosz nincs, semmi sérülés csak szétdobálnak pár cuccot azt kész.
  • Evoluti0N
    #7064
    Pedig egyszerű a recept. Inkább élni akart tudatlanságban, hogy él-e vagy halott a testvére, minthogy megtudja, az utóbbi a helyzet.
  • Narxis
    #7063
    Hatalmas rész volt bár a néger csaj sírását nem nagyon értettem.
  • ForzaInter
    #7062
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja egyértelmű, hogy elrabolták.. daryl ebbe a redneck csapatba kíváncsi vagyok mit fog kezdeni, ezek tipikusan olyan arcok mind mint anno merle:D
  • Devv
    #7061
    Szerintem is jó rész volt! Itt már azért történtek dolgok...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Daryl durván beszorult oda a sarokba. Beth-t szerintem is elvitte valaki, mert ott volt a földön a táskája kiborulva.
  • DasIsFuck
    #7060
    az előző rész után ez fényévekkel jobb volt.
  • ForzaInter
    #7059
    Na ez is egy kurva jó rész volt! Kár, hogy ez a vándorlás hamarosan véget ér.. Daryl jó kis redneck brigádba került be.:D Ismerősek lehetnek neki a hasonló arcok.
  • Isti005
    #7058
    szerintem őt pont hogy elrabolták...
  • grebber
    #7057
    Ez mi ez hogy Beth mindezek után csak úgy elhajtott ?
  • Isti005
    #7056
    szerintem még lesz 3 rész szenvedés, az évad végén elérnek a Sanctuaryba és ott lesz egy cliff. Aztán az 5. évad már a Menedékről fog szólni, de ez így SZAR.
  • Susarc
    #7055
    zsákutca ez az évad...nem értem
  • Fehercsoki
    #7054
    Na ez a rész is szar és unalmas volt, csak úgy mint az eddigiek, semmi előrelépés, ami főleg azért gáz, mert már csak 3 rész van hátra, sajnos így már teljesen érdektelenné vált ez az évad=/
  • Susarc
    #7053
    Attack of the sneaking Zombies part 73


  • bcrics
    #7052
    "The Walking Dead 4x13 magyar felirat legkésőbb dél körül várható, ezekhez a verziókhoz: HDTV-2HD, HDTV-AFG, HDTV-FUM, HDTV-EVO, 480p-MSD, 720p-2HD"
  • cylonflatus
    #7051
    Pont most végeztem a Klondikekal :)
  • tourist860
    #7050
    Észrevettétek Jack London könyvét a sorozatban? :D

    http://vs.hu/mit-illik-olvasni-a-zombiapokalipszishoz-0305
  • Evoluti0N
    #7042
    Ma végigjátszottam a játék második évadának második részét. Igazán felbérelhetnék a játék íróit néhány rész megírására, mert a sorozat sztorija a játékhoz képest egy általános iskolás dolgozat.
  • IXEMGabeo
    #7041
    onnan jött szóba, hogy páran elkezdték hiányolni a szexuális tartalmú jeleneteket
  • Austin Bailey
    #7040
    én utálom a sitcomokat, de volt egy, ami nagyon bekött. Az a címe, hogy Seed, és egy 30-as pasiról szól, aki évekkel korábban spermadonor volt, és elkezdenek felbukkanni a biológiai gyerekei.
  • precision
    #7039
    :D :D
  • grebber
    #7038
    Akiknek nem tetszik a sorozat:

  • ForzaInter
    #7037
    sitcomok többsége nálam is kuka, nem is ilyen sorozatokra gondoltam.

    na ja a twd-nél témában nincs jobb jelenleg. van még egy revolution ami értékelhetetlen meg egy falling skies ami erős közepes, ezeknél a twd azért sokkal jobb, még úgyis hogy nem tökéletes. bár szerintem nincs olyan nagy baj a sorozattal, nekem tetszik.
  • DasIsFuck
    #7036
    attól függ hogy nézzük, mert nálam a sitcomok alapból kukák,nyomozós sorozatok szintén, aztán aminek a témája alapból sem fog meg az felőlem lehet akármilyen jó nem fogom nézni.
    WD-t sem azért nézem mert olyan jó, leírtam már h igazából évadról évadra laposidk el jobban, viszont mivel a témája és körítése érdekes így nézem, mert nincs helyette jobb.
  • ForzaInter
    #7035
    Nincs sok jó sorozat? Soha nem volt ilyen bő a kínálat minőség terén. Csak tavaly volt kb 6-7 nagyon jó újonc sorozat. De ha TWD féle stílusú sorozatra gondolsz akkor igazad van, posztapok sorozat nem sok van, de ettől még akkor sem nézném ha nem tetszene, csak azért mert érdekel az témája..
  • DasIsFuck
    #7034
    szerintem messze nincs olyan sok jó sorozat.
    pl a wd helyett mit néznél?Revolution?pff:D
  • Narxis
    #7033
    Erről a könyveléses trükkről már hallottam filmek esetében. Szomorú, hogy itt is elkezdték és még van olyan nyomorult ott aki beírja, hogy hát ez teljesen oké mert kevesebb sorozat lenne ha nem így lenne meg ilyenek. Ütném az ilyen embert. Ez az everest456 nevű...
  • ForzaInter
    #7032
    tényleg jó kérdés minek nézi valaki a sorozatot ha szerinte szar:D annyi jó sorozat van manapság, hogy én még egy közepes sorozatra se pazarlom az időm nem hogy egy szarra..
  • stargatelost
    #7031
    Ezt a cikket érdemes elolvasni.

    A sorozat az AMC nyomorékságai miatt kurvára veszteséges (elvileg). Meg van határozva, mennyit növekedhet szezononként a költségvetés (nagyon keveset), ezért tűntek el a flashbackek, ezért van sokszor egy helyszín, és gondolom ezért van most pár szereplő részenként.
  • tigeroo
    #7030
    így van, a legjobb volt amikor picsog hogy ő mennyire sosenem picsogott

    döbbenet volt olyan emot látni aki az érfelvágást hántorgatja fel egy tininek:D
  • precision
    #7029
    hát ez a Beth akármennyire is eyecandy mégis 1000x idegesítőbb mint Carl... :) oké, a szeme láttára ölték meg a faterját, nem tudja mi van a tesójával... de akkor is :) valahogy fel kell dolgoznia a traumát de valahogy máshogy is megoldhatta volna :) legalább ne vágna ilyen idétlen pofákat :D

    én sem hiányolom az öncélú pucérkodást és a minden részben csakazértis 5x dugnak dolgot, de azért fura hogy Daryl még senkire sem mozdult rá :)