12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • molnibalage83
    #11821
    Neegan-ét? Azért a valóság az nem olyan, hogy te lábon lősz valaki és az biztosan túl kis éli, főleg, ha a térdét. Repül ott a szilánk, ha az fő ereket metszi el, akkor RIP.

    Ennél fényévekkel biztonságosabb az Achilles ínt átvágni tudtommal.
  • SzinesGeza
    #11820
    Én azon csodálkoztam, hogy eleve nem lőtték át legalább mindkét térdét, biztos ami biztos alapon.
  • Devv
    #11819
    Az lehet, de tudjuk hogy ki fog jönni onnan, amikor Rick már nem lesz. Vagy előtte. A köv. részben is már lázadoznak az emberek.
    Azon se csodálkoznék, ha Negan segítene letudni a Suttogókat.
  • SzinesGeza
    #11818
    Demagóg.
  • Devv
    #11817
    Viszont igaza van.
  • SzinesGeza
    #11816
    Negan mindig ugyanazt az unalmas szöveget nyomja.
    Csak most
    .
  • MrAndree
    #11815
    Rendben, nekem jó. :)
  • Madi92
    #11814
  • molnibalage83
    #11813
    A GoT topikban is úgy tettek meg HG-nek, hogy nem is jelentkeztem. Igazából lehetek itt is, nem nagy truváj. :)
  • VinylToy #11812
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Darth Vader Luke apja!
  • Madi92
    #11811
    Hát pont ezért, hétfőn véletlenül elfelejti az ember, bekattint a topikba, aztán az első hozzászólásban már le is van írva a főszál.
  • MrAndree
    #11810
    Töröltem, de már viszonylag ritkán nézem a topikot (a sorozatot meg már vagy 5 éve nem), szóval ha aktívabb házigazda kellene, akkor nyugodtan. :)
  • molnibalage83
    #11809
    A GoT topikban HG-ként az ilyet insta irtanám ki a fenébe. Szóval lehetne azért némi igényesség.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.19. 00:08:04
  • IXEMGabeo
    #11808
    kutya nem jon ide kb es folyton engem basztattok a spoilerrel...mas is irt mar be fontos infokat ot nem szoljatok le
  • Madi92
    #11807
    azért nehogy már megpróbáld megmagyarázni.. két kattintásba került volna spoilerberakni. Azért fél nappal utána még illene.
  • IXEMGabeo
    #11806
    na es aztan nem o rajta volt a lenyeg...bar sajnalom, mert jo karakter es megint vmi ostoba hiba miatt tortent az egesz
  • Dynamic
    #11805
    Vajon most akkor Aaron lesz az új Rick? :)
  • Devv
    #11804
    Negan megint 40 másodperc alatt elvitte a show-t!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kukás csaj engem is levehetne...
  • Zozo0122 #11803
    Ezt nevezem spoilernek a javából, kb. 1 nap ha eltelt :D Szerencsére én már láttam este
  • Madi92
    #11802
    Baszki véletlenül benéztem ide, mielőtt megnéztem volna... kösz!
  • Count Adyn
    #11800
    Az a durva hogy még az autoroncsokat is megették a zombik, eltünt minden mintha bebugzott volna a világ:D
  • RatBaG #11799
    mert híd, éééérted...

    #11796: miről beszélsz, azon se léptünk túl soha. és most még pakolnak rá.
  • molnibalage83
    #11798
    Átkötő rész volt, egynek elment.
  • cassoneitaly
    #11797


    The Walking Dead 9x02 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTeam

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • SzinesGeza
    #11796
    Azért az vicces, hogy a lopakodó (hallhatatlan) és perpetuum mobile (halhatatlan) zombikon túl tudtatok lépni de ilyenen, hogy szekér, azon nem.
    Hahó, ez még mindig az - ilyen szempontból - régi The Walking Dead-sorozat! :)
  • IXEMGabeo
    #11795
    utananeztem ugy hivjak Zach McGowan...szakallas es hosszuhaj nelkul nem ugyanaz az ember
  • IXEMGabeo
    #11794
    igen es a szerepe meglepetessel fog szolgalni a vegen...

    amugy mindent osszevetve egy eleg jo resz volt, es tetszik az evad koncepcioja...egyedul, ami felesleges volt azok Maggie jelenetei es buntudata Gregory miatt...egyebkent jo volt

    Carol es Ezekiel mellett lett meg egy furcsa paros:D
  • Count Adyn
    #11793
    u mean Captain Charles Vane?:D
  • IXEMGabeo
    #11792
    a hosszuhaju copfos szamuraj frizuras csavo (akinek Henry adott vizet majd kiverte bottal a labat) ez a faszi szerepelt a The 100 c. sorozatban
  • molnibalage83
    #11791
    Miért, a kinti taligára nem lehetett volna? Hogyan van az, hogy csak egy taligát tudtak csinálni...? Teli van az ország verdával. Az autók talajnyomása a gumik miatt fényévekkel kisebb, mint a szekéré és a tömeg is nem süllyedtek volna el pl. a sárban. Több olyan kell, mint amin odamentek és csá.

    A sorozat arra bazírozott, hogy az ősök tudását szedik elő, ami régen múzeumba való volt, ezért most másoláshoz hozzák ki. Csak túltolták. Szekérre semmi szükség, mert a civilizáció visszamaradt "szemete" is fényévekkel többet ér, mint az a szekér. Egy lecsupaszított alváz és rárakott faszerkezet tömege messze a szekér alatt van és nem kell hozzá olvasztani, kovácsolni, meg n+1 szarságot csinálni. Lebontod a felépítményt és csá. Kormányozható marad attól az alap és sokkal többet tud a felfüggesztése, mint a szutyok szekérnek.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.10. 12:05:22
  • Dynamic
    #11790
    Egyáltalán nem volt értelmetlen. Arra pakolták a cuccokat amiket összeszedtek. Másrészt ha már ott van előttük, miért ne próbálják meg elvinni?
  • molnibalage83
    #11789
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gregory eltávolítása viszont tetszett. Mivel nem írtak neki "megvilágosodás" jellegű szálat, hanem maradt patkány ennyi ordas húzás után ez az elkerülhetetlen vég volt.
  • IXEMGabeo
    #11788
    nahat ez az...mondjuk a sorozatban most volt az egyik legnagyobb idougras...ott megcsak Morgan "most" lepett le innen, hogy odakeruljon tehat ergo 1 eves csuszas van...
  • molnibalage83
    #11787
    Úgy, hogy olyanon utazik a társaság egy része.
  • Prof William
    #11786
    Kibelezett/átalakított autóalvázakat sokkal egyszerűbb lenne használni (pár filmben meg is teszik) de nem be kell menni a múzeumba eredeti autentikus szekérért...
  • molnibalage83
    #11785
    Teljesen értelmetlen volt a szekér. Végtelen mennyiségű gumiabroncs és autóalváz mellett szórakozni azzal? Minek?
  • Tikal #11784
    Átmennek amisba, elfogyott az üzemanyag.


    A testvér sorozatban meg konvojban járnak, kamion, SWAT páncélozott jármű stb, ott több eszük volt már az elején egyes szereplőknek :D
  • RatBaG #11783
    Engem inkább a szekér akasztott ki. Mennyire reális, hogy egy ősrégi kiállítási tárgyat muszáj leszenvedni egy múzeum emeletéről, életeket kockáztatva, mert nélkülözhetetlen ojjektum.
    Semeddig nem tartott volna összeütni egy flottát abból a másik szekérből, amivel jöttek.

    Azt hittem Enid lesz a RIP, mikor beütötte a fejét...
  • molnibalage83
    #11782
    Ember specifikus a kórokozó oszt ennyi. :)
    A rovaroknál a cordyceps gombák ilyenek, csak egy adott fajt támadnak meg tudtommal.
  • Tikal #11781
    hát volt már ebben a sorozatban pár ellentmondás... mondjuk az is érdekes, hogy akkor az állatokat megtámadják ugyan, de belőlük nem lesz zombi?!