12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Tikal #11861
    Most hány évet ugranak? 4-5?
  • Zozo0122 #11860
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem tetszett a rész, de az nem, hogy Rick nem halt meg. Először azt hittem, hogy mennyire okádék gyávák az írók, hogy egy esetleg még brutálisabb nézettségesés után majd könyörögnek Lincolnnak, hogy gyeremá vissza plíz. Aztán olvastam, hogy 3 külön mozifilmet kap...nyilván, így több a lóvé a karakterből :D Az időugrások meg már indokolatlanok, gyakorlatilag évekig békében élnek, miközben már a Neganes háború alatt is láthattak "irányított" zombihordát távol a mezőn...de a következő részben már végre "suttognak" a zombákok :)
  • Kaplan
    #11859
    Nem flashback volt, hanem hallucináció. A kettő nem ugyanaz.
  • Prof William
    #11858
    Musical. Erre nem sokan számítottak. Erős stílusváltás volt.
  • IXEMGabeo
    #11857
    flashback fokepp, de allati jol megcsinaltak...
  • molnibalage83
    #11856
    Ööööö, az igen.
  • SzinesGeza
    #11855
    Miért, milyen jellegu?
  • Quantumleap
    #11854
    Breaking: Három The Walking Dead film is készül az egyik főszereplővel
  • IXEMGabeo
    #11853
    hat ez mega uber szuper resz volt bar sokan sejtik milyen jellegu epizod volt...
  • Zozo0122 #11852
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi nem igaz? :D Ez Negan lore-jának magja. Az egész kezdetén halt meg Lucille rákban, gyengén és összetörten. Mikor feléledt Negan nem bírta megölni ezért egy barátja tette meg helyette. Aztán Negan elnevezte az ütőjét Lucille-nak és bármikor a nőre gondol erőt merít belőle.Volt a sorozatban is olyan jelenet, hogy felhúzta magát, mikor megtudta, hogy Eugene csinált pisztolygolyót, fogta az ütőt, sóhajtott egy nagyot majd életben hagyta és elvitte.
  • molnibalage83
    #11851
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És erre a közhelyre kellett eltolni 20+ percet...?
    Ami ráadásul ebben a formában nem igaz?
    Ha meg jól értettem, N. felesége az egész előtt már halott volt...
  • Zozo0122 #11850
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Volt értelme, Negan a felesége halála miatt kattant meg, rájött, hogy ez egy olyan világ ahol rohadt keménynek kell lenni. A zombijárvány kezdetétől pedig még keményebbnek. Nem véletlenül nevezte el Lucille-nek az ütőt, abból merít erőt :D
  • molnibalage83
    #11849
    Hát nem tudom, rész fele tök vontatott volt...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Negan és M. között duma az égvilágon semmiről nem szólt, olyan filozofikus marhaság volt, hogy a falat kapartam tőle unalmamban. És ez volt a rész fele...

    A másik fele a sokadik egymásnak feszülés a többiek között.

  • IXEMGabeo
    #11848
    honnan tudjam a megnevezes alapjan mire gondolt? direkt keves cikket es videot lestem meg a szezon elott, hogy meglepeteskent hasson...amit belinkeltem untig eleg volt megtudnom, hogy kit fognak kiirni a kovetkezo resztol
  • Quantumleap
    #11847
    Ezt most komolyan kérded? Jó reggelt!

    The Walking Dead - új irányba indul a sorozat a 9. évadban


    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2018.10.30. 07:48:02
  • IXEMGabeo
    #11846
    milyen showrunnerre gondolsz?

    igen esetlen volt, de pont ez benne a lenyeg h barmi megtortenhet az eletben...kivancsi leszek, hogy kerul ki onnan
  • Zozo0122 #11845
    Jó rész volt, jót tett a shownak az új showrunner :D Bár az utolsó jelenet kissé esetlenre sikeredett :D
  • cassoneitaly
    #11844


    The Walking Dead 9x04 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720p-KILLERS, 720p-PSA, 720p-RMTeam

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL --- [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • Zozo0122 #11843
    Szerintem legtöbbünk csak este látja, amikor lesz felirat :D Felirat nélkül annyira rossz, motyog mindenki és a szavak felét se mondják ki tisztán
  • IXEMGabeo
    #11842
    es persze a vegere tettek a csattanot, de ahh...

    persze igy is volt tortenes...ez az evad eddig sokkal jobb, mint a 8-as...
  • IXEMGabeo
    #11841
    Kiderult, hogy az egyik fontos szereplo mikor tavozik
  • IXEMGabeo
    #11840
    Jadisrol mar az emberek azt hittek, hogy megvaltozik miutan Gabriellel osszejottek, erre nem megint skizofele viselkedest mutat es kiderul, hogy etelert emberekkel kereskedett?:D kik lehetnek vajon ezek?
  • Quantumleap
    #11839
    Vissza fog térni egy epizódra, flashbackben vagy haluban:

    Visszatér a The Walking Deadbe a zombidráma egyik sztárja
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2018.10.23. 22:21:00
  • molnibalage83
    #11838
    Kinek...? Shane halott.
  • Quantumleap
    #11837
    Ami még eszembe jut: Az előző részben Rick visszautalt a rendőr múltjára, most pedig Merlére. Gondolom, ezekkel is a távozásának ágyaznak meg. No meg Shane-nek.
  • Konyigery
    #11836
    Én már annak is örülök hogy vannak értelmes, két mondatnál hosszabb párbeszédek. Pl. Rick és Daryl. A két csávó sztem 4 évadja nem beszélt egymással két hümmögésnél többet :D
  • Zozo0122 #11835
    Amúgy nem volt szó arról, hogy lesz egy mod aki az ilyen spoileres hsz-eket azonnal inasba rakja? :D
  • Zozo0122 #11834
    Egyébként nem érzitek azt, hogy feleslegesen sok a töltelék karakter? Jöhetne egy nagyobb csapás, egy brutális nyirbálás. Jadis még érdekes lehet, de mondjuk azt nem értem, hogy pl. Tara kivel feküdt össze a stábból, hogy még mindig szerepel a sorozatban? :D
  • molnibalage83
    #11833
    Lehet, hogy PTSD és felejteni nem tudó, de azért valahol nem érzed azt, hogy a gyilkosságok nem szoktak csak úgy elévülni a legtöbb jogrendben. Végrehajtó és bírói hatalom viszont most nincs.

    Lásd korábbi kommentem. Azt pedzegeti a sorozat, hogy a hatalmi ágak nélkül, akkor kinél is van az igazi hatalom és mi a rendező elv. Hát, a káosz egyelőre.
  • Quantumleap
    #11832
    Én általában véve pozitívan állok a sorozathoz, még a hetedik-nyolcadik évadot sem tartom annyira rossznak. De ez a mostani epizód nem annyira gyere be. Jadisről megtudtuk, hogy nem egészen tiszta, vannak még rejtegetnivalói. Valamint azt, hogy felejteni nem tudástól poszttraumatikusan bepöccent oceansideiak gyilkolásznak. Ezektől le kellene hogy essen az állam, mint jól megírt, váratlan fordulatoktól?
  • IXEMGabeo
    #11831
    szerintem is, hosszu ido utan az egyik legjobb evad...szeretne valaki, ha leirnam mi tortent?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bocs meg nem lattam az epizodot


  • molnibalage83
    #11830
    Azt pedzegeti a sorozat, hogy a hatalmi ágak nélkül, akkor kinél is van az igazi hatalom és mi a rendező elv. Hát, a káosz egyelőre.
  • Zozo0122 #11829
    Ez most nagyon okés rész volt, tetszik, hogy milyen irányba mennek a dolgok :D
  • Kaplan
    #11828
    Egyelőre nagyon rendben van részemről ez az évad!
  • cassoneitaly
    #11827


    The Walking Dead 9x03 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTeam

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL --- [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • SzinesGeza
    #11826
    Nem fizikai törvény hanem a térdkalács mögött csatlakozó combcsont és sípcsont.
    De biztos neked van igazad, aki mindig mindenhez (IS) ért. Most sem velem vitatkozol hanem a nejemmel, bár ő csak egy oxiológus, ugyan mit tudhatja.
  • molnibalage83
    #11825
    Milyen fizikai törvény tiltja meg, hogy hátrafelé repüljenek?
  • SzinesGeza
    #11824
    Az artéria a láb hátsó részén fut. A csontszilánkok röptükben oldalról visszakanyarodnak szerinted az ütőér felé?
  • molnibalage83
    #11823
    A szilánkok akkor is repülnek, vagy minden csontszilánkot irányítani fogsz?
  • SzinesGeza
    #11822
    Oldalról kell átlőni a térdkalácsot, ott nincs artéria.