12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Narxis
    #7315
    Jó kis rész volt, ez a doki vagy ki akit Washingtonba visznek eléggé idegesítő típus. :D
  • BoneDragon
    #7314
    Hétvégén évadzáró?
  • Fehercsoki
    #7313
    Elég kiszámítható volt, meg logikátlan néhol.
  • bcrics
    #7312
    Milyen részt kaptunk most?
    Pláne a legutóbbinak fényében.
  • Conqvistador
    #7311
    Arra nem gondoltál, hogy esetleg hiába próbálkoznak az egyiküknél nem okés a dolog?
  • Mor3llo
    #7310
    hát igen, ha becsukod a szemeidet, akkor meg még semmitmondóbb :)
  • Tikal #7309
    sőt, ha néma film lenne akkor még annyira se lenne pörgős.....
  • tigeroo
    #7308
    ha zene nélkül nézed már nem olyan pörgős. meglátjuk milyen lesz a rész
  • RatBaG #7307
  • Jim Morrison
    #7306
    bocsi, próba volt rossz topik :D
    de hogy legyen egy kis on:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!




    kicsit gagyibbak, de ne csak offoljak
  • Jim Morrison
    #7305
    sadasd
  • Pares
    #7304
    The AMC TWD CUP
  • Count Adyn
    #7303
  • ForzaInter
    #7302
    most nézem, hogy ezt a menedéket a képregényben csak a 104 számban érik el. akkor a sorozatban jóval előrébb hozzák ezt ha persze még ebben az évadban odaérnek. akkor viszont negan is megjelenhet már a következő évadban.
  • Prof William
    #7301
    Kellene egy ilyen "átlagos nap" rész.

    Reggel a csapat kifoszt egy egy kisvárost. Újítanak mindenkinek ruhát + tisztálkodási cuccokat, miközben Glenn ésMaggie sunyiban besurranak a közeli gyógyszertárba és feltöltik a már kifogyóban lévő óvszer és fogamzásgátló készleteiket.

    Ezt követően megnézhetjük, ahogy otthon mindenki WC-re megy megtisztálkodik, borotválkozik, valamint az egyik társuk (aki a zombiapok előtt fodrász volt) belövi a sérójukat.
  • precision
    #7300
    miért, a terhességi tesztet Glenn honnan szedte anno Lorinak? ott szerinted nem volt óvszer? :)

    most komolyan ilyeneken akadunk fel? :) azt sem mutatják ahogy kakilnak, pisilnek, borotválkoznak és fésülködnek, mert ugye a hajuk mindnek jól be van lőve :) a zombi hentelésből származó vérfoltok is látványosan eltűnnek egyik napról a másikra... HOGYAN? MIKOR? ruhamosós, kottonfelhúzós TWD -t MOST VAGY CANCEL!!!! (not)
  • The Sopranos
    #7299
    Lenyelii...whehehe
  • Tikal #7298
    onnan, hogy akárhova megy sehol sincsenek már emberek így azt szed össze amit akar, és képzeld, mielőtt kitört a zombi apokalipszis nem ő volt az egyetlen 10 éves gyerek, szóval van rá esély hogy talál ruhát bármelyik városban, esetleg egy boltban??? merész elgondolás :DD Persze, tudom csak vicceltél, hisz nem lehetsz ilyen hülye :)


  • Mirk
    #7297
    Megszakítás.
  • Austin Bailey
    #7296
    én meg azt nem értem, hogy glenn meg maggie rendszeresen kefél, és honnan veszik a kotont, hogy még nincs gyerekük?
  • sata75
    #7295
    nem is a rajtuk lévő ruhára gondoltam lol:))
    de gondolom neked is van még pár bugyikád a most rajtad lévőn kívül is:))
  • precision
    #7294
    ejj már hát honnan lenne Carlnak ruhája mégis? :) adja neki a stylist...
  • Kamionsofőr123
    #7293
    hát ez igaz csak eddig a portyák során soha se mentek ruhaboltba csak az 1. évad 1. részébe.
  • Kamionsofőr123
    #7292
    nem hinném, hogy egy zombiról leszedné a ruháit főleg,hogy gyerek zombit alig láttunk.
  • Prof William
    #7291
    Bemennek a legközelebbi kisvárosba és a ruhaboltból olyan cuccot újítanak neki amit akarnak.
  • sata75
    #7290
    mivel kihalt(?) az emberiség 99%-a, azoknak a ruhái között turkálhat, találhat magára valót nem?:)
  • Kamionsofőr123
    #7289
    Daryl dohányzott már néhány részben
  • Devv
    #7288
    Nem is dohányzik senki...
  • kissssss
    #7287
    a kutyás szarkupacos logo után ezen a kérdésen nem is csodálkozom.

  • tigeroo
    #7286
    én azt nem értem hogy nem kell kakilniuk sose mutatják,,,
  • Kamionsofőr123
    #7285
    Én most tartok a 4x09-nél és mivel ez a rész Carlról szólt elgondolkoztam azon, hogy honnan van neki ruhája és cipője? Mert ugye azokat a ruhák amik az apokalipszis előtt voltak neki azokat már mind kinőtte, szintúgy a cipőjét. Nem szőrszálhasogatás csak kíváncsiság :D Esetleg ti tudjátok? Képregényben van erről szó?
  • Pares
    #7284
    Én csak most néztem meg a 13. és 14. részt, nekem nagyon tetszettek, főleg az utóbbi.
  • ForzaInter
    #7283
    én úgy emlékszek hogy ott is csak 1 van neki.
  • Prof William
    #7282
    Lehet hogy kettő van és minden nap másikat visel az oldalán csak ez nekünk nem tűnik fel. :)
  • bega82
    #7281
    Nem túl lényeges kérdés, csak kíváncsiság: a képregényben tényleg 2 katanája van? Mert többször is említi ezt a cikk írója, holott a sorozatban csak 1 van neki.
  • Austin Bailey
    #7280
    veled az a baj, hogy a szellemi színvonalad addig tejed, hogy döntést hozol róla, hogy szerinted valami jó vagy rossz, és azt képzeled, hogy más is ezen a színvonalon van. Ebből kifolyólag szemmel láthatóan úgy tekintesz arra, amikor valaki valamit elemez, hogy ellenáll a te félhülye kétpólusú világszabályodnak. Képzled el, valaminek az elemzése nem azért van, hogy a végén rájöjjünk, hogy jó-e vagy rossz, hanem differenciáltabb dolgokat akarunk ezáltal megtudni, illetve meg akarjuk beszélni az észrevételeinket. Ha ez téged zavar, akkor nem tudom hogy tudsz emberi társadalomban élni.
  • G_ArchAngel #7279
    Jó arc :)
  • RatBaG #7278
    http://index.hu/kultur/media/2014/03/20/tokos_csaj_ket_katanaval/
  • bega82
    #7277
    Azér' ez nagy hiba, vannak ennél jobb sorozatok! :)
    De összességében nekem is bejön továbbra is, szóval kitartóan nézem én is.
  • Kaplan
    #7276
    Jajj Istenem...