12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • böröczk
    #7516
    Vagy észre se vette, mert el volt foglalva a meneküléssel.
    Tényleg nem egyértelmű szerintem se.
    Szerencsére nem tudom, milyen, de amikor az életéért fut valaki, nem biztos, hogy egy ilyen alapvető dologra (mint hátranézni) oda tud figyelni.
  • tigeroo
    #7515
    októberben kiderül mi lett úgyis
  • precision
    #7514
    Darylnek sem állt meg... nyilván ha ő vezet akkor megáll
  • mufanboy
    #7513
    Megtudná azt valaki mondani egy jó alapos indokkal, hogy Beth-et miért gondolja mindenki úgy, hogy elrabolták? Szerintem ez egyáltalán nem biztos. Daryl ezt meg sem említette Ricknek, csak annyit mondott, hogy elment, nem azt hogy elrabolták...Újból megnéztem azt a részt, az biztos, hogy a ház környékét nem mutatták, tehát az az autó ott állhatott addig is. Daryl azt mondta Beth-nek, fogd a cuccot, fuss, találkozunk az úton!
    Mikor a házból kimenekült Daryl, annak környéke is tele volt járkálókkal, tehát mikor Beth kifutoot, akkor is ez volt...miért ne mehetett volna el ő az autóval?Igaz, a cuccot elhagyta...
  • DasIsFuck
    #7512
    nekem faszább álmom volt a wd-ről, lentebb kéretik elolvasni
  • Kaplan
    #7511
    Hú, láttátok az új részt?! Zseniális volt, az a jelenet a Terminusban amikor Rickék kiszabadulnak, elképesztő!

    Ja, hogy csak álmodtam és még fél év. Bassza meg!
  • Zenszkij
    #7510
    Jóvan.
  • IXEMGabeo
    #7509
    forma lehet ez a Norman Reedus:DDD unatkozhatott a sajtótájékoztató közben
  • IXEMGabeo
    #7508
  • Kongy
    #7507
    Tökéletesen leírtad, miért nem látogattam a topikot egy jó ideig, és most, hogy ismét be-be nézek ugyanazt látom, mint amiért anno elmentem.
  • sata75
    #7506
    alapesetben idiótának tartalak de most kapsz egy + -t!
  • G_ArchAngel #7505
    Ha valakinek csendben kellett volna maradni, az pont te vagy: mindegy, hogy TWD vagy Game of Thrones, többet sírsz, mint egy négyéves, akinek elvettek a Barbrieját....
  • Fehercsoki
    #7504
    Szerintem az hogy valaki néz egy sorozatot nem jelenti azt hogy isteníteni kell és minden hibáját tagadni, valamint az ő hozzászólását összehasonlítva a "panaszkodók" hozzászólásával egyértelmű hogy nem az előbbire van itt szükség...
  • Narxis
    #7503
    Azért ez elég nagy túlzás. Persze sokszor én se értem a panaszkodókat de azért nem kell úgy viselkedni mintha anyukádat küldték volna el melegebb éghajlatra. Szerintem nem kell itt semmit se komolyan venni.
  • bcrics
    #7502

    Üríteni kéne a puttonyt haver, látom tele van:D
  • Madi92
    #7501
  • kissssss
    #7500
    nyugi van.
  • G_ArchAngel #7499
    Közel kétszáz hozzászólást nem olvastam el eddig...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ennyi agyatlan fürdőskurvát, amint akik ide írogatnak egy női blogon nem lehet találni. Minek nézitek rinyagépek? Menjetek ölelgetni a pónitokat és recskázzatok Sex and the Cityre, az való nektek.
    Ez egész kibaszott ország az ilyen s_ggfejek miatt tart ott, mint ti, mert semmiben nem vagytok képesek meglátni a pozitív dolgokat, csak nyávogtok minden miatt.

    Van egy jó sorozat, aminek örülni kellene, de semmi más nem megy, csak a panaszkodás minden rész után. Nem tetszik ne nézd! Tudom, hogy a két agysejteteddel sem tudsz boldogulni, mert állandóan összevesznek, de nem kell nézni, nem kötelező. Legfőképp mert az ide hányók nagyobb része nem fizet érte még TV előfizetésként sem, hanem szimplán letölti. Akkor meg mire fel a sírás?
  • Susarc
    #7498
    ez valami elbaxottul Y kategória volt,de úgy,hogy 3 ABC-n keresztül a 4. ABC Y-ja kategóra!!! :D
  • Monoton
    #7497
    Egy nagyon érdekes videós elemzés
  • Narxis
    #7496
    na neeeeee
  • bega82
    #7494
    Szerintem a következő évad arról fog szólni, hogy a sötét vagonba bezárt csapat ugyebár egy idő után nagyon fog éhezni... a kintiek pedig így maguk közé tudják majd fogadni az arra méltókat! If you know what I mean.
  • Monoton
    #7493
    Utolsó
  • RatBaG #7492
    http://comment.blog.hu/2014/04/02/lauren_cohan_szereti_a_rajongoit
  • Austin Bailey
    #7491
    én mindenesetre átmegyeg a GOT topikba, ha van ilyen.
  • DasIsFuck
    #7490
    halál komolyan ezt álmodtam:D
    (nem hogy bélyeg én még alkoholt sem fogyasztok)
  • Neoncsoves
    #7489
    én azt hittem az fog 12-13 részig tartani, ahogy egyenként megeszik őket
  • Fenrir
    #7488
    Jófajta bélyeg lehetett :P
  • sata75
    #7487
    ...és közben a konyhában végig ott volt a sárkány! ...
    (majd priviben told már át a dílered címét)
  • DasIsFuck
    #7486
    ma WD-vel álmodtam

    ...az álmom izgalmasabb volt mint a sorozat egy része és nagyon beteg volt...volt ott terminus,kéz nélküli emberek,víz alatti gyár(ez volt a terminus nálam:D) és mechákká alakuló range rover, azzal hasított Rick:D
    de még el is menekültek,volt feszültség is, mert út közbe kifogyott a benzin és egy feka csávó napraforgóból csinált vmi hányást(szó szerint) amit aztán beletöltöttek a tankba.(de az egész környezet ahol volt ilyen mocsár,nádas volt ahol volt egy út és szorványosan pár benzin kút, de ugye mind ki volt ürülve)

    sőt a gyárba volt egy olyan jelenet, hogy a terminusi nagyfőnök egy savas puskával akarta rick mecháját levadászni, de ő lement víz alá a sarokba és elbújt a savas fegyver sugarai elől(azt is látni lehetett hogy a zöldes sav így a vízbe feloldódik).
    Aztán ricknek is volt ilyen zöld gecit lövelő fegyvere amivel többször szájba egy arcon spriccelte a csávót, de nem hatott rá aztán bedühödött és fogta és két kézzel kidobta a gyár ablakán az egész mechát, így menekültek aztán el
  • bega82
    #7485
    Whatever... LOL!
  • Tikal #7484
    jól kitaláltad miről fog szólni a következő évad.. kiszabadulnak :)
  • Monoton
    #7483
  • Panzeradler #7482
    plusz mivel erdőjáró nyomolvasó emberek, és előtte futottak el így könnyű volt követni őket.
  • Monoton
    #7481
    De nincs leírás, a fickó felismerte, face to face volt a házban 30 centire egymástól.
  • IXEMGabeo
    #7480
    ja, de úgy emlékeztem, hogy meghalt az a fazon...viszont akkor is tök véletlen, hogy így megtalálták és a leírás, amit a csóka adott nem csak Rickre lehet jellemző...na mind1
  • Monoton
    #7479
    Azt ne írd, hogy nem kaptál semmit, mert ha rendesen odafigyeltél, akkor megtanulhattad a csapdaállítás fortélyait.
  • kill3r21
    #7478
    most lestem meg a 4x16ot, amenyire vártam az odabaxást szinte semmit sem kaptam....hát nemtom, ez is hatásos az biztos, meg a kis jelek, ki lehet matekozni azt ami olvastam sajnos :)
  • Prof William
    #7477
    A kannibál teóriát az is erősíti hogy azok az emberi maradványok olyan szépen le voltak tisztogatva mintha egy hentesiskola kukájából halászták volna ki őket.

    A Terminusi bagázs jól láthatóan nem szerette ha bármi is veszendőbe megy. :)
  • Narxis
    #7476
    Brutál egy rész volt ez az évadzáró. A komolyabb cliffhanger viszont hiányzik ami annak fényében is sajnálatos, hogy itt esküdöztek, hogy szívszorító, megdöbbentően durva lesz. Nem lett viszont szerintem jó kis rész volt ha nem évadzáróként tekintünk rá. Pl. Daryl és haverjai miatt, az a jelent tényleg durva volt, Rick már szvsz amúgy is egy idegroncs és akkor még ez is... Carl drámázását viszont nem értem hacsak nem arra gondolt, hogy olyan lesz mint az apja. Kíváncsi vagyok, hogy meddig lesznek Terminus-ban...