12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • G_ArchAngel #7835
    Ertem, tehat amikor az oreg lott, majd utana a teraszon mutattak a noket, az nem vagas, hanem mi a fasz?
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2014.10.19. 20:16:47
  • Tikal #7834
    persze, hogy van de ez nem az volt :)
  • MoRT2195
    #7833
    Nem volt a vágás a szar, mert nem volt akkor vágás.
  • G_ArchAngel #7832
    Van 12 loves leadasara alkalmas shutgun, raadasul meg ebbol a vadaszfegyverbol is van amibe 7 lovedek (6+1) fer.
    Amugy biztos nem lott annyit meg blank-kel sem az oreg csak max a vagas volt szar. Elofordul nagyobb produkciokban is, mint a LOTR vagy Spiderman.
  • Tikal #7831
    van oylan kép ahol 7-8at lő vele mikor 4 lőszer fér bele talán? :)
  • MoRT2195
    #7830
    Valóban volt vágás, de azért így is messze többet lőtt vele, mint valójában lehetne. De ez persze nem hülyeség neked, mert ez a Walking Dead. De az állítható nyílvessző egy szuperhősös sorozatban már borzasztó, mi?
  • G_ArchAngel #7829
    Semmilyet, felfujt faszsag az egesz, volt egy halom vagas kozben, mikor nyugodtan tolthetett, mert nem mutattak, pl amikor a csajok beszelgettek a teraszon
  • ForzaInter
    #7828
    milyen cheatet nyomott vajon az öreg?:D
  • grebber
    #7827
  • Tikal #7826
    te az a "majd holnap megcsinálom" fajta ember lehetsz :)
  • sz4bolcs
    #7825
    arról, hogy jobb 5 perccel tovább élni, és közben talán találni egy szabadulós üvegdarabot a csizmaszárban, vagy átharapni a közel jövő őr gigáját, vagy megpróbálni túszt ejteni, fegyvert szerezni, mint kirontani a fegyveresek elé szabad kézzel.
    Persze voltak itt már olyan észérvek, hogy nem is tudták a vagonban, hogy fegyveresek fogják őket kint várni, szóval komolytalan...
  • Tikal #7824
    pff, ez már régen volt, és ezen mindenki kiakadt :D
  • Zenszkij
    #7823


    Ezen nem akadtatok akkor fenn? :D
  • Tikal #7822
    jól emlékszel :D

    az időhúzás odavezetett, hogy öt perccel később már a vágóhídon voltak, akkor miről beszélünk? :)
  • sz4bolcs
    #7821
    Ha jól emlékszem, nem én használtam a mondást annak az igazolására, hogy tök jó ötlet volt a vagonból való kitörés... én az időhúzásnak több esélyt adtam volna
  • Tikal #7820
    Nem arról van szó hogy mi marhaság vagy nem...
  • Tikal #7819
    A túlélő mindig az erősebb :D Hogy fizikailag szellemileg az mindegy, az erősebb kutya baszik, szanaszét trancsirozott hullákat látva a Terminuson valószínűleg te sem sok esélyt adtál volna a diplomáciának...
  • sz4bolcs
    #7818
    Nem az erősebb kutya baszik, hanem a túlélő. Eddig is azért élték túl, mert tudták, mikor kell megadást színlelni, és mikor kell támadni. Kivéve, mikor a vak szerencse mentette meg őket, mint az évadnyitóban...
  • Count Adyn
    #7817
    nem unjátok még hogy reszelitek a fingot egy apró részleten?:D Mikor 100x nagyobb marhaságokat nyomtak már le a torkotokon a készítők?:D
    Utoljára szerkesztette: Count Adyn, 2014.10.18. 15:23:55
  • sz4bolcs
    #7816
    ja még annyit, hogy ŐK MEG MÁR VOLTAK ilyen helyzetben a sorozatban, amikor teljesen ésszerűen föltették a kezüket túlerővel szemben, addig sunnyogtak, amég jött egy lehetőség, amiben legalább nem a biztos halálért kockáztatták az életüket.
  • Tikal #7815
    Pont ez lenne a lényeg, hogy "fejlődnek" változnak a karakterek, kétszer nem követik el ugyanazt a hibát, a leckét már megtanulták, legalábbis Rick, ezért is akart visszamenni: erősebb kutya baszik.
  • sz4bolcs
    #7814
    A kormányzónál ellen addig húzták agresszió nélkül, amég lehetett, nem az volt a terv, hogy akkor ők most belefutnak a tankba lesz, ami lesz. A vagonos résznél is valami hasonlót vártam volna.
    Amúgy a tankos résznél is az lett volna az ésszerű, hogy elfogadják az ultimátumot, ha kell, akkor időhúzásként, de abban a szituációban Rick viselkedése indokolható volt azzal, hogy teljesen kétségbeesett.
  • Tikal #7813
    "még véletlenül sem fölteszed a kezed, aztán amikor nem figyel egy őr, vagy csak közel kerül, akkor nekirontasz" ez? most komolyan? vagy az, hogy te sem tudod mit tettél volna, hiszen MÉG NEM VOLTÁL ilyen helyzetben...

    A kormányzó ellen tudod mi volt a taktika? Az, hogy mikor lefejezte az öreget akkor azonnal egymásnak ugrottak.. én erre emlékszem, nem pedig arra hogy diplomácia, vagy hogy hagyták magukat bekísérni a börtönbe feltett kézzel, hogy majd mikor az őr ásít akkor neki rontanak :)
  • sz4bolcs
    #7812
    #7781-ban ott a válasz a kérdésedre, nem fogom mégegyszer leírni.
    A kormányzó ellen nem az volt az alternatíva, hogy nekirontanak a tanknak fegyverek nélkül, és halomra lövetik magukat.
  • IXEMGabeo
    #7811
    carol pedig nagyon odavagott:D egyre kemenyebb
  • IXEMGabeo
    #7810
    nem olvastam el semmi kommentet...

    nekem baromira bejott az evad nyito...furcsa es szokvanyos eset, hogy amit veled megtesznek korabban kuzdesz, felallsz majd ugyanazt a vonalat kezded el, ugyanazon az uton kezdesz el jarni ahol a gonoszok tettek korabban te is azza valhatsz amive ok...az ok ismeretlen hisz megcsak az 1. resz ment le, de nekem ez jott le a Terminusos emberek korabbi es jelenlegi cselekedeibol...

    ezenkivul a Tyreese fele eset volt erdekes, de vegul megoldotta ugy, hogy kozben "jofiu" maradt tulelte a hordat es meg a sapkas csavot is megszorongatta akit vegul "muszajbol" meg kellett olnie...

    hent reszek varhatoak voltak:) minden eddiginel a legveresebb evadot igerik
  • Jim Morrison
    #7809
    hisz tudod, testvérek már , ilyenkor csak egymásra néznek és...csingiling! adatátvitel kész, és mehetnek a hentesek kolbásznak
  • G_ArchAngel #7808
    Durva hiba volt, az a jelenet elbirt volna legalabb 5 zombit...
  • Tikal #7807
    Tyreese is kinyírt három zombit puszta kézzel, azon még senki nem akadt ki? :D
  • Montanosz
    #7806
    ilyen helyzetben ösztönösen cselekszik az ember
  • Zenszkij
    #7805
    tudod mikor hagynám magam, ugranék nekik még a biztos halál tudatában is, pörögnek max adrenalinon, mit kell ezen túlmagyarázni, sose voltál ilyen helyzetben, én tuti kitörnék, hagyjuk már ezt a meddő vitát, legyél rendező, majd megrendezheted a magad filmjét, röhej
  • Tikal #7804
    a füstbombára nem számítottak, arra hogy így fogják őket kivinni, tényleg figyelj már kicsit jobban oda...De maradjunk a te elméletednél, miszerint nem ott kellett volna megszökniük, akkor mégis hol? Fingod sincs, csak hablatyolsz már napok óta... Karakteridegen?? Te mégis mit néztél az elmúlt években? Elég sok szaron átmentek már...

    ", jól viselkednek, és akkor talán életben hagyják őket, és talán lesz egy jobb esélyük (volt okuk 'bizakodni', mert ha ki akarják őket nyírni, azt már megtehették volna)"

    LOOOL, tényleg ez?? Mert a diplomácia bevált korábban is.. ja nem, valakit ha jól emlékszem akkor éppen lefejeztek :DD
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2014.10.17. 16:27:48
  • sz4bolcs
    #7803
    Már írtam, nekem helyzet és karakteridegennek tűnt egyszerre ez a megoldás tőlük.
    Nem számítottak rá, hogy ilyen felkészültek? :D évadzáróban 35:11-nél van az a jelenet, mikor Daryl, Rick, meg a raszta csaj ott áll a vagonoknál, és a bozótból kikacsint rájuk 5 géppuskás, aztán mégjobban körbenéznek, és 4 lövészt látnak a tetőkön. Igaz, azóta már eltelt egy év, lehet nem emlékeztek rá. :D

    Azt is leírtam már, hogy mi lett volna a jó időzítés, de szerintem hagyjuk...
  • Zenszkij
    #7802
    mindezt egy olyan világban, ahol a zombikat kóborlónak hívják :D
  • Montanosz
    #7801
    és ezt mikor beszéltétek volna meg? :-D
  • Jim Morrison
    #7800
    én akkor szöktem volna meg mikor lendítik mögöttem a baseball ütőt. Ahogy elkezdi suhintani vele, gyorsan oldalra fekszem, kirúgom a lábait, a gyorsan eszmélő társaim (ketten) rámennek a másik emberkére. 1 meg fut a kórboncnokhoz, majd őt rúgja le. Mindenzt 7-8mp alatt, és mi életben maradunk.
  • Tikal #7799
    a füst gránát csak azt bizonyitja, hogy az őröknek igen is volt okuk azt hinni hogy ki fognak törni, szeritük is jó lehetőség...vagyis nem volt hulyeség Rick-ék részéről a gondolat, mit nem értesz ezen??
    nyilván Rick-ék nem számitottak arra, hogy ilyen jól felkészültek a fogvatartók, de te már ezt is tudtad előre és te későbbre hagytad volna a szökést.. mondjuk mikor már a kád felett térdepelsz?? az jó időzítés lett volna??
  • Tikal #7798
    igazad van, hagyniuk kellett volna magukat vágohidra terelni... hogy aztán kidumálják magukat belőle...lol...de mint írtad, nem voltál még ilyen helyzetben és te sem tudod mit csináltál volna akkor meg mit nem bírsz ezen megemészteni, hogy így történt? ...
  • rooney8
    #7797
    hagyjátok már abba, kurva unalmas
    mindkettőtök mondanivalójában van igazság, de a készítők így csinálták meg, ha tetszik, ha nem
  • Jim Morrison
    #7796
    Hm, most hogy mondod az lehet. Akkor viszont tévedtem.