12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • BoneDragon
    #7875
    Az utolsón felsírtam. xD
  • Jim Morrison
    #7874
    pár kép
  • BoneDragon
    #7873
    Szerintem annak már kampec... Nyársra húzzák.
  • Effe88
    #7872
    herschel mankója megvan még?mert most újra aktuális lesz?el kellett volna vinniük magukkal annóXD
  • SzinesGeza
    #7871
    S05E02

    Nekem ez a Gábriel atya volt gyanús az elején, bár lehet csak annyi bűne van, hogy anno szépen kizárta az embereket a templomából. :)
  • BoneDragon
    #7870
  • Narxis
    #7869
    Ez brutális rész volt. Egyre horrorosabb ez a sori.
  • SzinesGeza
    #7868
    "soha nem volt olyan jelenet, hogy akkor gyűjtik az esővizet"?

    De volt. A börtönben, a hordó.
  • Kaplan
    #7867
    Pont a mostani részben szedték Carolék a patakból a vizet. Meg abból azoxigént ki!
  • G_ArchAngel #7866
    Ja es azt sem lattuk, hogy WC-re mennek es mivel torlik ki. Pedig milyen izgalmas sorozat lenne, ha a fogaszati kezeleseket es szajhigieniai eljarasokat is bemutatnak reszletesen!
    Nekem nem hianyzik az akcio, sokkal jobb lenne, ha talalnanak egy farmot es a mindennapjaikat reszletesen kovethetnenk, megfigyelve a haszonnovenyek es haziallatok szaporitasat is.
  • DasIsFuck
    #7865
    Mondjuk az érdekes, hogy tiszta vizet mindig találtak, soha nem volt olyan jelenet, hogy akkor gyűjtik az esővizet vagy víztisztító készleteket,stb:D
  • G_ArchAngel #7864
    A bemutatoban latszodtak a hatterben viragok. Ha arra ranez a kannibal es Carol a kozelben van, akkor az mindenkepp szopas...
  • AntiHero
    #7863
    Ennyi.

    Amúgy a cannibál pasast (nem tudom most hirtelen a nevét). Úgyis megöli Rick. Méghozzá a piros machetával. Mivel kijelentette még az első részben.
  • Pares
    #7862
    Gondolj bele, hogy egy rohadó zombi szájában mennyi baci van. Egy olyan világban, ahol még a tiszta vizet és kaját is keresni kell, egy fertőzés könnyen leteríthet bárkit...
  • Pares
    #7861
    Egyszerű a válasz: fertőzés (nem a zombi vírus), vagy ha egyszerűen halálos a seb (ütőért elharapják, stb.)...
  • Madi92
    #7860
    És akkor egy harapás miért lesz halálos, ha már amúgy is bennük van a cucc? Vagy a harapás által olyan dolgok kerülnek a szervezetbe, amik beindítják a "lappangó" vírust?
  • Pares
    #7859
    Habár a lefejezésben nem vagyok teljesen biztos, mert az első évadban, ha jól emlékszem, mintha lett volna egy jelenet, amiben egy magányos zombi fej is "élt", meg azt hiszem a Kormányzó fej gyűjteménye is eleven volt. Mindenesetre az agyat kell elpusztítani, az a biztos.
    Utoljára szerkesztette: Pares, 2014.10.21. 12:16:05
  • Pares
    #7858
    Nem. A vírus mindenkiben benne van. Mindenki zombi lesz, aki nem fejlövéstől hal meg vagy utólag nem lövik fejbe vagy vágják le a fejét, stb. Szóval mindegy, hogy megharapják, ha nem halálos a seb, akkor nem lesz zombi.
    A lényeg: bármitől is halsz meg, zombi leszel, kivéve ha valami módon szétroncsolják az agyadat.
  • ForzaInter
    #7857
    csak akkor lesznek belőlük zombik ha megharapják őket, vagy ha meghalnak. így semmi bajuk nem lesz:D
  • Zenszkij
    #7856
    csak a sebesség nem mindegy, ahogy eléri a zombiállapotot
  • G_ArchAngel #7855
    semmi, mert a virus mindenkiben alapbol ott van, igy mindenki atvaltozik, ha meghal, nem kell hogy megharapjak
  • Zenszkij
    #7854
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    zárójelben megjegyzem, megharapták, ezek a barmok meg ettek belőle :D, mi következik ebből?
  • zaki
    #7853
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    En (is) azt hittem megharaptak, es kiment a vegen az erdobe kinyirni magat, azert kert meg egy csokot az asszonytol... Bar az tul kiszamithato lett volna :D
  • Pares
    #7852
    Jó rész volt ez is, a vége nagyon ütött... Ezeknek a kannibáloknak meg hát valami olyasmi véget kívánok, mint amit Marv szolgáltatott Frodónak...
  • grebber
    #7851
    Jó volt ez a rész tetszett az új szereplő felbukkanása is

  • Tikal #7850
    LOL
  • Jim Morrison
    #7849
    várható volt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hiszen jött egy új néger szereplő... egyiknek mennie kellett.
  • ForzaInter
    #7848
    wow, a vége ütött..
  • bcrics
    #7847
    Jó rész volt, nagy lábon él a sorozat.
  • blackfire001
    #7846
    Jogos, de a népesség szerintem már meg tizelődött. :D Rickék viszont még így is folyton bele tudnak akadni a rossz fiúkba. :D
  • DasIsFuck
    #7845
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én mondjuk eleve abban is kételkednék, hogy egy ilyen "baleset" nem előre megfontolt szándékkal történne és a magas elit-nek nem lenne egy olyan elzárt kis/nagy világa ahol lófaszt nem érzékelnének a dologból...ellenben megtizedelik a túlnépesedett földet...
  • dave9004
    #7844
    washington nekem ott gyanús, hogy nagyvárossal mint atlantával is mi lett... kétlem, h az elnök ha él, akkor ott van. Inkább vmelyik óvóhelyen a szikláshegységben
  • DasIsFuck
    #7843
    Talán most több szálú cselekmény szál fut a sorozatba, mindenesetre reménykedek:)

    Remélem a templomos,bethe-es száll nem a menedékes csókák sztorijával fog összefutni.

    Én azt várom, mikor derül ki majd a washingtonos kamu.

    Egyébként jó lenne egy olyan száll, ahol vmilyen úton módon tudnák a zombikat irányítani és azokat felhasználva akarna egy csoport vagy egyén hatalmat szerezni.
  • blackfire001
    #7842
    Én is erre gyanakodtam, viszont ha megharapta, akkor ennyi idő alatt már valamilyen szinten el kellett terjednie annak a vírusnak a szervezetében, ami kinyírja. A tudatlan 'cápák' meg megették, ergo beléjük is kerülhetne abból a vírusból. :D Mekkora poén lenne, hogy letámadják Rickéket, aztán belázasodnak, és összeesnek? :D
  • RatBaG #7841
    szerintem megharapta a búvárzombi, csak elsunnyogta...
  • Zenszkij
    #7840
    sz4bolcs hozzászólásai miatt :D
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.10.20. 13:19:06
  • blackfire001
    #7839
    Miért sírt Bob mielőtt leütötték?
  • MoRT2195
    #7838
    Mint első kommentemben is írtam (a témával kapcsolatban), "valóban volt vágás", de azért nem minden 2. lövés után...
  • G_ArchAngel #7837
    oke, es azon senki nem akad ki, hogy koponyat igy nem lehet kettehasitani egy katanaval?
  • Tikal #7836
    szerintem arra gondolt hogy vágás nélküli részen is puffogtat hetet nyolcat.. kétszer is szinte