12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Crsújreg
    #8075
    Abraham csak szerintem van meg\elfertőzdve és azért sietett\siettetett mindenkit úgy mint a huzat?
  • Tikal #8074
    ja, jobban nézett volna ki, ha a defekt miatt elveszti az uralmát a busz felett és az árokba sodródik, neki megy egy fának.. de könyörgöm, felborul mert neki megy egy nagy méretű autónak? LOL
  • Kongy
    #8073
    ki kell hasznalni minden lehetoseget "elni" hisz barmikor meghalhat barmelyikuk, szoval en meg tudom erteni Abrahamet.
  • tigeroo
    #8072
    jó bele lehet kötni mindenbe, amúgy jó rész volt tetszett
  • tigeroo
    #8071
    nekem az nem tetszett hogy a vörhenyes letudja röhögéssel hogy nézi őket a tudós barátjuk szex közben. aztán mutatják a végén a flashback utolsó puzzlejét hogy a felesége, a gyerekei MEGHALTAK és őis épp öngyilkos akart lenni... ahhoz képest még hamar kiheverte a dolgot, nemrég óta mászkálhatnak együtt szóval a családja halála nem történhetett régen. oké férfi vagyok énis, tudom hogy vannak szükségletek, de ha életem szerelmét gyászolom nemhiszem hogy álló fasszal tenném ezt?

    nekem tetszett a részvégi "csavar", végülis okosabb mint az átlag és ez segítette a túlélésben. mondjuk kicsi volt az esélye hogy pont egy ilyen naív katonát fog ki. nemhiszem hogy mondjuk a fosztogatókat ez meghatotta volna még ha hitelesen is adja elő.

    a buszos felborulás meg undorító klisés, elkellett volna felejteni. és kigyullad a busz. érted. hálivúd bengbeng :)
    ÉS MÉG ezt sem az üvegek okozták mint később kiderült - amit jumurdzsin rakott bele, így úgymond leveszik a válláról ezt a "bűnt" (ha belerakja ha nem akkor is megtörénik a baleset)

    a reakció pedig érdekes volt, mondjuk "csak" lerobbant volna a busz, így érthető.
  • precision
    #8070
    és mennyi ivóvizet fecsérelt el a zombikra? :D
    oké hogy rohadt jól nézett ki a jelenet, de mekkora baromság már? :)

    na mindegy. ez most nálam olyan farm ahol élünk szintű filler szar volt, ez az egész "Judzsín" szál, most már mozduljunk már el valamerre

    egy-két részt rohadt jól megcsinálnak a készítők, amikor látszik, hogy nem arra mennek rá, hogy "mutassunk közelről egy-két trancsírt oszt jóvan a többit leszarom"... hanem nekiülnek és normálisan megírják a részeket... mind hangulatban, mind történetben, mind drámában vagy karakterfejlődésben.... de az a baj hogy ilyenből nagyon kevés van, évadonként kb. 2 max 3. a többi meg gore és az erre élvezkedők kielégítése... sajnos... meg az ilyen szálak amik nem vezetnek sehova :) Eugene története egyedül Abrahamra van hatással (jó persze a többiekre is de rá a legjobban), és őt még alig ismerjük... legalábbis nekem nem ütne akkorát ha most öngyilkos lenne mint ahogyan az is akart lenni

    na mindegy. ez van :) lesz ez még így se :D
  • Kongy
    #8069
    Az a leszbi csaj totál hülye. Már rég ki kellett volna nyírniuk, még akkor mikor a Governort is... szerintem. De mindegy..
  • Tikal #8068
    ja, meg azok a reakciók mikor kiderül. Előző este a kiscsaj teljesen nyugodtan veszi, hogy szabotálta a buszt, és miatta borultak fel majd haltak meg majdnem, de ő elintézte azzal, hogy most már közénk tartozol, velünk vagy, majd másnap senki nem baszta pofán csak a katona, a többiek meg mind csak bámultak, aztán sajnálták :DD A mimimum az lett volna hogy meglincselik..
  • DasIsFuck
    #8067
    Szerintem a karakter szándékosan volt ilyen, ami probléma volt inkább, hogy a rickék közül 1-2 lehetett volna aki kételkedik benne.
  • Systore #8066
    sssh, fogjuk rá arra, hogy:

  • Tikal #8065
    Ráadásul nem is emlékszem, hogy adta volna valami bizonyítékát, hogy ő tudós, csak azt mondta és elhitték :D
  • G_ArchAngel #8064
    Arra volt jo, hogy latszodjon, hogy a tobbiek sem agysebeszek. Mert ebben a sorozatban ugy tunik, hogy a jozan esz fejet vesztette Hershellel egyutt.
  • Tikal #8063
    persze, én csak azt nem értem miért írták ilyen debilnek, emiatt annyira világos volt hogy kamu
  • Narxis
    #8062
    Én simán vágtam a kamu dumáját. Elég béna karakter.
  • RatBaG #8061
  • Tikal #8060
    na végre kiderült, bár én arra tippeltem hogy a srác autista a katona meg a bátyja :DD Nem is értem, hogy nem jöttek erre rá maguktól, nagyon fos egy karakter volt, nem tudom a képregényben is ilyen redneck-nek van írva?? hihetőbbre veszik akkor nem lett volna olyan nyilvánvaló, ez így nem ütött akkorát..
  • Crsújreg
    #8059
    If you know what i mean...... :D :D

  • Tikal #8058
    és úgy kezdték, hogy felborul a busz? LOL, minek kellett ez a béna húzás...
  • SzinesGeza
    #8057
    Ez várható volt.
  • Montanosz
    #8056
    nagyon ott volt

    sztem lassan jöhetne egy nagyvárosos rész vagy egy nagyobb hajos
  • RatBaG #8055
    papp laci kettő! leütötte, mint a büdös szart!!!
  • Kaplan
    #8054
    Na, mostantól nem tudom elképzelni, hogy merre visz minket a cselekménysorozat. Terminus szál lezárva, ellenszer viszlát, mi marad? Remélem lesznek újabb izgalmak!
  • Pares
    #8053
    Szerintem nagyon jó rész volt...
  • Systore #8052
    wtf
  • precision
    #8051
    hát ez a rész... pff :)
    I lied!
    anyám...
  • Kongy
    #8050
    Shane XDDDDD
  • zaki
    #8049
    Ezek a Facebookos kepek a kommentek kozott... :DDD




  • Prof William
    #8048
    Nem ma kezdte akkor az élőhalott irtást a srác.
  • RatBaG #8047
    http://bit.ly/1uIip6I
  • Prof William
    #8046
    Most megy a Penge 2 a TV-ben.

    Most nézem hogy penge segítője az nem a Darylt játszó színész?
  • tigeroo
    #8045
    zombik az állatvilágban érdekes olvasmány. nemhiszem hogy pont a hideg lenne gátja egy ilyen vírusnak ha embereket lenne képes irányítani.

    ez a része amúgy színtiszta fikció, a zombikat kilehetne cserélni jetire, farkasemberre, vámpírra, egyéb folklórbeli ijesztő lényre. attól hogy reális dráma van köréjük szőve még nem kell a rációt keresni benne
  • Prof William
    #8044
    A legtöbb fertőzés/vírusok, - tehát nem mágia vagy hasonló - által életre keltett zombik esetében a legtöbb könyv és film megegyezik, abban hogy a hidegben lelassulnak.
  • hiper KOCKA
    #8043
    De olyan régi hullákban mint a Náci zombik már nincs ami megfagyjon, mert teljesen ki vannak száradva, nem lehet bennük folyadék -->exsiccatio postmortalis. Ha hallottál a jelenségről akkor tudod miről beszélek.
  • haxoror
    #8042
    Az a részeg hazafelé a kocsmából aki nem fagy meg ha mozgásban marad, de ő sem azért nem fagy meg mert a mozgása termelne annyi hőt, ahhoz hangsebességgel kéne tolnia a biciklijét

    Az ember melegvérű állat, amíg él addig a szervezete hőt termel de NEM fizikailag a mozgással hanem biokémiai úton.
    Ez egy halottnál már nincs, így az megfagy ...hacsak el nem kezd benne fagyállót termelni a T-vírus vagy valami.
  • G_ArchAngel #8041
    WWZ-ben volt a hideg lelassitotta es megallitotta oket. De a tel elmultaval ujra mozogtak. Ez egy verzio, van ahol a zombik gyorsak, van ahol el kell egetni oket van ahol magia vezerli oket. Nem lehet raeroltetni az egyik vilag kitalalojanaka az elkepzeleset egy masikra.
  • MoRT2195
    #8040
    De ha mozgásban van, akkor nem fog lefagyni. Max ha megáll egy 48 órára, és meg se moccan, akkor fagy le, de ilyen nem fog történni. De a tél, és a hó nem egyenlő azzal, hogy -20 fok lesz...
  • haxoror
    #8039
    ez nem a sérülésről szól hanem a fizikáról, a víz megfagy a szövetekben = végtagok lemerevednek = a zombi nem mozog tavaszig
  • MoRT2195
    #8038
    Egy youtube videót rakott be még. lehet neked nem jeleníti meg.
  • Pares
    #8037
    Egy normális holttest esetében. De ezek járkálnak és enni próbálnak, annak ellenére, hogy nincs emésztő rendszerük, nem folyik a vér az ereikben és nem dobog a szívük, brutális sérüléseket is képesek "túlélni", amennyiben nem sérül az agyuk, szóval egy kis fagyás simán belefér szerintem.
  • Quantumleap
    #8036
    Mármint mi? Nem maradt le valami?