12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • grebber
    #8115
    Amikor Carol odafeküdt Deryl mellé azt hittem ráfordul a pajti és percenként 96 egyenletes nyelvcsapással kinyalja, de sajnos nem ez történt
  • acsati
    #8114
    megnéznék erről a részről egy jó pár perces Behind the scenes videót
  • ForzaInter
    #8113
    Mennyire hangulatos volt ez a rész, így hogy a kihalt városban játszódott.
  • bbdc77
    #8112
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te soha nem találkoztál még ezzel a képpel, ugye? Google.
  • G_ArchAngel #8111
    Uristen! Mi tortent!?

    Vagy nem esett le, hogy finoman lebuziztam? Akkor lehet kellene valamit kenni magadra, nem?
  • Dobronski
    #8110
    Hisz én is az vagyok.
  • Kongy
    #8109
    Nem, és nem is fogom többet nézni. Amúgy jól indult az évad azért kezdtem nézni újra.
  • bbdc77
    #8108
  • precision
    #8107
    valaki fegyvert tart a fejedhez hogy nézd?
  • Pares
    #8106
    Én se értem hogy miért nézed és veszed a fáradságot, hogy ezt még le is írd...
  • Kongy
    #8105
    Ezen a részen is majd' bealszok, nem is értem miért nézem még mindig ezt a sorozatot.....
  • RatBaG #8104
    na mennyi időt adunk az új néger gyereknek, vajon a évadot még túléli?
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2014.11.17. 13:05:37
  • Isti005
    #8103
    5x06 - Nagyon tetszett. Habár elismerem kicsit vonatottnak éreztem közben, de ez a zenei téma, ami végig ment isteni volt, na meg végre kaptam egy városban/utcán játszódó részt. Bírom ezt az évadot!! Végre!
    Egyébként, ha valaki tud linket adni, ahhoz a zenei motívumhoz, ami végig ment a rész alatt, azt szívesen fogadnám! :)
  • G_ArchAngel #8102
    így kevesebb konkurenciával kell megküzdened, mikor össze akarsz szedni egy kisfiút
  • Dobronski
    #8101
    Arkangyal mindig is a kislányokra bukott.
  • acsati
    #8100
    én se értem mi husi rajta, de ha már csak ezt a vigyorgó fejét nézem, az "szerelembe" ejtő
  • Evoluti0N
    #8099
    Husi. lol
  • Kongy
    #8098
    Pffff.... Maggie MINDEN csak nem husi. Azért minimális husi kell, hogy ne úgy nézzen ki mint Angelina Jolie.
  • böröczk
    #8097
    off: ti nem vagytok normálisak. Ha az a husi felkar, akkor ez a normális:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.freakingnews.com/pictures/40500/Skinny-Scarlett-Johanson-40617.jpg
  • sata75
    #8096
    sohase nem bírtam az ilyen nyomi celeb fruskákat akiknek még egy zombi apok idején is csak a leopárdmintás ronydarabban való, kamera előtti pozoláson jár az eszük...
    és még a karja is vastag...
    eh...
  • G_ArchAngel #8095
    kicsit husi a felkarja, de osszehuznam magam, hogy bebujjon mellem a takaro ala....
  • Szolnokboy1
    #8094
    nekem nem kéne
  • zaki
    #8093
    zombikkal lehet jobban jarna :D
  • MoRT2195
    #8092
    Igen, értjük. Megmentenéd a zombiktól, ha életveszélyben lenne, érthetőbben nem mondhattad volna... :)
  • Prof William
    #8091
    Megmenteném a zombiktól, már ha értitek mire gondolok...
  • Jim Morrison
    #8090
    spoiler?
  • RatBaG #8089
  • G_ArchAngel #8088
    "Megint sikerült megoldani, hogy véletlenül se mozogjanak"

    Megkerdezhetem, hogy te melyik sorozatot nezed? Mert az 101%, hogy nem a Walking Dead-et...
  • SzinesGeza
    #8087
    washingtoni eseménysor?

    Minek mennének Washingtonba?
  • Austin Bailey
    #8086
    baromi kiábrándító volt ez a rész. Megint sikerült megoldani, hogy véletlenül se mozogjanak, hanem továbbra is ott szórakozzanak az erdőben. Most már nagyon unalmas, hogy ez az egész nem tart sehova. Reméltem, hogy a végén lesz egy jó kis washingtoni eseménysor, mint amilyen atlantában volt az elején.
    Utoljára szerkesztette: Austin Bailey, 2014.11.13. 03:34:41
  • Tikal #8085
    autista, nem geek :)
  • sz4bolcs
    #8084
    "na végre kiderült, bár én arra tippeltem hogy a srác autista a katona meg a bátyja :DD" -xDDDDDD

    Amúgy a srác olyan, h. a geekek leköpdösve dobnák ki maguk közül...
  • BoneDragon
    #8083
    Úgy emlékszem az első évadban volt olyan, aki simán csak vérrel érintkezett...
  • Pares
    #8082
    A kezén a sérülés azóta van, amióta szarrá verte azokat az embereket. És tisztázzuk még egyszer: csak akkor alakul át zombivá, ha meghal és az agya sértetlen. Mindegy, miben hal meg, szóval egy harapás esetén nem a zombi vírus nyírja ki az embert (ami mindenkiben benne van), hanem a fertőzés.
  • ForzaInter
    #8081
    szétszakadnak, egyesülnek, jön pár zombi, vagy pszichopata, meghalnak páran. aztán kezdődik elölről a a korforgás:D
  • zaki
    #8080
    Az a vizsugaras locsolas vicces volt, hogy szettrancsirozodtak a zombik a viztol :D
    Ok-ok, nagy sugaru volt, meg a zombik is rohadnak meg mallanak szet, de azert erdekes volt :D
    Az a kis buz! kamus luzer meg jol megerdemelte, amit kapott...
    Jo resz volt ez is, pedig nem is lattuk se Rickeket, se a korhazat, csak ezt a kis csapatot.
    Akkor most gondolom tolatnak vissza, hogy ujra egyesuljenek a csoporttal.
  • zaki
    #8079
    Nem csak te :D
  • Dobronski
    #8078
    Rositát csak én? :))
  • SzinesGeza
    #8077
    "ahhoz képest még hamar kiheverte a dolgot"

    Milyen hamar? Mennyi idő telt el?
  • Ariakus
    #8076
    Az öklén lévő sérülésre gondolsz? Egyébként ha meg is megharapták volna akkor már át kellett volna neki is alakulnia, nem?