12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • ForzaInter
    #8155
    és hogy?:D
  • Pares
    #8154
    Az "Élet az emberek után" c. dokumentumfilm sorozatban jól megmutatják, hogy hogyan nézni ki a világ jó pár év zombiapokalipszis után.
  • Jim Morrison
    #8153
    Szerintem meg az is fura, hogy vannak meg mukodo elemek, kocsikban akksik, stb. Igazabol kb mindenbe bele lehetne kotni, de ez scifi szoval nem erdemes :D
  • BoneDragon
    #8152
    Szerintem marha jó rész volt. Már nagyon hiányoltam egy ilyen lopakodós, elgondolkodtató részt.
    Nekem inkább az a fura, hogy több éves zombik és még mindig több liter vér van bennük... :D Bár úgy nem lenne menő ha nem véres minden...
  • dave9004
    #8151
    elvileg már az üzemanyagok is tönkrementek bennük ennyi idő után, de én örülök, hogy nem biciklivel mennek
  • tigeroo
    #8150
    jó most itt sokmindenbe bele lehetne kötni. ennyi idő után kb. a gumiabroncs is leengedne minden járművön már.
  • IXEMGabeo
    #8149
    rendor kapasbol az 1. evad 1. epizodjaban volt...

    katonai zombik is a 3. evadban...
  • sz4bolcs
    #8148
    Az amúgy normális, hogy a furgonnak nem nyíltak ki a légzsákjai, amikor átszakította a korlátot?
  • zaki
    #8147
    hat igen, az egy kicsit kamu volt... :D
  • precision
    #8146
    én is azt hittem hogy a tetejére fog érkezni... nagyon úgy nézett ki az elején :)
    vagy max az orrára... ott van a motor ugye

    de ilyeneken ne akadjunk fenn szerintem :)
    Utoljára szerkesztette: precision, 2014.11.20. 14:15:31
  • tigeroo
    #8145
    nekem csak az autó nem tetszett, orral esett lefele erre mint a macska a "talpára" esett
  • zaki
    #8144
    Ebbe a mostani reszbe alig volt tortenes, megis nagyon tetszett, meg ez a nyomaszto depis "zene" is marha jo volt alatta vegig... :)
    Promo alapjan a kovetkezo epizod porgos lesz, mar varom. Meg 2 resz lesz iden, aztan ket honap pihi... Lehet, hogy jobb eza megoldas, mert akkor a kovetkezo evadra 2 honappal kevesebbet kell varni xD
  • Mor3llo
    #8143
    A mostani részben is volt, Daryl kinyírta őt is, meg a másikat is (valszeg az anyja lehetett) Carol "kedvéért".
  • Prof William
    #8142
    Szóval Carlt ezért nem tudták soha kinyírni. :)

    Ha jól rémlik egyszer egy könyvben megmagyarázzák a gyerek problémát azzal, hogy a zombivírus csak bizonyos idegrendszeri fejeltség felett fejti ki a hatását. Ezért nincs gyerekzombi.

    A Walking Deadban viszont volt. Elsőnek a legelején, aztán meg Carol elveszett gyereke is kóricáló lett.
  • tigeroo
    #8141
    jó rész volt, 2x néztük meg. az előző rész jobban felkúrt.
  • bcrics
    #8140
    Azért carl majdnem megkapta a magáét.
  • acsati
    #8139
    Kis érdekesség, gyerekek is említve
    Utoljára szerkesztette: acsati, 2014.11.18. 19:30:11
  • Kongy
    #8138
    Tényleg a gyerek ölés mekkora tabu már, most esik le...
  • Dobronski
    #8137
    Gyerekeknek oka van. Skyrimben sem lehetett gyereket ölni, viszont az első mod az volt hozzá hogy ezt feloldja. Ezért nincs GTA-ban sem gyerek.
  • Madi92
    #8136
    Én a különböző zombicsekeket hiányolom nagyon. Pl gyerek nem nagyon van, pedig volt már benne, ha nem is sok. Szerintem "feldobná" kicsit a zombihentet, mivel azért hulla vagy nem hulla, gyerekeket csak nem szúrkodnának le ennyire érzéketlenül.
    De az is feltűnt, hogy nő zombik is csak 1 fajta ruhában mászkálnak, magassarkús, miniszoknyás csinibaba zombi még nem nagyon volt, ahogy katonai vagy rendőr sem gyakori, pedig sokaknak kéne mászkálni szerintem, mivel az első napokban mentek a harcok azért rendesen.
  • SzinesGeza
    #8135
    Amerikai hozzáállás:

    "A gyilkosság bűn. A gyilkosságot ábrázolni nem az. A szex nem bűn. A szexet ábrázolni az."
  • bbdc77
    #8134
    Teljesen jó ez így. Mellbimbókra nem lenne kedvem kiverni.
  • Prof William
    #8133
    Igen mindig is érdekesnek találtam ezt a cenzúrarendszert...

    Tehát amikor koponyák robbannak szét, gyerekeket lőnek le, torkokat harapnak ki az oké, de egy kivillanó mellbimbó máris súlyos torzulást okozna a szegény nézők lelki világában. :)
  • G_ArchAngel #8132
    Amerika:
    Apuka feltoltheti, amikor 12 eves lanyaval celbalonek a mezon, de van allam/varos, ahol a tul rovid szoknyaert elzarast kapnak a lanyok.
  • precision
    #8131
    fura dolog ez a cenzúra :) totálba mehet ahogy belek és agyvelők folynak ki vagy ahogy szép lassan szétroppan a zombik koponyája és kiömlik a málnaszörp... de egy női mell, fenék? álszentség a köbön :)
  • Dobronski
    #8130
    Csak szerintem vannak szarul animálva a zombihentelés? Ebben a részben is, amikor fejbe lövi Daryl a hálózsákban fekvő walkert, UNDORÍTÓ. 2 hét after effects után jobbat lehet kreálni. Na mindegy, legalább ne mutatnák full screen.
  • Prof William
    #8129
    Lehet hogy a off -screen orrba-szájba folyamatosan megy a kefélés és komplett orgiák voltak esténként a börtönben, is csak azt nem mutatták a cenzúra miatt.

    Mi meg csak azt látjuk, amikor éppen nem dugnak. :)
  • precision
    #8128
    ajjj bakker... akkor fogamzásgátló tabletta vagy esemény utáni :D láttunk már utóbbira is példát... amikor Lori majdnem bevette
  • DasIsFuck
    #8127
    Vagy a kannibálok mellett feltűnt volna pár nekrofil emberke is:D
  • G_ArchAngel #8126
    vagy Starz
  • bbdc77
    #8125
    Kár, hogy az AMC helyett nem HBO sorozat. Már rég láttunk volna egy 'Daryl fisting Carol' jelenetet.
  • DasIsFuck
    #8124
    Ez az évad szerintem messze a legjobb a 2-3-4 évadokat nézve.
  • Quantumleap
    #8123
    Az óvszer nem nyújt 100%-os garanciát. Na meg egy idő után lehet nem bír magával az ember, és anélkül csinálná.
  • precision
    #8122
    mert aztán rohadt nehéz óvszert szerezni :D terhességi tesztet bezzeg milyen hamar találtak :)
    nekem sem hiányzik a szex a sorozatból (bár azért Rositát mutathatták volna jobban múltkor :P illetve vannak azért még jó csajok, néha-néha dobhatnának egy-két morzsát a férfiszemnek is)
    de Darylt és Carolt én sem értem... látszólag szeretik egymást... én elhiszem hogy rohadtul szét van csesződve minden és nem az a prioritás hogy dugjanak, hanem hogy túléljenek... néha azért ki kéne ereszteni a fáradt gőzt :)
    később pedig igenis gyereket kell nemzeni, mert szép lassan el fog fogyni az emberiség, de ez már egy másik kérdés
  • Quantumleap
    #8121
    Mert talán nem akarnak orba-szájba teherbe eséseket, mert egy ilyen világba gyereket szülni finoman szólva extra gond, mint azt láthattuk is?
  • Tikal #8120
    honnan tudod hogy nem ez történik máshol? ...
  • Tikal #8119
    én se..
  • bbdc77
    #8118
    Szívemből szóltál. Az egész sorozat legirreálisabb tényezője, hogy egy ilyen világban nem kefélik orrba-szájba egymást az emberek. A nemi erőszak is ritka mint a fehér holló, hiteltelen és röhejes.
  • Kongy
    #8117
    Őőőőő... ha nem te írtad volna, most néznék egy nagyot.
  • Jim Morrison
    #8116