12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Jim Morrison
    #8210
    +1, en is anyazom most oket :( eddig semmi ilyesmit nem osztottak meg...
  • tigeroo
    #8209
    dettó, ezért jöttem írni. aki nem akar spoilert az ne nézzen fel a hírfolyamra!!! rohadt kurva anyjukat bazdmeg.
  • Quantumleap
    #8208
    A Facebook-os Walking Dead csoport bekapkahtja! Még nem láttam az epizódot, csak úgy szörfözök a síma időfolyamon, erre belebotlok az általuk megosztott spoileres fényképbe! Tanjulság: Ha nem akarasz spoilert, ne lépj be a facebookodba!
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2014.12.01. 07:44:23
  • CSOCSO
    #8207
    Fasza egy befejezes mondhatom :((((
  • riddick669
    #8205
  • IXEMGabeo
    #8204
    :D

    kis kinai...kellett rohogjek...ja a feltekenysegi drama mar ugyis hianyzott miota Shane meghalt:DDD irnak ujat
  • MrAndree
    #8203
    A rasszokról szóló beszélgetést itt kérem abbafejezni, a személyeskedést meg pláne. Glenn meg koreai, esetleg ázsiai de rohadtul nem kínai meg sárga meg anyámtyúkja
  • böröczk
    #8188
    Milyen kis kínai? Nincs kínai a sorozatban.
    Lara Croft? Dzsiájdzsén?
    Egyébként szerintem az egész Abrahames szál totál érdektelen, összes karakterével együtt.
    Az ötödik évad ennek ellenére még mindig a legjobb, egyik részt sem untam.
  • Tikal #8187
    a kis kínai meg Lara Croft között lesz valami :)
  • IXEMGabeo
    #8186
    hmm...mindenkibol mutattak jeleneteket...Abraham fele szal leult, de Rickek jol kiotleteltek kar, h Sasha elrontotta...jobban mondva a rendor nagyon okosan behuzta oket a csobe:)
  • Kongy
    #8185
    Rick azért nem kémiatanárból lett Heisenberg kaliberű szereplő :D
  • zaki
    #8184
    Rick olyan lesz mint Heisenberg egy masik igen nepszeru sorozatbol :D
    A pap meg saros valamiben, nemhiaba mutogattak most is nagyon az a feliratot a templom falan.
    A vege tenyleg elegge kiszamithato volt.
    Gondolom lesz egy kisebb cliffhanger a nagyszunet elott.
  • dave9004
    #8183
    kezd átmenni Shanebe ami jót tesz neki.
  • Tikal #8182
    Rick kezd átállni a sötét oldalra, érzem bennem a haragot ahogy árad szét benne :D

    (egyébként teljesen igaza van, le kellett volna lőnie )
  • DasIsFuck
    #8181
    Igazából én nem látok semmi olyan nagy titkot ami úgy változtatna valamit a pap karakterén ilyen szempontból.
  • DasIsFuck
    #8180
    Hát pedig mennyire Rick-nek volt ismét igaza.
    Már eleve a rajta ütésnél is elég balul sülhettek volna el a dolgok, aztán most meg valszeg a megszökött rendőr jól beriassza a kórházat is...
  • precision
    #8179
    Rick elég érdekesen nézett Daryl -re :) nem tetszett neki hogy ő is megkérdőjelezi a döntéseit
    érdekes lenne egy Rick vs. Daryl de azért kár lenne érte :)
  • tigeroo
    #8178
    megfog dögleni tetanuszban a szög miatt
  • Narxis
    #8177
    A pap lesz az új governor.^^
  • sata75
    #8176
    szvsz papról nem derült még ki az igazság, lehet érdekes az a szál. bár ettől , hogy keresztet lát és sírni kezd sokat nem várok el:(
    Utoljára szerkesztette: sata75, 2014.11.25. 09:44:16
  • DasIsFuck
    #8175
    Pedig Rick elég jó tudatálapotba van már, csak még mindig nagyon kötik a karóhoz a többi szereplő miatt.

    Ami viszont a legidegesítőbb az a lopakódo zombi jelenség..annyira gáz és nagyon kiakasztó tud lenni, hogy folyamatosan ez van.
    Egyébként nem volt egy rossz rész ez sem.

    Végre megint láttuk a abrahamos szálat is a katarzis után.

    A pap meg tényleg egy borzalmasan felesleges és béna karakter.
    Ráadásul nulla érdekesség és pontenciált látok benne, hogy valaha is érdekes lesz.
  • Tikal #8174
    mi a tököm volt ez már... először az a jelenet baszott fel mikor a hülye picsa leültette a katonát, utána meg vége... a papost rész meg szót sem érdemel, annyira értelmetlen.. olyan jól indult az évad, és akkor jönnek az ilyen bénázások.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2014.11.25. 03:07:01
  • Narxis
    #8173
  • desigo
    #8172
  • desigo
    #8171
    Vicc már ez a szenvedés amit a pap leművel.
  • Isti005
    #8170
    Évad legalja volt ez a rész.
    Utoljára szerkesztette: Isti005, 2014.11.24. 20:56:33
  • Jim Morrison
    #8169
    jajj, már megint ez a 'nem látszik a képen, ezért a szereplő sem látja' jelenet a pappal az erdőben... ááá
  • ForzaInter
    #8168
    Mondjuk amilyen állapotban van Sasha hihető, hogy bekajálta..
  • MoRT2195
    #8167
    Azt a mindenit neki, micsoda váratlan fordulat volt itt a végén emberek!!! Szerintem eddig amúgy kb ez volt a leggyengébb rész az évadban. Remélem a következő részben oda teszik magukat, elvégre ez lesz az utolsó rész idén.
  • Kamionsofőr123
    #8166
    SPOILER
    A végén Sasha de hülye volt istenem...

  • Kaplan
    #8165
    Igen, pedig én is megkajáltam, hogy na végre van egy normális ember. De nem tudom, hogy melyik bosszant jobban: Hogy mindenki ilyen elbaszott lett abban a világban, vagy, hogy tényleg állandóan megkajálják ezt.
  • RatBaG #8164
    jajj, ez a rendőrös, megható rész a végén annyira átlátszó volt. kicsit illúzióromboló, hogy ennyi szopás után még mindig simán bekajálnak egy ilyet.
    az idióta pap meg remélem nem húzza sokáig, had csócsálják meg.
  • Prof William
    #8163
    Ez kb olyan mint Holtak Napjában amikor vérprofi zombiölő kommandó egy tagját otthagyják őrködni a Zék-től hemzsegő házba, erre az felrakja a fülest és elkezdi csutkán bömböltetni a zenét, hogy még csak vétlenül se hallja meg amikor jönnek a kóricálók.
  • zaki
    #8162
  • haxoror
    #8161
    Ha az a furgon úgy érkezik le ahogy megindult akkor most 2 szereplővel kevesebb lenne a sorozatban (ja, a furgon PONT a két szelvény között futott le az útról, a kellékesek figyeltek hogy a korlátban se essen túl nagy kár )

    Én inkább azon mosolyogtam hogy a vérprofi Carol képes volt a puskáját úgy átdobni a másik szobába hogy előbb nem nézett át, aztán meg seggel előre mászik át hogy még csak véletlenül se vegye észre a néger srácot, de hát kell ez is a történet továbbgombolyításához
  • Pares
    #8160
    Nem közvetlenül arról, de egy olyan világot mutat be, ahol az emberiség már nem tart karban semmit és nem befolyásoló elem...
  • IXEMGabeo
    #8159
    +1 tetszett nekem is

    de az egesz evad magasan veri a tobbit idaig..legalabb is az elso evaddal nalam vetekszik...minden epizod tetszett. Meg Abraham es Eugene orjongese is utott a vegen...nagyon jol osszerakott epizod volt az is
  • zaki
    #8158
    dokumentumfilm a zombiapokalipszisrol? lol :D
    mondjuk ha igaz a hir meg az amerikai kormanynak is van veszterve erre az esetre :D
  • zaki
    #8157
    depis zene :D
  • Mor3llo
    #8156
    mi annak a zenének a műfaja, ami kb az egész epizód alatt szólt?