12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • precision
    #8250
    na jó utsó hszem a témához aztán befejeztem :)
    mondom, alapvető figyelmesség, hogy más szórakozását nem cseszed el... nem tudom ezt miért olyan nehéz felfogni
    akár benézhet az illető a rész megjelenésének napján felirat témában, vagy release kérdésben, miért van több release, miért van két rész...stb.stb.

    de felesleges nektek magyarázni :D spoilerezzetek csak...

    ui.: ahogy látom ph fórumon is van 1-2 emberke akik leszarják a netikettet és az alapvető figyelmességet... ott is megy az anyázás :)
    Utoljára szerkesztette: precision, 2014.12.02. 09:08:40
  • Evoluti0N
    #8249
    Kijön az új rész, a topicban megjelenik néhány új hozzászólás. Mégis mit gondoltok, hogy miről fognak szólni a hozzászólások? Vagy szerettek spoiler tageket nézni? Mert akkor itt van pár.





    Ha spoilerbe kéne az aktuális részről szóló hozzászólásokat tenni, ami egy rész után kb. a hozzászólások 99%-át jelenti, akkor így nézne ki a topic. Ilyen esetben megint nem értem, hogy minek néznétek be.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2014.12.02. 08:28:14
  • bcrics
    #8248
    Hát öcsi, te is vmi nagy troger lehetsz, ha szted rendben van az aktuális részt követő pár órán belül egy ekkora ordas nagy spoilert ellőni.
    És én tudjam már mikor nézek be, ne más.
  • precision
    #8247
    nem pampogok... és alattam egyel írják is
    jó pár sorozatot nézek, és majdnem az összes topikban ki van írva vagy el van mondva a magyar felirat után egy napig spoiler kötelező szabály

    de nekem aztán rohadt mindegy :) nem magam miatt mondtam én tényleg nem jövök be addig míg nem láttam, korábban már beszoptam miatta... nyilván majd ha te futsz bele valami spoilerbe megváltozik a véleményed :)
  • Shiwo
    #8246
    a legtöbb topikban kimondott vagy épp kimondatlan szabály, hogy a magyar felirat után 1-2 nappal, amikor a többség már látta
  • RatBaG #8245
    mindig is lehetett, csak időnként jön valaki pampogni, aki azt hiszi, hogy máshol van...
  • Tikal #8244
    és mikortól lehet spoiler tag nélkül beszélni a sorozat topikjában az aktuális részről??
  • Jim Morrison
    #8243
    há nem véletlen énekelgetett
  • desigo
    #8242
    Nem is tudtam,hogy Emily zenélget is...




    Utoljára szerkesztette: desigo, 2014.12.01. 22:10:13
  • desigo
    #8241
    Szegény Maggie egy ideig be lesz fordulva...
  • böröczk
    #8240
    Megint itt tartunk. Szerintem ne is folytassátok, mert holnap csak többet kell majd törölnie a házigazdának.
    Már megbeszéltük, hogy spoilert használni illik, viszont nem kötelező, és valóban, amíg nem nézted meg a részt, ne nézz be a topicba.
    Akit érdekel a sorozat, úgyis mindig aznap megnézi az aktuális részt, addig meg mi keresni valója az illetőnek a sorozat topicjában?

    Szerintem is Daryl és Maggie reakciója volt "sokkoló", nem az, ami ahhoz vezetett.
  • precision
    #8239
    pedig minden valamirevaló fórumon tilos a spoiler
    láttam olyan külföldi fórumot ahol ban jár érte :) nyilván ez már túlzás... de te direkt nem írtad ki hogy spoiler, holott tudod, hogy mindig probléma van belőle... miattad nem fognak megváltozni a szokások
    igazad van, nem kell bejönni addig amíg nem láttad a részt... de velem is előfordult már hogy kiment a fejemből, hogy új rész van és bementem a topikba
    szóval egy szónak is száz a vége: alap figyelmesség a megjelenés napján kiírni hogy spoiler. ennyi.
  • DasIsFuck
    #8238
    Engem inkább pont ez zavar.
    Ne az adott sorozat/film/könyv/akárminek a kibeszélő topicjánál legyen már ez probléma...

  • precision
    #8237
    nem erről van szó... tudod hogy sokan érzékenyek rá de mégsem veszed a fáradságot, hogy odaírd :) kemény 7 karakter
    a rész megjelenésének napján ez elvárható dolog, szerintem
  • DasIsFuck
    #8236
    Én meg addig nem szoktam feljönni egy sorozat topikjába, ha új rész van amíg nem láttam.
    Ez legalább olyan alap, mint a spoiler használata.
    Mondjuk nem tudom, hogy egy sorozat kibeszélő topcba a spoilernek mi értelme.
    Ha esetleg az alapanyagról lenne téma még megérteném, de itt még a képregényhez is elég kevés köze van a sorozatnak.
  • Dobronski
    #8235
    Valóban, ez szebb volt.

    Nekem sem tetszett, egyedül az hatott meg hogy Daryl-t sírni láttam.
  • G_ArchAngel #8234
    Siman ostoba paraszt voltal, ezzel nem lehet vitatkozni. Remelem egesz ejjel fosni es rokazni fogsz ezert, es szivbol kivanom, hogy ne ebredj fel, amikor eler.
  • precision
    #8233
    ez így igaz, de azért nem tört volna le a kezed ha használod a spoiler makrót vagy csak kiírod a hsz legelejére, hogy spoiler
    alap netikett... csak magaddal baszol ki ha nem tartod be :) :P
  • precision
    #8232
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát nem igazán látszott rajta semmi... mindig ugyanaz a bamba ábrázata volt, így én nem tudom, hogy dühös volt e vagy csak simán idióta... ilyet akkor sem csinál egy normális ember, akármennyire dühös... mert hogy a saját életét kockára teszi az senkit nem érdekel, szíve joga... de ott állt az egész banda, Noah is akit úgy megkedvelt...
    szóval akármennyire emberi volt vagy sem, egy ordas nagy baromság volt, és hülyeség volt beleírni a készítők részéről
  • DasIsFuck
    #8231
    Csak magaddal baszol ki, ha új résznél az előtt jössz fel egy sorozat topikjába, mielőtt láttad volna.
  • ForzaInter
    #8230
    Az első és az utolsó 5 perc jo volt..:D
  • PiszkosFred
    #8229
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig teljesen emberi reakcio volt. Van neha olyan szituacio, amikor ott allsz szemben valakivel, es tudod, hogy legszivesebben pofanverned vagy beleverned a fejet a falba, de nem teheted meg. Allsz es farkasszemet nezel vele, tehetetlenul, duhosen. Es ekkor jon egy mondat, egy mozdulat, egy gunyos akarmi a masik feltol, amitol bekattan nalad valami, es megis megutod. Pedig tudod, hogy nem kellett volna. Onnantol pedig elszabadul a pokol - illetve a valosagban legtobbszor kezdodik egy rovidebb-hosszabb bunyo. Ezt megteszed akkor is, ha tudod, hogy epp teged fognak agyonverni ugyanugy, ha tudod, te fogod agyonverni a masikat - szutaciotol es letszamtol fugg :)

    Beth ugyanezt csinalta. Turt, turt, turt, majd amikor Dawn beszolt Noahnak, hogy "tudtam, hogy vegul csak visszajossz" (vagy ilyesmi), akkor a szosziben elpattant valami. Akkor ertette meg, hogy barmit is csinalhat, a vegen midnig Dawn "nyer". Vagy igy, vagy ugy. Fegyvere nem volt, csak a kisolloja, igy hat azt vagta bele "pofon gyanant". Oltari nagy baromsagot csinalt, mert ebbol tomegmeszarlas is lehetett volna, ha mindenki elkezd lovoldozni egy szuk folyoson, de ott akkor o mar olyan allapotban volt, hogy "muszaj" volt "utnie", illetve hat szurnia, mas lehetoseg nem leven. Pechere, Dawn reflexbol el is intezte. Buta es ostoba cselekedet volt? Igen. De osztonos es emberi? Valahol igen.

    A tehetetlen duh mar csak ilyen, amikor elszabadul, akkor ott nincs se esz, se logika, semmi, csak valami kesobb megbanando buta cselekedet es siras. A vegen.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.12.01. 19:22:42
  • Jim Morrison
    #8228
    engem felbasznak az ilyen ok nélküli hülyeségek. csak fogom a fejem...
  • bcrics
    #8227
    Még nem láttam a részt, de ha igaz amit az első sorban írsz mindenféle spoiler nélkül, Akkor dühös leszek.
  • tigeroo
    #8226
    hivatalosan is kijelentem: néha én az írókat sem értem
  • tigeroo
    #8225
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    így nem ütött akkorát a vége. sőt, ez a piszlicsáré mozdulat kizökkentett az egészből, engem nem hatott meg. hülye picsa. 2 oldalon fegyvert fognak rá ő meg kisollóval hadonászik? mit várt mégis? felelőtlen. még jó hogy nem lett vérengzés belőle.
  • stargatelost
    #8224
    De baszki, még saját magukkal is kibasztak, ahogy olvasom a kommenteket, akkor rakták ki a képet, amikor még nem ment le a nyugati parton amcsiban
  • stargatelost
    #8223
    +1, én is beszoptam reggel...
  • desigo
    #8222
    Ez nagyon amatőr dolog volt tőlük.
    El is ment a kedvem rész megnézésétől :(
  • PiszkosFred
    #8221
    "Egyébként sanszos, hogy ez már jóval az aktuális történések után játszódott, tehát valszeg az lesz, hogy annak ellenére, hogy kamu washington mégis útra kelnek, hátha találnak vmit arra."

    Hat, ha oda akarnak menni (a promo alapjan), ahova mar jo regota kellett volna - "A.....-ba" (illetve annak egy alternativ sorozatbeli megfelelojebe) -, akkor ott lesz nemulass es ajtocsapkodas.
  • böröczk
    #8220
    Nem teljesen egyet értek.

    Amúgy nem megölni akarta, csak "fizikai fájdalmat okozni" az ollócskával. De tényleg rém ostoba move volt.
  • precision
    #8219
    Beth egy fasz. Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki.

    na jó bővebben egy kicsit

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én vagyok érzéketlen csak? de engem egy kicsit sem fogott meg a halála... ekkora idióta kis picsát komolyan mondom... fegyveres felállás van egymással szemben, erre nekiáll egy kisollóval vállon szúrni a nőt... ha már meg akarta ölni miért nem nyakon szúrta... legalább lett volna értelme a kuki miatt kockáztatni a saját és a többiek életét is... idióta fasz komolyan mondom...

    Utoljára szerkesztette: precision, 2014.12.01. 17:50:17
  • böröczk
    #8218
    Ráadásul az official fb site... Én is belebotlottam. Az a vicc, hogy minden hétfő reggel megnézem az új részt, most totál elfeledkeztem róla, és a képnek hála értesültem róla, hogy van, leesett, hogy hétfő van.
    Amúgy totál semlegesen érzek, a karakter semmilyen volt számomra, mondhatni az a kategória, akik azért szerepelnek, hogy legyen kit kinyírni előbb vagy utóbb.
    Gyakorlatilag egy karakter van, aki életben maradásáról biztos lehet a néző, legalábbis a sorozat végéig, az Rick. Szerintem.
    Többiek sorsa bizonytalan, bár morcos lennék, ha Darylt, Glennt, Carolt vagy Maggiet elhaláloztatnák. De simán benne van a pakliban, főleg a képregényt figyelembe véve. Mondjuk totál nem egyezik a sorozattal, tény.
  • Narxis
    #8217
    Azta milyen vége lett már, brutális ez a sori. Sztem igaz amit a Daryl-t játszó színész mondott, hogy az évadzáró előtt ki kellett sírnia magát mert annyira drámás volt, sztem én is azt fogom csinálni.


    Csak vicceltem. :D
  • DasIsFuck
    #8216
    Nem számítottam Beth halálára, váratlanul ért, de nem hatott meg annyira..:D
    Nem kár érte.
    Rick meg badass volt:)

    a végén egyébként kicsoda az a néger csóka?
    Morgan?

    Egyébként sanszos, hogy ez már jóval az aktuális történések után játszódott, tehát valszeg az lesz, hogy annak ellenére, hogy kamu washington mégis útra kelnek, hátha találnak vmit arra.
  • RatBaG #8215
    ejj, hát ez váratlanul elpukkant...
    de messze van a február.
  • csokalaci
    #8214
    Volt már rá példa régebben is sajnos, hogy spoileres képet osztottak meg. Csak akkor hülye voltam és nem dislikeoltam a picsába.
  • Kaplan
    #8213
    Csodálkoztam, hogy korán reggel már öt új üzenet vár. Emberek, úgy beszoptam én is, hogy öröm volt nézni... Ez azért nem volt túl elegáns az amerikai szerkesztőktől. Eddig mintha nem csináltak volna ilyet, na mindegy. Az első öt percen túl vagyok, Rick elképesztő rohadék lett. Jó nézni, jól áll a sorozatnak ez a komorabb, erőszakosabb irányvonal.
  • tigeroo
    #8212
    én sem értem. oké hogy miért követjük meg nézzük a facebook oldalukat (hírfolyamon) de EKKORA spoilert akkor sem szoktak kirakni a produkció készítői, max ha már a következő rész adását várjuk...
  • Crash Bandigoot
    #8211
    Dettó. Kelek fel, tiszta csipa a szemem. Felnézek, hát pont az volt az első, ami fogadott. Megláttam életem legfájdalmasabb, legnagyobbat ütő spoilerét. -.-"