12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • RatBaG #11941
  • SzinesGeza
    #11940
    Azért a mi valóságunk és a kis srác saját valósága között van egy "nüansznyi" különbség. ;)
  • IXEMGabeo
    #11939
    Suttogok ugy
  • Tikal #11938
    Aham, ok.
  • Dynamic
    #11937
    Pont hogy a TWD világban sokkal reálisabb és sokkal gyakoribb, hogy TÉNYLEG bajban van valaki, mint, hogy át akarnak kúrni.
  • molnibalage83
    #11936
    Láthatod, hogy ha odaírtam volna, akkor sem számít. Aki olvasta azt hitte képregényből jön. Pedig nem. De akkor ezek után odaírom.
  • Tikal #11935
    Nem mondod :D

    Ők meg azért tudhatnák, mert már tucatnyi ilyet megírtak nekik az írók :)

    Az ugye meg van, hogy ők 6-8 éve egy olyan világban élnek, ahol ha befordulsz a sarkon akkor elkaphat egy zombi vagy egy banda? Szerencsére az én vlóságomban még ilyenre nem kell számítani.
    Carol nem véletlenül kiabált a srác után, ő már ezer ilyet látott. Ha egy dolog ami kurva fontos lehet egy ilyen világban, az az hogy egyedül nem mész sehová, még akkor se ha a nagy semmi közepén pont akkor kezd el valaki segítségért kiabálni amikor te odaérsz.
    Szóval a karakter egy olyan valóságban él, ahol kurvára résen kell lenni és nem berohanni egy sikátorba ahol bármi lehet.

    Egyébként mint jelenet is elég szar volt, mert annyian voltak, hogy simán megállíthatták volna őket, mi szükség volt erre a közjátékra? Semmi.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.11.14. 21:46:47
  • Tikal #11934
    Nem mindenkit érdekelnek a cikkek.
    Látom, hogy te Spoiler-ba raktad, de más nem, bár ilyenkor azért egy magyarázat illene a spoiler-hez, hogy mi van benne, képregény spoiler vagy sorozat. Egy ilyenbe bele fut valaki aki amúgy kerüli a cikkeket, pletykákat stb annak ez szarul jön ki.
  • Dynamic
    #11933
    "A kis csávó meg miért eszi meg a leggagyibb csapdát? "

    Te csak azért tudod, hogy csapda, mert nézed a filmet, és tudod, hogy egy ilyen fordulat szokott jönni, a gyerek meg nem tudja, hogy filmben van. Ennyi. Ha holnap este a valóságban majd mész az utcán és valaki segítségért kiabál, akkor leszarod, mert egyből az jutna eszedbe, hogy át akarnak verni? Ugye, hogy nem? A karakter is a saját valóságában él.
  • molnibalage83
    #11932
    Mi a spoiler? Az én kommentemre gondolsz?
    Több hónapos ide is betett cikkban volt. Ja, és spoilerbe írtam.
  • Tikal #11931
    Ez a spoiler gyerekek és nem az hogy megírom a tegnapi epizódot.


    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.11.14. 19:35:24
  • Prof William
    #11930
    Hat év nagy idő. Az éjszakák meg magányosak, most hogy se TV, se Számítógép. :)
  • Madi92
    #11929
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem is az, hogy ő pap, hanem hogy becserkész minden jó csajt. :D Meg eddig Rositaval nem volt semmi, most meg..
  • molnibalage83
    #11928
    Én nem olvastam a képregényt...
    Máshol írták meg az évadról...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.11.14. 15:52:39
  • Quantumleap
    #11927
    De nem mindenki olvassa ám a híreket.
  • Kori
    #11926
    az nem spoilerezés amit már hónapok óta mondanak jönnek a SUTTOGOK akik megnyúzott zombibört vesznek fel és rosszabbak lesznek mint 10 Negan
    A pap már kifejtette mikor a 4. részben Jardissal volt hogy őneki szabad
  • Quantumleap
    #11925
    De most végülis minek lelőni nekik a poént? Legalább jelezd, hogy a képregényből spoilerezel!
  • Quantumleap
    #11924
    Eltanulták az évek alatt.
  • molnibalage83
    #11923
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ÖÖöö, nem ez az első jele annak a fenevad közösségnek, amit beharangoztak? Tehát nem zombinak álcázott emberek hörögnek, akik megfordították a hordát?
  • molnibalage83
    #11922
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem csak katolikus lelkészek léteznek. USA-ban elterjedt felekezetek közül soknál engedélyezett tudtommal a házasság. Ezen felül a vallás maga nem, a katolikus egyház hozta a cölibátusi rendeletet vagy mit. Az egyház sehol, ergo kinemszarja le
  • RatBaG #11921
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na ja, ennyi éven át kussban voltak, most mitől kezdtek el beszélni?
  • Quantumleap
    #11920
    A többség, ha a képregényt nem is olvassa, már olvasott előzetes infókat, és így tudja, hogy miről van szó.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2018.11.14. 14:45:24
  • Madi92
    #11919
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én két dolgon voltam fennakadva amit senki nem írt. :D
    1. Rosita meg a pap. Ott meg is állítottam 1 percre, hogy WHHATTT ? :D
    2. Beszélő zombákok? És senki nem ír semmit ezzel kapcsolatban??? Képregényben is volt ilyen?
  • IXEMGabeo
    #11918
    te meg csak ne szolj semmit, mert nekem indokom is van ra h ne tudjam milyen nap hiszen ejjel dolgozom..multkor kiverte a legtobb ember a balhet mert azt hittem eltelt 2 nap az epizod ota kozben 1 nap telt el es kaptam hideget meleget a spoiler miatt:)

    a gond az, hogy en nem szeretem, mert tudom h kevesen figyelnek fel az uzenetemre a pszichologiai elemzeseimre, epizoddal kapcsolatos eszrevetelekre igy mar nem is erdekel az egesz...pedig a forum dolga az lenne, hogy kibeszeljuk a reszt...elismerem 2-3 napot valoban varni kell, de ez a masik felen is mulik, mert en tudom azt, ha meg akarom nezni az epizodot nem jovok addig ide...ilyen egyszeru...
  • Tikal #11917
    Szerintem olvasd el a többi hozzászólást is. Mint ahogy te elfelejted hogy hétfő van, én elfelejtem, hogy még csak kedd van. A házigazda írja ki meddig kell használni a spoiler tag-et, ennyire egyszerű.
  • IXEMGabeo
    #11916
    szerintem ez a 6. resz volt eddig a legrosszabb....Rick hianyzik nagyon o vitte a hatan a sorozatot...es nem tetszik az idougras
  • Madi92
    #11915
    Van ám spoiler tag is ám.
    És igen, amint megnéztem egy részt, mindig bejövök ide és elolvasgatom, ki mit írt.
    Kivéve mikor elfelejtem, hogy hoppá, hétfő van és automatikusan kattintok a csoportra és akkor egy ilyen spoileres eposzt találok rögtön.
  • molnibalage83
    #11914
    Kövezettek meg, de a szokásos TWD-s hülyeségeken kívül ez volt az egyik legkülönlegesebb rész ever.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Milyen már az, hogy egy 10 éves lány mondja meg ki megy a táborba és ki nem, bevágja a durcit és akkor a felelősségteljes felnőttek azt mondják, jól van, jöhetnek :D
    Azért ez ebben a formában nem igaz. A zombi hordánál lerázni nem feltétlenül tudták volna a jövevényeket - Judith lassabb, mint egy felnőtt - és ráadásul meg is zsarolta őket kvázi, és nem igazán tudtak mit tenni. Belementek. Az, hogy maradhattak, az nem a rész elején múlt, attól még kivághatták volna őket..

    A kis csávó meg miért eszi meg a leggagyibb csapdát? Még mindig itt tartanak 6-7 év után?? Aztán húz rá még egy okosat.
    Az. Egy mezei rajtaütés is simán belefér volna, ez tök felesleges volt.

    Ezeket a szitukat szerintem még 5-10 perc agyalás után simán jobbá lehetne tenni, de nem, az írók szerint rendben van így is, ez már szinte TWD védjegy lett.
    Sajnos igen.

    A bónusz mikor Michone úgy dönt, hogy átviszi őket Hilltop-ra, mert ott majd biztos örülnek a börtön viselt csajnak :)
    Ez ebben a formába nem igaz. Kicsit az az érzésem, hogy nem figyeltél a rész megnézésekor. Akkor egyben összefoglalom, hogy mitől volt jó rész szerintem.

    1. Az időugrás előtt úgy ért véget a történet, hogy M. elkezdett agyalni azon, hogy az új világrend milyen legyen, mert addig kb. autokratikus volt mindenhol. Itt látjuk, hogy 5 év múlva mégis van valamiféle hatalmi egyensúly.

    2. Vannak belső szabályok, ami adott esetben közösségenként eltér. Ezért van az, hogy Hilltop befogadhatja még adott esetben őket, de a korábbi - a történet által eddig csaj sejtetett - események miatt Alexandria szigorúbb ezen a téren.

    3. A rész elején a fel nem épített híd szó szerint szimbólum is, hogy a múltat a hidakkal együtt felégették. A és Ht. nem kereste a kapcsolatot Neegan ex bandájával a jelek szerint többet.

    1+2+3 Az eltérő társadalmi fejlődést egész korrektül be lehet mutatni, csak el ne tolják.

    4. A személyes kapcsolatok változása és a jellemek elmozdulása is tetszett. Olyan hangulatban voltam, mint amikor az első három évadot láttam.

    5. Negan karaktere is érdekes. Nincs megtiltva J-nek, hogy beszéljen vele? Érdekes. A jelleme vajon mitől változott meg?



    Szóval ez bizony eddig kecsegtető, csak el ne kúrják könyörgöm.
  • Tikal #11913
    Biztos sokan szeretik böngészi a régi epizódokról a véleményeket...
  • Zozo0122 #11912
    Én támogatom ha van kedved átvenni :D
  • molnibalage83
    #11911
    És előzményei. Ritkán, de jár.
  • Zozo0122 #11910
    Na, tessék

    Komolyan kell amúgy megoldás, jár egyáltalán itt a HG?
  • Evoluti0N
    #11909
    Mondjuk azt nem tudom, h ha valaki belép a topicba a legújabb rész leadása után, mégis mit vár, h miről fog szólni a téma.
  • Zozo0122 #11908
    Jaja, ki kéne írni. Én 3 napot javaslok, de van ahol egy hét van.
  • Zozo0122 #11907
    Az hogy van, hogy 2018-ban még elő tud fordulni spoiler egy fórumon? Legalább 3 napot adjunk már egymásnak hogy mindenki megnézze.

    - Dehát má' tegnap kijött má', ha nem nézted meg még hát akkor minek jötté ide, mó?
    - Azért, mert ez a The Walking Dead fórum, nem pedig a The Walking Dead Early Spoiler Omegafórum

    Amúgy én már láttam rég, de sokan még nem. Főleg, hogy manapság a felirat is estére csúszik...
  • Tikal #11906
    Mi a határidő? Mert sehol nincs feltüntetve. Szerdán már lehet? Vagy majd csak csütörtökön 19 óra után?

    Ha vannak ilyen igények akkor azt a házigazda kiírhatná, és akkor probléma megoldva. Más topikokban működik.
  • Tikal #11905
    Az egyetlen érdekes jelenet az új ellenség felbukkanása volt, reméljük sikerül ebből valamit összehozniuk végre
  • molnibalage83
    #11904
    Spoliler az ég szerelmére, még csak tegnap adták le...
  • Tikal #11903
    Jézus, ennyi hülyeséget összeírni megint... vajon mennyit ülhettek ezen.

    Milyen már az, hogy egy 10 éves lány mondja meg ki megy a táborba és ki nem, bevágja a durcit és akkor a felelősségteljes felnőttek azt mondják, jól van, jöhetnek :D

    A kis csávó meg miért eszi meg a leggagyibb csapdát? Még mindig itt tartanak 6-7 év után?? Aztán húz rá még egy okosat.

    Ezeket a szitukat szerintem még 5-10 perc agyalás után simán jobbá lehetne tenni, de nem, az írók szerint rendben van így is, ez már szinte TWD védjegy lett.

    A bónusz mikor Michone úgy dönt, hogy átviszi őket Hilltop-ra, mert ott majd biztos örülnek a börtön viselt csajnak :)
  • SzinesGeza
    #11902
    Eugene viszont egyre hülyébb. :)
    Miért nem maradt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fenn a toronyban?