12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • subotal
    #11981
    Nem beszélnek, hanem hörögve, suttogva kommunikálnak!
  • Quantumleap
    #11980
    A Suttogók zombihörgéses artikulációban beszélnek egymáshoz. Innen a nevük is.
  • SzinesGeza
    #11979
    Miért is? Az eddigi részekben ha a zombik között járkáltak és nem úgy viselkedtek mint azok (hanem pl beszéltek) akkor a zombik azt simán kiszúrták.
    Bár igaz, korábban a zombik a drótkerítésen is át tudtak mászni, most már nem képesek rá.
  • subotal
    #11978
    Te láttad a részt egyáltalán, mert ha igen akkor valami baj van a toronyban ha nem érted!
  • Quantumleap
    #11977
    Egy átbulizott éjszaka után mi sem lehetne nagyobb WTF, mint azt a hírt olvasni, hogy Morgan után más karakter is felbukkan a FTWD-ben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dwight

    https://hu.ign.com/tv/45475/news/kiderult-hogy-morgan-utan-melyik-karakter-ter-at-a-twd-bol-a
  • molnibalage83
    #11976
    Pontosan.
  • Zozo0122 #11975
    Nekem is nagyon bejött a félévad záró. Ez a horroros hangulat abszolút maradhatna, nagyon jó volt.
  • Seth
    #11974
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki? A zombik nem hallgatnak semmire,a többi bandatagnak beszélnek.Vagy te most arra gondolsz, hogy irányba terelgetik őket ? Szerintem a horda külső pontjain vannak, többen is, és egyszerűen szorítják őket abba az irányba amerre menni akarnak, mint a birkákat
  • SzinesGeza
    #11973
    Akkor miért hallgatnak arra amit mondanak?
  • Seth
    #11972
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pont azért beszélnek ilyen komótosan, elnyújtva,motyogva. Egy zombinak ez nem tűnik beszédnek, hanem csak a szokásos "társaság" hangja :D
  • SzinesGeza
    #11971
    A kis Sam is pont ebbe bukott bele, mikor nem tudott csendben maradni köztük.
  • MoRT2195
    #11970
    Pontosan ezért (is) suttognak. Szerintem ezen nem kell nagyon mit magyarázni.
  • Madi92
    #11969
    Hát a járkálok is hörögnek meg minden. Nem hiszem, hogy a beszéd kihatna rájuk.
  • molnibalage83
    #11968
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez vagy ki lesz fejtve, vagy nem. Ezt most meg nem mondja senki neked. Lehet, hogy ők tudnak valamit, amit még senki más.
  • SzinesGeza
    #11967
    Valamit azért nem értek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tehát akkor nem a zombik suttognak/beszélnek hanem valakik akik a zombik bőrébe bújva vegyülnek el a zombik között, így azok nem ismerik fel, hogy nem közülük valók. Na de ha elkezdenek hozzájuk beszélni, akkor azok hogy-hogy nem veszik észre, hogy nem közülük valók, hiszen a zombik nem tudnak beszélni?!
  • molnibalage83
    #11966
    Tényleg afféle régi horrorfilmes hangulata volt, a klasszikus időkből.
  • Vorrhess
    #11965
    Nem gondoltam volna, hogy a walking dead még eléri azt h hideg rázzon egy jelenetnél , és vissza tekerjem :D
  • Seth
    #11964
    Studioban epitettek fel az egesz finale diszletet. Sokkal rugalmasabbak tudtak igy lenni a beallitasokkal. Mar nem is Walking Dead volt, hanem inkabb a regi Hammer-es horrorfilmek jottek at :)
  • IXEMGabeo
    #11963
    utolso jelenetek az nagyon badass volt megvolt a hangulat...irtak a hivatalos oldalon is, hogy stab csere volt es a kamera mozgasok, a kod mindent eltalaltak
  • VinylToy #11962
  • IXEMGabeo
    #11961
    baszki most felidegesitett, mert az illetot birtam...nem irhatom le kirol van szo es bosszant:D
  • IXEMGabeo
    #11960
    atyaeg de jo epizod volt...

    vegre tortent action dogivel
  • Madi92
    #11959
    Még nem láttam a részt, de szerintem Rick már túlságosan is elnyomta a többieket. Én is sajnálom, hogy elment, de bőőven vannak még érdekes karakterek akiknek így most "több" szerep juthat.
  • molnibalage83
    #11958
    Nekem eszembe sem jutott nagyon Rick.
  • MoRT2195
    #11957
    Nekem tetszett ez a félévad-záró rész. Végre ismét tudtam izgulni, hogy mi fog történni és végre ismét az van hosszú idő után, hogy kíváncsian várom a folytatást. Számomra sokat javult ebben az évadban a sorozat, remélem ez most már csak felfelé ível tovább és nem lefelé fog süllyedni.

    Rick kiírását mindenesetre sajnálom. Megy tovább nélküle is a sorozat, az igaz, de nélküle már nem lesz az igazi. Mindig azt fogom gondolni, hogy na vajon mit csinálna, ha ő lenne ebbe a helyzetbe a többiek helyett. Ő alaprésze volt a Walking Dead-nek, remélem egyszer visszatér (tudom, hogy miket írnak a neten, de ettől lehet még egyszer visszatér).
  • cassoneitaly
    #11956


    The Walking Dead 9x08 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTeam

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL --- [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • Quantumleap
    #11955
    Rick is megnyírta magát a nyolcadik és kilencedik évad között. És miért kellene látnunk azt, ahogy fürdenek? És hogyne lenne néha fertőzés? Lásd Gabrielt!
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2018.11.22. 11:08:25
  • Prof William
    #11954
    Fürdés? Kérlek... Itt még akkor sem fürdik és nyiratkozik senki még ha lenne is rá lehetőség.

    Csoda a hogy még nem vitte el őket valami fertőzés. Ha minden igaz ez a vírus az immunrendszert is gyengíti de 9 évadnyi zombibélben tapicskolás után sehol egy folyós orr. :)
  • Quantumleap
    #11953
    És soha egy válmasszázs vagy közös fürdő?
  • VinylToy #11952
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majd visszatér Hershel, amikor éppen Negan-t kell legyilkolni, mert kiengedik, és akkor mindenre fény derül.
  • Dynamic
    #11951
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most akkor Maggiet tényleg ilyen egyszerűen írták ki? Minden átmenet nélkül eltűnik és közlik, hogy ja, ő már régen elment Hilltopból.
  • Tikal #11950
    csak a misszionáriust nyomták :)
  • Quantumleap
    #11949
    Aha. És Rick sose vette észre Michonne hátán az x-et. Hihető.
  • molnibalage83
    #11948
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Inkább csak sejtettek, bemutattak, de még nem derültek ki az okok.
  • Mastudio
    #11947
    Lehet mindketten
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    börtönviseltek voltak
    ezért is vágták be a 6. rész végén Michonne hátát....
  • molnibalage83
    #11946
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen. Az eddigi rész alapján azt hittem, hogy valami bevart szúrt seb vagy ilyesmi, de az alapján mintha arról szólna, hogy mintha befogadottak hagytuk volna valami nyomot rajtuk. Szektások vagy mittomén. Ezért nem fogadnak be senkit, mert nem tudják, hogy amíg alszanak (?), addig a falon belül ki mit művel.
  • Zozo0122 #11945
    Azt észrevettétek, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Daryl és Michonne hátán ugyanúgy van egy X alakú heg ugyanott? Az vajon mi?

    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2018.11.20. 11:57:43
  • IXEMGabeo
    #11944
    nem volt rossz, de nagyon toltelek epizodok...viszont kiderultek erdekes dolgok megint
  • Mastudio
    #11943
    "Kutyaa!!"
    Jó kis rész volt, bár az a hegedű elvágós rész ritka gagyi volt :D
    De összességében nekem bejött a rész.
  • cassoneitaly
    #11942


    The Walking Dead 9x07 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTeam

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL --- [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone