501
Képek vagy egyébb infók alapján próbáljuk kitalálni melyik az a játék amit épp keresel.
  • Seth
    #301
    Akkor a Dynablaster :D
  • Shep
    #300
    Nekem 286-oson volt meg, de közben rájöttem ,hogy abban nem is sárga volt a karakter. Így tehát a rejtély továbbra is megoldásra vár :)
  • Terensz
    #299
    Jó öreg ZX Spectrum :-)
  • Shep
    #298
    Nem a Dizzyre gondolsz? Bár így belegondolva, mintha abban nem lett volna dinamitos robbantás.
  • Rowlend
    #297
    Mindenkit akit kérdeztem az ezt mondta, de nem :D
  • TheGrinder
    #296
    Bomberman? :D
  • Rowlend
    #295
    Régóta keresek egy játékot sajnos sikertelenül, gondoltam hozzátok fordulok hátha tudtok segíteni. :) Szóval a játékban egy ilyen kis narancssárga figurával kellett menni, és dinamittal berobbantani a falakat.A játék elég régi (Én a 90es években játszottam vele), valószínűleg ezért sem emlékszem sokra belőle :) Tudom kevés infó, de remélem valakinek eszébe jut. :D
  • tonyr #294
    a motoros banda van ezen a pályán nem ? egyik szereli a kocsit alurol azt szépen rá lehet engedni a kocsit :D
  • Kindred Blades
    #293
    Ha Hitman és hajó, akkor szerintem ez a Contracts lesz.
  • Metalmilitiakid
    #292
    Lehetséges.
  • totyak
    #291
    Már megvan, elvileg valamelyik Hitman.
  • Metalmilitiakid
    #290
    valami dátum hogy kb mikori vagy milyen játék valami ?
  • pxxl
    #289
    nekem elsőre a gta4 ugrott be, garázs, taxi, sétáló ember...
  • totyak
    #288
    Ennyi van csak sajnos. Gondoltam hátha azért valaki rájön. Esetleg ismerős a környék vagy hasonló.
  • pxxl
    #287
    1 db concept art-ból nehéz lesz :D
  • totyak
    #286
    sajnos nincs
  • Terensz
    #285
    Más kép nincs esetleg róla?
  • totyak
    #284
    Valakinek nem ismerős a játék? Kéne a címe.

  • Fresh Duke
    #283
    Volt még nagyon régen egy verekedős játék, mellyel viszonylag sokat játszottam. A nevében nem vagyok biztos, nekem az rémlik az volt, hogy "Cell", és mintha az ikonja egy nagy C betű lett volna. A játék oldalnézetes volt, és platformokon lehetett mászkálni, és létrára mászni. Eleinte pusztakézzel indultunk, de harc közben random időpontokban leesett egy-egy fegyver (feszítővas, mintha lettek volna lőfegyverek is). Úgy rémlik lehetett Player vs Player módban is játszani.

    Valakinek van ötlete, hogy esetleg mi lehetett a neve, illetve, hogy honnét lehetne beszerezni?
  • balvin
    #282
    vaaaazzzzzzzzzeeeeeeee!!
    köszi:D
    crazy drake - crazyduck elmásult az infó az agyamban:D
  • Aquir
    #281
    ennek réges régi demójára emlékszem
  • rumkola
    #280


    Crazy Drake - Jan 1, 2001

    volt egy másik hasonló, egy időben jelentek meg, annak a címe: IMPACT
  • zorrobomber
    #279
    Tényleg kurva jó játék, nyilván azért emlékeztem rá, mert én is toltam anno, lehet kipróbálom újfent, köszi a linket :) Emlékeim szerint régen én tényleg demot próbáltam régen, kíváncsi vagyok milyen a teljes.
  • balvin
    #278
    lehetséges, erre kifejezetten nem emlékszem:D
  • tonyr #277
    és a wc-kbe lehetett teleport ? :D vmi ilyen rémlik..
  • o0tomy0o
    #276
    Igen, ez az! Isten vagy!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha valakit érdekel itt egy "demo" példány: demo

    Csak ki kell csomagolni. Win7 alatt eléggé hibásan jeleníti meg, de simán indul kompatibilitás mód nélkül is. XP alatt tökéletes a megjelenítés. Nálam Alt+TAB után nem lép vissza, kifagy.
    Ha játék végén nem látsz egérkurzort nem kell megilyedni, sajnos ez természetes.
    Érdekes kis játék még mindig.
  • zorrobomber
    #275
    Stratosphere: Conquest of the Skies
  • balvin
    #274
    Én is a kilencvenes évekből keresek egy játékot, ugy emlékszem hogy a mappa vagy a parancsikon neve crazyduck volt, de ilyen névvel nem találok játékot.
    2D-s platformer lövöldözős volt, egy kacsával kellett menni és ilyen earthworm jim2 szerű fegyverek voltak.
  • doggy90
    #273
    ezt a jatekot mar en is regota keresem. en meg egy sarga negyzetracsra emlekszem, ennek segitsegevel lehetett lerakni a fegyvereket, mutatta van-e eleg hely. olyan 98/99-es jatek lehet, szerintem valamelyik ujsag mellekleten volt a demoja, azt probaltam.
  • o0tomy0o
    #272
    Nem, nem emlékszem emberekre benne. Lebegő földszerű platformod volt amire pakolgathattál rá külömböző fegyvereket, csata közben meg ütközéssel meg lövöldözéssel kellett legyőzni más ilyen platformokat, töredeztek le belőle darabok, bem pajzs is volt ha a sima füld textúrájú sejteket fémszerű borítást kapott. Alap esetben egy lassú játék volt mert ahogy én emlékszem elég lassan mozogtak (gyorsaságra és fordulékonyságra is lehettek fejlesztések) és nagyobb hegyek közt is lehetett kergetőzni.
    Kinézetre ahogy emlékszem teljesen 3d-s volt, láttad az egész repülő szikládat. Nem felülnézetes arcade os cucc volt, kamerabeállítása hasonló mint pl az autósjátékok hátulról nézős kamerája. Nem volt fullra kidolgozva táj, szinte csak a random generált hepe-hupa föld zöld textúrával és ennyi. Az a baj, hogy hirtelen hasonlót sem tudok mondani. Tán valamilyen OpenGl es motorja lehetett...
    Ám a fejlesztgetések de relative egyszerűsége miatt imádhattam azt nagyon. (azt hiszem csak kis ablakban futtathattam mert nem nagyon bírta a P3-as (P2-es).
    Nem tudom mivel írhatnám jobban körbe.
  • tonyr #271
    nem tps volt és a csávoka jetpack-kel repült ?
  • Aquir
    #270
    érdekesnek hangzik
  • o0tomy0o
    #269
    Üdv!

    Egy régi 1998-2001 játékot keresek, ami még p2-3 as gépen futott (egyik sem 100%). A játék lényege az volt, hogy ilyen méhsejt formájú darabokból állt egy repülő földdarab, mintha kitéptek volna. Lehetett rá külömböző fegyvereket ágyúkat tenni, oldalára nagy tüskéket, remekül lehetett fejlesztgetni ezeket, majd nagyobb pályákon kellett más ilyen lebegő erődökkel harcolni. Ha jól emlékszem teljesen 3D-s játék volt.

    Régóta keresem már, de valsózínűleg nem volt egy hatalmas kasszasiker...
    Remélem valaki tud segíteni!
  • ZTM
    #268
    Köszönöm a válaszokat, utánanézek.
  • Aquir
    #267
    colin 2005-öst akartam írni, de aszonta ne régit.
    Ott 4 osztott képernyő is van, és mivel igazi rally tehát szűk az út nem tudnak egymásba ütközni a kocsik és időre megy :)
  • Metalmilitiakid
    #266
    A régebbi Colin McRea rallik split screen esek voltak, azoknak nézz utána. Értve itt, hogy a Dirt már nem az.
  • Gurren
    #265
    Én ezekkel találkoztam mostanában

    Split Second


    Sonic & Sega All-Stars Racing
  • ZTM
    #264
    kimaradt a "keresek"
  • ZTM
    #263
    Én egy olyan autós játékot amiben lehet osztott képernyőn játszani, gondolok itt pl rally-ra, a lényeg hogy ne legyen túl régi.
  • Bruk
    #262
    Köszi szépen a tippeket, de nem ezek voltak. Viszont hála nektek megtaláltam. Milyen meglepő, a címe: Time Machine. Mindössze ennyi infót találtam róla, de a borítóra határozottan emlékszem (a pocsék minősége ellenére is). Köszönöm!