110
  • Lalee1
    #30
    "Ja, bocs. Akkor te csak olyan emberekkel barátkozol akik csillagos ötösök helyesírásból? Sok barátod lehet. :D Azzal hogy egy helyesírási hiba de inkább hibácska miatt ítélsz meg egy embert magadat minősíted."

    Nem, nem csak olyan emberekkel barátkozom. Viszont ha valaki, elkezdi verni a nyálát egy, a mondandóját közel sem érintő fórumon, azért az vicces. Nem mellesleg az egyelőre vagy egyenlőre kérdés, meg ne haragudj, nem kis "hibácska" hanem szarvashiba, mint ahogy az is, hogy nem használsz jóformán írásjeleket, vesszőt semmiképpen sem. (A vesszőnek írásban gyakorlati haszna is van, nem azért találták ki, hogy idegesítsék az embereket, áltláthatóbbá teszi az írást, sok esetben a leírt szöveg értelmét is megváltoztathatja.) Itt most nem elgépelésről beszélek, vagy ha néha nem teszel ki egy írásjelet, arról beszélek, hogy te láthatóan nem is élsz ezekkel az eszközökkel. Ezzel a helyesírássel még a mai érettségin is megbuknál.

    "Bikztos te is olyan paraszt vagy aki történetezik meg nemmoindodoziiiiik. :D Hát közlöm veled parasztság. AZért használod használják mert szókincs illetve ész hiányában nincs jó dumád és ezzel próbálod betegesen pótolni. Szánalmas..."

    Nem, nem ilyen paraszt vagyok, nem szokásom használni, ki tudom fejezni magam, van elég jó ehhez a kommunikációs készségem.

    "Nem pedig idősebb okosabb embereket oktatni interneten. :D"

    Sokan elmondták már, az intelligencia nem korfüggő.

    Egyébként sem okostelefonom, sem kocsim nincs, ha sok pénzem lenne valószínűleg előbb adnám anyáméknak először. Az is lehetséges, hogy a témában egyet is értenénk.
  • enkido
    #29
    Hol? Elég szánalmas társaságba kell ahhoz járni, hogy egy okostelefon birtoklása vagy nem birtoklása határozza meg a státuszod. Egyébként ugyanezekre a figurákra jellemző, hogy ifón az van de a kocsmában négyen dobják össze két sörre a pénzt, ami mellett egész éjszaka ácsorognak telefonjukat nyomogatva.
    Persze a másik véglet, hogy "nekem még bankszámlám sincs" ugyanolyan szánalmas.
  • Justil
    #28
    kedves andrew, csak a saját véleményemet mondom, nem beszélek mindenki nevében, de...nekem sajnos az jön át, hogy azzal ellentétben amit írtál, a legtöbbször nem az számít alsóbbrendűnek akinek okostelója van, hanem akinek nincs. lassan ez is egyfajta mércévé válik, és ha valaki egy hagyományos "butatelefont" húz elő a zsebből, máris megy a fikázás, hogy csóró, béna, igénytelen. nem akarok általánosítani, de több példát is láttam, hallottam erre. és ez elég gáz, szvsz.
  • Justil
    #27
    ember, nyugi már :)
  • Line
    #26
    de szar ember vagyok megint egy n el több na meg mártír is. :D
  • Line
    #25
    Persze elfogadnék én is egy okostelefont. De előbb megyek ki ausztriába gyönyörködni a hegyekben vagy akár előbb veszek egy szép szőnyeget festményt stb.. ...
  • Line
    #24
    Erre próbált célozni Mrger szerintem teljesen visszafogattan és humorosan.
  • Line
    #23
    Szitu. 3-an voltunk mindegy hol bomba csaj az egyik meg 2 csávó egyik jómagam. Okostelefon meglát jaajj már két mondat múlva az iwiwnél tartoottak. :D

    Perpill nekem egy 2 azaz kettőezer forintos telefonom van tescoba vettem. :D Nagyon brutál szerintem játéktelefon drágább. Aztán telt az idő és ugye kezdett elfogyni az iwiwes téma. :D stb.. A csaj kajak szerelmes belém már nem tudja hogy nyomuljon csak én hűséges tipus vok. Szal gyerekek nem minden a telefon persze ehez kellett az is hogy többet legyünk egy helyen. Ha mindez korlátozott idő alatt az utcán kocsmába stb.. történik akkor az okostelefonos csávó viheti a csajt. Na ez a gáz ebbe az országba...
  • Line
    #22
    Persze mielőtt félrértenéd nincs azzal gáz ugye ha valakinek van valamilye, jelen esetben okostelefonja. Az a baj hogy a magyar ember hajlamos ez alapján következtetéseket levonni. Ha valaki előkap egy okostelefont az máris szimpatikusabb ha fent van az iwiwen mégjobb akkor már lehet vele miről beszélni. :D Tanuja voltam hasonlónak többször is.
  • Line
    #21
    Szerintem ő nem tartja menőnek ha nincs neki csak közölte hogy nincs. Te, meg még nagyon sokan tartják menőnek ha van. Azt közben "kispolszkival" járnak amibe azért ott az okostelefon és az anyjuknál laknak..... De persze ha véletlenül pénzhez jutnak akkor nem mutertól költöznek el hanem vesznek egy használt menőnek tűnő nyugati autót. :D
  • Szemjuel
    #20
    érdekes, mostanság egyre több az ilyen raj ember mint te, aki azt hiszi menő ha nincs neki ez nincs neki az, és úgy gondolja ő nem állt be a sorba... jelentem, nem vagy több! ;)
  • Line
    #19
    A másik meg hogy a korotokat elnézve inkább a diszkóba meg kocsmába stb.. kéne járkálni meg ki a térre és minél több barátot szerezni. Nem pedig idősebb okosabb embereket oktatni interneten. :D
  • Line
    #18
    Azért megítélni egy embert mert az egyelőre szót egyenlőrének írja ugyanis hülyeség. Nyilvánvaló...
  • Line
    #17
    Nem értem miből következtettél arra hogy megbántott? :D
    Nem bírom elnézni a hülyeséget inkább úgy fogalmaznék.
  • tomcsa4
    #16
    Megbántott téged? Akkro mégis csak érdekel a véleménye.
  • Line
    #15
    Persze attól még a történet szót lehet használni. Egy odaillő helyen. De az hogy már minden történet legyen... :D Ez ilyen áll vagányság. Lazának akar látszani az illető de közben csak simán buta.
  • Line
    #14
    Ja, bocs. Akkor te csak olyan emberekkel barátkozol akik csillagos ötösök helyesírásból? Sok barátod lehet. :D Azzal hogy egy helyesírási hiba de inkább hibácska miatt ítélsz meg egy embert magadat minősíted.
    Amit én említettem az totál gáz mivel egyesek állandóan használják és ez idegesítő nem összemérhető egy aprócska helyesírási hibával. De máris lealacsonyodtam a szintedre. Hülyékkel minek vitatkozzak. Bikztos te is olyan paraszt vagy aki történetezik meg nemmoindodoziiiiik. :D Hát közlöm veled parasztság. AZért használod használják mert szókincs illetve ész hiányában nincs jó dumád és ezzel próbálod betegesen pótolni. Szánalmas...
  • a_n_d_r_e_w
    #13
    Ah latom megy a pfuj okostelefon duma. Probalt mar valaki ilyet? Leirna roviden osszefoglalva miert alsobbrendu az, aki okostelefont hasznal? No comment.

    Biztos az en bajom, hogyha mar van egy 3.2-es kijelzom, (mert miert is a hulye billentyuk foglaljak el ezt a helyet) akkor azon szeretek olvasni, netezni, jatszani, GPS-ezni es filmet is nezni. Es nem fuggok a hulye mobilgyartok zart platformjaitol, hanem ha kell egy szoftver, megkeresem es ratoltom.
    Igen, 2 evig winmo 6.1, most android 2.1 user vagyok.
  • DjDano
    #12
    Nekem eszem ágában sincs fikázni az okostelefonokat, mert egyérelműen ez a jelen illetve jövő. Gondoljuk csak a GPS-re, a zene illetve filmlejátszásra. mobil böngészésre/vásárlásra, illetve majd később a TV-nézésre ez mind mind elérhető lesz egy okostelefonon és még jó pár dolog.

    Az viszont számomra érthetetlen, hogy a Nokia miért nem mozgósítja az erőit és miért nem dob piacra egy rakat ilyen telefont mint pl a HTC... Az is biztos, hogy előbb vagy utóbbi ki kell rukkolniuk egy Androidos mobillal, nem is értem miért nem tették ezt meg... Érthetetlen az a politikai amit jelenleg a Nokai csinál, közben a konkurensek brutálisan fejlődnek lásd HTC. Világ életemben Nokia fan voltam, de ha okostelefont vennék (jelenleg) az tutira valamelyik HTC modell lenne!
  • Lalee1
    #11
    Én meg azokat akik az "egyelőre" szót nem tudják rendesen leírni.
  • Line
    #10
    Ez nem ide tartozik de mostmár kisírom magamat. A "nemmondod" és a "történet" kifejezést sűrűn használó embereket is agyon tudnám csapni. :)
  • Line
    #9
    Amugy nem tudnám megmondani egyenlőre hogy miért de engem ez a kifejezés hogy "okostelefon" azóta idegesít mióta először megláttam. Mostmár rendesen hányok tőle.
  • Line
    #8
    Hálistennek vannak még normális emberek.
  • M2 #7
    Mondjuk úgy, hogy a lét-nemlét határán evickélsz egy szem sg.hu-s regisztrációddal.
  • MrGer
    #6
    Én már nemcsak hogy nem trendi, de embernek sem számítok: nincs okostelefonom, nincs twitterem, nincs facebookom se iwiwiw -em, még bankszámlám sem.... Mégis létezem(?) még...
  • Justil
    #5
    embernek lenni gáz, bakker :)
  • fergusonpapa
    #4
    Aki nemköveti az igaz utat, nem találván meg a tudást és a megnyuvást,áldot legyen az Orai!!!
  • tomcsa4
    #3
    Gondold át, akkor nem leszel trendi. Nem leszel ember. Kell ez neked?
  • Justil
    #2
    "Először is, nagyon úgy tűnik, hogy lassan már mindenki okostelefonokat használ, illetve ilyen készüléket szeretne beszerezni belátható időn belül."

    jelentem én nem :)))
  • narumon
    #1
    Fika indul!