110
  • slickboy
    #70
    A Fallin' Down linkje nem működik!
  • djhambi
    #69
    A kortárs művészetet a középszerű emberek nem értik meg sohasem. Talán nem is olyan nagy baj, hogy nem tetszik neked az, amit csinálok. Ha azért nem tetszene, mert érted, csak szar, akkor racionálisan meg tudnád mondani, hogy mi benne a szar. Tehát ezzel egy kritikára való felhívást is közlök irányodba: mondd meg, hogy a Fallin' Down (Thomas Bauer Remix) szerinted miért "fos". Ha racionálisn meg tudod indokolni, az azt jelenti, hogy tényleg fos, ha nem tudod megindokolni, az azt bizonyítja, hogy nem érted, és olyan dologról alkotsz véleményt, amit nem ismersz, és pontosan az a magyar vagy, aki a BKV-t szidja, hogy miért nem alacsonypadlós a busz, holott pontosan az, csak hülye hozzá. Aki a saját szellemi hátrányosságait nagy pofával kompenzálja. (Kezdem kapiskálni, hogy mi lesz az új versem témája. :D Megj.: a kapiskálra 8 ezer találatot ad a google, a kapizsgálra 34 ezret, de a Magyar Helyesírási Szótár szerint az előbbi a helyes. Pont erről beszéltem.)
  • djhambi
    #68
    "néha a számaimat is csípik" "Ember ugye nem gondolod komolyan hogy jó az amit csinálsz?"

    Látod, egy percig nem figyelsz arra, amit olvasol, csak önmagadat nyomod az emberek közé. Amikor azt mondta, hogy "néha a számaimat is csípik", az azt jelenti, hogy valakinek tetszik. És nem azt, hogy jó. Te pedig azt mondod, hogy nem jó. Meg tudod érteni, hogy mi az, hogy szubjektív? Mi az, hogy relatív? Hogy nem az a világ, amit te gondolsz, hanem valami egészen más, valami, amiről mindenkinek csak véleménye lehet, de nincs egy übermensch, aki azt mondja, hogy ez van és kész. Illetve ezt hívják Az Istennek. Te nem vagy Az Isten.

    "Egyszer megkérdeztek egy nagyon komoly művészt hogy milyen technikát részesít előnyben. Azt válaszolta az a szabály hogy nincs szabály."

    Akkor állításod szerint a szonett forma, a rímek, a képek, a zenei tételek sora, az ütem, a dinamika, az ábrázolási módszerek mind csak kitalációk, és sohasem használták művészek. És akkor vagy a legnagyobb művész, ha véletlen generátorral random szöveget generálsz, mert abban semmilyen szabály sincs. Remélem, érzed, hogy hol van az a pont, ahol félreértelmezted a nagyon komoly művész mondatát. Az "az a szabály, hogy nincs szabály" az azt jelenti, amit én a negyedik kritériumként írtam le: az alkotás hordozzon valami újat, valami egyénit, ami saját gondolat vagy érzés különleges megfogalmazása, és csak rád jellemző.

    "A művész számomra az aki rengeteg ember közül kiemelkedik valamiben ami nehéz szellemileg."

    Akkor Hawking neked művész.

    "hogy neked a suliban mit tanitottak az megint más tészta. :D"

    A művész az nem olyan, hogy kiesik az anyjából és már művész. A művésznek tanulnia kell a művészetet, el kell sajátítania a finom részleteket, és csak azután képes maradandót alkotni. Meg kell ismernie a művészetet, mielőtt alkotna, ileltve próbálkoznia kell. Ehhez alázatra van szükség. Akiben nincs alázat a művészetek iránt, a tanulás és gyakorlás iránt, abból sohasem lesz jó művész. Ezért érdekelnek a műveid.

    "Szerinted az, hogy te egy amatőr kórusban énekelsz számít abból a szempontból milyen szinten illetve jól vagy rosszul tudod eltorzítani átalakítani, más igazi művészek alkotásait?"

    Nem érezted a hangsúlyt. (Ilyen művészpolitikus alkat lehetsz.) Nem szeretek dicsekedni, ezétz szándékosan nem nyomtam meg, mikor azt mondtam, hogy "az ország egyik legelismertebb amatőr kórusában is énekelek". Évente 20-30 fellépéssel, minden évben a Zeneakadémián és a MüPában többször, a Parlamentben, a Szent István Bazilikában, a Puskás Ferenc emlékkoncerteken, külföldi turnék során, énekeltünk Gulyás Dénessel, Rost Andreával, Mága Zoltánnal, és sejtem, hogy ez nem sok sejtésed van róluk, de igazán kiguglizhatod őket. És ezzel inkább csak azt szemléltettem, hogy igen, széleskörű tapasztalatom van a művészetről.

    "Te vagy a fő okostojás hambi!"

    Az okostojás azt jelenti, hogy gondolkodok, és önmagamat fejlesztem, állandó kényszerben szeretnék egyre jobb és jobb lenni. Ezt régen úgy nevezték, hogy példamutató. Nem ártana neked is okostojásnak lenni. Akinek több ismerete van a világról, az jobb művész is. Nézz Esterházyra, matematikusként végzett. És nem kivétel. A szépirodalomban kb. mindenki gondolkodó, legtöbbjük járt egyetemre. Ahhoz, hogy valaki maradandót alkothasson, előbb meg kell előznie a saját korát, ezt pedig tnulással lehet elérni. Ugyanis statisztikailag mindig születnek művészhajlamú emberek. Ha azok már kialkották magukat, akkor nem léteznének ma művészek, hiszen nem lennének egyediek. A mai művészek annyiban többek a régieknél, hogy más ismeretanyaggal rendelkeznek, ezért ők is képesek újat alkotni. Látod, én már legalább azt tudom, hogy kell tudás a művészethez. Aztán már csak tanulnom kell, és mindig jobbat és jobbat alktoni. Talán valaha még egy pár versemet olvasni is fogják, vagy meghallgatják néhány számomat. Pl. ott van a Rainin' Down. Szerintem azt nem érted. Aki azt értette, az csak jót mondott róla eddig. Persze könnyebb fikázni és nem tudni, csak attól az még nem lesz igaz.
  • slickboy
    #67
    Első kommentedből látszott, nem mindennapi emberrel állunk szemben, messze kiemelkedik a középszerből a begyöpösödött formákat felrúgó lángként lobogó tehetségével. Ezért kérlek, mutasd meg nekünk mi az igazi, haladó művészet, szomjazzuk az iránymutatásod.
  • slickboy
    #66
    De én szeretném látni az alkotásaid, nem bizonyításképp, leborulok a géniuszod előtt. :P
  • Line
    #65
    Amugy tudjátok mi rátok a legjobb kifejezés? Okostojás. :D Te vagy a fő okostojás hambi!
  • Line
    #64
    Semmiről nem állítottam, hogy jó vagyok szedd már össze magad. Akkor írj ha valami értelmes gondolatod támad. Hambi és a szedett vedett bandája beszarok. :D

    Amúgy nem akarom nektek bizonygatni, hogy én mekkora művész vagyok. Nem erről szólt a vita. Ezt csak megemlítettem. Az is lehet hogy a hambi által említett művészi kritériumoknak nem felelek meg. :D Viszont annak amit az előbb leírtam mindenképp.
  • slickboy
    #63
    Várjuk a művészi alkotásaid, még mindig...
    "A nagyképűség fogalmát teljesen kimeríted. Ha jól emlékszem az pont azt jelenti amikor valaki azt gondolja, hogy valamiben jó azt közben nagyon nem az."
    Remekül tisztában vagy magaddal. Ez már valami.
  • Line
    #62
    A művészet öt kritériumnak kell megfeleljen.

    Egyszer megkérdeztek egy nagyon komoly művészt hogy milyen technikát részesít előnyben. Azt válaszolta az a szabály hogy nincs szabály.

    A művész számomra az aki rengeteg ember közül kiemelkedik valamiben ami nehéz szellemileg. Azt hogy neked a suliban mit tanitottak az megint más tészta. :D
  • Line
    #61
    "néha a számaimat is csípik" Ember ugye nem gondolod komolyan hogy jó az amit csinálsz? A nagyképűség fogalmát teljesen kimeríted. Ha jól emlékszem az pont azt jelenti amikor valaki azt gondolja, hogy valamiben jó azt közben nagyon nem az. Szerinted az, hogy te egy amatőr kórusban énekelsz számít abból a szempontból milyen szinten illetve jól vagy rosszul tudod eltorzítani átalakítani, más igazi művészek alkotásait?
  • djhambi
    #60
    "Hambi sajnos a zenéd fos. Ne aggódj voltak már sikeresek fos zenék is, nem is kevés. :D Szóval ne add fel!"

    Talán meg kéne említenem, hogy az ország egyik legelismertebb amatőr kórusában is énekelek. Tipikusan elköveted azt a hibát, hogy a nevem és egy szám alapján akrsz beskatulyázni. Azt mondod, hogy gondoltunk-e már arra, hogy mi vagyunk a hülyék, és te vagy a "normális". Én abnormális vagyok sok tekintetben, szerencsére, leginkább pozitív irányban. Villamosmérnöknek tanulok, lesz állandó, jól fizető munkám, széles tapasztalatom van művészetek terén, a köreim szeretik verseimet, novelláimat, szeretik, amit és ahogy énekelünk. Sőt, néha a számaimat is csípik. És az mutatja, hogy a világképed "egocentrikus" (ahol a Föld kering a Line körül), hogy azt mondtad, a zeném "fos", és nem azt, hogy a zeném "nem tetszik". A zene nyújtotta élmény szubjektív, és nem te vagy a nullakilométerkő, az überisten, aki megmondja a tutit, neked is csak véleményed van, és semmi több.

    Szóval kérésem átfogalmazásra került eme ismeretek fényében: ha művész vagy, szívesen megismerném a művészetedet, ekkor talán meg is tudnálak érteni. Bár hozzászólásodon érezhető, hogy mindenről véleményed erős véleményed van, pedig nem is ismerted meg a körülményeket.

    Van ezzel kapcsolatban két BKV-s sztorim.

    Mikor az lacsonypadlós busz begurul a megállóba, hátul felszáll a lépcsőnél egy öreg faszi, és elkezdi szidni a BKV-t, hogy miért ilyen szar magas buszokat vesznek. Holott az alacsonypadlós volt, csak a lépcsőnél szállt fel. De azért szidta.

    A másik az, mikor a Keletinél épül a 4-es metró, és egy nő hangosan és hetyként tette ama röhögést kiváltó kijelentését, hogy milyen szar Magyarország, hogy négy éve építik ezt az épületet, és még mindig csak az alapoknál tartanak. Mondta a négyes metró állomására, ami ki van plakátolva száz helyen, hogy Metro 4.

    "Kevés embernek adatik meg hogy igazán jó hallása legyen. Ezért ritkán sláger az igazán öszetett és művészi alkotás a zenében."

    Azzal kell kezdeni, hogy meg kell tanulni elválasztani a ponyvát a szépirodalomtól, a természetfotókat a művészképektől, a szórakoztató ipart a zeneművészettől. A művészet öt kritériumnak kell megfeleljen: legyen alkotás, művészi tartalmű, művészi formájú, az utolsó kettő valamelyikében legyen újító, és legyen időtálló. A szórakoztató ipar nem művészet, de nem is akar az lenni. Ezzel a tudattal nyugodtan tudok David Guettát kevergetni és Kodályt énekelni. De mindkettő lehet a maga nemében különleges vagy egyedi. Nem a zenei stílus számít igazán, hiszen minden stílusban van jó és rossz alkotás. Ezért viccesek a diszkóköpködő rockerek. :) Persze, Lovasi András, az már művészet. Erről is elcseveghetünk...

    De várom a te művészetedet.
  • Ferrer
    #59
    Anyukád ágyba zavart? :P
  • Line
    #58
    Hambi sajnos a zenéd fos. Ne aggódj voltak már sikeresek fos zenék is, nem is kevés. :D Szóval ne add fel!

    Attól függetlenül, hogy én egy senki vagyok vagy sem ez még tény. :D
    Kevés embernek adatik meg hogy igazán jó hallása legyen. Ezért ritkán sláger az igazán öszetett és művészi alkotás a zenében. Na de mostmár tényleg mennem kell.
  • Line
    #57
    Arra még nem gondoltál hogy ti vagytok a hülyék és én vagyok normális?

    Megdöbbentő lenne mi? Hát ja az élet sokszor furcsa. Sajnos a mint már említettem a világ tele van hülye emberekkel és a helyesírás és fogalmazás alapos ismerete, illetve éveken át tartó elsajátítása stb.. sem mentesít ez alól.

    Az, hogy többen vagytok egyáltalán nem jelenti hogy igazatok is van. Ha normális emberek lennének többségben nem így működne ez a világ. Főleg magyarország.

    A többit majd holnap.
  • tomcsa4
    #56
    Ugyan, én tök jót nevettem rajta. Tipikusan unatkozó kis pöcs. Még a "mindenkinek beszólok a neten" életcuklusban van. Egy páran voltunk benne (én is).
  • Ferrer
    #55
    Ez a Line tiszta hülye, de legalábbis valamilyen személyiségzavarban szenved.
  • slickboy
    #54
    Messzemenő következtetést vontam le abból, hogy a helyesírást mellőzöd, gondoltam valami avantgárd írópalántához van szerencsém. Nem írsz? Festesz, zenélsz, netán szobrász vagy?
    Azért mert nem tartod magad bizonyos helyesírási konvenciókhoz, azzal egyszerűen az igénytelenségedet reklámozod. Ettől még lehetsz nagyszerű ember, segítőkész meg önfeláldozó, satöbbi amit felsoroltál, nem vitatom.

    Például az absztrakt festők először megtanultak precíz, élethű képeket festeni/rajzolni, aztán amikor úgy látták, hogy a mondanivalójuk kifejezéséhez nem elegendő az addigi formanyelv, alkottak egy újat. Ettől hitelesek. Aki meg rögtön lehányja a vásznat és kikiáltja magát haladó szelleműnek aki nem tűri a konvenciókat, az szimplán kókler. Szóval mielőtt félredobod a helyesírást, mert szerinted az felesleges és fárasztó, gondolj erre.

    Dj Hambi! Tetszik a zenéd! Töltöm!
  • who am I 7
    #53
    jogod van ősemberként élni.. :) Nincs ezzel semmi gond, csak akkor, ezekbe a fejlesztésekbe nem kell beleszólni.. :)
  • who am I 7
    #52
    Te tudod egyáltalán, h milyen hangszerekből és hogyan állnak össze ezek a "zenék"?Te aluliskolázott.. :D
    Hambi nyilván magasról lexarja a kis véleményed a zenéről, amit ő szereti..Hiszen, egy ilyen senki véleményét (aki még írni sem tud..), vajon KI venné figyelembe? :D Talán valamelyik részeg csöves, egy lepukkant falúba zárorakor... :D Ott lenne helyed.. :)
  • djhambi
    #51
    Engem is komolyan érdekelnek a műveid, ha van gépen valamelyik, szívesen elolvasnám/megnézném/meghallgatnám.

    (Persze vannak szimpla drogosok, akik művésznek szeretik nevezni magukat, de ez kiderülne az alkotásaid alapján.)

    Az írásjelekről pedig, általánosan. Sok művész van valóban, aki nem használ bizonyos műveiben írásjeleket, ez onnan ered, hogy ezzel művészi többletet óhajtanak kifejezni. De az alkotások igényesek maradnak. Amit te csinálsz, az a tizenéves csitrik között "trendi", és érzelmileg visszamaradott lázadás a társadalom ellen, gyerekes figyelemfelhívás. Akinek nincs tartalmi puskapora, az a külsejével akar durrogtatni.

    A magyar nyelvtan konvenció, mélyreható ismerete és egységes használata segít az információ gyorsabb és pontosabb átadásában. Ha nem írsz a hétköznapi szövegedbe vesszőt, azzal az ovlashatóságodat és értelmezhetőségedet rontod. A mondanivalód ellen dolgozol.

    a királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindnyájan belegyeznek is én nem ellenzem

    A királynőt megölni nem kell félnetek, jó lesz, ha mindnyájan belegyeznek is, én nem ellenzem.

    A királynőt megölni nem kell, félnetek jó lesz, ha mindnyájan belegyeznek is, én nem, ellenzem!

    Ha valóban komoly szándékkal írnál ide, nem akarnád saját mondanivalódat csorbítani, és nem játszanád a tini csajt a hozzászólások alkalmával. A művészeti alkotásaidat pedig érdeklődően várom. A személyeskedést pedig hagyd ki, mert olyat csak óvodások és futballhuligánok tesznek. (Ez igaz a többi kultúrált fórumozóra is.)

    "Amúgy most tuti istenkáromlást hajtok végre, de pld. a hogy előtt DIREKT nem rakok vesszőt sok esetben. Egész egyszerűen jópár mondatban szerintem nem illik oda. Lehet szapulni. :D"

    Amikor a "hogy" a "hogyan" rövidített változataként szerepel, és nem kezdődik vele új tagmondat, akkor tényleg nem kell elé vessző. Pl. "elmondta, hogy hogy kell írni a hogy szó elé a vesszőt."
  • Line
    #50
    Amúgy most tuti istenkáromlást hajtok végre, de pld. a hogy előtt DIREKT nem rakok vesszőt sok esetben. Egész egyszerűen jópár mondatban szerintem nem illik oda. Lehet szapulni. :D
  • Line
    #49
    Nyelvtannáci-ez jó. :D
  • Line
    #48
    Amugy sajnos az emberek nagyrészére abból amit leírtam az utóbbi igaz. Ez alól pedig a kedves fórumozótársak sem kivételek.
  • Line
    #47
    Szerintem az L betűt nyugodtan szedd ki a nevedből. :D

    Szerintem nemigazán vagy tisztába a fogalmakkal honnan veszed hogy írok?

    "nyelvtannáci, földhözragadt senkiházi" Kösz! Magam sem fogalmazhattam volna jobban.

    Amugy elgondolkoztam hogy jópár olyan embert ismerek aki nem fórumozik a ti mércétekkel óvodás szinten ír, de közben önzetlen segít ahol tud empatikus jó és megbízható barát jó családapa egyenes és tisztességes. Valamint ismerek olyat aki hibátlanul ír de kétszínű hazug szarkeverő aljas az anyját eladná. Gondolom pár ember magára ismer.

  • slickboy
    #46
    Megvan az új hottold/vajon kiki/stb a fórumon! De ez nem a Windows-t osztja, hanem minket! Meneküljünk a művész úr elől, amíg nem késő!
    Világos, akkora MŰVÉSZ, hogy nem ér rá olyan kispolgári csökevényekkel foglalkozni, mint a helyesírás. Légyszíves küldjél linket, szívesen olvasnám az alkotásaid, végre valaki, aki szembe mer menni a sok nyelvtannáci, földhözragadt senkiházival! Éljen a mindent elsöprő tehetség!
  • Line
    #45
    Jó sok időt elpazaroltál a semmire. :D
  • Line
    #44
    Na és mostmár a "zenédet" is meghallgattam. Az hogy katasztrófális az nem kifejezés. Komolyan megdicsértelek volna ha jó. De ez....

    Eleve te vagy nagyképű hogy djnek mered magadat nevezni. LOL.
  • Line
    #43
    Veled ellentétben én nem voltam nagyképű nem tudom miből következtettél erre. Amúgy művész vagyok de nem azért járok ide hogy magamat reklámozzam mint te hanem ha van valamiről véleményem azt leírom. Elhamarkodott és igénytelen lehetek de sok nagy ember volt az. Nem kéne bizonyos dolgok alapján általánosítani gyerekek mert az élettapasztalat hiányára esetleg butaságra utal. Zsidó cigány néger nem ír helyesen stb... Flame ből is egyest kaptatok leülhettek.
  • Line
    #42
    Hát drága hambikám olvastam már pár hozzászólásodat és el kell keserítselek egyszerű vagy mint a faék.

    Sok író sem ír helyesen hülyegyerekek javítani kell a munkáit ezen kicsit gondolkodjatok el szerintem... Nem az a lényeg hogy hova raksz pontot meg vesszőt hanem hogy mit írsz de látom nektek az, ugyhogy lehet helyesen faszságokat írni ahoz kiválóan értetek. Főleg te hambi.

    hdo neked sajnos nemcsak a teted rokkant hanem sajnos az agyad is sajnállak miatt tényleg honnan a fenéből veszed hogy két poszt között nem csöngettek vagy akár írás közben stb.. Nem mindenki van ám tolószékben és hoznak neki oda mindent a klaviatúrához drága barátom. Attól függetlenül azt tisztázni szeretném hogy nagyon tolerálom, sajnálom és együttérzek bármilyen mozgássérülttel. Segitek is nekik bármikor. De a hülyeség az hülyeség.
  • djhambi
    #41
    "Azzal hogy egy helyesírási hiba de inkább hibácska miatt ítélsz meg egy embert magadat minősíted."

    A helyesírás jelzés értékű. Például, ha egy mondatból hiányzik három vessző, úgy, hogy még a "hogy" előtt sincs, azt mutatja, hogy elhamarkodott és igénytelen az illető.

    "Talán még annyit hogy 80% os rokkantként ne legyél már pofátlan és pimasz meg nagyszájú."

    Te sem vagy Dr. House, hogy általad bemuttott eredményeid, teljesítményed alapján nagyképű lehess... (Még eredményesség mellett sem jogos a nagyképűség.) Egyébként nem az "ajómagyar pálinkának" kellene lenni a nemzeti értéknek, pontosan megvan az oka, hogy idáig fajult Magyarország, és kár mindenért Trianot hibáztatni... A valódi ok már köztünk van.
  • Lame
    #40
    http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-n8
  • hdo
    #39
    Több mint 20 percen keresztül gondolkoztál, hogy még mit tudnál mondani, ez aztán az időspórolás ... mit igényel energiát az, hogy kirakj egy kurva vesszőt, vagy ennyire kevés energiád van? ... fotoszintetizálsz bazdmeg?

    Egy jobb képességű német juhász rendőrkutyának több az IQ-ja mint neked!
  • Line
    #38
    Amugy a sry és a vok is időspórolás... sry-t a fél világ használja mellesleg vagyok-vok -0.5 mp. Az idő pénz gyerekek. :D

    Egyetlen egy bajom van. Mégpedig, hogy hajlamos vagyok hülyékkel leállni vitatkozni.
  • Line
    #37
    Talán még annyit hogy 80% os rokkantként ne legyél már pofátlan és pimasz meg nagyszájú.
  • Line
    #36
    EZ az előző posztom amugy kb. 20 másodpercet vett igénybe nem is akarok több időt rátok pazarolni. :D

    Édes istenem mennyi sötét állat van már a világon....
  • Line
    #35
    Igenis plusz energiát igényel ha hibátlanul akarok írni mint ahogy mindenkinek. De én lusta vagyok. Nem tettszik nem olvasod el.... és igenis plussz idő a vessző :D

    Ezt hogy te otthonról megállapítod mennyi idős vagy hagyjuk mert még a végén én is nekiállak sértegetni.
  • hdo
    #34
    sry, vok
    ...
    "sajnálom nincs időm arra hogy szépirodalmi művet írjak egy szaros fórumba"


    Azt akartad ugye mondani, hogy ötös helyesírással nincs "időd" eldönteni, hogy most hova kell vessző, ugye? :D

    Nem lehetsz több 16-nál, ötösöd meg úgy volt érettségin, mint nekem ötösöm tesiből - 80%-os rokkant vagyok -.

    De tudod, van egy nagyon egyszerű módja annak, hogy ne szóljanak le a helyesírásod miatt fórumokon ... nem kell mondatokat írni csak kisbetűs szöveget ...
  • Line
    #33
    Ötös voltam helyesírásból érettségin. Hál istennek nem volt egyelőre. A nyálamat pedig nem vertem hanem megmondtam valamiről a véleményemet említettem is, hogy nem bírom ki sry. Írásjeleket pedig nem tartom fontosnak a mondandómat akarom megértetni az emberekkel. Ha ez írásjel nélkül nem megy nekik sajnálom nincs időm arra hogy szépirodalmi művet írjak egy szaros fórumba.

    A korral és az idősek tiszteletével kapcsolatban is meg sok mással kapcsolatban meg majd még megtanít az élet... és fájni fog abban biztos vok. :D
  • hdo
    #32
    Jelentem én igen, de csakis úgy hogy márkán belül maradok, tehát ugyanolyan minőségben megtartom az összes eddigi funkciót, ahogy az az _öt_ éves telefonomban is megtalálható - gondolok itt például az mp3 lejátszó szoftverre - vagy esetleg akár jobb minőségben is megkapom - gondolok itt a jobb kamerára -.

    Öt évet kellett várnom hogy minden apró - elsősorban szoftveres, rendszerszintű - funkció, ami miatt telefonáláson kívül is legalább kettő óránként használom a telefonomat újra hiánytalanul megjelenjen egy készülékben, és most frissíteni is fogok! :)

    Ebből is látszik - remélem -, hogy engem gyakorlatilag teljesen hidegen hagy a trend, én csak akkor "újítok be" más készülékkel, ha a megszokott funkciókat az is tartalmazza, és EMELLETT nyújt többet.

    Pedig aztán közelebb vagyok a második x-hez mint a harmadikhoz! :D
  • slickboy
    #31
    LOL, XD, sőőőt XDDDDD