35
  • djw
    #35
    mert az aknák/bombák a terroristákra emlékeztetnek :D
  • dinnyegodre
    #34
    Azt is szerintem figyelembe kell venni, hogy muszáj lépést tartania "csillivilliségben" is a többiekkel, mert nagyon sok ember nem azt nézi, hogy mi van az oldal mögött, hanem sokan beérik a sokkal szarabb de csillivillibb megoldással is (lásd Internet Explorer motorra épített csillivilli semmitérő böngészők).

    Ugyanaz megy a számítógép előtt ülve is, mint az élet többi részén: Nekem egy 1970-es konstrukciójú motorkerékpárom van, ránézésre is régi, és csakis azok mondják rá hogy nem szar, le ne cseréljem soha, akik értenek hozzá. :) A többiek meg kérdezgetik miért nem veszek egy új fazert vagy cbr-t, mert ők csak azokat ismerik mert az manapság a "menő" hogy űrhajónak látszó tárgyakkal kell száguldozni. Ugyanez van sajnos a keresőknél is. :(

    Azért annyit csinálhattak volna, hogy ugyanúgy meghagyják a régit is. Én maradnék annál. :)
  • hdo
    #33
    Pontosan, én csak képek szűrésénél használtam, és egyáltalán nem éreztem azt a plusz egy kattintást macerának.
  • DjDano
    #32
    Pontosan az tetszett eddig a Goolgle-ba, hogy mindenféle sallangtól mentes és letisztult volt. Nem kell az az oldalsáv, akinek szüksége van egyéb dolgokra a keresésen kívül az úgyis megtalálta a régiben is...
  • hdo
    #31
    Javaslok egy cím módosítást: "Szarabb lett a ..."
  • opeca
    #30
    Elég nyomi. Mostanság a Google sorban hibázik, lehet, hogy ők is elhitték, hogy csak jót csinálhatnak.
  • DjDano
    #29
    Nekem nem tetszenek az újítások, beleértve a kinézetet is...
  • qwas
    #28
    Hát elég ratyin néz ki az új gugli.
  • WorldTorrent
    #27
    Hat az elejen azt mondta a google hogy az egyszeruseg a titka, nah mostmar ezt el is vesztette:(( nekem se jon be ez... legalabb jobb oldalt lenne, ott nem zavarna
  • nickwearby
    #26
    Ja, és egy másik gusztustalanság, ami a gmail-hez kapcsolódik, hogy hülyének nézik a felhasználót:

    eddig simán lehetett úgy levelet küldeni, hogy fogtam egy weboldalon látható képet és áthúztam a levél szövegébe,
    ahol az szépen ott maradt, és még a linket is alapból rajtahagyta,
    de el is lehetett távolítani.

    Most kiír egy olyan üzenetet, hogy a fájlok helye....
    és Ctrl-C Ctrl-V-zhetem be a képet, ha el akarom küldeni valakinek,
    és külön rá kell szerkesztenem a linket,

    vagy maximum alá szúrom be a szöveges linket.

    EZ mióta egyszerűbb, mint belehúzni a levélbe???????
  • nickwearby
    #25
    mobil verziónál hogy lehet kikapcsolni, hogy keresési javaslatokat jelenítsen meg?

    ez idegesít benne a legjobban
  • nickwearby
    #24
    éppen tegnap baszott be a gépem,
    ma újra tettem,
    és már azt hittem ,hogy én vagyok a hülye,

    mert nem emlékszem, hogy hol kell beállítani a google kereséseknél, hogy normálisan nézzen ki :((((((

    hogy dugnák fel maguknak, ez akkora hányadék fos, hogy az nem igaz...

    már nincs meg az az opció sem, hogy a keresősor alatt közvetlenül lehet választani, hogy milyen nyelven akarok, hanem utólag, MIUTÁN már kiadta az angol nyelvő találatokat, utána szűrhetem magyarra,

    kapják be,

    van más kereső is ,legfeljebb azzal szenvedek, mire megtalálom, amit akarok, de legalább nem kapok a pofámba egy ilyen vizuális hányadékot -.-

    példák: http://www.ask.com/
    http://szorcs.hu/

    vagy vannak yahoo fanok is, az is állítólag van olyan jó, mint a google,


  • GaBrutal
    #23
    Valami tényleg nem ártana mert ez így elég idegesítő... :/
  • Sir Ny
    #22
    nem tudjátok, hogy hogy lehetne visszaállítani? nincs valahol egy eldugott menüpont, hogy régi nézet?
  • Lukacsmacska
    #21
    Rosszabb! Aknák helyett virágok vannak...


    Egyébként nekem se tetszik mindenből ez az újítás. Megszokja az ember, mert nincs más választása, de akkor se szeretem.
  • socheater
    #20
    Nahát… A keresésnél még középre van igazítva, az eredmények megkapása után meg balra. Most forgathatom a fejem… Lassan divat lesz a jól bevált dolgokat teljesen átalakítani… (Office 2007, Youtube, Steam kliens) Mi lesz a következő? Az aknakeresőben a mezők karikák lesznek? =)

    Nem tudom mióta volt a Google a korábbi formában, de nekem ez az új nagyon nem tetszik, pedig nem tartom magam maradinak… Fene se tudja, lehet az vagyok?! 
  • grobs
    #19
    Ha nem használod akkor szép lassan "elkopik". Nálam már csak 5 pontból áll. Desktop-on ennyi már nem lehet zavaró, ha meg ennél is minimalistább nézetet akarsz akkor használd a mobil verziót, megy desktop-on is.
  • grobs
    #18
    Anno azért állítottam át angolra mert a magyarban nem volt meg szűrő kikapcsolásának lehetősége. Sem azt nem értem miért közepes szűrés alap, sem azt miért hagyták le fordításnál anno azt a 3 gombot. A magyar gmail-ből is hiányoznak funkciók :o( Úgyhogy nálam az angol verzió muszájból van.

    Egyébként a magyarra fordított Bing-ből is hiányoznak funkciók. Soha nem értettem ez miért jó nekik. Bejön a főoldal, szépen magyarul mert magyar IP-ről vagyok, és állíthatom át magam Egyesült-Államok (Angol) verzióra, hogy normálisan keressen.
  • pannonmage
    #17
    évek óta elérhető funkció, lassan egy éve ott a "bővebben" gomb, amivel ki lehet nyitni a menüt. szerintem is kár volt default-tá tenni, bár manapság már mindig időre szűrve keresek, annyi a régi cachelt szemét. szal értem miért lett default.

    csak azt nem miért kell most 3-al többet kattintanom ugyanazért a funkcióért. kár érte.
  • hdo
    #16
    Nekem például eddig tökéletesen megfelelt hogy ha szükség volt rá, akkor egy kattintással előhozhattam, nem értem minek alapértelmezettként odarakni!
  • phoenix1
    #15
    Látom többen is vannak akiknek nem jön be az új külső :P
    Tényleg tehettek volna az oldalra egy kis linket, hogy hide sidebar vagy valami hasonló, a többi maradhat, de a sidebar, hogy örökké nyitva az idegesítő ... nagyon ...
  • freemanone
    #14
    jól szólsz! és bármilyen hihetetlen attól, hogy angol nyelvre van állítva a keresőd még magyar tartalmak között is keres ugyanúgy :)
  • grobs
    #13
    Akinek angol nyelvre van állítva a kereső az kb. fél éve átkapcsolhatta erre a nézetre. Most csak alapértelmezett lett.
  • MsUser
    #12
    Bocs nem Bling "Bing"
  • MsUser
    #11
    Hát a gyerek cipőben lévő Bling nem rúg labdába bármit is hazudnak róla.
    És valószínű már rég fejlesztés alatt a Google-nál ez amikor még a Bling nem is debütált.
    Erős túlzás ilyeneket felvetni hogy koppintanak a nem működő új konkurenstől :)
  • Datas
    #10
    nem tetszik ez a felület, persze lehet, hogy jók ezek az új dolgok, még nem ástam bele magam, de rakjanak ki egy gombot amivel vissza lehet állítani a régi "fapados" nézetet...
  • Baldric
    #9
    Én csak azt sajnálom, hogy több száz, vagy több ezer greasemonkey, illetve userjs script létezik ami a google oldalait valamilyen módon kiegészíti, és ezek többsége most már nem működik helyesen.
    Valamint jó lenne ha azt a bal oldali panelt ki lehetne kapcsolni, vagy eltüntetni, mert a keresések elég nagy részénél nincs haszna.
  • 5c0rp330n
    #8
    a bing egy fos, soha nem fog a kozelebe se erni a google-nek.
  • fergusonpapa
    #7
    alt+f4!
  • Eriongtk
    #6
    hogy lehet kikapcsolni? -.-'
    Nagyon nem tudok vele megbarátkozni :/
  • passatgt
    #5
    nekem tetszik, amúgy eddig is hasonló volt, csak a bal oldala nem látszott, felül egy linkre kattintva úszott be balról az oldalsó rész
  • aronvirginas
    #4
    Lám-lám a Google is koppint a Bingről. Én amúgy a munkahelyen Binget, itthon Google-t használok keresésre (no meg szócikkekre Wikipediát), és mindkettőt jóak tartom. Nyilvánvalóan a Google keresője egyelőre fejlettebb, de a Bing is rohamosan fejlődik. Nem lepődnék meg, ha legalább egy éven belül beérné a Google-t találati hatékonyság és kezelhetőség szempontjából.
  • mumpic
    #3
    biztos béta teszter vagy, csak annyira titkolod hogy neked sem egyértelmű :)
  • 5c0rp330n
    #2
    nalam mar legalabb 1 honapja ez az uj dizajn van, nem ertem h most mi valtozott..
  • joebacsi
    #1
    piros pont a keresési példákért :)