7978
10388394491291745162.jpg

Off/Warez Topik, erre klikk.size

Multiplayer nevek: persian0077, ratgab, Sully1979, Cevys, norcii90, BIZ88, PowerSlave87, Atkamon, medve01, Arkimonde87, Gundark1980, ConstantinHUN, Royal_tipu, MerlinW_HUN, H3xHUN, l0lhunter, renji00, hunRage47, geng20, barcageri, xingjian, Logan8523, mgjani, penge468, wendi1106, Regnellahc, Dr.Assassino, Krysael, R4tB4G, Amurass

Ha van betervezett közös MP meccs, az ide lesz kiírva!

TEAMSPEAK 3 szerver:
ip: reddawn.hu
port: 9987
pw: nincs

CLAN channel alatt
az ACBrotherhood szoba, oda pw: 42368
  • Lacoka12
    #7818
    portokat hol kell be állítani?ACBMP.exe,PnkBstrA.exe,UPlayBrowser.exe


  • CroftManor
    #7817
    Ha olyan küldetésre küldted el, aminek a nyerési esélye 80% alatt volt, akkor nemcsoda hogy meghalt.
  • Lacoka12
    #7816
    újat kell be toboroznod meghalt
  • bendi99
    #7815
    Az egyik assasinomat elküldtem egy városba sikeresen visszaért elküldtem mégegyszer ugyanazt az assasint de akkor azt irta ki hogy misson faleid és a neve mellett ott vanhogy Recruit Assasin :Bérgyiloksokat toboroz.Ezt úgyí kell értenem hogy visszajön és hoz még egy másik assasint vagy azt hogy vissza se jön .Egyépként az assasinom 9-es szintü volt.
  • saslaca
    #7814
    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
  • MerlinW
    #7813
    Piros jelzés: meg kell ölnöd, sárga: követned kell, kék: kapcsolatba kell vele lépni.
  • CroftManor
    #7812
    Ja igen, így már nekem is beugrott az a rész :)
  • KollerN
    #7811
    Követni kell őket úgy hogy ne nagyon vegyenek észre és majd csak ha kiértek egy térre akkor lesz fight.
  • CroftManor
    #7810
    Biztosan desynchronization történik. Nem tudom pontosan hol vagy, de nem lehet hogy a szalmába kéne berántani? Ha beugrottál a szalmába és elmegy melletted a katona, állítsd hidden blade-re a fegyvert és nyomd meg a killt gombot. Ez csak tipp.
  • saslaca
    #7809
    Üdv mindenkinek!
    Most kezdtem a játékot Single módban kb 10%-nál járhatok ahol fel kell mászni egy toronyra onnan le kell ugrani egy szalmás szekérre ami mellett elmegy 4 őr, amikből 1 ki van jelölve, gondolom azt kéne megölni, de amikor odamegyek hogy megöljem akkor mindig kiír valamit angolul és újratölt. Ilyenkor mi a teendő?
  • MerlinW
    #7808
    Csak bolti verzióval tudsz multizni. Launcher indít, ha kell bejelentkezel az Ubisoft-os accountoddal, play, majd az egyszemélyes játék főmenüjéből indítod a multit.
  • CroftManor
    #7807
    Eddig engedett multizni? Csak eredeti játékkal tudsz.
  • bendi99
    #7806
    A játék nem enged multizni és ezt irja ki :You must be connected to perform this action.Return to he game launcher and login with your ubi.com accocun.Beirtam google fordítóba de amit kiadott nem értem mit kell tennem ha valaki megmondaná hogy mit kellcsinálni vagy hogy most miért nem enged azt megköszönném.
  • xido
    #7805
    abból kihagyták a barmok..ha jól rémlik
  • Lacoka12
    #7804
    a Assassin creed 1 be miért nincs nekem felirat még a beállítás menübe sincs valaki segítene?
  • xido
    #7803
    szinte kizárt..talán a küldetésekre bontott visszajátszást még a 2es is kihagyta,csak a Brotherhood alkalmazta először...
  • cserpak
    #7802
    Bocs AC1-hez kérdezném: van arra mód, hogy az egyszer már végigvitt játék mentésében a memory logban kiválasszak egy blokkot és abban csak a kivégzést csináljam meg és ne kelljen az egész blockot végigjátszani? Mindig replay-t ajánl, de akkor az elejéről kezd mindent. Csak főelleneket szeretnék újragyilkolni :) Köszi.
  • Lacoka12
    #7801
    megvan régota a brotherhood de tegnap mikor el akartam inditani kérte a telepitö kódot beírom a kódját erre nem fogadja el van valakinek valami ötlete mit csináljak keresem fel a ubisoftot?
  • Dokken
    #7800


    Oliver Bowden - Assassin’s Creed: Testvériség
    PDF 17MB HUN
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.fileserve.com/file/Wd5dYFz



  • MerlinW
    #7799
    Beszélsz hülyeségeket..
  • Kongy
    #7798
    Azt adom :D
  • JethroHUN
    #7797
    és google fordítás szinten persze :)
  • MerlinW
    #7796
    Úgy van.
  • xido
    #7795
    tudtommal szó szerint a játék regény formában
  • Sponnyabob
    #7794
    Láttam pár darabot az Alexandriában, de a reneszánszot se vettem meg lehet meg kéne nézni, valakinek van róla tapasztalata milyen a könyv, mert ha csak megközelíti a AC történetét szerintem rossz nem lehet.
  • Hoz_Hun
    #7793
    Megjelent a Brotherhood könyv magyarul. Assassin's Creed: Testvériség néven. :)
  • Hoz_Hun
    #7792
    Ládákban, embereknél, Assassin tanonc küldetésen.
    Ezek közül csak a "Shrunken head" az amelyiket különösen nehéz megtalálni. Mindkettő ládában van fix helyen. Az egyik azaz egyik Romulus sírban van. Nem tudom fejből a nevét, de amikor a végén a csillárral kell bedönteni a kaput, ráadásul ott a a kaputól jobbra be kell menni, ott a láda.
    A másik meg valahol délen (balfele) az egyik sziklafal oldalában, párkányán.
  • Foxy0
    #7791
    üdv
    ezeket hol találom:
    vlad the impaler coins
    shrunken head
    indian diamond
  • Sponnyabob
    #7790
    Nekem sincs sok szabadidőm, mégis 90%-nál tartok a Brotherhodban így fél év után :D. Amúgy a revelationsról meg csak jót halottam eddig úgyhogy karácsonyra meglepem magam vele akkor úgyis lesz pár nap szabad időm :D
  • Kongy
    #7789
    persze, ha van rá szabadidőd :P
  • xido
    #7788
    pedig a körítéssel szépen ki lehet tolni a játékidőt és az élvezeti faktort:)
  • Kongy
    #7787
    ja jó :D szégyen, de én sosem fejlesztettem mindet maxra :/ :S Meg most a Revelations-ben sem olyan fontos, és a renoválással sem igazán törődök, csak a sztori érdekel.
  • xido
    #7786
    utána sem..tapasztalatból mondom:)
  • Kongy
    #7785
    Sosem fognak elfogyni, legalábbis, amíg nem éred el minden assassinnál a maximális szintet :)
  • cRusa1deR
    #7784
    Az asszasszín rekruták európai küldetései végtelenítve vannak?
    Egy ideje csináltatom őket, de nem akarnak elfogyni.
  • Sponnyabob
    #7783
    Hali!
    Hogy tudom beállítani, hogy a mentéseim online elérhetőek legyenek? A uplay-nál kell valamit beállítani vagy a játékban? Nem találok rá opciót sehol.
  • Foxy0
    #7782
    kösy sikerült
  • Hoz_Hun
    #7781
    bendi99 és Foxy0

    A Romolus ruhát az Assassin Főhadiszáláson tudod visszacserélni. Be kell menni abba a terembe ahol a ruhák vannak kiállítva és az egyiken ott lesz rajt a a Romuluszos ruha (ha már megszerezted). Itt tudod átváltani a többi ruhát is.
    A DNS menüben állítható "ruha" csak skin! Akkor Ezio nem cseréli le a ruháját csak a játékban a kinézete változik meg (megtartva az eredeti ruha tulajdonságait). Ha ez be van kapcsolva valamilyen Skinre, akkor függetlenül attól, hogy Ezion milyen ruha van, ez fog látszani.
    Szóval DNS menüben ellenőrizzétek le be van-e kapcsolva valamilyen Skin. Ha igen kapcsoljátok ki. Utánna menjetek az Assassin főhadiszállásra és a ruha állványoknál cseréljétek le a nektek tetsző ruhára.
  • Foxy0
    #7780
    üdv
    van egy küldi aszem a 2részben mikor elmagyaráza hogyan kel megölni a torony őrt és felgyújtani a tornyot na az a lényeg hogy végigvitem de azt nem 100%-osra megkaptam a farkas ruhát visza mentem és utána nem azvolt rajtam hanem ami előte volt ruha hogy lehet visza álítani a ruhát?
  • Krisztiam #7779
    jaa igen desmond köszi :)