7978
10388394491291745162.jpg

Off/Warez Topik, erre klikk.size

Multiplayer nevek: persian0077, ratgab, Sully1979, Cevys, norcii90, BIZ88, PowerSlave87, Atkamon, medve01, Arkimonde87, Gundark1980, ConstantinHUN, Royal_tipu, MerlinW_HUN, H3xHUN, l0lhunter, renji00, hunRage47, geng20, barcageri, xingjian, Logan8523, mgjani, penge468, wendi1106, Regnellahc, Dr.Assassino, Krysael, R4tB4G, Amurass

Ha van betervezett közös MP meccs, az ide lesz kiírva!

TEAMSPEAK 3 szerver:
ip: reddawn.hu
port: 9987
pw: nincs

CLAN channel alatt
az ACBrotherhood szoba, oda pw: 42368
  • Kongy
    #7778
    Be kell kapcsolni a 3 generátort, már ha Desmond-dal vagy. Az eagle vision-nal megtalálod őket.
  • Krisztiam #7777
    sziasztok
    azon a pályán járok, amikor sötét van és világítok a sötétben :DD
    mit kell ott csinálni?? a játék elején járok még..
  • Gary
    #7776
    Ezt nem igazán értem, egy tőr miatt váltott ruhát?
    Mindenesetre az Inventory-ban tudsz választani a megszerzett öltözékek, köpenyek között. A szabónál lehet új ruhát venni és öltözéket cserélni.

    A nagybetűt és a kérdőjelet már tanultátok, de mi van a többi írásjellel és a betűk csoportosításával? :Ð
  • bendi99
    #7775
    Azt szeretném kérdezni hogya mikor mármegszereztem a romulus öltözéket utána leültem a padra és jött az a leonárdó és ott vettem nála eg másik tőrt de nem tudtam hogy akkor elveszi az öltözéket szóval azt szeretném kérdezni hogy vissza lehet szerezni?
  • Hoz_Hun
    #7774
  • fapipa
    #7773
    HurrÁÁÁÁ !
    3 nap után egy tolvajnál volt nutmeg !( jobbra fönnt a vizvezetéknél )
    Kössz mindenkinek !
  • Hoz_Hun
    #7772
    Ha megvan a Leonárdós kiegészítő, kezd el. Asszem minden második csukjásnál van egy Nutmeg.
    Illetve nézd meg az Assassinos küldiket. Nutmeg néha előfordul mint jutalom cucc is a küldik között.
  • fapipa
    #7771
    HEELLP !!!
    Már csak 1db NUTMEG hiányzik a doki shop quest-ből amit két napja próbálok
    megtalálni. Az összes you tube variációt kipróbáltam, már 5 aconite-om is van,de a kibaxott nutmeg nincs senkinél.
    V.mi használható TIPPET lécci !!!!!!!!!!
  • Hoz_Hun
    #7770
    Tudsz hozzá venni térképet (vagy szerezni, már nem tudom). Az mutatja mind. Kivéve a Romolus sírokban lévőket. De azokban mindig 3 db van és nem nehéz megtalálni őket.
  • brian1
    #7769
    de mert nem tom hol vanak küldi során párat összeszedtem
  • caps lock
    #7768
    Üdv!Találkoztatok már halhatatlan katonával?Mert nekem ilyenhez volt szerencsém.Akármit csináltam vele-és igen gazdag az eszköztár-mindig felkelt.
  • Lacoka12
    #7767
    és a én kérdésemre nem tudja a választ a többi ubisoftos játékot érzékeli a netet csa ezt nem hiába jelentkezek be úgy érzékeli a játékon belül mint ha nem is jelentkeztem volna be
  • Lacoka12
    #7766
    nem olyan nehéz
  • brian1
    #7765
    kösy a helpet na a zászlók húzosak
  • Hoz_Hun
    #7764
    Meg vannak a Guild listák, amiket teljesíteni lehet. Asszem a 100%-hoz az is kell. De ebbe nem vagyok biztos.
    A memóriákat viszont tényleg ellenőrizd le mind megvan-e 100%-ra. És asszem a zászlókat, tollakat, kulcsokat is össze kell szedni mind. Ja meg vannak a shop questek is.
  • CroftManor
    #7763
    Hát úgy hogy kiválasztod azt, amelyik csak 50%on van és nyomsz egy Replay Memoryt. Levan írva mindegyiknél, hogy mi a feltétele a 100%nak.
  • brian1
    #7762
    ok és mi nem 100-as azt hogy csinálom meg(dns-ben)?
  • xido
    #7761
    lehet van amit nem 100asra csináltál meg,lehet beleszámít,hogy minden bolt a tied legyen..ilyesmik..
  • brian1
    #7760
    üdv
    végére értem de nem 100%-os csak 72 hogy tom 100%-os csinálni már küldi sincs?
  • Lacoka12
    #7759
    másnál is van ilyen bolti verzióm van be jelentkezek és a játékba meg nem vagyok valaki meg mondaná mit csináljak
  • Gary
    #7758
    A köpenyes Borgia futároktól is szerezhetsz, ha elkapod őket, a zöld sapkás útonállóknál is akad ilyesmi. A menekülő tolvajoknál már nem emléxem, hogy csak pénz van vagy egyéb csecsebecse is.
  • xido
    #7757
    Vannak ládák a titkos pályákon is,a Romulus sírokban..meg ha már van olyan
    üzlet,amibe invesztálhatsz,tedd meg,mert ott is tőkétől függően kapsz motyókat..
  • fapipa
    #7756
    Help !
    Még 3 fajta, pár darad( tomato... indian...vampir...) hiányzik a shop quest-ből, de már az összes ládát kinyitottam (kivéve Vatikán),az összes térkép megvan.
    Hol,vagy kinél találom azt a párat ???
    Tipp please.
  • xido
    #7755
    jó esetben a neten
    egyéb esetben rejtett file bekapcs,felhasználó,application data,ubisoft
  • tommygear
    #7754
    hol tárolja a játék a mentéseket?
  • Gary
    #7753
    Nah, az előbb nagyon jó assassinate-et nyomtunk. Csak 3-an maradtunk a pályán, más senki. :)
  • Lacoka12
    #7752
    ha a küldetéseket full szinkronal csinálod meg akkor több pénzt add
  • Kongy
    #7751
    Kb 5 hsz-el alattad épp ezt írtuk le...
  • NeoExDeath
    #7750
    Sziasztok,

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Full szinkronizációnak a küldetéseknél végülis mi értelme van? Az oké, hogyha sikerül akkor jó a feeling meg minden, hogy sikerült megcsinálni, de jár értük valami? Mondjuk kapunk valami extrát a játék végén ha az összes küldi full szinkronizációval van megcsinálva?

    Játék felénél tartok kb. és néha elég gáz érzés hogy kb. a küldetés végén cseszem el valami baromsággal a full szinkronizációt. Ha tudom hogy semmi nem jár értük a büszkeségen kívül, akkor talán könnyebben kezelném ha nem jön össze elsőre a full :)

    Köszi előre is.
  • Kongy
    #7749
    Azzal én is sokat szívtam, nagyon felhúztam magam azon a küldin. A baj az volt vele, hogy nem volt logikus, tehát egyszer észre vettek, egyszer meg nem, miközben ugyanazt csináltam :D:D:D
  • Lacoka12
    #7748
    én ott hívtam a assassin társakat és nekem még harcolni se kellet
  • xido
    #7747
    Ez a francia lesz,mikor mentek végig álpáncélban vagy 20an és neked előre kell megtisztítani az utat?..Ha igen,akkor azt hiszem jó vagy,öld bátran és csendben a katonákat,de azt hiszem ugye a csapatod még ne érjen oda és talán az önálló smasszerek se vegyenek észre sokáig,míg leölöd őket...
    Valamiért én is folyton elakadtam így,de aztán elkaptam a ritmusát..
  • bendi99
    #7746
    Az assasin's creed brotherhood 6.páláyán amikor a barátomnak a feleségét elrabolják és nekem segítenem kell és kék ruhába öltözök először 4 embert kellett megölnön az rendben ment utána megyek a csapattal és akkor meg 3 kell megölnöm de amikor odaérünk egy 30mp-s visszaszámláló jlenik meg ha az lejár mehalok de ha csak egy db katonát is megölök akkor is meghalok azt szeretném megkérdezni mit kell akkor hát ott csinálni?
  • brian1
    #7745

    üdv
    egy kis help 10:25től
  • Solidus
    #7744
    Ha rossz irányba indulsz elkezdenek gyanakodni.Beszólogatnak hogy rossz irány,mi van veled.Akkor haladsz jó irányba ha nem állnak meg és nem kiabálnak rád.Pár sarok csak.
  • Gary
    #7743
    Menned kell, vinni a ládát. Nos, hogy merre, erre Neked kell rájönnöd a katonák beszédéből.
    10. alkalommal már sikerülni fog a 100%, de vissza is olvashatsz a fórumban vagy keresel "tutorial" videót hozzá a youtube-on.
  • bendi99
    #7742
    Az Assassin's creed brotherhood 5.pályáján amikor megölöm az őrt és felveszem a ruháját és a kezembe veszem a dobozt kimegyek a 2 katonához és akkor merre kell menni?, vagy mit kell csinálni?
  • Kongy
    #7741
    Jaja, gyengébbek kedvéért ;)
  • CroftManor
    #7740
    Szájbarágósan? xD
  • Kongy
    #7739
    Látod, múltkor pont erről beszéltem neked xd