Assassin's Creed: Brotherhood

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

elitehun
#551
Bocsánat Raiden
Prince23
#549
Piszkos  Fred
#548
Úgy értem, a Brotherhoodban még bõven ki lehet használni Eziot, a háromban jöhetne az a váltogatós dolog, amirõl írtam 😄

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Atkamon
#547
Szerintem Ezio a Brotherhood után már unalmas lesz. Ideje lesz váltani. Csak nem kéne annyira elsietni a fejlesztést, mint a 2-nél...

Piszkos  Fred
#546
Pff... Ez a harcrendszer igencsak bejön nekem. Sokkal élethûbb, mint az eddigi.

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

CroftManor
#545
Ac Brotherhood singleplayer videó. Elég tartalmas, érdemes végignézni. Illetve ez is jóóó Vigyázat spoiler veszély!

Nothing is True, Everything is Permitted

Piszkos  Fred
#544
Nekem tökéletesen megfelel Ezio 😄
Annak örülnék viszont, ha a harmadik részben nem csak egy assassint irányíthatnánk, hanem a sztori szerint mindig másik õsét nézné meg Desmond, hogy különbözõ problémáira megoldást találjon 😄

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Muttley
#543
Én továbbra is örülnék egy
15. századbeli japánban játszódó Ninja Ezionak, vagy vmelyik vérrokonának. <#eljen>

Just do it :)

elitehun
#542
Kooperativ móddal bûvülhet az AC a jövõben Na persze nem a brotherhood de talán majd az ac3
elitehun
#541
Hát nekem nem tetszik az a Páncél amit Eziora rakhatunk. Sztem túlságosan sci-fi-s. Vagy nem tom hogy mondjam
Prince23
#540
elitehun
#539
Húúú de megütnélek <#banplz>
CroftManor
#538
na egye fene, kibírom azt a 3 napot <#idiota>

Nothing is True, Everything is Permitted

#537
nem, nem, én is értem, de sokkal jobban tetszene ha legalább azt megengednék, hogy mi magunknak lefordítsuk a feliratfájlokat

every damn day

elitehun
#536
jaaaaa
Engem mondjuk nem zavar én igy is értem 😛
#535
mármint magyar felirattal

every damn day

elitehun
#534
Ezzel direkt engem akarsz idegesíteni?<#idiota>
Lehet hogy a 16 az amerikai megjelenés és a 19 az európai
CroftManor
#533
a trailer végén nov 16. Most akkor 16 vagy 19 a megjelenés?

Nothing is True, Everything is Permitted

elitehun
#532
Már a 2-ben is volt felirat^^
#531
jó trailer
írjunk nekik levelet hogy FELIRATTAL jelenjen meg nálunk😞(

every damn day

elitehun
#530
ELKÉSZÜLT

És ennek örömére kaptunk egy új trailert is
elitehun
#529
Most vhogy a kezembe került az AC2 doboza. Kedvem támadt még egyszer végigvinni. Vagy amilyen messze van még a megjelenés akár 2-szer is :S (igen tudom hogy konzolra korábban de én PC-n játszom ^^)
Muttley
#528
Get real and improve. 😉

Just do it :)

elitehun
#527
Még mindig szarkazmus 😉
CroftManor
#526
nekem. és igen a live miatt. egy csomó jó cuccot le tudok szedni.

Nothing is True, Everything is Permitted

elitehun
#525
Szarkazmus. Ott a szmájli 😄
Atkamon
#524
Ööh, annak, aki Live-ozni akar.

elitehun
#523
Manapság már kinek nincs kicsippeltetve 😛
Prince23
#522
De ha neki nincs kicsippelve a konzolja, akkor mi a faszé tõcsé le? 😄
ezt is figyelembe kell venni, nem minden xbox tudja futtati a tört verziókat. nem olyan mint a pc, h bármit letölthetsz a virágboltból.

Atkamon
#521
Nekem sem volt soha semmi gondom a DRM-el.

elitehun
#520
Nem értem mit sír mindenki a DRM miatt nálam talán egyszer volt vele gond még az elején aztán rendesen ment. És ja kell várni hónapokat de legalább ingyen megkapjuk ^^
#519
Nembaj, nem kell warezolni, csak azt akarjuk mondani, hogy nem csak a törvényes verzsön jelenik meg hamarabb, hanem a warez is, szóval akár letölteni is hamarabb tudnád, mint PCsek

every damn day

#518
megkérhetlek ezt normálisan írd le?<#vigyor4>

every damn day

CroftManor
#517
Én nem warezolok.

Nothing is True, Everything is Permitted

#516
Te is warezolhatsz! Konzol címek hamarabb vannak warezra, mint pc-re!

Nem sajnálom én annyira a konzolosokat, õk mindent hamarabb kapnak meg:
lásd.: Ass Creed 2, Gta 4, Red Dead Redemption, Fable 2, FAble 3, Ass Creed Brotherhood, Darksiders.

Lehet, hogy pc-sek már kibõvítve kapnak meg játékokat, de várnak is érte hónapokat! És ennek ellenére, hogy jól megvárakoztatják az embert még kapunk jó kis baromi szigorú DRM-et, állandó internet szükségességet, összeomló szervereket. Nem fenékig tejfel a pc-s gamer élete...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Muttley
#515
getriölendimprúv 😉

Just do it :)

#514
hogy fizetõdne ki, ha egyszer egy hatossal több minden xBox játék mint a Pc?

every damn day

Palinko
#513
de a végén milyen már hogy a pali tartja jobb kezében a kardot de végül csak ad egy pacsit Ezionak 😄
lolSL
#512
a legegyszerûbb lenne rászánni azt a fél videokártyányi pénzt egy xboxra, kifizetõdik az még az évek alatt.

#511
Ízon gondolkoztam, hogy a szemét Ubisoft nemcsak hogy berakja az állandó netes PC-s játékot, nem csak hogy nem kapunk bétát, de még fél évet késik is, nem lenne egyszerûbb az XboX verzót átkonvertálni PCre valami hekkernek😄

every damn day

#510
ez a tuctuc rap zene alatta😄D
király lesz

every damn day

gfreak
#509
penge xD

Racism is a weapon of mass destruction!

Prince23
#508
gfreak
#507
szertnek egy kis kussal hozzajatulni en is:



koszonom xD

Racism is a weapon of mass destruction!

darkerlomy
#506
hát én már mondtam egy semmit most ti jöttök <#banplz>

NFS Hot Pursuit, BulletStrom, NFS Shift, Split Second, Crysis 2, Test Drive Unlimited 2 Copyright 2011ˆ All Rights Reserved

CroftManor
#505
ne mondjon senki semmit, nah <#ravasz1>

Nothing is True, Everything is Permitted

elitehun
#504
Viszont ha Õ is fizet érte (én tutira) akkor meg te ne mondj semmit <#ravasz1>
CroftManor
#503
PC-re majd amugyis egy csomóan lewarezolják. Én meg majd fizetek érte. ugyhogy inkább tényleg nem mondj semmit.

Nothing is True, Everything is Permitted

#502
Hûha, két ötperces Dlc, ami fél év alatt készült el, inkább lemondok róla😄

every damn day