96
Sanyi a magyar Mario
  • Loál János #96
    Még nem, sajnos.
  • JonasSandor
    #95
    Láttam hogy valami máriós izé de ez kijött végül?
  • Palinko
    #94
    Vissza kell pörgetni. Amúgy vicces manapság a AAA címek nem kapnak 90 hozzászólást a topickjukba ha egyáltalán nyitnak nekik :D
  • JonasSandor
    #93
    Ez meg mi lenne? Nem is hallottam erről.
  • Loál János #92
    Máig arről álmodom, hogy Stea Epic Games exkluzíve Sándorral játszom.
  • Loál János #91
    Sándort a népnek!
  • Loál János #90


    :-|
  • N o N a m e
    #89
    3145 a bestem eddig :)
  • Jano
    #88
    JIEÁH.
  • MR ME
    #87
    hát ez eddig nem sok :D
  • hzsolt
    #86
    HURRÁ!!!
  • Desiderata #85
    Első játszható verzió!
  • Burdi
    #84
    nah hahóóó, lesz vmi ebből?:D
  • kemszi2
    #83
    lebutult a pálinkaivászatban :D
  • Jano
    #82
  • Zsolek123
    #81
    jaaaa
  • Fbn Lx
    #80
    Na! mi van már a sanyival? :O
  • hzsolt
    #79
    lesz linuxos változat? :)
  • SZilaJMaGGoT
    #78
    Cod? Kicsit unalmas lenne MH-s katonákkal láblógatni a szervereken... :D
  • Frosty01
    #77
    tényleg atom ötlet!

    ez a műegyetemes rész sokkal jobban festene egy amolyan codos stílusú fps gammánál, az álmos rész pedig inkább a gothicra hajazna :D

    nehéz lenne összefésülni a kettőt, de külön külön is fasza lenne ;)
  • SZilaJMaGGoT
    #76
    Ismerem... another fantasy mmo game... A baj az, hogy te nem látsz túl ezen, ezért hívsz egy rpg játékot offline wow-nak.
  • Zsolek123
    #75
    ne veszekedjünk már. :)
  • Fbn Lx
    #74
    köszönjük, hogy rámutattál az ötletnek erre a kritikus pontjára, ez eddig elkerülte a figyelmem.
  • Zsolek123
    #73
    nem hasonlítgattam, de Fbn Lx barátunk elképzelése bár egészjónak és befutónak hangzik, eléggé megvalósíthatatlan (a sándor készítőinek szempotjából szvsz), és mivel egy supermario-ról van szó, szerintem a célzás egyértelmű.
  • Fbn Lx
    #72
    nem arról van szó hogy elítéli, hanem hogy a szerepjáték szó számodra egyenlő egy grindelős divat-mmo-nak az offline változatával. Vagyis hogy ahhoz hasonlítasz alapvetően, na.
  • Fbn Lx
    #71
    áh, ismerem a mount & bladet, ideig-óráig jó volt, de megvalósítás tekintetében gagyi, és az összes add-on a lehetőségek egy szűk sémájára épül, csak dizájnra más. Egyszóval unalmas.
  • Zsolek123
    #70
    az a baj hogy elítéled azt amit kb. nem ismersz. na mindegy off flame.
    vissza a témához
  • Vogel
    #69
    Mount and Blade hungarian add-on kb :)
  • SZilaJMaGGoT
    #68
    Amit te offline wow-nak hívsz, az szerepjáték(rpg-role playing game). Elég szomorú, hogy ezt a műfajt a wow-al azonosítod ami egy rakás szar tucat game...
  • Zsolek123
    #67
    ez supermario adaptáció, nem offline wow
  • pxxl
    #66
    pl? kastély, megmenteni, nincs itt, nyertél, megmentetted :D kb ennyi van a marijóban :D
  • CamelX
    #65
    Jogos, de nem csak magyaroknak kéne mutogatni, úgyhogy opcionális angol nyelv nem ártana, magyarból pedig nem sablon szóhasználat, hanem frappáns kifejezések
  • n3whous3
    #64
  • ViniSoundz
    #63
    Amúgy ezeket amiket leírtál hát iszonyat nagy ötletek szerintem. De msot komoylan.
  • ViniSoundz
    #62
    EEEz, tényelg durva lenne. De iylenre nincs pénz, nekünk nemzetközileg kell belenyúlni mindenbe, megmutatni hogy nekünk is van iylen csak éppen ZSÉ kategória, de az mindegy már, a lényeg hgy van.

    Magyarnak beleölni pénzt új dologba, kockázatot vállalni? Mit gondolsz?
  • Fbn Lx
    #61
    Akkor ezt már egy rendes nagy költségvetésű tps nézetes akció rpg formájában kéne megvalósítani. A magyarok végre fejleszthetnének egy nemzetközileg is kompetens játékot, felhasználva a történelmi motívumainkat... cseszett nagy lenne.

    Mekkora hangulat lenne a 16 éves Álmossal a jurták között mászkálni, beszélgetni az öregekkel, összeszedni a gyógyfüveket a táltosnak akitől jutalmul kapunk egy farkasfog-nyakláncot +3 willpower bónusszal.
    Aztán irány a végtelen sztyeppe, lóháton, ahol megtanulunk egyensúlyozás közben íjjal lőni, szarvasra vadászni, és végső soron növelned kell az elismerésed mind a hét törzsnél, hogy egyesíthesd őket. Ezt az alapkoncepciót megspékelve valami jó kis magyaros dulakodós harcrendszerrel, ahol a széles vállú kendével csak úgy puszta kézzel földhöz vágod, miután lerántottad a lóról a támadó kazárokat, és jó kis kombókat halmozva megtaposod őket, mielőtt belevágod az arcukba a szekercét.
    Lehetne valami jó kis összeesküvéses da vinci kód-féle fő történetszál, ami felfed egy titkos történelmi sztorit, ívelhetne a középkortól egészen a jelenig. Mondjuk egyszer csak '56-ban találnád magad Budapesten, a hangulat kedvéért fekete-fehér-barna lenne az egész epizód, és a műegyetem udvarán cigiznél a társaiddal, ahogy a forradalom előkészületeihez szükséges kveszteket megkapnád :D
    Apró mellékküldetések is bevillanhatnának, pl. Wesselényivel hajtjuk a csónakot az árvízben és mentőakciót végzünk, vagy az egri várvédelmet kéne megszervezni, stb.

    Na az alapötletet megadtam. Ha kell, forgatókönyvet is írok, várjuk a tehetséges és lelkes programozók, grafikusok jelentkezését :D
  • MerlinW
    #60
    Az a kemény, hogy ultramagyar a játék, de minden szöveg angol. Hát noss..
  • Zsolek123
    #59
    litér
  • Bokafix2
    #58
    Sándor vagyok...
  • pxxl
    #57
    xD !!!need!!!