8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • TomStorm
    #7995
    Üdv!
    Volan pvp szerveren is van Magyar klán?
  • hagyimiklos1
    #7994
    En meg pont ajanlom a PvP szervert, mert egy pluszt ad, az amugy kesobb monotonna valo jatekhoz.
    Az outdoor eventekben is jol el lehet lenni ellenseges frakcio ide vagy oda.
    A PvP szerverben benne van, hogy le PKznak, de annyi pluszt is ad a jatek, hogy siman megeri.
  • Lillie
    #7993
    Szia :) Legnagyobb magyar populáció szerintem Zavielen van. Itt két raidelni képes guild is van. Ez pve szerver. PVP szervert azért nem ajánlom mert riftben rengeteg az outdoor event és kellemetlen ha mondjuk azért maradsz le lootrol mert kiszed téged egy egy ellenséges spell vagy szimplán elfogysz az ellenséges frakció aoejeben.
  • Daem
    #7992
    Semmi gond , köszönöm a meghívást igyekszem én is minden tőlem telhetőt megtenni! ;) :)
  • hagyimiklos1
    #7991
    Nem gond, latom sikerult a guildba a sokadik proba utan belepni.
    Egy kisit most kevesen szoktunk jatszani, mert sokan most kezdtek a sulit, de remeljuk ez hamar valtozni fog, amikor minden a helyere kerul.
  • hagyimiklos1
    #7990
    Attol fugg, milyen szerveren jatszanal.
    PVE Blightweald talan PvP Bloodiron.

    Mondjuk mi nem akartuk magunkat megfosztani a PvPtol inkabb oda csinaltunk guildot.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Rift_(video_game)
  • arel
    #7989
    Ja elfelejtettem.Melyik szervert ajánljátok amin sok magyar is van?Itt is van pvp és pve szerver?
  • arel
    #7988
    Hali.Felkeltette az érdeklődésemet a játék ,de nemtudjátok ,hogy hol lehet a történetéről (lore) olvasni?Esetleg sok egyéb információról?ha lehet magyar nyelven mert az angolt még töröm.
  • Jakuza1
    #7987
    Lepjel be es felveszlek ugy egy 20 percig leszek bent tovabb nem varok, remelem elolvasod ezt a hozzaszolast.
  • Daem
    #7986
    Meg van a probléma oka!
    Bocsánat de a nővérem kisfia (9éves) volt a bűnös mert oda engedtem játszani és szerintem ő nyomkodta el és ezt nekem meg nem mutatja sajnos hogy hogy mi volt de így te vissza tudtad nézni! :)
  • Kewanaar
    #7985
    Érdekes.. :)
  • hagyimiklos1
    #7984
    Mar felvettelek egyszer es te kileptel a Guildbol.
    Tehat jo lenne, ha eldontened, mit is akarsz.







  • Kewanaar
    #7983
    Nem baj, próbáld újra :)
  • Revans85
    #7982
    Sziasztok!

    Az Argent-en van magyar guild?
  • Daem
    #7981
    BOcsanat ha valami az én figyelmetlenségem miatt volt/van , de sajnos én vagy nem láttam vagy nem jelzett a gép nekem :(

    Ma este bent leszek, esetleg ha megtudnánk oldani akkor annak nagyon örülnék! :)
  • Kewanaar
    #7980
    Ki van zárva a Leader mindig reagál..
  • hagyimiklos1
    #7979
    Azt ketlem, mert azonnal visszairtam, amikor beleptem.
    Sot invite-t is kuldtem 2 szer is. Rad convoztam egy csomoszor, de meg visszairni se nagyon akartal, annak ellenere, hogy meg ram is whispereltel, tehat nem voltal AFK.
  • Daem
    #7978
    Hello.

    Én is szeretnék csatlakozni a Bloodiron szerveren a Legio Carpathia guildba de nem reagálnak a kérésemre sajnos :(
  • Kewanaar
    #7977
    Jó választás..
  • hagyimiklos1
    #7976
    Esetleg Bloodiron-on keresd a Legio Carpathia -t.
  • Witcher
    #7975
  • Kiflix
    #7974
    Szia

    Ha jól tudom jelenleg nincs ilyen addon, 50en még volt ilyen addon, de most nem találtam.
  • Jakuza1
    #7973
    *OmniCC
  • Jakuza1
    #7972
    Nincs valami addon, ami masodperc alapuan visszajelzi a skill ikonokon, hogy hany masodperc van hatra a CD-bol ?

    Teszem azt, mint a WoWban az OmniCD

  • Jakuza1
    #7971
    Akiknek meg Win8-a van es ezutan se indul, azok inditsak a jatekot steam kliens alol.

    Csak hozza kell adni, mint nem steames jatekot.
  • Myselor
    #7970
    látszik fogalmad sincs mit beszélsz,ki a fenét érdekel hogy mi van felfuttatva,egyszerűen ha nics párja,ennyi.rift egyszerűen dög unalom és a terát eléggé nyomtátok azért,úgyhogy nem kell megjátszani magad.
  • Kiflix
    #7969
    Hát nem tudom, miben lenne más rift a wownál tekintve hogy kötetlenebb vagy itt, mint wowban. Ami tény a rift nem 8éves felfuttatott játék, így nehezebben versenyez a wow-al. Ugyanannyi lehetőség van itt is, ha nem több. TERA...Nocomment, az a hagyjuk és ne firtassuk dolog. De ez saját vélemény senki ne vegye magára.
  • Myselor
    #7968
    nem,szerintem ez úgy van,van pár jó mmo,ami leköt egy darabig,pl én is elvoltam a TERA-val jó ideig,felhúztam 2 karit stb,de aztán csak rájöttem hogy a wow nekem az igazi,úgyhogy visszatérek majd ahhoz
  • undY1ng #7967
    Én is így vagyok vele.. :( Vagy lehet csak minden sz*rt a wowhoz akarok mérni? TERA-val elvoltam de meguntam, ezzel is jól indult de már ez se annyira... Félreértés ne essék, nincs itt wowhoz hasonlítgatás! Lehet csak az mmoktól kezdek eltávolodni? :/
  • bowden
    #7966
    28-as warrior keres egy extra casual guildet. Tetszik a játék csak egyedül unalmas.
  • Szaruman
    #7965
    Addigra talán készen lesz a gépem...
  • darkling
    #7964
    Mayhem in Mathosia aug. 21. - szept. 4.
  • bowden
    #7963
    Köszi!

    Épp jöttem volna panaszkodni, tanácsot kérni, hogy mi lehet a baj.

    Letöröltem a frissítést és indul.
  • Árnyjárok
    #7962
    Windows 7 64-bit felhasználók!

    A KB2859537 update (2013/08/13) telepítése után nem indul a RIFT!

    Jelenlegi megoldási javaslat, az update eltávolítása.

    Hivatalos forrás és további információk:

    http://forums.riftgame.com/general-discussions/general-discussion/380284-attention-windows-7-64-bit-users-most-recent-windows-update-causes-crash.html

    Árnyjárók Guild & Baráti Közösség


  • Kiflix
    #7961
    Sziasztok.

    A Poison Thorns felvételt hirdet tapasztalt játékosok számára, akiknek nem idegen az expert/heroic dungeon és a raidelés. Trimuph of the Dragon Queen farm statusban, és további raidelni akaró tagokat keresünk a 20as raidek beindításához. Zaviel serveren vagyunk megtalálhatóak. Ha szeretnél hozzánk csatlakozni jelentkezni lehet itt. Illetve ha bármilyen kérdésed van keresd ingame: Eksz, Kiflie, Psychoo
  • Axorod
    #7960
    Ha jol ertelmezem a kerdesed, arra a valasz, hogy szerintem elegge HC jatek. A boss nehezsegek, a gear osszeszedese, megfelelo buildek, mind azt tanusitja hogy nem egy Wow:Mop nehezsegu jatek. Teljesen folosleges olyan realmokra menni, ahol sok magyar van, mert sajnos attol hogy magyar lakta szerver, nem biztos hogy segitokesz. Viszont a Zaviel realmrol az Arnyjarok klanbol akikkel idaig cross-realm raidek reven volt lehetosegem talalkozni, azok szimpatikusak, segitokeszek voltak. :)
  • torrente111
    #7959
    mire gondolsz?
  • FNightWalker
    #7958
    És mennyire HC játék?
  • torrente111
    #7957
    zaviel-gelidra.sokan játszanak
  • FNightWalker
    #7956
    Üdv.
    Gondolkodom a játék elkezdésén. Egy olyan kérdésem volna hogy a Magyar játékosok többsége melyik szerveren található meg? Illetve... az F2P rendszer bevezetése óta hogy áll a játékos adatbázis? Lehet erről tudni valamit? Csökkent-e vagy nőtt-e?