8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Cassell
    #8035
    Egyrészt valóban késedelmesen reagál a dolgokra, a másik meg ami mióta Steamre felkerült esténként sorban állás van, hogy bejuss néztem ma a többi serveren mi a helyzet de az összes angolt is fullra írta...
  • Carmang
    #8034
    Aha! És ennek a "kinevelése" hogyan működik? Gondolom az elérhető max szintek száma véges, ebből következően a megszerezhető skill pontok száma is véges. Vagy bármikor resetelhető az összes skillpont?
  • Culram #8033
    Főleg azt jelenti, hogy bármi lehetsz ugyanazzal a karakterrel, nem kell újakat indítani ha mást is ki szeretnél próbálni.
  • Carmang
    #8032
    Helló! Nemrég megjelent Steam-en a játék, leszedtem, teljesen belemerültem. Ismerkedem a játékkal, de találkoztam valamivel, amivel nem tudok mit kezdeni. Tizenötös szinten kaptam egy Tutorial küldit, hogy beszéljek a Tréneremmel a Soul Tree-vel kapcsolatban. Kaptam egy videót, hogyan kell Role-okat vásárolni a Trénertől, és azt beilleszteni a fába.
    Nade, nekem van egy rakat Role-om kapásból (DPS Warrior-t indítottam, alapból berakott a játék 3 Offensive Role-t a 3 fába, amiket kicserélhetnék akár egy csomó Defensive-vel, amiket szintén birtoklok).

    Vagy más kasztoktól is lehet Role-t vásárolni? Más értelmét nem látom.

    Illetve magyarázott valamit, hogy "egy kattintással váltogathatok a Role-ok között". Ez sem esik le mi akar lenni.
  • Witcher
    #8031
    másnak is....
  • bowden
    #8030
    Másnak is magas a latency az utóbbi két napban vagy csak én szenvedek vele. Nem vészes 100 körüli de már érezhető a megszokott 30-hoz képest.
  • Culram #8029
    Sziasztok! Jelentkeznék egy magyar Guildbe! A játékos nevem: Naega. Zaviel szerveren.
  • Fpocok
    #8028
    Kijött STEAM-re.
  • kigyi
    #8027
    Az elköltött creditek után is kapsz loyaltyt az is kellhet hozzá, nem tudom mennyi a minimum szint amitől megy az AH.
  • Witcher
    #8026
    Köszi! :) Most vettem egy REX-et 1300 plat-ért 1250 kreditem lett, és 2500 lett a loyaltym, de AH-zni továbbra sem tudok.
  • Eliike
    #8025
    De elég lesz bőven, mert a vásárolt credit (ez lehet REX is) után is kapsz loyalty-t és az elköltött credit után is. Szóval simán megvan belőle. :-)
  • Witcher
    #8024
    Hány REX kell hogy lehessen használni az aukciós házat? Gondolom 1 nem elég...
  • Jakuza1
    #8023
    2.4 full changelog: http://forums.riftgame.com/general-discussions/news-announcements/patch-notes/385989-rift-2-4-beyond-infinity-8-00am-pst-9-18-13-na-1-00am-gmt-19-9-13-eu.html
  • eurom
    #8022
    ha lv20+ os területre eljutsz ott már láthatod mennyire van pvp eventek alkalmával .60 on meg mindenképpen több van mint amit 20-50ig tapasztalhatsz
  • aalat
    #8021
    Ezt szeretem a magyar forumokon... mindenki egymast piszkalja... de egy erteles valasz nem jott meg.

    Azert koszi. Ez is tobb, mint a semmi!
  • eurom
    #8020
    már majdnem azt vártam a mondat végén aki nem szereti az nem ember
  • Kewanaar
    #8019
    Aki nem szereti a PvP-t az játszón (Pasziánsz-t)XP-n
  • foxxi
    #8018
    Ezt kár volt leírni. Mivel minden mmo-ban lévő pvp pont ez!
  • Jakuza1
    #8017
    "Az open world PVP csak olyan ütöm aki piros dolog, plusz a warzone."
    :PPPPP
    Mert a tobbi felsoroltban meselj milyen plusz van meg ? Jah az open world pvp nem arrol szol, hogy utom aki piros ? Vagy ez mas MMO-nal mashogy van ?
  • HyperMonkey
    #8016
    Helyesbítek akkor…
    A Rift inkább PVE játék, a PVP csak azért van benne hogy ilyen is legyen. Semmi komolyabb, szervezettebb PVP nincs benne. Az open world PVP csak olyan ütöm aki piros dolog, plusz a warzone. Amit aalat említett, aréna vagy GVG nincs benne. Zergelés. Na az van, a warzone agyhalál, semmi szervezett megmozdulás, mindenki csak a killekre hajt.
    Ha igazi PVP játékot akar ebben a kategóriában, akkor Tera, GW2 esetleg AION. A Rift PVE-ben erős(ebb).
  • Jakuza1
    #8015
    Na meselj mit fejtsen ki ? Foleg ha igaza van, mert nem kell elkerulni annak, aki pvpzni akar a Riftet.
  • Kewanaar
    #8014
    Inkább neked kéne ezt kifejteni rendesen, mert pont te írtál "orbitális faszságokat"
  • Witcher
    #8013
    Ha már ilyen orbitális faszságokat írkálsz, legalább fejtsd ki bővebben, mert szerencsétlen még komolyan fogja venni mérhetetlen ostobaságod!
  • Jakuza1
    #8012
    Miert kellene kerulnie a jatekot, ha pvp-re vagyik.
    Open world pvp van a jatekban a warfrontok mellett.
    Vannak pvp riftek is.
  • HyperMonkey
    #8011
    Ha a PVP fontos neked akkor kerüld a játékot.

    Én nem tudok arénáról, BG-k vannak csak itt warfrontnak hívják őket.
  • aalat
    #8010
    Sziasztok!

    Par napja kiprobaltam a jatekot es megtetszett. Egy clericet kezdtem, healer szeretnek lenni.
    Lenne par kerdesem, elore is elnezest kerek, ha ezek mar meg lettek valaszolva, de ahogy neztem sokminden valtozott a jatekkal kapcsolatban az ido mulasaval.
    Szoval elso kerdes a pve / pvp szerverekkel kapcsolatos. Van Open World pvp? Azt tudom, hogy a rift eventeken a masik oldal megolhet.. ez tiszta, de ez meg is tortenik egy pvp szerveren? Van olyan, hogy egy adott teruleten egy guild kimegy es vedi, vagy birtokolja a rifteket? Provokalja a pvp-t?
    Vagy semmi szervezes nincs ebben, vagy gvg vagy ilyesmi es csak olik az emberek egymast ha eppen ugy jon.
    Masik kerdes.. ha jol ertem, akkor a server transfer az teljesen free minden 7. nap elteltevel az elozo transfer utan? Tehat siman lehet mozogni a szerverek kozott szabadon?
    Egy masik kerdes, ami osszefugg egy kicsit az elozovel.. van pvp es pve gear kulon?
    Ha igen, lehetseges, hogy kiszeded a geart a pve serveren, mondvan ott "konnyebb" aztan transfer pvp shardra es hudejo?

    Eddig talan ennyi :)

    Meg nagyon az elejen vagyok, de szeretnek jatszani a jatekkal komolyabban. Csak szeretnem tisztan latni a dolgokat a pvp korul, mielott csalodott lennek.. PVE nem rossz, meg ha jol tudom van valami arena szeru is.

    Elore is koszi a valaszokat, ha kapok.
  • Kewanaar
    #8009
    Hehe..
  • Jakuza1
    #8008
    Hogy ne csak a guildek onreklamjarol legyen szo, mert mar kicsit uncsi.

    Rift update 2.4 focuses on endgame, adds 2 new raids, also hairstyles

    Megjelenes Szept. 18
  • Csurit29
    #8007
    Üdv.
    A Resonance 2009. májusában alakult multi-gaming klán. Elérkezettnek láttuk az időt arra, hogy ismételten aktív toborzásba fogjunk a RIFT kapcsán!
    Honlapunk: Resonance
    Kiknek is tudjuk ajánlani a Resonance-t?
    Azoknak a causal játékosoknak, akik szeretnek játszani a játékkal és mindezt kötelező online játékidő nélkül szeretnék tenni, de amikor belogolnak akkor nem zárkóznak el egy gyorsan összeálló csapattal egy instát végigvinni, tudnak és akarnak közösségben játszani és ezt képesek kulturált keretek között folytatni.
    Illetve olyan HC játékosoknak, akik időhiány, vagy egyéb okok miatt nem tudnak a szigorú időbeosztású és szabályrendszerű HC guildek soraiba csatlakozni, de meg szeretnék érezni az end-game tartalmak ízét és bármikor kaphatóak egy jó kis csoportos futamra.
    Mit kínálunk a hozzánk jelentkezőknek? A fentiekben leírt nyugisabb tempó mellett jó hangulatú társaságot, segítőkész csapatot, stabilitást (4 év alatt még egyszer sem oszlottunk fel, hiába keltették többször is halálhírünket )
    Ha rövid bemutatkozásunk és klánszabályzatunk elolvasása után úgy döntesz, hogy tagja szeretnél lenni közösségünknek nincs más dolgod, mint regisztráció után a jelentkezési lapot kitölteni és a fórum TAGFELVÉTEL topikjában elhelyezni. A rövid jelentkezési lapot ott megtaláljátok.
  • Kiflix
    #8006
    Attól függ milyen szempontból nézzük a játékot. Minden jó a maga módján de raidre megvannak, hogy milyen soul-okkal jó menni. Erre a legérdemesebb rákeresni a RIFT hivatalos fórumán, ott eléggé részletesen ki vannak dolgozva és segítséget is adnak hozzá. Ha jól tudom 60on a mage-eknél a necro az nagyon erős, de a necrobringer (necro+harbrigner) a legerősebb, de egyben a legnehezebb is :)
  • HyperMonkey
    #8005
    Rendben.
    van egy 56-os warlockom is, nem rossz de dummy-n nem tol túl jó DPS-t. Bár nem tudom 60-on mit tud. A mage-ek közül a necro a favorit, de az még a warlocknál is gyengébbnek tűnik.
  • Kiflix
    #8004
    Keress meg nyugodtan ingame, és megbeszélünk mindent.
  • HyperMonkey
    #8003
    Elég lassan fejlődöm, mert nagyon lassú a fejlődés, másrészt meg IRL íjászkodom és lakásfelújítás is van. Nem zavar hogy 60-as dolgokról van szó, ez egyértelmű. Az, hogy MM vagy Ranger legyek, majd a RL eldönti. Ami a raidnek a leghasznosabb, nekem mindkét soul tetszik. Az MM jobban, de ha Ranger kell akkor az lesz. Lényeg hogy íj legyen a kezemben :)
  • Kiflix
    #8002
    Szia Hyper!

    Szívesen látunk fejlődő embereket is, ha nem zavar h a téma legtöbbször a 60as dolgok. Az MM rugónak jelenleg megtűrt a dps-e, rangedben a Ranger jobb, viszont az MMnek van szakítása, és a purge. De ettől függetlenül használható. De hogy 2.4be mi lesz a jobb az majd ott derül ki :)
  • HyperMonkey
    #8001
    Csak maxos raid ready karaktereket vesztek fel, vagy mehet lvl51-es is?
    Marksman rogue milyen most raid környezetben? Van elég DPS-e, hogy ne csak megtűrt legyen?
  • Eksz
    #8000
    Szia Radical,

    Raidnapok: Szerda,Vasarnap,Hetfo 20:00-23:00
  • radical
    #7999
    Hánytól raideltek és melyik napokon?
  • Kiflix
    #7998
    Sziasztok.

    A Poison Thorns felvételt hirdet tapasztalt játékosok számára, akiknek nem idegen az expert/heroic dungeon és a raidelés. Trimuph of the Dragon Queen 4/4, Endless Eclipse 1/5, Frozen Tempest 3/4 és további raidelni akaró tagokat keresünk a 10/20as raidekhez. Zaviel serveren vagyunk megtalálhatóak. Ha szeretnél hozzánk csatlakozni jelentkezni lehet itt. Illetve ha bármilyen kérdésed van keresd ingame:Evisla, Eksz, Kiflie, Psychoo
  • Jakuza1
    #7997
    Ahogy te is ugyanugy betudod gankelni oket.
    Ez nem egyiranyu dolog.
  • Lillie
    #7996
    Hát 60on amikor kiveszek egy drágább DRR nyitót. Vicces lehet ha arra járó másik group begenkel.
    Voltam amúgy PvP szerveren (Volanon) tiszta ideg voltam,hogy alig tudtam belesebezni a föbossába . Fejlődés közben mókás lehet,ha összetalálkoztok... de 60on kevésbé. Plusz Pven könnyebb Aiznni,shzni ghrezni mert ugye mind a két frakció egyben van.