2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • n000rbi
    #2268
    Amint kivégeztem/meguntam, szólok ;) (meg is lepődtem, hogy már ma itt van, hamarabb ideért Angliából, mint Szolnokról a Lujdzsim :D:D)
  • Moby
    #2267
    Hát én gondoskodom majd a sorsáról szívesen (ha nem volt túl drága) :D
  • n000rbi
    #2266
    A Mirror of fate demó nekem tetszett (nem hasonlítom a régi szériához, nincs sok értelme) és ma megjött a teljes verzió is. Azért egyszer letolom, aztán meglátjuk mi lesz a sorsa :)
  • Csibe001
    #2265
    En jelenleg Castlevania-t tolom, imadom a szeriat, de sajnos azt kell mondjam, hogy nagyon keves ez viszonyitva a korabbiakhoz. Reboot se kellett volna neki. Nagyon felszines az egesz, a korabbiakat tobbszor is vegigvittem, imadtam a harcrendszert a gyujtogetest, ahhoz kepest ez az uj remgyenge. :(

    Donkey Kongot imadom, holott sokszor frusztraloan nehez. :)
  • Moby
    #2264
    Dehogy használom...LM-t tolom, ha van egy pici időm, de ennyi. TF is áll :(
  • SlickAdam
    #2263
    tenyleg, az R4-est hasznalod? melegithetnel kis Mario Kart DS-el, Zelda-k is NAGYON ajanlottak, elsö 4 layton is DS-re volt, ...
  • Moby
    #2262
    Tutira lesz még ps4-em. Magamat ismerve nem is egy. De főszereplője soha nem lesz már az életem videójátékokról szóló részének. És bár a folyamat a ninty újrafeltalálása előtt jóval kezdődött, tagadhatatlan, hogy ezen platformok kontrasztja még kritukasabbá tett. Mint hogy az is, hogy az újrafeltalálásban komoly szerepe volt az aknamunkátoknak :D
  • SlickAdam
    #2261
    "addig pakolgattam, míg egyszer csak megvették"

    jo dolog a valtozas, neha ki kell probalni uj dolgokat a latatlanban okoskodas helyett (nintendoomed...). örülök, hogy bevallaltad a nintendo dolgot es hogy örömödet leled a jatekaikban.
    egyszeruen tul sok a rednekk faszsag a tobbi a gepen. igen, kell olyan is neha, de nalam ugy nez ki, hogy megteszem elsö gepnek a wiiu+3ds kombot, s a ps4 lesz a masodhegedüs. lassan mar videokat se nezek a real nextgen cuccokbol...
  • Moby
    #2260
    Vitát már eladtam rég. Kipörgettem ami érdekelt, és igazából sosem szerettem azt a gépet a hulladék analógkarjaival meg úgy egyáltalán. Eleve a másodikat csak a remoteplay miatt vettem meg, de hát az meg tragikus volt.
    Ezt az utolsó ps3-at meg ideraktam, odaraktam, magam sem tudtam mit akarok vele (nincs időm újrajátszani semmit), addig pakolgattam, míg egyszer csak megvették :D igazából sosem akartam megtartani(minek?), csak lecsaptam rá, mert szép volt :) hát mostmár másnak szép. Egyikkel sem voltak gémingterveim, csak a ps4-el. Annak meg csúnya vége lett. Szóval úgyfest vagy 20 év szolgálat után kiléptem a sony kötelékéből érdekmúlás okán.
  • SlickAdam
    #2259
    csak nem eladtad maris a ps3-at + vita-t? :)
  • Moby
    #2258
    LOL
    Épp ma döbbentem rá, hogy van még egy jól fél év psnp előfizetésem. Aminek semmi hasznát nem veszem már. És nagy valószínűséggel az utolsó psnp előfizetésem is egyben.
    Hát így múlik el a világ dicsősége :)
  • Csibe001
    #2257
    Nagyon nagy, tetszik. :D
  • n000rbi
    #2256
    Mutattam már milyen avatarral nyomulok ps4-en? :D

  • n000rbi
    #2255
    Megjött a Lujdzsim is, nagyon baba :) (ej-ej, idő kéne játszani:))
  • n000rbi
    #2254
    Így van, eddig egy kivételével meg is van az összes.
  • SlickAdam
    #2253
    majd special vilagok! ott kezdödik igazabol a jatek. az alap vilagok nagyon könnyüek, az esetek többsegeben elsö nekifutasra össze lehet gyujteni a 3 ermet. de fun, az a lenyeg.
  • SlickAdam
    #2252
    otthonra nincs. en is eladtam az enyemet, pedig en hörcsög vagyok.
  • n000rbi
    #2251
    PH-n nézegesd a gépek mellé extraként adott játékokat is ;) Nekem úgy sikerült potom 4k-ért megvennem, hibátlan, angol verziót.
  • Moby
    #2250
    Be kéne szereznem azt is. BIZTOS, hogy a 3d helyrerakja a nagygépes gondjaimat. Csak értelmes árban meg nem találtam sehol.
  • n000rbi
    #2249
    Elég olcsón adják (4k körül is láttam már), de én szerintem kihagyom, úgyis egy hét múlva itt a 8.

    Más: a 3D Land rohadt jó, lassan megvan W3 is. Félig felhúzott 3d-csúszkával nem is olvad ki a szemem (cserébe kimászik a képernyőből:))
  • Moby
    #2248
    MK7-nek van még létjogosultsága így az MK8 küszöbén? Érdemes beszerezni? A platform nem számít, mindkettővel csak otthon játszok.
  • SlickAdam
    #2247
    Etrian-okban sosincs hagyomanyos ertelemben vett törtenet. kivetel az Untold, ami vegulis az elsö resz remake-je.
    Pilotwings-et nem vagom.

    mas: megjött a Yoshi's New Island-em. meg 3D-t aktivalva is 60 fps-el suhan.
  • Zholsta
    #2246
    Ahoz képest,hogy a sztori nem túl izgalmas,nincs sok párbeszéd,a karakterekről nem tudunk semmit a játék mégis jó. :) A skillek faszák,a csaták is és az xp grinding sem lesz unalmas egy idò után.

    Viszont ez az egyetlen játék amit nem tudok full 3d-ben játszani csak maximum félig feltolva a csúszkát.

    Pilotwings resort? :) Nekem nagy a nosztalgia faktor ugyanis snes-en anno nagy kedvenc volt.
  • SlickAdam
    #2245
    na vegre valaki, aki csipazza az Etrian-t! :) bar erdekes, hogy megis behuztad annak ellenere, hogy elsö proba nem adta. en korabban videokat nezegettem rola, de inkabb hanyingert ereztem, mint vonzalmat. aztan a demo k (Untold & IV) szetcsaptak.:)

    Moby: lassan befigyel a böseg zavara, mi? :)
  • Moby
    #2244
    Nyah, megvan az ocarina of timeom, gyakorlatilag bontatlan minőségben. Várom már :)
  • Zholsta
    #2243
    Ja ha valaki fel akarna venni friend listre a friend code-om: 3067-4476-1434
  • Zholsta
    #2242
    Látom végre pörög a fórum! :)

    Én jelenleg Etrian Odyssey IV-el nyomom (második földrészen vagyok) a demo nem fogott meg,de aztán csak beszereztem a játékot és azóta nem tudom letenni. A térkép rajzolás kicsit megijesztett de teljesen rendben van.

    Castlevania valóban jó,én is nekikezdtem de aztán jött az EO. Ami még vár rám az a Fire Emblem majd a Bravely Default mellettük lazulásnak egy kis Harvest Moon a new beginning majd a tale of two towns. :)
  • SlickAdam
    #2241
  • SlickAdam
    #2240
    be kell fejeznem nekem is... teljesen felspanolsz ezekkel a kommentekkel.

    activity log tenyleg baromi jo dolog. gondolom a gyerekek kordaban tartasa vegett került bele elsösorban, de sok erdekes dolgot mutat. össz jatekidö, hanyszor inditottam el a jatekot, atlagban milyen hosszu egy session, ranglista ezek alapjan, ... mehetne egy ilyen minden konzolba. bar allitolag van valami hasonlo XO-n, mintha totti emlitette volna.
  • Moby
    #2239

    4 óra játék után* gloomymanor boss legyakva, de mêg takarítani kell Ennyi ma az átlag játékidő, és ezt itt 1 kastély. Egy handhelden.LOL
    Őrület volt a boss pálytervezése, pedig egy kis fing volt a pálya :) Az elején kicsit anyáztam, attán rájöttem a csízióra :) Életem egyik legjobban elköltött 7k-ja.

    * activity log for president! Ez a kis konzol a #fortheplayers kéremalássan, nem a ps4...
  • n000rbi
    #2238
    Megérkezett a 3D Land-em, meglátjuk meddig bírom 3d-vel :)
  • Moby
    #2237
    Nem, én konzolként használom a pécét, szóval csak szimplán vérkonzolos vagyok, kieg nélkül :DDD
  • n000rbi
    #2236
    Ja oké, mindig elfelejtem, hogy olyan vérkonzolos vagy, aki vérpécés :)
  • Moby
    #2235
    A ps4-es verzát a géppel együtt igen. De pécén megnézem ingyen (kaptam kupont).
  • SlickAdam
    #2234
    jo kis lezarasa lesz a tavasznak.:)

    nem ugy volt, hogy skippeled a WD-t? vagy megvarod az elsö velemenyeket?
  • n000rbi
    #2233
    Azt hittem a WD-t skippelted. (én tegnap mondtam vissza az előrendelést, egyelőre nem hozott lázba)
  • Moby
    #2232
    Igen, az lesz a következő, de sikerült szereznem egy Ocarina of Time-ot, a csodálatos TF-ben még sehol sem tartok, és a héten jön a wolfi és a WD is, aztán meg a MK8, amivel behúzom a Pikmin3-at, szóval most van/lesz játék doszt.
  • n000rbi
    #2231
  • Moby
    #2230
    Az elmúlt egy (vagy inkább sok) évben az egyik legjobb játékélményem :D Azt hiszem ez tipikusan egy olyan játék, amiről gyerekkoromban álmodoztam, csak akkor még teknóban ez nem fért bele :DD Sok-Sok felfedeznivaló, közben az egész lebilincselő, mindamellett nem olyan egyszerű (bár most már nagyon jól megy a kezdeti bénázáshoz képest). Egy interaktív rajzfilm...valahol ott van benne a A VIDEÓJÁTÉK esszenciája, mindaz, amiről ez a műfaj szól.
  • Moby
    #2229
    Nemtudom, nem is néztem, de nem tudom elképzelni másképp hogyan irányítanám a "dolgokat" (nem spoilerezek semmit :) )