2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • n000rbi
    #2308
    Nincs sajnos, a Hori elég idióta módon ezt az összes 3DS ill. DS modellhez szánja. Éppen ezért a mérete akkora, mint a legnagyobbé (DSi XL), így még a 3DS XL is "lötyög" benne egy picit.
  • Moby
    #2307
    Jópofa. Nincs ilyen "sima" méretben?
  • n000rbi
    #2306
    Megérkezett a tok is, beszarás a coin-zipzár :)

  • Laza
    #2305
    Valaki próbálta már ezt a Gateway kártyát?
  • SlickAdam
    #2304
  • SlickAdam
    #2303
    halmokban? csomolungmákban! :D
    megvettem. letöltes közben elkezdtem megbanni, DE elsö fel ora utan azt kell mondjam nem is rossz ez! jatekmenetben sokminden meg nem törtent, volt kis üldözes, bunyo (ua, mint nagygepen, csak itt legalabb latni mindig, h kit kell káunterattakkolni), vizköpökön detektiv modos rejtözködeses kiiktatas (szinten mint a rendes reszekben), ... . latvany 3DS mercevel nagyon pofas, s a 3D effekt szinten baromira jo (megprobalom azzal vegignyomni).
    azt irjak rövidke (kb. 5 ora), igy talan nem fullad majd unalomba.
  • Moby
    #2302
    Vajon ez is?
  • Moby
    #2301
    Nem baj, értettem azonnal!
  • n000rbi
    #2300
    (Land az, nem World, na, siettem :D)
  • n000rbi
    #2299
    Moby!

    Ment pü!
  • n000rbi
    #2298
    Én is gondolkodom rajta, de most is "halmokban" állnak a játékok.
  • SlickAdam
    #2297
    fel 1 körül csak halvanyan derengenek a szabalyaim.:D
    gondoltam hatha nem olyan rossz, hisz olyan "metroidvania"-s...
  • n000rbi
    #2296
    Metán 68-on áll, így nem felel meg a szabályodnak :)
  • SlickAdam
    #2295
    nem szeressem a digital cumokat, foleg Nintendo gepeken, de ugy latom akcio van eShop-ban. pl. a Batman Origins Blackgate (vagy mi) 10 ojroert. lehet meg kene vasarolni... hmm.
  • SlickAdam
    #2294
    ertem. en is behuztam az OST-t (vagy mondtam mar? agyam semmi...:)), de meg nem erkezett meg. 4 heten belült irt Ninty, abbol mar 2 eltelt.:S
  • n000rbi
    #2293
    Ja nem (szép is lenne), Angliában lévő ismerősnek ment, ő majd postázza haza.
  • SlickAdam
    #2292
    Mo-ra is szallitanak?
  • n000rbi
    #2291
    Végül hagytam a francba a Nintendo pontkártyákat (úgyis rohadt drága minden eshopban) és rendeltem egy Super Mario 3D World OST-t a csillagjaimért :)
  • tonyr #2290
    Nekem van egy snes-em, nem volt olcsó, de olyan állapotban van, hogy még a színe sem fakult ki, összes mario kazival :P
    ui.: made in Japan ;)
  • n000rbi
    #2289
    Beszarás, nagyon jók ezek a DYKG videók :)
  • darkmore
    #2288
    Sziasztok, kellene egy kis help nekem:

    mostanában PSP-én játszok emulátorral nintendós játékokat és arra gondoltam, hogy erre talán egy nintendós konzol hangulatosabb lenne :)

    Eddig volt DS Lite, DSi, DSi XL, 3DS-em, most gondolkodok a 3DS XL vagy 2DS-en.

    3DS XL-el az lenne a bajom, hogy bár nagy kezeim vannak, de már a DSi XL is baszott nagy tégla volt, ami nehéz is volt (szeretek akár 3-4 órát is játszani egy huzamban), a sima 3DS meg a csúszós, fényes burkolatával nem tetszett (most nem szeretnék szilikonbugyizni...), volt már valakinek a kezében 2DS? Mennyire áll kézre? Érzetre elég masszív?

    Másik kérdés a tartalommal kapcsolatban, sok régi játék érdekel, sajnos ahogy látom SNES már nincsen, gondolom akkor már nem is lesz, csak gameboy/NES játékok vannak, vagy más retró még?
  • SlickAdam
    #2287
  • n000rbi
    #2286
    Du hast gewonnen! :D
  • Moby
    #2285
  • tonyr #2284
    szép kis gyűjtemény, nekem csak a Paper Mario van meg, 3ds-en is a nds játékokat tolom...
    csak a konzolt cseréltem le a nds lite-ról, jobban bejött az analog kar :D
  • Zholsta
    #2283
    Akkor max akkor szerzem be ha már gombokért árulják,vagy megvárom a következő részt. Lehet,hogy addigra a IV-et sem fejezem be. Épp a II. földrészen a hollow queen boss-nál tartok.
  • SlickAdam
    #2282
    az Untold-ban igazabol 1 db, de NAAAGY, több szintes dungeon van, mig a IV-ben (ha jol tudom) több, "apro". vilagterkeppel, s a többi. ill. az Untold-ban mar van kis sztori, karakterek is adottak. de ja, hasonloak elegge.
  • Zholsta
    #2281
    Azt hiszem 3ds sorozatban nyertél!

    Az Etrian Odyysey untoldot érdemes beszerezni ha a IV-et végigvittem (mondjuk még odébb van). Képek alapján a szörnyek,környezet igen csak hasonlít a IV-ben látottakhoz.
  • SlickAdam
    #2280
    ja hogy az egesz kolleksönröl kell...??!?
    nintendo made me do it... es akkor meg ott vannak a wii/wiiu jatekok, mindezt tavaly julius ota...
  • Zholsta
    #2279
    Akkor én is beszállok a sorozatba!

  • SlickAdam
    #2278
    tevedes, a main theme uj.


  • SlickAdam
    #2277
    LÁÁL!
  • SlickAdam
    #2276
    Yoshi's New Island elsö vilag (6 van) kesz (minden csillag, minden piros erme, minden virag, bonusz stage). 5 oramba került!

    pontosan ugy van, ahogy az ertelmesebb tesztek mondtak: ha csak vegigszalad az ember a palyakon, akkor nem er többet az egesz 5 pontnal. de ha ramegy az ember a gyüjtögetesre (mint 2D-s mario-ban is, csak itt tobb cucc van joval), akkor benne van siman egy erös 6.5-7-es.
    persze kell hozza gyomor, mert NAGYON kiddie, zene is 90% a klasszik a main theme remixelve (nekem most epp nagyon adja, meg a biciklin is ezt fütyülöm :D), latvany se annyira unique, mint az elözö reszekben (DE 60 frem!), ... szoval nem ajanlanam barkinek olyan könnyeden, mint egy 3D Land-et vagy egy DKC-t. viszont ha legalabb egy kicsit is erdekesnek talalja az ember (legjobb, ha nem nagyon tolta az elözö reszeket, vagy csak nagyon regen), s hajlando ugy jatszani, ahogy irtam, akkor erdemes probat tenni vele. lelek-tisztitonak, digitalis lé-böjt.:D majd olcsobban.
  • n000rbi
    #2275

    Előfordul
  • Moby
    #2274

    Akaromőket! :D
  • SlickAdam
    #2273
    kezd elszaladni velem a paci...
  • Moby
    #2272
    Meghalt a kártyám vagy mifasz :( Mondom kipróbálom, ha már szóbahoztad, erre valami error...pedig pár napja még ment.
  • Csibe001
    #2271
    Pedig elkerulhetetlen hogy hasonlitsd hiszen Castlevania neven van kiadva. Persze ez csak sajat velemeny, idovel biztos vegigviszem, de nincs az az erzes rajtam, hogy huuu jatszani akarok azonnal. :(
    Ami szomoru, mert Konami mar a masodik kedvenc szeriamat tette tonkre..
  • Moby
    #2270
    Egyébként totál rácsavarodtam a Lujdzsira. Nekem eddig magasan a GOTY :) A pályatervezés és játéktervezés egyik követendő példája.
  • Moby
    #2269