2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • SlickAdam
    #2348
  • vk90
    #2347
    Értem.. köszi. hát szívás lett volna megvenni aztán meg nem működne itt nekem :$
  • SlickAdam
    #2346
    ugy, hogy nem fog elindulni az europai gepeden.
  • vk90
    #2345
    Amazon.com-ról amit rendelek játékot az elvileg U.S-ből szállítják. Hogyan van ez a régiózáras dolog? Mert amúgy sokkal olcsóbbért meg lehetne venni mint itt európában.
  • Csibe001
    #2344
    Nyugi, jonnek majd a mattok is, en is kivarom. :)
  • Seth
    #2343
    Érdemes volt várnom. Ezt fogom beszerezni, ettől jobb már úgy sem lesz
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugyed Nintendó ? :D
  • n000rbi
    #2342
    Tükröződik... pedig az XL-nek pont a selyemfényű burkolata tetszik, mert nem ujjlenyomatmágnes. Erre tessék, megint az lesz.

  • SlickAdam
    #2341
  • TDC Geronimo
    #2340
    kotaku new 3ds hands on

    In the Monster Hunter 4G demo, the C-Stick was used exclusively for the camera. Since it's a small nub, that seemed ideal for camera movement in that you can easily push it. I tried pushing on it as hard as I could to actually see if I could break it, but the nub appeared very sturdy. I am curious to see how it will hold up over extended play.

    However, this C-Stick isn't really something you can flick, which makes me wonder how it will feel to use in Super Smash Bros. for 3DS.

    But, like I said above, the C-Stick is an extremely welcome addition for camera controls.
    The Slide Pad appears to be the same Slide Pad on current 3DS models, and I personally didn't notice a difference. The Dpad and the face buttons all felt nice (the buttons were slightly clicky), and everything else appeared to be in good working order. The new added shoulder buttons (ZR and ZL) required more of a reach to use, but since they stick out slightly, they were easy enough to use. The back of the handheld, however, was glossy plastic, and I kind of wish Nintendo would have gone with a nice matte finish.
    The biggest surprise was not the controls. The improved 3D effect is truly improved. It actually surprised me how good the effect looks now. This is something I've long hated on the original 3DS and have rarely used because it made my eyes tired. Instead of making you feel like you are crossing your eyes, the new 3DS effect has more of a shadow-box effect than you get with the current 3DS. Instead of feeling like the game is popping out, it's as though the New 3DS is drawing you into the game.
    To help pull off the 3D effect, Nintendo installed new face tracking software. You can move your head around and don't have to constantly fiddle with your positioning or the slider to keep the 3D effect. The tracking wasn't completely smooth, however, as there is some herky-jerky panning to calculate the effect.
    As I was playing the New Nintendo 3DS, I couldn't help but wish this had been the handheld Nintendo launched the platform with. It really seemed to deliver in ways that the original 3DS, a fantastic portable in its own right, does not. And that, no doubt, is the point.

  • n000rbi
    #2339
    +1, ez nem nekem való :)
  • TDC Geronimo
    #2338
    Én is toltam. Egyik legszebb 3ds játék, de kb így éreztem miközben toltam :D

  • SlickAdam
    #2337
    kiprobaltam meg ejjel. nem nagyon ertem meg mindig, hogy hogyan mukszik az egesz, de szorakoztato. graf nagyon jo, szepen is suhan. a normal 3DS kepernyöjen elsöre eleg aprocskanak tunnek a karakterek (föleg ha kizoomol a kamera), de szokhato.
    tartalom lesz benne dögivel. kar, hogy emelt áron erkezik (45 ojro)... (USA: kb. 30 € )
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.09.14. 11:31:43
  • TDC Geronimo
    #2336
    Ezer hála ki is próbálom ma :)
  • n000rbi
    #2335
    Ment mindkettőtöknek.
  • TDC Geronimo
    #2334
    Nem kaptam :( eu kódot tolhatnál akkor megköszönném.
  • SlickAdam
    #2333
    kodoKAT? dobhatsz egyet ide is, ha van meg.:)
  • n000rbi
    #2332
    Nézd meg a regelt postafiókod, én is kaptam kódokat. Ha Te mégse, szólj, küldök.
  • TDC Geronimo
    #2331
    The 3DS will be usable as a controller when playing Smash Wii U.

    Nagyon úgy néz ki, hogy N tényleg e felé megy és igazak lehetnek a pletykák, hogy a következő gépe hybrid lesz. Handheld+ nagygép egybe.
  • TDC Geronimo
    #2330
    19én jön smash demo 3dsre. Platinum membereknek kiosztottak pár demo kódot, gafon el vannak ájulva tőle. 60 fps és állítólag baromi jól is néz ki. Majd meglesem 19én én is.
  • SlickAdam
    #2329
    most szeptemberben erkeznek:

    - FF Theatrhythm Curtain Call: 200+ dallal (inkluzive összes dal az elözö reszböl), viszonylag olcson (zavvi 23 font), van mar demo is


    - Fantasy Life: sosevegetnemerö life simulator rpg (?) nobuo uematsu komponalta zenevel

  • Fehercsoki
    #2328
    2DS-t vett valaki?
  • SlickAdam
    #2327
    igen, a hosszusag ---> agyfaszra gondoltam.
  • Moby
    #2326
    Nem a 6 nekifutás a problem, 6 az semmi...itt az elmebeteg hosszúságú pálya újrajátszásával van a gond. Amiben van pl elnyomhatatlan cutscene is.
  • SlickAdam
    #2325
    nem ismerem a pontos szitut, de - leirasod alapjan - mar volt szerencsem hasonlohoz (kinek nem?). 6 az tul sok nekifutas, valszeg a 3. utan mar tiszta ideg voltal. szoooval pihikezz 1-2 napot es fuss neki meg legalabb 1-2-szer szerintem. gyakran összejön olyankor elsöre.
    biztos buta az a palya, de akkor is sajniznam, ha emiatt lenne 0/10.
  • Moby
    #2324
    Nem voltam ilyen jókedvű közben :(
  • SlickAdam
    #2323
  • Moby
    #2322
    Egyben el is adó a játék természetesen.
  • Moby
    #2321
    Hát a jóédes k. anyját a pályatervezőnek, amelyik a luigi's mansion óratornyát kitalálta! Gyorsban is 30 perc a pálya, és a legvégén, az utolsó óránál halsz. Se csont, se semmi...6x futottam neki, de ennyi. Kész vége, mégegyszer nem megyek neki. Így nem lesz soha végigjátszva egy tök jó játék egy balfaxság miatt. Eddig a pályáig 9/10, innen 0/10.
  • Zholsta
    #2320
    En az Etrian Odyssey IV -ben vagyok valahol 50 óra körül és most értem el a 4. Világ fő labirintusához.

    Ha vége jön a bravely default!
  • n000rbi
    #2319
    Elnézve, hogy hány kérdőjeles szellemtípus van még és mennyivel találkoztam, valamilyen 3jegyű óraszámot saccolok magamnak :)
  • Moby
    #2318
    Ja. Meg 12 órám van benne, és nem tartok sehol (semmi időm játszani mostanság). Mindez úgy, hogy maxolásról szó nincs, rengeteg gem marad benne, szóval meg sem tudom mondani mennyi lesz a vége.
    Egy alapvetően akciójátéknál tartalomban ez elég kemény LENNE még akkor is, ha valami asztali cuccon futna :)
  • n000rbi
    #2317
    Pár napja nyomatom a Luigi's Mansion 2-t. Mobynak igaza volt, ez a játék valami fenomenális :)
  • SlickAdam
    #2316
    nekem olyan is volt, hogy leadtam a rendelest (hetvegen!), de par perc mulva kapcsoltam, hogy valami nem volt jo, leadtam hat ujra, gondoltam az elsöt meg visszamondom gyorsan. hat mar nem tudtam... mert feladas volt mar... persze.:D
  • n000rbi
    #2315
    Mivel még nem dispatchelték, így vissza tudtam mondani és épp ebben a percben rendeltem meg kedvezménnyel 13.50-ért, háhááá.
  • SlickAdam
    #2314
    en is szoptam mar be igy...:S
  • n000rbi
    #2313
    ...már csak 15 :O

    (még jó, hogy tegnap egy 10%-os kuponnal megvettem 17ért )
  • n000rbi
    #2312
    Prof. Layton and the Miracle Mask 19 font most a zavvi-n
  • Anubys
    #2311
    Igen.
  • arsmarci89
    #2310
    Sziasztok!3-2 dsre lètezik olyan kártya ami viszi a felmásolt játèkokat?Előre is köszi
  • tonyr #2309
    Kell valakinek olcsón (szinte postaköltségen) BigBen Interactive, 4db-os nagy stylus ds/3ds -hez ?