2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • koccadam
    #667
    Királyság ;) jó gamelést, én épp sf4-be őrültem bele, már 25 órám van kb benne :\ van zeldám is, de azt még nem nyomattam, először ezt kivégzem :D
  • Csibe001
    #666
    Sziasztok, végül én is beszálltam a buliba, tegnap vettem egy aquablue-t, Zeldával, mert más még nem érdekel, de novemberben jön Mario. :)
  • koccadam
    #665
    csak ez nem a mi teszkós árunk az a baj.... itt még 45 körül lesz egy jó darabig, karácsonyra meg leakciózzák 37-38 körülre.
  • kisgabo
    #664
    lol, ez aljas. :) napi áron az 35700 ruppó. alakul bakker....
  • rnd
    #663
    Teszkó ár...
  • kisgabo
    #662
    szószerint, kint a teszkóban 110 font? az amazonon annyi.

    49k ért gondolom szabadulnának tőle.... ps3 árcsökkenés se jön.
  • rnd
    #661
    49900 sok érte, 40 ezer lenne itthon kábé reális, ha az angol teszkó 35 ezerért tudja adni...
  • Tex Murphy
    #660
    Minden bekapcsolva. Mégsem jönnek. 101-nél megállt.
  • kisgabo
    #659
    49900 a mediaban, nekem kinálgattak 40l ért bontatlan gépet, lehet annyi a bótban?
  • koccadam
    #658
    ment PM
  • Hrisskar
    #657
    Fogalmam sincs hogy ha nem nyúltál semmilyen beállításhoz (gép vagy router) akkor miért nem tölti le automatikusan. Annyit tehetsz hogy újra átnézed az spotpass-el kapcsolatos beállításokat: System Setting\Internet settings\Spotpass\ Automatic Software Downloads; Pokémonban a settingbe bemész és ellenörzöd hogy be van-e kapcsolva.
  • rnd
    #656
    Tudni már, hogy mennyi lesz az új, magyar kisker ár?
    Jelenleg az amazon-on van 3DS+Zelda akció 115+20 fontért (cirka 41 ezer forint + posta)
  • cloud.strife
    #655
    Tied.
    Zelda valakinek eladó?
  • koccadam
    #654
    4ezret adok érte
  • cloud.strife
    #653
    Ki mennyit fizetne a Splinter Cell 3D-mért?
    Vagy csere?
  • Tex Murphy
    #652
    Aha... De akkor sem jön semmi:-(
  • Hrisskar
    #651
    A Streetpass-t nem használja a pokémon (az két alvó üzemmódban lévő gépere vonatkozik)
  • Tex Murphy
    #650
    Miért van, hogy a System settings/Data management/StreetPass menű alatt nem látszik a Pokédex? Pedig engedélyezve van a programban. Ezért nem jön semmi.
  • TidusX
    #649
    Eladó Nintendo DS játékok: Dragon Quest IV-V, Resident Evil, Valkyrie Profile. Írjatok privátot! Köszi!
  • Laza
    #648
    Az valami hülyeség ... még az MM-ben is olcsóbb a DSi ...

    Hozzáteszem, a DSi-met ~32eFt-ért adtam el a 3DS megjelenésekor. Lehet várnom kellett volna, és majdnem annyiért meg is kaptam volna :)
  • kisgabo
    #647
    dsi drágább, valami anomália van....
  • Anubys
    #646
    multiformat
  • PHM
    #645
    Hol? Le vagyok maradva...
  • Anubys
    #644
    Hüpsz, 40k alatt van a gép... :)
    Lassan veszek is, ha jönnek rá játékok.
  • koccadam
    #643
    Nekem UK van beállítva, és valami 4fontnál kezdődnek a gamek.... vagy 4,50 :\ Nemértem, mindenhol más az ár? Én is vennék régi játékokat, csak nincs 1 értelmes sem :) A kirby-t megvettem, mert régen játszottam vele gameboy-on, és rohadt jó játék volt, aztán kiderült, hogy ez az első része, és 30 perc alatt kijátszottam :) jól beszop*am! Zelda GBC-re megvan, azzal nem játszottam régen, de most viszem, és rohadt jó. Főleg hogy ingyen van :D Az előző tulaj, aki vette 3 hónapja a 3DS-t, megvette a Zeldát, meg a Supermario-t (ez ultragáz) ;)
  • Anubys
    #642
    Azért van 1-2 olyan Gameboy játék, amit szívesen letöltenék, ha nem 5 dolcsit kérnének / darab. Pl. Killer Instinct. :)
    Bár hozzáteszem, azok megvannak eredetiben majdnem mind.
  • Tex Murphy
    #641
    Nekem ki sem volt kapcsolva, de így sem jönnek....
  • crashx
    #640
    Én vettem egy 3ds-t, most van mellé 2db 3ds-es játékom, és 13db DS játékom. Nem gondoltam volna, hogy DS játékok ennyire lekötnek. De sima gameboy játékokkal én sem tudnék el lenni már, max mario vagy vmi rpg.
  • Laza
    #639
    Én azt sem értem, hogy miért erőltetik minden netes elérésű gépükön a GameBoy és egyéb régi játékaikat. Komolyan mondom, ha GameBoyozni akarok, akkor veszek egyet ...... nem azért vettem 3DS-t, hogy 15 éves játékokkal játsszak. Régen jó volt, imádtam, de most már kicsit sok ...
  • crashx
    #638
    nintendo meg az online szolgáltatásai: D tényleg no comment
  • Laza
    #637
    Nagyon ratyi ez az e-shop felület ...
  • koccadam
    #636
    ha ez így van, akkor elég ratyi az e-shop :) Eddig sem értettem mi értelme hetente lecserélni a képeket, és ugyanazokat a játékokat más - más kategórián belül tenni,de ezt végképp nem értettem, miért csak akkor tudod letölteni ha fentvan. Hát akkor erre is fény derült, kereső kihozza... ha fentvan a tárhelyükön nehéz lenne nekik vajon csinálni egy helyet a sok közül,ahol láthatod is? :\
  • crashx
    #635
    az eshop-on belül van kereső, oda irjad be hogy e3
  • koccadam
    #634
    Ha akkor nem töltötted le őket amikor felrakták 1-2 hétre, akkor már sehol.. :\ Ha azokat letöltötted 1x, akkor utána elvileg bármikor letudod tölteni,ha törölted is, de ha nem akkor azokat már nem tudod. Max ilyen SD kártyás megoldás van,hogy rárakod.
  • Laza
    #633
    Hol vannak (ha vannak) 3D-s letölthető videók/előzetesek?
    Max a focis játék előzetesét láttam, nem találtam mást. Pedig letöltöttem a 3DS Videólejátszót is.
  • koccadam
    #632
    Ma már jött egy :), az volt a baja ami írtam (természetesen a játékon belüli street pass-ra gondoltam)
  • koccadam
    #631
    Banyek!!! Ki volt kapcsolva a spotpass!!! Azért nem jött egy sem!!!
  • Tex Murphy
    #630
    Meg vagyok nyugodva:-)
  • koccadam
    #629
    Nekem se jön 1 sem most amúgy :\
  • koccadam
    #628
    Friend code valaki?:)