2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • darkmore
    #827
    Nálunk már rituálé, hogy asszony nézi a sorozatot én meg ott piszmogok (régen PSP-vel) DS-el, szent a béke :D
  • koccadam
    #826
    Nagyon sokan játszanak kézi konzollal otthon.... én is például,pedig van mellette ps3-am.Viszont abban egyetértek, hogy egyáltalán nem gáz az, ha nagy játékok portjai jönnek ki egy kézi konzolra /jelen esetben psvita/...sőt!
  • samsung123
    #825
    De a psp-re tényleg nagygépek portjai voltak zömmel! DE kérem nem arra találták ki a psp-t, hogy otthon nyomjad!!! pont a poén az, hogy hordozható változatba portolták a játékokat, ha meg te otthon játszottál velük ahelyett hogy nagygépeken nyomtad volna, az a te gondod.
  • Csibe001
    #824
    Akkor én hazudok...kézikonzolra bőven elég amit a 3ds nyújt többre meg ott vannak a nagygépek...
  • Laza
    #823
    Nem minden, de aki azt mondja, hogy nem számít az kamuzik.
  • Csibe001
    #822
    Nem port lesz uncharted. De akkor is az nagy gépre kell. :D
    S 3DS-re az a 4 minőségi cím ami érdekel az pont elég, de fáj a szívem egy castlevania-ért. :D
  • Anubys
    #821
    Nem az a bajom, hogy olyan (bár elviselnék mondjuk egy Castlevania 3DS-t, a hagyományos grafikával, csak mélységélességgel), hanem, hogy ugyanaz.

    Ami PSP-n érdekelt, az jó darabig mind volt más gépekre, vagy később hozták ki, vagy alapból multiplatform volt (Mortal, Tekken, God of War-ok, Silent Hill-ek, Dante's Inferno), most csak két olyat tudok mondani, ami másra nem jött ki, és szerettem PSP-n, a Medievil Ressurrection és a Parasite Eve 3. DS-re meg egy rakás exkluzív cím jött, és nagyon jók.

    A VITA-s játékokból most ami érdekel az a 3 verekedős stuff, mind a három van (illetve a Tekken vs Street Fighter majd csak lesz) PS3-ra, az Uncharted, amiről nem tudom, hogy új rész lesz-e vagy a 3. portja, de szerintem az utóbbi, ezesetben ezért sem érdemes megvenni a gépet.

    No mindegy, meglátjuk, nem leszólni akarom, csak a nagygépes játékok portjai a PSP-nek sem voltak elegek (bár a Sony azért nem panaszkodhat).
  • Anubys
    #820
    Ezúton küldöm sok szeretettel a Cannibal Corpse "Meat Hook Sodomy" című számát annak az úrnak -vagy hölgynek-, aki kitalálta, hogy a "Perfect fit" képernyővédő fólia alsó képernyőre szánt darabja legyen kisebb, míg a felső képernyőre szánt darabja legyen nagyobb, mint az adott képernyő, valamint üzenem neki, hogy nagyon sokat gondolok rá és a kedves édesanyjára.

    Egy ollóval megoldottam a felsőt, az alsót meg jobbra igazítva felraktam, de basszus, perfect fit my ass...
  • Anubys
    #819
    Ha egy héttel korábban mondtad volna... :(
  • Csibe001
    #818
    Nekem így van. :D
  • exoterm
    #817
    Nem minden a grafika. Inkább játsszál egy kis crysist.
  • kisgabo
    #816
    ps3 elég olcsó manapság, érdemes pc mellé?
  • zola2000
    #815
    Nyugi, errefelé úgyiscsak uncharteddel meg gta 321el fogják nyomatni a psvitát, ezek meg csak fű alatt fognak megjelenni errefelé :(
  • Csibe001
    #814
    Teljesen jó ár, én megvenném ha nem most vettem volna. :)
  • storm181
    #813
    Ár lemaradt: 42.000 Ft
  • storm181
    #812
    Eladó Ambassadoros programban részt vevő fekete 3DS, számlával, még fél év garival, 2 dobozos játékkal, karc és kopás mentes tökéletes állapotban, dobozában összes tartozékával.
    Extrák, tartozékok:
    - Doboz, papírok, dokkoló, töltő, AR kártyák, stb...
    - 2 GB-os SD kártya
    - Brando képernyővédőfólia mindkét kijelzőn
    - 10 db Ambassoros NES játék (zelda 1-2, Super Mario, stb) + 10 további letölthető
    - Megvett eshopos játékok: Let's Golf 3D, Soul of Darkness (Castlevania klón)
    - Ingyenesen letöltött eshopos játékok: Excitebike, Pokedex, Face Raiders
    - Dobozos, makuláltan állapotú játékok: Resident Evil Mercenaries, Asphalt 3D

    A gép EUR, azaz PAL-os kiadás.

    Személyes találka BP-n, ahol a vásárló megbizonyosodhat róla, hogy a gép olyan, mint ha új lenne! Esetleg még szóba jöhet futár is, de onnantól fogva, hogy átadom neki, nem vállalok felelősséget a sértetlenségért. Posta pont ezen okból nem játszik. érd: [email protected]
  • Csibe001
    #811
    Mondjuk amilyen lesz a következő évben az anyagi helyzetem, szerintem pont elég 3DS-es játék jön: Mario land, Luigis mansion, Paper mario meg 1-2 meglepi aztán pont elég, a többi játékot meg úgyis ps3-ra veszem. Nekem ezért nem hiszem hogy kelleni fog a vita, Uncharted pl óriási, kedvencem, de ps3-on pont elég. :D
  • Laza
    #810
    Az ok, hogy a 3DS tele volt olyan játékkal, amilyennel ... mert annyit bírt. De minél közelebb lesz a grafikai teljesítménye a nagy gépekhez, annál inkább olyan játékok fognak kijönni rá.

    A DS-nél még elment a 6000 2D-s logikai bigyó ... ennél már nem sokan fognak 10k-kat kicsengetni érte ... DS-en sem voltak az ilyenek óriási kasszasikerek.

    A PSP már bírta a közel PS2 grafikát, volt is létjogosultsága azoknak a játékoknak. A DS-en szinte minden 3D-s játék szutyi volt.
    Most meg elég csak megnézni a 3DS készülő játékait, ugyanaz van, mint a PSP-nél anno.
  • kisgabo
    #809
    hát, elnézve a vita-t, lehet kihagyom a 3ds-t...
  • Anubys
    #808
    Az a bajom ezzel, hogy nagygépes játékok portjai vagy "folytatásai". Ugyanez volt a PSP-vel. Egy God Of War nagyképernyős tv-n jó, de egy handheld-re ilyen cuccok kellenek. Mondjuk a 3DS is elég tré... :(
    Ettől függetlenül valszeg majd VITA-t is veszek, de tuti, hogy nem első nap.
  • exoterm
    #807
    Kár, h ezek japán játékok...
  • Laza
    #806
    Tényleg PS Vita csere lesz ennek a vége :)
    Ez a launch kínálat már most jobb, mint amit a 3DS kb fél éves pályafutása alatt elénk raktak.

    http://ipon.hu/hir/ps_vita___gazdag_japan_inditas/17688
  • koccadam
    #805
    Street fighterben pl áttod váltani a play coinjaidat figure point-okra, amit aztán betudsz váltani figurákra.
  • Anubys
    #804
    Megvan az első StreetPass Mii-m. Mike, ma szedtem fel 7 körül valahol a Széna tér / Mechvart liget környékén. :)

    Kérdés, Play coin-okkal mit lehet csinálni? Csak a Mii Quest-ben lehet vásárolni, vagy esetleg valami komolyabb játékban is?
  • Csibe001
    #803
    Nagyon jó, köszi a linket!
  • TDC Geronimo
    #802
    3ds böngészőjébe írjátok be ezt a címet

    http://www.nintendo.co.jp/3ds/arej/screenshot/index.html

    20 db super mario 3d land kép van fent 3Dben. Nagyon jó lesz a 3D ebbe a gameba is.
  • zola2000
    #801
    Érdekes bejelentések vannak a Tokyo Game Shown:
    Monster Hunter 4


    new plus love:


    Fire Emblem 3D:
    http://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&hl=hu&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=hu&twu=1&u=http://www.famitsu.com/news/201109/13050122.html&usg=ALkJrhgxPIgtso76C1bQK2gPEWPPhKUvDw

    Bravely Default:
    http://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&hl=hu&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=hu&twu=1&u=http://www.famitsu.com/news/201109/13050133.html&usg=ALkJrhhlt1w_tD22TKB2WYzP0vKQDYW__w
  • Csibe001
    #800
    Igazából fogalmam sincs, majd meglátom ha talál megint egy mii-t. :D
  • koccadam
    #799
    Mert, miben változik,ha már egy találkozott mii-vel viszed?:) Én nemtom,azért kérdem. Mert anélkül coin-okért tudsz "hero"-t kérni , 2 coin 1 hero. Nálad hogyvan most?
  • Csibe001
    #798
    Á, magamtól nem játszanék vele. :)
  • koccadam
    #797
    Azt a questet lehet nyomatni play coinokból is, én úgy vittem egy darabig.
  • Csibe001
    #796
    El is kezdtem valami Mii Quest nevű streetpass játékot. :D
    Meglátjuk összefutunk e még. :D
    Ha kiszámolom, hogy mikor találkoztunk akkor az örsön vagy talán a metrón a Pillangó utca felé. :D
  • koccadam
    #795
    MÁZLISTA!!! :D
  • Csibe001
    #794
    Bocsi, de nem voltam gép előtt. Felvettelek.
    Képzeljétek találkoztam StreetPass-en keresztül ma reggel 8-kor Gabor nevű Mii-vel. :D
    Nem gondoltam volna, így továbbra is bekapcsolva hagyom a wifit melóba menet. :D
  • storm181
    #793
    Még mindig eladó a lenti két játék, ha valakit esetleg érdekelne.
  • Laza
    #792
    Nekem is volt a dobozban ... mondjuk ezzel a töltő nem kicsit lett magasabb, de működik :)
  • Anubys
    #791
    Mármint erre ment az előző
  • Anubys
    #790
    Done, bár egyelőre nem sok cuccom van a géphez, de majd lesz SF4, DoA meg Resident Evil...

    Én: 4081-5723-5700
  • Csibe001
    #789
    Aki gondolja vegyen fel: 1075 - 0759 - 4852
  • Anubys
    #788
    Nekem sajnos nem... :(
    No mindegy a többi kérdés már nem áll, regisztráltam, meg minden.