2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Rip
    #787
    Nekem volt a dobozban az is (igaz, a kontakt nem tökéletes, de amúgy nincs baja).
  • Anubys
    #786
    Végül megvan a gép, kérdés, kell valamire figyeljek első használat előtt? Profilt érdemes mondjuk angliába regisztrálni store miatt? DSIWare-kat tudok venni (A Gameloft Castlevania-klónja érdekelne, de nincs DSI-m)?

    Egy jótanács, ha valaki a Multiformatnál venne gépet, tény, hogy ott a legolcsóbb, de a töltő angol szabvány, szóval kell mellé egy adapter is.
  • Laza
    #785
    Ez elég borzalmas ... bár a funkcióját tekintve jó lenne.
    el tudom képzelni, hogy min egy 5000-est le kell csengetni érte ... tuti meg nem veszem.
  • Beast Machine
    #784
    Az ergonómia szó meg az E betűnél található...
  • koccadam
    #783
    Nagyon szarul néz ki szerintem jóhogynem már egy téglát fogunk majd a kezünkben..
  • storm181
    #782
    Eladó játékok:

    Asphalt 3D - 4,500 Ft.
    Resident Mercenaries - 6,000 Ft!

    Mindkettő makulátlan, karcmentes, hiánytalan, érintetlen club nintendo kódos angol nyelvű EU azaz PAL rendszerű.
    Érd priviben, vagy [email protected]. Budapest, vagy utalásnál posta és állom a díjat.
  • Csibe001
    #781
    OMG erre nem lehetett hamarabb gondolni?!Vagy újabb N lehúzás. :D
  • darkmore
    #780
    Epic:

    http://kotaku.com/5837814/crazy-rumor-nintendo-3ds-is-actually-getting-a-second-analog-slider-add+on-for-new-portable-monster-hunter
  • koccadam
    #779
    Nekem még mindig van eladóm... nem jelentkeztél rá :)
  • cloud.strife
    #778
    Zeldát én még midég keresek, adnék érte akár fóliás PS3, Xbox360, Wii, PC játékot.
  • Anubys
    #777
    40-ért is lehet már venni, az pedig nincs már messze a 115 fonttól, de egyelőre ennyit sem adnék ki azért az egy játékért, ami per pillanat érdekel rá. :/
    Remélem, lassan kettesbe kapcsolnak, ha PSVita normális játékokkal jön, lehet, hogy az lesz (Uncharted máris szimpatikus, meg ugye a Mortal), nem 3DS, pedig tényleg elég sokat vártam a N-ra.
  • kisgabo
    #776
    én vennék, de normális helyen még 45-50k. sufnibolt ha tolja az angol teszkó áron, ami 115 font.. / +5k/
  • Csibe001
    #775
    Úgy tünik akkor felejtös. Azért én használom tovább. :)
  • Laza
    #774
    Ha mellettem mennél el, akkor sem érzékelnéd a 3DS-t ...
    Egyszer azért nem, mert nincs nálam :) Ritkán viszem be melóba :))
    A másik meg, ha mégis nálam lenne, akkor minden megosztás, StreetPass és egyebek le van tiltva :)
    Harmadik, ha mégsem lenne letiltva, a gép mindig ki van kapcsolva :D
  • samsung123
    #773
    jóval többet eladtak már! De elég szűk réteg tény. Bőven ezer felett beszélhetünk, csakhát 10 millióhoz képest. 10.000 emberenként egy:) ami elotszva Mo. négyzetkilométerre. 10 Km2-re esik egy 3DS tulaj. Hát nem elképzelhetetlen, hogy találkozol majd eggyel:) de ez az átlag, Bp-n 5x azaz 2Km2 esik egy tulaj, akkor elvileg ha ott laksz és mész busszal 4-5megállót akkor, egyel már kell talákoznod, de ha hozzávesszük hogy, kb csak a negyede használja épp bekapcsolva ezt funkciót rajta akkor 8Km2-lesz, így át kell menni Bp-n egy jó 20 megállót valamivel...
    Vagy: kelet PU. mert oda általában utazásra viszik el magukkal és akinek van tuti nála van és bekapcsolva. (reptereken meghát ki kell kapcsolni:)

    sok sikert :)
  • Csibe001
    #772
    Mivel ritkán van időm ezekre a fél órákra, nem nagyon zavar, hogy mindig visszadob valahova, mondjuk igy nem is haladok gyorsan benne. :D:D
    Én nem adom fel, bekapcsolt 3ds-el járkálok továbbra is. :D
  • storm181
    #771
    Az én tapasztalataim alapján ebben az országban kb 20 embernek van 3DS-e. És lehet, hogy fölé tippeltem...
  • koccadam
    #770
    Na ja, elég érdekes. De jobb mint a password rendszer

    Nemtudom,szerintem mo-n esélytelen találkozni 3DS tulajjal. Ha meg a fővárosba nem találkozol, akkor meg tényleg semmi esélyét nem látom....
  • Laza
    #769
    Mondjuk a Zelda mentési rendszerének köszönhetően elég kevés a fél óra játék :)
    Mindig visszabasz valami kezdőterületre. Mondjuk így volt ez régen is.
  • Csibe001
    #768
    Én még mindig vadászok napi szinten, bekapcsolt wifivel járom a várost, de egy darab másik 3DS-el se találkoztam még.. :S
    Meg esténként fél óra zelda, sajna többre nincs idő.
  • Laza
    #767
    Áhh, kb 2 hetente kapcsolom be max egy órára ...
  • koccadam
    #766
    Nagy a csend.... biztos mindenki a NES gameket tolja orrba szájba... annyira jók.
  • Csibe001
    #765
    Ja valahol olvastam, hogy azért van 2 players a nes játékokban mert valamikor a jövőben lehet majd wifin tolni csak most még nem... :)
  • koccadam
    #764
    Majd kiderül XD
  • Csibe001
    #763
    Akkor nem fogunk egymástól tanácsokat kérni.. :S
  • koccadam
    #762
    Igen, csak most másra kellene a pénz :) később megszerzem majd megint.
  • Csibe001
    #761
    Miért? :D
    Hiszen elején tartasz még te is nem? :D
  • koccadam
    #760
    Eladó EU-s Zelda Oot, ajánlatokat priviben várok, megegyezünk, akár csere is.
  • vk90
    #759
    Szerintem meg az lenne fer, ha az összes ingyen lenne. Déhát a pénzéhes nintendo...
  • koccadam
    #758
    Na igen, én azért nem mérgelődöm, mert 38-ba vettem garanciásan mindennel együtt használtan. 3 hónapra megjelenés után. De használva sem volt, porosodott nála csak. Szóval nálam ez a tényező annyira nem mérvadó,de az ingyen játékokkal sokra nem megyek, és szerintem nagyon sokan így vannak. "Van,de minek" kategória.
  • Laza
    #757
    Egyébként ebből is látszik, hogy ugyan zsebre vágta a többletlóvénkat, de ezért a lehető legminimálisabb költséggel járó ajándékot adja. Min egy teljes játékot várnék, és még akkor is bőven drágábban vettem :)
  • Laza
    #756
    Én már annak is örültem volna, ha ezen játékok helyett ingyen adnak egy Pilotwings-et. Nem egy nagy szám, de mégiscsak 3DS játék.
  • storm181
    #755
    Eladó játékok:

    Asphalt 3D - 4,500 Ft.
    Resident Mercenaries - 7,000 Ft.

    Mindkettő makulátlan, karcmentes, hiánytalan, érintetlen club nintendo kódos angol nyelvű EU azaz PAL rendszerű.
    Érd priviben, vagy [email protected]. Budapest, vagy utalásnál posta és állom a díjat.
  • koccadam
    #754
    Inkább adtak volna 5-5 játékot vagy csak 5öt, de az olyan lett volna...
  • Laza
    #753
    Azt Én is néztem, meg hogy miért nem tudom kiválasztani :)
  • Csibe001
    #752
    Igaz, plusz 2 playert benne hagyták de minek? Igénytelenül lett ez megoldva.. :D
    Én is inkább fizetek, de jók legyenek...SMB egyedül ami megunhatatlan számomra aztán ennyi.
  • Laza
    #751
    Na, leszedtem 2-3 játékot ebből az ajándékból. Már eleve borzalom ez a shop rendszer, hogy egyesével lehet letölteni a cuccokat, végig kell nézzem ahogy csinálja, ill ha végez, visszadob a shop kezdőoldalára ... a játékok meg ... 2 percet nyomtam az egyiket és rájöttem, bár 20 évvel ezelőtt imádtam őket, és nagy kedvenceim voltak, de 2011-ben Én nem NES játékokkal akarok játszani egy 60eFt-os gépen. Lehet, hogy ingyen volt, de azért az ingyen dolgoknál is van egy alsó határ ... főleg, ha 'árkompenzációs' ajándékként adják.
  • cloud.strife
    #750
    Küldtem PÜ-t.
  • koccadam
    #749
    Gratulálok
  • Csibe001
    #748
    Siker, rossz helyen néztem! :D