2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • kisgabo
    #1427
    rendelésnél nem engedi kiválasztani ez a birka, csak a sima szállítást.

  • kisgabo
    #1426
    paypal ok, azt is látom standard international standard delivery 99 penny ami korrekt, de a postás /hungary/ lop...... inkább a 800 penny-s tracked delivery érdekel, de nemtom hol állítsam be.
  • n000rbi
    #1425
    Én Paypal-t használok, de szerintem kártyával is lehet (viszont csak virtuálissal mernék a helyedben)
  • Felgolos
    #1424
    Hogyan fizethetek(zavvi)? paypallal vagy kártyával is lehet.
  • n000rbi
    #1423
    Hm, épp az utóbbi hetekben rendeltem párszor tőlük, de ilyesmi nem is rémlik... 1 fontot levontak szállításra, rendben meg is jött mindegyik játék. (persze lehetnek kivételek :/)
  • kisgabo
    #1422
    urak

    zavvi rendelésnél mikor kérdi a szállítás módját /sima levél vagy regisztered .99 penny vs. 8 font / mert majd nem a rendelés végére értem, de nem kérdezi meg.
  • kisgabo
    #1421
    rendelt már valaki az amazon ról/usa/ cuccot, ajánlott légipostával?

    zavvi egyszerű lenne, de 8 font csak a posta, a sima ugyan 99 penny, de tudjuk, a magyar posta dógozoi néha csumáznak..
  • darkmore
    #1420
    Eladó 2db Nintendo 3DS játék.

    Resident Evil: Revelations
    Ár: 7500Ft

    Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars
    Ár: 4000Ft

    Tökéletes állapotban. Személyesen Debrecenben, posta ajánlott levélként +500Ft/db, ha mindkettőt megveszed állom a postát.
  • kisgabo
    #1419
    kira, harvest moon two towns 3ds meg sehol, persze angliában 06 29-én azonnal a polcon volt. de ez retek hungary.

    kappe nintendo, már menne a supercard3 ds-en, ha lenne... :(
  • Tex Murphy
    #1418
    Gamepark-ban van. 12990Ft.
  • Anubys
    #1417
    Itthon lehet valahol Heroes of Ruin-t kapni? Akárhol néztem, mindenütt "rendelhető" vagy totál nincs nekik. Jövő szerdán elutazom, addigra szeretném megvenni.
  • darkmore
    #1416
    Akkor egy ajánlat:

    Eladó Nintendo 3DS Cosmo Black!

    - tökéletes állapotban
    - 1 hónapos, garanciális (Média Marktban vásárolt)
    - dobozában, kézikönyvekkel
    - minden gyári tartozékkal: hálózati töltő, töltő keret, AR kártyák
    - védőfólia mindkét képernyőn, +1 csomag fólia szett
    - szilikon védőtokban (csúszásgátló anyagból)
    - 2 játékkal: Resident Evil: Revelations és Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars

    Ár: 39e Ft

    ;)
  • jackoneill90
    #1415
    De miért nem tettek a nagyobb változatba plussz még egy kart jobb oldalra?
  • jackoneill90
    #1414
    Na mire vennék majd egy 3ds-t abból is kiadnak millió egy változatot.
  • TDC Geronimo
    #1413




  • n000rbi
    #1412
    A legelső modellnek ilyennek kellett volna lennie (nem a méretre, hanem elsősorban az anyagára, kidolgozására értem) Ez így már egész tetszetős, bár a circle pad pro XL-t (vagy ahogy hívni fogják) még mindig nem tudom feldolgozni agyilag :D
  • Anubys
    #1411
    Azért gáznak tartom, hogy a második analóg kart nem rakták bele. Most ehhez is lehet majd külön venni? Ez de gáz már.
    Így egymás mellett amúgy nem rossz, sokkal nagyobbnak hittem. Talán egyszer veszek én is egyet.
  • TDC Geronimo
    #1410
    Van videó arról is. Jobban néz ki, mint a sima 3ds-en
  • Tomek83
    #1409
    Arra leszek kiváncsi,hogy a Ds játékok, hogy fognak ezen kinézni:)
    Elsőnek eléggé elrettentett ez a gép,de most már erősen gondolkozom rajta,hogy ősszel egy ilyet veszek. Látom a start/select gomb az maradt a régi szar helyen.
  • koccadam
    #1408
    ÉN IS!!! :) Sok hiba kijavításra került, meg örülök,hogy végre a stylus elérhető helyen lesz!!! Nem fent kell keresgetni. Fenti kijelzőre is figyeltek már, nem lötyög.
  • TDC Geronimo
    #1407
    Akarom :)



    Árat még ti se láttatok egy magyar oldalon se mi? Sőt előrendelést se nagyon

  • Vótmá
    #1406
    TALES OF THE ABYSS Ezzel játszott már valaki? Vélemény róla? Azon kívül, hogy drága jelenleg
  • Vótmá
    #1405
    Ezt ajánlottam kértem, csak kipróbáltam. Azt hiszem 7font volt. De így sem ért ide gyorsabban, meg semmit nem kellett aláírnom az átvételről, csak bedobta a postás.
  • kisgabo
    #1404
    ajánlott v sima postával? sima 99 penny, ajánlott elég drága... de ismerbe a hazai postát, tuti lopás lenne /57,925% / szóval mégse annyira.
  • darkmore
    #1403
    Eladó 3DS-re:

    Resident Evil: Revelations
    Tökéletes állapotban.

    Ár: 8000Ft
  • Csibe001
    #1402
    Na igen, az ilyen XXL kiadásokkal kb értelmét veszti, a KÉZI konzol fogalma. :D
    Bár múltkor a buszon nagyival ment egy kb 10 éves gyerek aki Mariot tolt a DS XXL-én. :D
  • koccadam
    #1401
    Szerintem is nagyon jó lesz!!!:) várós. Viszont az,hogy magaddal viszed,az nehézkesebb lesz..:)
  • TDC Geronimo
    #1400
    Neogaf fórumon van 3ds xl first impressions topik. Franciák tesztelték. Azt írták, hogy nagyon szép a kijelző, annak ellenére, hogy nagyobb és a felbontás nem változott még ígyis szebb a 2D/3D-s képe (van valamiféle filter a képen, ami feljavítja állítólag). 3D is állítólag jobb lett, kényelmesebb a szemnek/nagyobb betekintési szög. Felület végre matt, képernyő se fényes. Konzol szélei lekerekítettek így kényelmesebb is. Azt hiszem tutivétel lesz :)

    Itt egy rövidke videó róla.
  • darkmore
    #1399
    Több helyen olvastam, hogy elég könnyű lett a Heroes of Ruins, tényleg?

    Nekem a demó olyan közepes nehézségűnek tűnt, de pl. a pálya végén a főnök nagy gyík volt...
  • TDC Geronimo
    #1398
    kid icarus uprisinget tolta valaki? Nézegetem a videókat 3DSen és elég impresszív a 3d benne már videón keresztül is. Lehet majd beszerzem a 3ds xl mellé a resident evillel egyetemben
  • darkmore
    #1397
    Japp én is, kicsit még csípős az ára :)
  • Vótmá
    #1396
    Innét szoktam rendelni.
    Egy hét alatt megjön.
  • darkmore
    #1395
    Honnan vetted és mennyiért?
  • Vótmá
    #1394
    Szerintem jó lett a Heroes of Ruin. Legalábbis én jól elvagyok vele.
    Igaz még csak kb 10 órát játszottam
  • Sheltem
    #1393
    Az én véleményem röviden és tömören ugyanaz mint ds esetében: sokkal nagyobb képernyő ugyanannyi pixellel -=> szarabb képminőség.
  • darkmore
    #1392
    Lehet a jobb aksi, matt felület és normális select/home/start gombok miatt cserélem a mostanit, csak ne lenne ilyen bazi nagy :)

    (bár a mostani 3DS meg kicsi...)
  • TDC Geronimo
    #1391
    fasza és ahogy nézem már következő hónapba jön is :o

    Kíváncsi leszek idehaza mennyibe fog kerülni, de a 200 dolláros termék itt lesz 60+k az biztos...
  • darkmore
    #1390
    Gyün a 3DS XL:

    http://kotaku.com/5920420/nintendo-announces-a-new-bigger-3ds

    nekem ez egyetlen, ami tetszik benne az a felület, mert úgy néz ki nem a csúszós cucc, hanem a jó kis húzott matt borítás.

    Sajnos a méret viszont..., kicsit túllőttek a célon. Volt DSi XL-em kb. fél évig (ha jól látom méretben teljesen egyforma lesz a 3DS XL és a DSi XL) és nagyon jól összerakott cucc volt, de játszani szörnyű volt rajta 30 pec után.

    ...és persze nincsen rajta 2. analóg kar, sokan sírnak is miatta, pedig szerintem öngyilkosság lett volna rárakni, Nintendó nagyon kényes volt eddig is a kompatibilitásra, sok rajongót vesztettek volna el, szvsz.
  • darkmore
    #1389
    ...én legfőképpen az várom mikor kb. 6000Ft lesz egy új Heroes of Ruin XD
  • Anubys
    #1388
    Igen, nekem tetszik a cucc, jobban, mint a Dungeon Siege. Problem? :)