2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • koccadam
    #1467
    Szia, hát ez emberfüggő, ismerek olyat,akinek zavarja a szemét a 3D. Azért van rajta a konzolon a 3D csúszka,hogy tudd állítani a 3D mélységét. Nem kell teljesen rávenni,és akkor szerintem nem fog zavarni,de mégis 3D-ben látod majd a játékokat. Az én szemem nem zavarja a a 3D hatás,de ettől függetlenül nem mindig játszok 3D mellett :)
  • Prypiat
    #1466
    Sziasztok!

    Egy 3dsXL vásárlásán gondolkodom,ma voltam is élőben kipróbálni az új super marioval,azonban pár perc után egy furcsa nyomó érzés lett a szemeimben,ami sokat enyhült ha kikapcsoltam a 3D-t. Tapasztalt más is hasonlót? Ez most eléggé elgondolkodtatott mert leginkább a 3D miatt venném meg a konzolt de ha folyamatos szemfájdalom mellett tudnék csak játszani vele akkor sajnos le kell tegyek róla...
  • koccadam
    #1465
    Eladó mario tennis 3ds, akit érdekel írjon.
  • koccadam
    #1464
    3dshungary találkozókon igen :)
  • Sheltem
    #1463
    Srácok meg lehet már valahol élőben tekinteni a 3ds xl-t? Valamelyik saturnban, mmben vagy hasonló helyen nem látta valaki?

    Köszi
  • koccadam
    #1462
    A resi angol borítós? Kódot már felhasználtad? Érdekelne a játék.
  • darkmore
    #1461
    Eladó 2db 3DS játék:

    Resident Evil: Revelations
    7000 Ft

    Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars
    3500 Ft

    Mindkettő tökéletes állapotban.
  • TDC Geronimo
    #1460
    Ok megy a mastercardom :O

    Akkor nem szóltam. Fasza ahogy nézem NSMB2 17től elérhető. Szombaton veszem is meg XL :)
  • TDC Geronimo
    #1459
    Vagy elfogadja a magyar bankkártyákat is? Most olvasom 3DShungaryn egy régebbi cikket, amiben azt írja, hogy elfogadja. Valakinek valami tapasztalat?
  • TDC Geronimo
    #1458
    Nem tudja valaki hol lehet nintendo shopba levásárolható feltöltőkártyát venni vagy valamit? Gondolom mindenkinek UKre van állítva, mert MOról nem érhető el a shop, viszont emiatt a magyar kártyát se fogadja el.
  • Laza
    #1457
    A kompatibilitások miatt pont értelmetlen bármelyiket is megtartani :)
    És a DSi-met a 3DS után lecseréltem egy DS Lite-ra, mert abba legalább belemennek a GBA kártyáim. A DSi-nek semmi haszna innentől :)
  • supermario4ever
    #1456
    Ez kettős dolog. Akinek van már DSi-je, DSi XL-je, vagy 3DS-e, és nem is tervezi eladni, akkor nincs szükség még egy adapterre, mert mindegyiké ugyanaz. Akinek meg nincs, annak tényleg hátrány.
  • qper
    #1455
    Már elnézést, de ezt hogy gondolta a jó öreg N? Töltő nélkül adják az XL-t? Nooormális? Okosabb lett volna kivenni pl. a felső kijelzőt a pakkból, azt drágábban lehet (külön) megvásárolni.
  • Laza
    #1454
    Ez kva jó :)
    Van GBA SP-m is, Lite-om meg 3DS-em, pont jó lenne mindhez :)
    Lehet rendelek egyet.
  • zola2000
    #1453
    Én most EZT rendeltem meg, 600 forintért (általában hónapok kérdése mire ideér, 99,4% hogy jó lesz : )
  • Laza
    #1452
    Na, az az USB-s kábel fasza, nem is értem miért nem tudtak egy ilyet belerakni. Én a laptopon kívül már semmit sem töltök hálózatról, szinte mindent csak USB-ről (teló, fényképező) :)
  • zola2000
    #1451
    (hogy itt miért nincs szerkesztés gomb? Nálam ettől a hosszú linktől szétment az oldal)
  • zola2000
    #1450
    A töltő hozzá ennyi:

    http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=3ds+xl+charger&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=0&_okw=&_oexkw=&_adv=1&_udlo=&_udhi=&LH_BIN=1&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&LH_FS=1&_sadis=200&_fpos=&_fsct=&LH_SubLocation=1&_sargn=-1%26saslc%3D0&_salic=1&_fsradio2=%26LH_AvailTo%3D1&_saact=93&LH_SALE_CURRENCY=0&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50

    (néha magam sem értem hogy tudnak az ebay kereskedők ilyen olcsón postázni, de sok dolgot veszek így, eddig minden ideért és jó volt).
  • datadata
    #1449
    Szia, szeretném a segitségedet kérni VPN csatlakozás ügyében. Nekem nem enged limit miatt a Real-VPN regisztrálni, de elméletileg ugyanezt tudja a http://www.tunnelbear.com/ is. Ehhez viszont ez a lépés nem áll rendelkezésemre: "beállítottam a Windows hálózati kapcsolatoknál egy VPN kapcsolatot és megadtam a Real-VPN-nél kapott adatokat az angol szolgáltatáshoz."
    Tudnál esetleg segiteni? Nagyon megköszönném.
    Üdv, Gyuri
  • Sheltem
    #1448
    Hát elég nagy faszság... (jobb szót nem tudok rá).

    Gondold el anyuci akinek gőze nincs ezekről a kütyükről karácsony előtt vásárol a pici fiának. Nem tudja mit vegyen, nézegeti a konzolokat, és 3ds xlre esik a választása. Kisfia a fa alatt ki bontja nagy izgalommal szenteste és kiderül, hogy 4-5 órát tud csak vele játszani mert nincs benne töltő(azt már hozzá se teszem, hogy 2 ünnep között nem egyszerű a boltok nyitvatartása sem).

    Szar húzás volt ez a nintendó részéről akárki akármivel magyarázza meg.
  • Laza
    #1447
    Lite-om van, annak a töltője biztos nem jó a 3DS-hez. Nem is értem, hogy gondolták ezt mikor kitalálták.
  • Sheltem
    #1446
    Azt olvastam, hogy dsi , dsixl töltő is jó hozzá. Szóval elvileg, ha látsz valahol ilyet olcsóé (pl vatera, apronet, hardverapro) azis jó hozzá.
    Azért nézz utána de egyik magyar tesztben ezt olvastam.
  • Laza
    #1445
    Engem az érdekelne mennyi hozzá egy töltő, mert ezt nem adnak. Bezzeg 20 kiló papírt bele tudtak pakolni a dobozba ... ennyit a környezetszennyezésről.
    Legalább egy 20Ft-os USB kábelt tettek volna bele a töltő csatijával.
  • Sheltem
    #1444
    És azis érdekelne, hogy hol lehet megnézni élőben. Szóval ha valaki lát ilyet MM-ben, saturnban akárhol kirakva írja meg legyen szíves.

    (kíváncsi vagyok a felső kijelző képminőségére).

    Köszi
  • Sheltem
    #1443
    Igenigen, engem is érdekelnének a tapasztalatok/vélemények.
  • TDC Geronimo
    #1442
    Na beszerezte valaki az XL modellt? Nézegettem árakat és olyan 58-60 körül mozognak jelenleg
  • Laza
    #1441
    Ha érdekelne valakit Mario Kart figura, az menjen gyorsan valamelyik Kik üzletbe, mert van most cukorkás cucc, amihez Mario meg Yoshi is van !!!
    520 Ft

    Pl a Savoya parkban biztosan van még, a Lurdyban már elfogyott.



    Nekem megvan az eredeti licencelt távirányítós Mario és Yoshi, még külföldről rendeltem őket. A gyerek szerette nyúzni, most kapott sajátot, meg magamnak is szervátam azért :)
    Méretre ugyanakkorák.

    Az eredeti távirányítós:
  • zola2000
    #1440
    friss: még 2012ben jön EURÓPÁBA A PROF LAYTON VS PHOENIX WRIGHT!!!

    http://www.gamer365.hu/show-article.php?id=17559&news
  • darkmore
    #1439
    Még mindig eladó 2db Nintendo 3DS játék.

    Resident Evil: Revelations
    Ár: 7500Ft

    Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars
    Ár: 4000Ft

    Tökéletes állapotban.

    és szerintem olcsóbb vagyok, mint a zavvi/thehut (és gyorsabb, megbízhatóbb is!) ;-)
  • n000rbi
    #1438
    Csak ma a thehut.com-on NintendoDay, leárazásokkal!
  • zola2000
    #1437
    És? Nekem DSből is máig a legelső lite előtti változat van meg, és még a 2012es játékok is mennek rajta :)

    csak a külsőn-méreten alakítgatnak, a gép teljesen ugyanaz marad.
  • darkmore
    #1436
    A Gift-elés (hehe, német nyelvtudással ez már vicces is! NICHT!) arra jó, hogy ha EU-n kívülről rendelsz (itt persze nem ez a helyzet), akkor ha ráírják a csomagra, hogy ez ajándék, akkor nincsen illetékfizetés.
  • kisgabo
    #1435
    Please choose a delivery option:
    International Standard Delivery £0.99

    és kész, nem enged mást a varangy.

    Send this order as a Gift

    Gift Wrap this order.

    ezek mire jók?
  • Vótmá
    #1434
    Fizetési mód (paypal)
    cím ellenőrzés
    Delivery Option itt tudom választani

    Ahogy lejjebb is írtam hiába kértem így, a postás simán csak bedobta.
    Semmit nem kell alá írni. Azért csengetett (borravaló csodákra képes).

    Amúgy megkérdezhetem, hogy mit akarsz rendelni?
    Most látom, hogy megint van Tales of The Abyss. Lehet meglepem magam vele.
  • n000rbi
    #1433
  • n000rbi
    #1432
    #nemtudom]
  • kisgabo
    #1431
    node, hogyan állitható be a tracked?

    amugy röhej, hogy a hazai retek webshopok, még csak válaszra se méltatnak rendelés után.
  • n000rbi
    #1430
    Ahogy írtam korábban is, én mostanában háromszor is rendeltem zavvi-ról, minden esetben gond nélkül megérkeztek a játékok. (persze ismerem a postást, majdnem szomszédom)
  • koccadam
    #1429
    Nekem ez a második rendelésem, az első is sima postával jött,és a mostani is úgy jön,remélem megjön, felénk rendesek a postások, bár ha már pesten lezsebelik akkor bachatom.
  • kisgabo
    #1428
    senki? sajna a sima levelet idegen is kilophatja a ládából...