2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • TDC Geronimo
    #1627
    Kijöttek fire emblem reviewk. Agyondicsérik mindenhol
  • Laza
    #1626
    Olyan aprónak tűnik benne minden.
  • koccadam
    #1625
    Szerintem egyáltalán nem kicsi a kijelző a lego játékokhoz, bár lehet,hogy a MH-nél már az lesz nem tudom,de a LEGO játékokhoz tökéletes.
  • zola2000
    #1624
    Nah újabb nagy nyári megjelenés 3DSre: Project X Zone

    http://www.gamer365.hu/show-article.php?id=18999&news&Eur%F3p%E1ba%20j%F6n%20a%20Project%20X%20Zone

    az eddigi legnagyobb crossover, namco-bandai-capcom-sega.
  • Csibe001
    #1623
    Ez igaz, de nem lett így ezen felesleges rugózni. Lehet epikus játékot csinálni kis kijelzőre is, például Resident Evil Revelations. :)
    Ugyanakkor ha jól csinálják meg MH 3D-jét úgy ahogy mondjuk Zeldában, akkor már szuper lesz, mert mélységet fog kapni. Mondjuk ez csak az én véleményem, de egyik legjobb 3D-je a Zeldának van.
  • Laza
    #1622
    Hát a gép méretéhez képest simán lehetett volna nagyobb a kijelző :)
    Egy MH-ben, ahol majd bazi nagy szörnyeket kell vadászni, kíváncsi leszek milyen lesz azt miniképenyőn játszani.
  • Csibe001
    #1621
    Én Lego Batman demot próbáltam, teljesen elég a kijelző. Elvégre ez kézikonzol.. :)
  • Laza
    #1620
    Én tegnap nyomtam kicsit a LEGO LotR demót, és arra kellett rájöjjek, hogy a sima 3DS képernyője kva kicsi lesz nekem a Monster Hunterhez.
    De most 2 játék miatt ruházzak be egy XL-be? Úgy, hogy ez a gép is áll már egy éve? ..... pffff
  • Fehercsoki
    #1619
    Használt 3DS-t hol érdemes nézni? PH-n 35k a legolcsóbb, és 38k-ért van újan, szóval nyilván ez így nem éri meg... (sok még az újnál is drágább, mi van az emberekkel?:S)
  • zola2000
    #1618
    Nos: az animal crossingal és a pokemonnal én úgy jártam, hogy egy ideig bejöttek, aztán egyszercsak meguntam és abbahagytam mert játszottam mással, de ha kevesebb ds játékom lett volna, akkor tuti hogy jó vétel lenne, a sok tartalom miatt, azért írtam, hogy nem véletlen hogy ezek fogynak nagyon.

    és ilyen szempontból a monster hunter is nagyon hosszútávú, tehát jó vétel lehet.
  • Laza
    #1617
    Monster Hunter 3 ok ..... a körökre osztott RPG-k már kevésbé, kinőttem belőle... Pokenon sosem érdekelt, Animal Crossing főleg :)

    Nálam ez az év a MH éve lesz :D
  • Nagi82
    #1616
    Sziasztok! :)
    Eladó egy Valkyrie Profile - Covenant of the Plumejáték DS- re. Ára: 2500Ft + pk.
    Alig használt (kb. 2-3 óra), kiváló állapotban. Kisfüzetje, tokja is makulátlanul tiszta. Stratégiai szerepjáték. Angol nyelvtudás szükséges!
  • zola2000
    #1615
    Egyébként a fire emblemben, animal crossingban, pokemon xyban, etrian odysseyben, monster hunter 3 Uban egy közös van: aki megveszi garantált a 100+ órás játékidő.

    ebben jók az N kézikonzolok.
  • TDC Geronimo
    #1614
    IGNen van egy összeállítás, hogy mik jönnek idén 3DSre. Idén azért lesz már termés végre. Castlevania demo meg valamikor februárban érkezik
  • koccadam
    #1613
    Én meg innen venném: http://www.zavvi.com/games-3ds/tales-of-the-abyss/10456888.html
  • Vótmá
    #1612
    Vagy láttam még itt is. Csak kérdés, hogy van-e.
  • Vótmá
    #1611
    Én itt vettem.
  • kalimpa
    #1610
    Tales of the Abyss-t keresek, lehet valahol kapni?
  • steweee
    #1609
    Fighting Fantasy játékokat hol lehet szerezni ? nekem új ez , most néztem a jutyúbon hogy van.

    ennyiért megérné beruházni a konzolra ha olcsón lehet hozzá játékot alálni
  • TDC Geronimo
    #1608
    Nem tudom ennyire jók ezek a pokémon játékok? :D

    2 hónap alatt most 2 game is jön nekem ami beszerzős. Végre elő lehet venni gépet megint.
  • koccadam
    #1607
    Nagyon várós!:)
  • Laza
    #1606
    Az a 25mp-nél lévő szembefutás ... az ilyeneken behalok :)
    Ott görkorizik, vagy mit csinál? :D :D

    A harcok legalább meg vannak csinálva normálisan .. a többi meg ... a szokásos.
  • zola2000
    #1605
    Yummy
  • zola2000
    #1604
    Alapos stílusváltás (a fekete-fehér változatnál jobb):
  • n000rbi
    #1603
    Csokit valaki? :)

  • Laza
    #1602
    Én 2012-ben semmit sem vettem rá :D
  • Anubys
    #1601
    A LoS nem rossz játék, de tény, hogy nem Castlevania. A 3DS verziót tuti megveszem, nyár óta az első játék, amit venni fogok a gépre. Elég gyér volt eddig az eresztés.
  • Laza
    #1600
    Ha me szerinted gyó lesz a Castlevania :D
  • Csibe001
    #1599
    Én tiszteletből végigjátszottam meg kíváncsiságból de nem tudom Castlevania-ként kezelni, még akkor sem ha azt mondják "reboot"-ot kapott a széria, de minek? Viszont 3ds-es megint érdekel, amiket láttam videókat tetszettek, s 2D-s játékmenet lesz szóval alap hogy kell az amúgy is vékony idei kínálatba.

    Laza: Ezt miért nekem írtad (#1595)? :D
  • Laza
    #1598
    Mondjuk nálam a LoS is a Castlevaniák megcsúfolása ...
  • TDC Geronimo
    #1597
    Ja meg luigis mansion még idénre. Más nagyon nem jön, ami érdekel :/

    Bár szerintem lesz egy zelda bejelentés E3on és év végén meg is jelenhet
  • TDC Geronimo
    #1596
    Castlevaniat én is várom. Lords of shadow folytatása és a 2. rész előzménye úgyhogy már csak a történet miatt is alap meg jó volt a nagygépes is. 3DSre 20+ órás játékot ígérnek, ennyi volt a LoS is. Nekem bejött videók alapján.

    Lesz demoja is nemsokára elvileg
  • Laza
    #1595
    Hát, az E3-as demó alapján biztosan megvárom az első teszteket. A 'elég 3 ellenfél de legalább azokat üssük 10 percen keresztül' játékmenetet nem szeretem.
  • Csibe001
    #1594
    Nekem amúgy elég karcsú ez így, Castlevania és Luigi-n kívül semmi..meg paper mario majd utólag. :)
  • Csibe001
    #1593
    Youtube. :)
  • zola2000
    #1592
    Nah igen, ehhez képest a nehézsége igencsak túlzás, talán csak a dark souls szivatott meg annyira az utóbbi időben mint annó az etrian odyssey.
  • zola2000
    #1591
    Én a leginkább a prof layton vs phoenix wrightot, és az ace attorney 5öt várom 3DSre, de így sem rossz.

    Egyébként a castlevaniát miért? nem merültem el komolyabban benne, egy sima platformjáték, ahol néha ostorral kell csapkodni, mitől különleges?
  • zola2000
    #1590
    Miért? szerintem aranyosak a monsztái (n_n)
  • koccadam
    #1589
    MMMMmmm, fincsi. Tényleg lesz pár jó cucc most.De castlevania a legvárósabb.
  • Anubys
    #1588
    castlevaniacastlevaniacastlevaniacastlevaniacastlevaniacastlevania :)

    Amúgy, ha lenne egy nem manga style Etrian Odyssey -szerüség, az sem lenne rossz. Az elsőt végigtoltam még DS-en, mert régen imádtam az ilyen Eye of Beholder meg Lands of Lore cuccokat, de az agyam eldobom a gyerekes monsztereken. "Kis gömb nyuszifüllel meg fogacskával hits you for 15 HP"... :)