2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Laza
    #1587
    Csak a MH3-at várom ... de előre félek az egy analóg karos irányítástól, főleg egy ilyen játéknál.
  • zola2000
    #1586
    Ez az év is jól kezdődik

    http://www.ign.com/games/upcoming/3ds?sortBy=popularity&sortOrder=desc

    (luigi mansion, castlevania, animal crossing, monster hunter, fire emblem, devil summoners, etrian odyssey 4)
  • Laza
    #1585
    Miért ne lenne használható? SD méretű kártya kell, de hogy az egy adapter microSD-vel, vagy más, az lényegtelen, mint minden más eszköz esetében :)
  • Tex Murphy
    #1584
    3DS-hez micro SD+adapter használható, vagy csak sima SD?
  • Csibe001
    #1583
    Nem tudom, nekem azért több játék is bejön. :D
    Resident, Zelda, Shinobi, Street Fighter + mario kart és 3dland.
  • kisgabo
    #1582
    mariokart, mariolan 3d, harvest moon 3d.

    nagy karrier.

    de a karirendelő oldalak döglöttek meg.. még ds menne nekik.
  • zola2000
    #1581
    Mivel a DS régi, és 3DSre nincsenek olyan kártyák amikkel 3Ds játékokat lehet játszani, ezért nincs rájuk akkora igény.

    jó, persze 3DSen régi dst lejátszóst lehet venni, de a legtöbben nem azért vesznek 3dst.

    egyébként melyik az a három játék?
  • kisgabo
    #1580
    van 3 játékom 1 1/2 év alatt? a többi hulladék.

    hja, észrevettétekm, hogy kihaltak a wa.z kártya árus site ok?

    ndscarssale... és a többi. lassan kinyirja mint a paypal és a nintendo.
  • zola2000
    #1579
    Ezt nem értem, annyira várod az animal crossingot, és csak azt? (o_O)

    Egyébként PS3mon is kb ennyit nyűglődnek a Yakuzák, Tales of Részek, Ni No Kuni európai kiadásával.
  • kisgabo
    #1578
    mert egy xar? 3d erőltetett, fáj a fej, ds helyett jó ha olcsó, amúgy egy zsákutca.


    2013 közepe animal? 2 éve nyűglődnek vele.

    nekem a wii u is döggyanús...
  • koccadam
    #1577
    Nagyon lement a 3DS ára... :\
  • kisgabo
    #1576
    na, 25 é se kell a 3ds senkinek 2 dög is visszamondta... leszállitom az árát. :)

    Animal Crossing 3DS | Megjelenés: 2013 második negyedév
    ez undoritó...

    játékfelhozatal egyszerűen röhej.
  • zola2000
    #1575
    jah, mondjuk ezek csak a jövő év első felében megjelenő nagyobb címek, az év második felére várható a prof layton vs phoenix wright is (a DQ7 és a DQ monsters mellett) gondolom...
  • Laza
    #1574
    Hát, most aztán nagyon el vagyunk árasztva játékokkal, azt sem tudom hova kapjak hirtelen :D
  • zola2000
    #1573
    Legutóbbi európai N direct:

    Animal Crossing 3DS | Megjelenés: 2013 második negyedév (kelljen?)

    Paper Mario: Sticker Star | Megjelenés: december 7. (KELL!)

    Luigi's Mansion 2 | Megjelenés: március. (esetleg ... )

    Devilish Brain Training | Megjelenés: március 8.

    ESHOP:

    New Super Mario Bros. 2 | Már elérhető a két legújabb DLC.

    HarmoKnight | Megjelenés: március.

    Picross-e 2 | Megjelenés: január.

    Tokyo Crash Mobs | Megjelenés: január 17.

    Hydroventure Spin Cycle | Megjelenés: december 13.

    Wario Land 3 | Már elérhető.


    Castlevania: Mirror of Fate | Megjelenés: március.

    Fire Emblem: Awakening | Megjelenés: április.

    A Dragon Quest 7 remake meg gondolom megint legalább egy évet fog csúszni...

    http://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintendo-Direct/Nintendo-Direct/Nintendo-Direct-638747.html
  • koccadam
    #1572
  • n000rbi
    #1571
    Olcsó? Majdnem hétezer egy tokért?
  • vk90
    #1570
    Nektek mi a véleményetek erről? Gyanúsan olcsó :D
  • zola2000
    #1569
    Na ez is csak ideér, csak nehogy földhöz vágja játék közben a gépet:
  • zola2000
    #1568
    2000ért el lehet adni ilyeneket a vaterán? Én ilyen "apróságokat" így veszek:

    http://search.eim.ebay.hu/?kw=ds+lite+charger&el=3&en=50&elc=-2&ep=1&es=21
  • koccadam
    #1567
    Igen bocsi, elírtam :) Valamiért a Lite-ot írtam,de DSi-t akartam. Úgy tudom, hogy ugyanaz a töltő kell hozzá, mint a 3DS-hez.
  • Anubys
    #1566
    Ds lite töltő pont nem jó, ha ugyanaz kell hozzá, mint a sima 3DS-hez. Dsi töltő inkább...
  • koccadam
    #1565
    Szia!

    Szerintem meg ne vedd 9 ezerért, nagyon nagy lehúzás, inkább vaterán vegyél egy ds lite töltőt 2000-ért :).
    4gb bőven elég, a régi 3DS-hez 2gb-ot adnak,de én azt se tudom telepakolni,pedig pár letöltött cuccom van azért store-ból...

    "Ha jól tudom 3DS XL-hez még nincs Circle Pad Pro de a jövőben várható a megjelenése erre megéri majd befektetni? Mennyire szükséges a Circle Pad Pro a 3DS-hez?" <--- szerintem felesleges, nem sok cím van,ami használja (4-5 kb).

    "Külön stylus-t érdemes e hozzá venni, Van esetleg valami más egyéb kiegészítő amit nem árt hozzá beszereznem?" <--- Stylust felesleges, az origi a legjobb. Én egy védőtokot ajánlok meg a kijelzőkre védőfóliát.

  • koccadam
    #1564
    Én úgy hallottam,hogy MO-n nem lesz Wii U a startkor,a külföldön való nagy kereslet miatt, mert nem szállít ide emiatt a forgalmazó, bár ne legyen igaz a hír :)... Milyen játékaid maradtak meg? Megírod PM-ben?
  • Laza
    #1563
    Az tuti ... csupa multiplatform cím, most még nem éri meg ... főleg ennyiért.
  • Atreuslol
    #1562
    Sziasztok!
    Most tervezem egy Nintendo 3DS XL vásárlását és mivel eddig nem volt hasonló kézi konzolom lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban!

    Először is ha jól tudom akkor a Nintendo 3DS XL-hez nem jár töltő, hanem külön kell venni hozzá vagy valamelyik másik előző Nintendo kézi konzol töltőjét tudom hozzá használni. Nos mivel nekem ez lesz az első kézi konzolom így hát muszáj leszek venni hozzá egyet, a következő lenne ezzel kapcsolatban a kérdésem, http://www.gameshop.hu/3ds/nintendo-3ds-xl-power-adapter-and-cradle-tolto-es-dokkolo-/8914 Nintendo 3DS XL Power Adapter and Cradle (Töltő és Dokkoló) ez a töltő ha minden igaz az eredeti Nintendo 3DS XL töltő amelyhez egy dokkoló is jár, de a képen látható töltőnek a fali csatlakozója nem a magyar szabványnak felel meg a kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy most csak a kép megtévesztő vagy tényleg ilyen a csatlakozója és vennem kell hozzá egy külön átalakítót? Ha ilyen a csatlakozója mit érdemesebb keresni hozzá valamilyen másfajta töltőt vagy egyszerűen csak venni egy átalakítót és el is van intézve az egész?

    Valamint azt is szeretném megkérdezni, hogy az alapból hozzá járó 4gb-os SD kártya elég hozzá vagy érdemesebb már előre venni hozzá egy nagyobbat, mert küszködni fogok a hellyel? Ha érdemes befektetni egy nagyobb kártyába milyen márkájút érdemes venni illetve mekkora a mérete a legnagyobb SD kártyának amit bele tudok tenni a 3DS XL-be (amennyiben jól tudom 32GB de azért szeretném ha más is megerősítené)

    Ha jól tudom 3DS XL-hez még nincs Circle Pad Pro de a jövőben várható a megjelenése erre megéri majd befektetni? Mennyire szükséges a Circle Pad Pro a 3DS-hez?

    Külön stylus-t érdemes e hozzá venni vagy az alap is teljesen megfelelő? Esetleg valami tároló tokot, védő fóliát(nem tudom mennyire érdemes venni hozzá) tudtok ajánlani? Van esetleg valami más egyéb kiegészítő amit nem árt hozzá beszereznem?

    Úgy nagyjából ezek lennének a kérdéseim amikre szeretnék választ kapni, elnézést ha nagy butaságokat kérdeztem igyekeztem előtte körül nézni neten de néhány kérdésre nem találtam biztos választ, bocsi a hosszúra sikeredett postért és előre is köszönöm annak aki elolvasta és segített!
  • kisgabo
    #1561
    na, holnap elviszik ezt a mocskot. maradt pár játék, akit érdekel.

    éljen a wii u, remélem azzal is befürdök.
  • Laza
    #1560
    Nem lenne vele semmi baj, ha max 9,99 eurós áron jelenne meg. Ott a helye.

    Ezt mondom már egy ideje ... csak a konzolos/kézikonzolos játékosdiban képesek még 2012-ben is pofátlanul lehúzni a játékosokat. PC-n már jó ideje mindent nagyjából értékén belül árcéduláznak.
  • koccadam
    #1559
    Én tuti beszerzem majd,attól hogy rövid,csak még nem most :)
  • Csibe001
    #1558
    Pont hogy itt kellő energiát fektettek bele s egy teljesen más retro stílusú játékot teremtettek, ami sikerült is, csak rövidke lett. Viszont annál gyönyörűbb. A legjobb kifejezést használta a legtöbb teszt: looks stunnig..ezért nem értem, hogy miért nem feccöltek több energiát a sztoriba és a hosszúságba, hisz ez egy mese alapú játék, miből tartott volna? :D
  • koccadam
    #1557
    Zavvin most 30font (és így is 13 fontal olcsóbb mint az eredeti ára,pedig most jelent meg :) ... ) érdekes. Szerintem ez is ilyen 13-15 fontos árkategória lesz később.
  • Laza
    #1556
    Én nem csodálkozom ezen ... amikor egy játékot alapvetően nagy gépre csinálnak, csak a több bevétel miatt összevágnak valamit a kisgépekre is, akkor általában ez a vége ... vagy szar, vagy rövid, vagy mindkettő.
    Nem fektetik bele a kellő energiát, nem ez a célplatform, olyan is lesz :)
  • Csibe001
    #1555
    Jó de az is milyen szarul hangzik, hogy van 3 világ aztán csókolom. S a kimaxolás, meg más mesefiguráktól kapott questek, ahol mehetsz vissza adott pályára, s ott lesz a valami amit fel kell venni s korábban nem lesz ott amikor elsőre mész az adott pályaszakaszon, tehát ennél lehettek volna kreatívabbak. Plusz megmenteni mesefigurákat, aztán kísérd el 3-4 szobával arrébb.. :D
    Nem baj, ahogy koccadam is mondta, majd jóárasítva. :D
  • koccadam
    #1554
    Jó,csak a NSMB2-t is azt mondják 4 óra a gameplay, de nagyon nem mindegy,hogy az milyen gameplay. Mert átlehet rajta szaladni, és tényleg vége 4 óra alatt,de ha mindent kiakarsz gyűjteni meg kimaxolni az 10. De egyébként értem mit mondasz.
  • Laza
    #1553
    Hát, pedig minden cikk arról ír, hogy ugyan nagyon jó, de kiba rövid ... max 3-4 óra ...

    Ha egy játék kb minden kritikája részben arról szól, hogy milyen rövid, akkor ott lehet valami :)
  • koccadam
    #1552
    Hát,szerintem tuti nem 3 órás gameplay...én ezekre már nem adok. Lesz ez pár hónap múlva zavvin jóáron :) Majd akkor beszerezzük ;)
  • Csibe001
    #1551
    Buktuk a Power of Illusion-t... :(
    Azt írják, baromi jó, nagyon szemet gyönyörködtető DE kb 3 óra alatt végig lehet vinni, persze teljes áru játék..na majd ha kint látok 10 font körül, beszerzem. :)
  • zola2000
    #1550
    Igen, ahogy írtam a #1541ben, viszont hogy felejthettem ki az etrian odyssey 4et és lesz még új fire emblem is 3dsre.

    Mivel japánban kb a 3ds a fő platform ha kihoznak onnan mindent európában is, nem lesz hiány jatekban ... Jó kérdés hogy magyarországon mi lesz, nemrég jelent meg a project zero 2 európában wiire, de a nintendo magyar forgalmazója nem hozta be hivatalosan, aztán a 3ds még annyira sem megy itt mint a wii (miközben nyugat európában nagyon megy).
  • koccadam
    #1549
    Aha, összekevertem, tényleg Viszont ugyanazt tudja lényegében nem?
  • Csibe001
    #1548
    Jaja, nekem is várós a Mickey. :D