2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • koccadam
    #1667
    Ha te mondod...:)
  • Laza
    #1666
    "Ha annyi, mint egy frissen fejlesztett játéké, akkor annyi."

    Na de ez a baj ... mert még nagy gépen sem annyi egy újkiadás/remake/HD.
  • Laza
    #1665
    Az még sokára lesz :)
  • PHM
    #1664
    Attól, hogy zömében handhelden játszom, még nem tekintek mindent újdonságnak.
    Félreértetted a mondanivalóm lényegét.
    Nem veszem viszont zokon, ha kiadnak a gépemre egy 1-2 generációval korábbi asztali konzolos programot.
    S csupán azért, mert az a játék már régi fejlesztés, nem fogok háborogni az ára miatt.
    Ha annyi, mint egy frissen fejlesztett játéké, akkor annyi.
    Csak azt várom el, hogy a minősége (Értem ezalatt elsősorban a szórakoztató faktort.) legalább olyan szintű legyen.
    Ráadásul az emberek zömének 1, maximum 2 konzol van a birtokában egy időben.
    Közülük néhányan hajlandók a kedvenc játékaikat az új generációs konzoljukra is megvenni, hisz a régit mindenestől eladták pl.
    Egyébként remake téren a Nintendo sem különb a Deákné vásznánál.
    Sok éve bevett szokás náluk is egyes régi játékokat kiadni a kurrensgen konzolra, egyiket-másikat elég silány minőségben.
    Szerintem...
  • koccadam
    #1663
    6500ft körül.
  • Laza
    #1662
    Mondjuk ez nem remake, hanem egy port. A 3D-t beletenni egy játékba kb 3 perc (PC-n bármikor bármivel megcsinálom úgy, hogy gyárilag nem is támogatott). És tőlem jöhetnének ezek tonnaszámra, csak arányos áron.

    És azért azt, hogy valaki csak handhelden játszik, ezért neki minden újdonság nem kéne alapfelállásnak tekinteni :)
    Ez egy spec helyzet, ok, nincs vele baj. De nem kiindulási alap, régen rossz lenne. Ennyi erővel minden új konzolra adjanak ki minden előző generációs játékot, mert lehet az emberünknek ez az első gépe.
  • PHM
    #1661
    Nézzük egy kicsit más aspektusból is a dolgot!
    Nekem például, aki évek óta szinte csak handheld konzolon játszom,
    egy ilyen remake is újdonságként hathat.
    S bár megvan még a N64-em, ha kiadnák a Banjo-kat DS-re, könnyen lehet, hogy megvenném.
    Meg hát az sem feltétlenül biztos, hogy az összes 3DS tulaj rendelkezett/rendelkezik Wii-vel.
  • Laza
    #1660
    Nézd meg mennyi remake ... ott van a DQ is. Remake remake hátán.
    A Nintendo sosem volt ilyen, de már őket is megfertőzte ez a hülyeség ... ok semmi baj nem lenne velük, ha mondjuk max 20 eurós áron jönnének, mint ezer éves játékok újra kiadása, és mellette ontanák az egyéb játékokat.
  • Laza
    #1659
    És mennyiért? Mert nálunk a használt 3DS játékok is arany árban vannak, még a gagyik is ... sajnos.
  • Laza
    #1658
    Mostanában? :) ezek még meg sem jelentek, és jó pár nem mostanában lesz.
  • TDC Geronimo
    #1657
    Miiverse update jöhetne 3dsre is :(
  • zola2000
    #1656
    Nah, fire emblem, monster hunter, etrian odyssey, project x zone (!), inazuma eleven, code of princess, pokexy, animal crossing, mostanában nagy királyság ez a 3DS (még akkor is ha nagy hiányzó a Dragon Quest 7, a Love Plus, és a Bravely Default).
  • koccadam
    #1655
    De egyébként a remake részét értem a mondanivalódnak... :) Kis erőfeszítést tehetnének a játékok terén,és nem csak Marioékat nyomatni,meg régi gameket átportolni, de ha már port,akkor ez pont jó lesz!
  • koccadam
    #1654
    Nem lehet eladni minden játékot 10x....és én sem fogom megvenni megjelenés napján 10+ezrekért... de azért mert neked semmi nem tetszik,még nekem tetszhet.
  • Laza
    #1653
    Jah, hát akinek minden játékot el lehet adni 10x :)

    Ok, viheted, és? Aki valaha akart ezzel a játékkal játszani, az 1000x megtehette ... innentől, hogy hordozható vagy sem, mit sem számít?
    Na, max ha 15$-ért adnák, azt mondom, hogy van értelme ........ de így semmi, csak lehúzás.

    Ne csináljunk már úgy, hogy mekkora királyság az, hogy évekkel ezelőtti játékokat most kiadnak hordozható formában teljes áron ...... ráadásul egy rém egyszerű platformerről van szó, még nem is valami 'tartalmas' játékról.
  • koccadam
    #1652
    Pont attól jó,hogy nem kell a tv előtt rohadnom,ha játszani akarok vele,vihetem bárhova.
  • Csibe001
    #1651
    Jaja, semmi újdonság nem volt megint.. :S
  • Laza
    #1650
    Mitől? Megveheted megint 10+ ezer forintért azt, amit Wii-n már évek óta nyomhat bárki ... sőt, PC-n emulátorral is tökéletesen fut.
    Ilyen játékokat egy konzol végnapjaiban szoktak kiadni.
  • koccadam
    #1649
    Jaja, a Donkey Kong Country Returns 3D az rohadtjó lesz!!!
  • TDC Geronimo
    #1648
    Volt új Nintendo Direct. 3DSre idén aztán jön cucc bőven :D

  • Fehercsoki
    #1647
    Most vettem észre, a PS Vita gépek ára is gyorsan nő használtan! A legolcsóbb használt is drágább mint a legolcsóbb új=/
  • Laza
    #1646
    Aki esetleg a 3DS megjelenés előtt kipróbálná a Monster Hunter 3-at, az megteheti PC-n Dolphin emulátorral (GC,Wii), tökéletesen fut alatta, X360 kontrollerrel tökéletesen irányítható :)

    képernyőmentés
  • koccadam
    #1645
    a DX csodákra képes...sok hülye vaterás, dehát magukra vessenek.
  • Fehercsoki
    #1644
    Most az 5 colos kb. 200x100as felbontású telefonok mennek nagyon, persze kínából rendelik meg ha kifizeted az értékének 5xösét előre és gari nincs persze.
  • Laza
    #1643
    Ott nagyon sok a hülye ... anno tonnaszám vették a 128 meg 256GB-os PENDRIVE-okat 10.000Ft-ért úgy, hogy 1 Ft-ról licitálták fel vagy 60-an. Annyi eszük sem volt, hogy megnézzék, az egyetlen létező 128GB-os pendrive, aminek a másolatát megvennék, 150eFt.
    Ráadásul az eladó nagy piros betűkkel kiírta, hogy a kibontás után semmilyen garanciát nem vállal.

    Konkrétan ezek a termékek már akkor örök bant kaptak az ebayen.

    És meg kell nézi, hogy a sok szar kínai iPhone másolat, meg PSP másolat hogy megy, anno vitték mint a cukrot :)
  • Fehercsoki
    #1642
    Mondjuk vaterán sok a hülye, azért fizetnek 15k-t, hogy valaki a megrendeljen nekik egy 5ks tabletet kínából természetesen mindenféle garancia nélkül...
  • Fehercsoki
    #1641
    Ami a durva, hogy vaterán meg is veszik az ilyen túlárazott 3DS-eket, pedig csak meg kéne nézni árgépet vagy bármi hasonló oldalt:S
  • koccadam
    #1640
    Jaja,ezt én sem értem :DDDDD
  • Fehercsoki
    #1639
    Ja, a 3DS ára meg egyenesen növekszik, legalábbis a sok idióta drágábban adja a használt szarját mint a boltok az újat=/
  • Laza
    #1638
    Ezek a használt 3DS játékok jobban tartják az árukat, mint az arany.
  • Csibe001
    #1637
    Köszönöm!
  • Laza
    #1636
    Ment privi.
  • Csibe001
    #1635
    Az még jobb lenne, de akkor innentől privibe? :)
  • Laza
    #1634
    Ha kell fel tudom tenni vhova angolul.
  • Csibe001
    #1633
    A nemjóját, de jól néz ki!! :)
    Köszi az ajánlást, utánanézek.
  • Laza
    #1632
    Akkor DS-en próbáld ki a Soma Bringert ... sajna angolul nem jelent meg, de a warez változatot lehet patchelni angol fordítással, nagyon jó :)
    Elvileg én megpatcheltem, zóval nekem megvan angolul. Az egyik legjobb DS-es játék.

    Real-time harc, szép grafika, az ember el sem hiszi h ez DS-en megy :)
  • Csibe001
    #1631
    Sajnos akkor (egyenlőre) nem az én játékom. Mondjuk eddig a jrpg-k se voltak azok, most mégis Golden Sun Dark Dawn-t nyomom DS-en. :D
  • Laza
    #1630
    Inkább körökre osztott RPG, taktikázos elemekkel megfűszerezve :)
  • Csibe001
    #1629
    Még sose játszottam Fire Emblem játékkal, ez ilyen taktikázós-körökre osztott stratégia RPG elemekkel megfűszerezve? Vagy pont fordítva? :)
  • Laza
    #1628
    Na, 85 pont a legkevesebb, amit kapott :)
    Majdnem mondtam volna, hogy lesz mit venni a MH3 előtt, de most látom, hogy EU-ba csak áprilisban jön :(

    http://www.metacritic.com/game/3ds/fire-emblem-awakening/critic-reviews