2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • koccadam
    #1787
    Azért majd írd meg, hogy sikerrel jártél-e.
  • koccadam
    #1786
    A legjobb,hogy hülyének nézik az embert ott.Az oldalukon ki van írva,hogy raktáron,de a boltban nincs egy se,se a külső raktárukban.Bementem, hogy egy SF x Tekken kell ps vita-ra,láttam van raktáron. Hát az nincs, nem is volt ilyen játékunk.Mondom akkor az oldalon miért van kint,hogy van raktáron,egyből vihető? Köpni nyelni nem tudott a faszikám...Aztán még 2-3 napra rá is ki volt írva ugyanúgy, nem vették le még ezek után sem...Ez meg hogy olcsó náluk minden,tuti csak nép csalogató,hogy bemenjél,és vegyél helyette mást.
  • Fehercsoki
    #1785
    100% játékkompatibilitás akkor ez mi? Én hiszek neked, csak nem értem akkor miért nem írják ezt oda, hogy 3DS játékok nem mennek vele, én tökre azt hittem hogy ezzel lehet warezolni=/
  • exoterm
    #1784
    Értelmezd: Tökéletesen támogatja a legújabb Nintendo 3DS-t.
  • Fehercsoki
    #1783
    De akkor mit árulnak meg miért? Meg warez játékok miért vannak fent a neten? EZ akkor mi?
  • darkmore
    #1782
    Még nincsen olyan flashkáryta, amiről lehetne 3DS játékokat futtatni (és ha eddig nem volt, akkor szerintem már nem is lesz).
  • Fehercsoki
    #1781
    (PH-n láttam, amúgy nekem nincs 3DSem szóval nem teszteltem)
  • Fehercsoki
    #1780
    3DShez is van, mennek a 3DS játékok is...
  • Laza
    #1779
    Majd kiderül ... potyára tuti nem megyek oda. Hazafelé rájuk csörgök, aztán kiderül. Ha kamuztak többet a közelükbe sem megyek, utálom az ilyet. A többi bolt legalább elmondta, hogy mi a helyzet.
  • Laza
    #1778
    Hö?

    És mit kezdjek egy R4 kártyával, amivel max a DS játékokat játszhatom?
  • koccadam
    #1777
    Áh, ha valakikben nem lehet hinni,akkor az pont a gameshop. Legmegbízhatatlanabb bolt egész magyarországon szerintem.Oldalukon is kiírnak mindent,hogy "Raktáron" aztán mikor megrendeled kiírja átveheted,elmész érte,és mondják nincs.Vagy látod neten hogy "Raktáron", pont arra van utad,bemész kis naívan,hogy megveszed,és mondják nincs, nem is volt.

    Én 3x próbáltam tőlük venni játékot,1x sem jött össze.Mindent áron alul hírdetnek meg,csak sosincs semmi belőle.Szóval arra ne alapozz,hogy azt mondták ma lesz náluk. Persze ettől függetlenül lehet szerencséd lesz,és kivételesen igazat mondtak,így legyen. Ha sikerül megvenni, jó játékot!
  • Fehercsoki
    #1776
    5k egy r4 kártya, miért nem veszel azt? (jó persze nem akarlak warezre buzdítani, de ha drágán adják vagy heteket kell várnod akkor....)
  • Laza
    #1775
    Ah, MM-ben a Nintendo játékok horror áron vannak, talán még drágább mint az 576-ban.

    Délután még írtam emailt azoknak a boltoknak, akik max 11eFt-ért adják a gamet, és a GameShop azt írta náluk lesz ma, úgyhogy meg is rendeltem.
    Kíváncsi leszek.
  • Csibe001
    #1774
    Ez igaz, de amint mondtam egyenlőre baromira nem érdekel plusz most itt a psp amin Symphony of the night isteni s eddig még sosem volt szerencsém játszani vele. :)
  • koccadam
    #1773
    Sajnos ez magyarország :( Akik olcsóbban adják azoknál általában késés van... vagy nem is hoznak be minden játékot. Az 576 meg méregdrága,viszont kb minden van náluk.14 ezret én sem adnék ki érte,akármennyire is jó. Esetleg tegyél majd egy kört a media marktokban.Ott szokott lenni olyan játék,ami kb sehol se kapható az országban :D
  • Laza
    #1772
    Bakker, tud vki olyan boltot, aminek a nevében nincs benne az '576' számkombináció, és lesz holnap MH3 3DS-re?

    Már két boltban is jövő hét közepére csúsztatták a beérkezést, egyedül az 576-nál láttam 'raktáron', de 14eFt-ot már csak nem fogok érte fizetni
  • koccadam
    #1771
    Az biztos,de 3 ezer az 8-9 font, annyiért nem hiszem megkapod mostanság :D
  • Laza
    #1770
    Ebben a MH3 demóban 3D nézetben egy rakat szöveg elmosódott, alig olvasható.
  • Csibe001
    #1769
    Kérdés, hogy milyen irányba.. :D

    koccadam,ne aggódj, megoldom. ;)
    Itt kint több a lehetőség. :D
  • Laza
    #1768
    Sajna a demóból is ez jött le ... a 3D-s grafika sem vált előnyére, mert így összességében csúnyább, mint az elődei ... de hát ugye állítólag 'fejlődik' a világ és a játékipar :)
  • koccadam
    #1767
  • koccadam
    #1766
    3000-es árra még várhatsz egy jó darabig szomoru2]
  • Csibe001
    #1765
    Őszinte leszek, néztem videókat meg olvastam teszteket, s már eleve nem a PS1-GBA-DS vonalat viszi hanem az újat így annyira nem vártam s ennyi utánajárás alapján én max használtan fogom megvenni max 3000 Ft-ért. Sajnos mint sok kedvenc játékomat ezt is utolérte a vég.
  • TDC Geronimo
    #1764
    7 óra volt nekem és nem rohantam, ettől függetlenül nem volt rossz. Szerintem legszebb 3DS játék és az egyik legjobb 3D kihasználás
  • Csibe001
    #1763
    Amúgy azt írták, hogy 10-12 óra lesz a sztori...skill-től függően s akár 20+ is lehet ha mindent meg akarsz találni/fel akarsz fedezni. :)
  • Laza
    #1762
    Elhitted, hogy annyi lesz? :)

    Én azért pénzt nem fogok adni, max ha a MM-ben megint raktár takarítás lesz :D

    Viszont a MH3-at várom ... csak elszomorít, hogy nem lesz benne netes multi. Nem lakik véletlenül valaki a IX. kerület Pöttyös utca környékén? Hátha van vétel :D
  • Csibe001
    #1761
    Én tervezem, de még 39 font itt, igaz nem néztem sok helyen. Annyit meg nem ér meg sajnos..addig kipörgetem a Sotn-ot psp-n addigra talán lemegy az ára. :D
  • TDC Geronimo
    #1760
    Castlevaniat tolta valaki? Nemrég vittem végig, nagyon jó kis játék volt bár a beharangozott 20 órától igen messze volt azért.
  • Csibe001
    #1759
    Itt nem, de máshol igen. :)
  • Demeterf
    #1758
    Èn nagyon megvagyok elègedve a kicsivel, nem bántam meg a vètelt. XL-t nem láttam mèg, de van itthon psp ès Samsung Galaxy S3-mam van 4.8col kijelzővel. De amikor játszok 3ds-en felse tűnik a kissebb kijelző.
  • koccadam
    #1757
    Miért, nem történt?
  • Csibe001
    #1756
    Ennyi hsz-t, azt hittem már történt valami.. :)
  • Laza
    #1755
    Elég érdekes árakon lehet MH3-at előrendelni. 10900 volt a legolcsóbb, de láttam már 16000-ért is :)
    A többség 13-14-ért adná ...
  • TDC Geronimo
    #1754
    Nem kell még egy sima thx :D
  • koccadam
    #1753
    Cserélünk ?
  • koccadam
    #1752
    Pedig pont ezért nem esik szét,mert ha kicsit elmozdul a kezedben a nagy képernyőt kb ugyanúgy látod,de a kis képernyőn szinte minden bemozdulásnál szétesik.
  • Fehercsoki
    #1751
    Ez logikus is egyébként, mert nagyobb képernyőnél kevésbé lehet kihasználni ezt a technológiát, hogy mást lát a 2 szem, mivel kevésbé "oldalról" látod a képernyőt, jobban előtted van.
  • TDC Geronimo
    #1750
    Hát nekem meg pont ellenkező a tapasztalatom a 3D széteséssel kapcsolatban ezt el is felejtettem mondani. Sokkal szellemképesebb, mint a sima.
  • Fehercsoki
    #1749
    Az a baj kicsit messze van és drága a vonatjegy=/
  • koccadam
    #1748
    Gyere el a következő 3dshungary találkozóra,ott megtudod nézni őket és összehasonlítani. Hát mert ha kicsi lesz a kijelző,akkor megbánod,hogy miért nem a nagyobbat vetted.Ami nem is annyira kicsi,de a mai játékoknál szerintem sokkal jobb a nagyobb kép,szükség van rá.