2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Laza
    #1827
    Pf ...

    http://nintendo.web4.hu/cikk/videojatekmegamix-europanak
  • Laza
    #1826
    Hát nagyon kell már a gépnek egy saját Zelda ... érthetetlen, hogy 2 éve van európában és még nincs bejelentve sem. Marioból meg van egy rakat.
  • TDC Geronimo
    #1825
    Luigis Mansion 2-őt tolja valaki? Meg kéne venni ezt is meg most jön fire emblem is... Nem volt valami pénztárcakímélő ez az elmúlt pár hónap :D

    Állítólag a legutóbbi fw frissítéssel pár játékba megszűntek az fps droppok. Lehet vissza volt fogva a gép órajele itt is és most unlockolták. Volt már ilyenre példa korábban. Lehet csak placebo, de elég sok helyen olvastam.

    E3on remélem lesz végre új 3DS zelda bejelentés és új alatt nem valami remaket értek.
  • Laza
    #1824
    A készítők mekkora pénzkereseti 'glitch'-et hagytak a játékban :)

    Van egy lvl1-es küldi, amiben 2 Kelbi szarvat kell leadni és kapsz 800 pénzt. Mondom a falu kijáratánál mindig egy rakás Kelbi van, gyűjtök párat és leadom a questben ... már 3x megcsináltam, mikor nézem, hogy vazze, rewardként mindig visszakapom azt a 2 szarvat amit a küldiért leadok ............... azaz elég 2 szarv, és végtelen mennyiségben lehet ismételgetni a q-t. Ráadásul ugye mindig kapok mindenféle egyebet rewardként ... pl van egy zöld kürt (HP-t tölt), amit 550 pénz/db-ért lehet eladni kapásból, van amikor 2-3 db-ot kapok.

    Mondjuk kva uncsi, maga a művelet kb letesz a küldibe, futok hátra 1m-t és vége van, de a töltögetésekkel elmegy rá jó pár perc.

    20k-ig feltoltam magam (még csak a Great Jaggi leölés után vagyok), jó kis pénz ez itt, alap cuccokat tudok belőle dögivel venni :)
    Többet nem fogom már nyomni szvsz :)
  • Laza
    #1823
    Berendeltem, állítólag a posta is dupla két könyv esetében.
  • Laza
    #1822
    Valaki beszállna Zeldás könyv rendelésbe? Osztozkodhatnánk a postán.
    Bp-ről keresnék jelentkezőt(ket) :)

    Priviben jelezze plz :)

    Amazon rendelés

  • Laza
    #1821
    Vagy jól megzúzni a rendszerét :D
  • Fehercsoki
    #1820
    Ha eladásokat akarnak kb. 40k-ra kéne levinni az alap árát...(xbox is annyi és már azon is sok haszon van)
  • Laza
    #1819
    Ők a gépen is megszedik magukat ... már ha el tudják adni :)

    Szerintem őszig erőltetik ezt az árat, aztán le fogják vinni, mert különben halálra ítélik a gépet. Inkább a szoftverek után akarjanak meggazdagodni, ne a gépek után .... bár jelenleg szoftver ügyileg sem remekel, és a jövője is kérdéses.
  • koccadam
    #1818
    Ezért érthetetlen ez a magas ár a Wii U-nál...
  • Laza
    #1817
    De míg mások úgy szoktak 'drágák' lenni, hogy megjelenéskor az eladási áránál is többe kerülő vasat adnak (alkatrész+gyártás+egyéb költség), addig ez pl a Nintendo termékeknél nem feltétlen igaz.
  • Laza
    #1816
    Végül is a stílushoz amit képviselnek ez jelenleg elég ... de már a Wii-nek kellett volna ilyen hw-el és ilyen áron kijönnie. 2013-ban ami benne van ezen az áron vicc.
    Valószínűleg nem úgy árulják, ahogy a többi konzol gyártó, hogy a bevezetés alatt (és míg a technológia nem lesz olcsóbb) veszteséggel.

    Egyébként tuti a vacak tablet irányító nyomja meg a költséget.
  • TDC Geronimo
    #1815
    A gond az, hogy nem csak grafikával vannak lemaradva, hanem mindennel.
  • Csibe001
    #1814
    Én már belefáradtam az ilyen dumába, hogy "sose az volt a fontos". Unalmas egész egyszerűen. S most picit remélem is hogy észreveszi a Nintendo az eladásokon..
  • koccadam
    #1813
    Minden új cucc drága amikor megjelenik,aztán szép sorjában esik mindennek az ára.
  • Fehercsoki
    #1812
    Jó csak ha nincs benne hardver akkor miért ilyen drága?
  • koccadam
    #1811
    Ja, a Nintendónál next gen csak, mert el vannak maradva grafikailag vagy 5 évvel, dehát náluk sosem az volt a fontos,ezt ti is tudjátok :)
  • TDC Geronimo
    #1810
    Wii U-ra most se jön már semmi, nextgenbe meg még ennyi se fog. Az új motorok közül semmi sem támogatja Wii U-t, Frostbite engine kilőve, új unreal engine úgyszintén. Eladni nem adom már el, mert az az évi 1-2 Nintendo játék, ami kijön majd rá az kelleni fog, de N iszonyat nagyot zakózott ezzel a géppel. Online résznél is a letöltési sebesség elfogadhatatlan, eshop kínálat is szegényes. GDCn most volt egy Miiverse prezentáció, volt egy kép full szobáról és volt kb 8-10 ember. Elég szánalmas volt, de ez mutatja a konzol jelenlegi helyzetét is.

    Más... Próbáltátok fire emblem demot? XLre leszedtem, hát nagyon fasza lett. Átvezetők gyönyörűek, a "2D-s" játéktér és jól néz ki 3Dbe, youtube videón ez nem jön át ugye.
  • Csibe001
    #1809
    WiiU elvileg next gen.. :D
    3DS is kézi konzolok terén. De egyébként egyet értek veled, ezért szereztem be a PSP-t, olcsó és jó sok játék érdekel. S itt kint 4-8 font közötti a játékok ára. :)
  • Fehercsoki
    #1808
    Szerintem jelenleg semmit nem éri meg megvenni... Majd köv. generációs konzolokat.(bár még a mostani PCtől is le vannak maradva:S)
  • Csibe001
    #1807
    Persze hogy mondják, hiszen baromi sok pénzt adtak ki érte. De akinek volt wii-je az már túl van ezen, hogy hű de klassz meg de szép (ez csak wii U-nál) :D Tehát még egyszer nem dől be. Mario-t próbáltam, szép volt meg jó volt, de ez már kevés. Mindenkinek aki kérdezi tőlem mit vegyen, annak inknább PS3-at ajánlok. :)
    Sajnos ez van. De ebben a generációban nekem csak 3DS-em lesz Nintendóéktól. S hozzáteszem, hogy ugye beszereztem egy psp-t s sajnos vagy nem sajnos közel 50 órám van a gépben s még csak GTA-val és Resistance retribution-al játszottam huzamosabban. 3DS is szenved legalábbis nálam, bár tény, hogy Paper Mario és Luigi még nincs meg. Castlevania-ról meg írtam már hogy mi bajom van vele..
  • koccadam
    #1806
    Én is ettől félek Csibe,hogy bukta lesz. Nekem még nem volt alkalmam kipróbálni,de akiknek van mondták,hogy nagyon jó!

    68 az már tényleg közel van a 65 ezerhez (limited XL cuccok ekörül kaphatók)
  • Csibe001
    #1805
    Szerintem WiiU óriási bukta lesz. Próbálgattam itt kint a HMV-ben s egyáltalán nem győzött meg. Hegyekben állnak a készletek is. Én szerintem majd hamarosan lecserélem 3DS-em egy XL-re. :)
    Még gyűjtögetek rá, meg most elsődleges egy normális laptop s majd utána.
  • Laza
    #1804
    Van aki már 68eFt-ért is árul Basic pakkot, az azért már közel van :)
  • Laza
    #1803
    Filóztam is, hogy WiiU-val milyen jó lenne, és akkor lehetne a mentéseket ide-oda nyomatni ... meg azon van online is :)

    De az is még drága, és tuti lesz idén árcsökkentés ... főleg ahogy a konkurencia megjelenése egyre közelebb lesz .... vagy ha nem csökkentenek árat, akkor lapátolhatják a kukába a WiiU-kat, mert ezen az áron nem fogja senki sem megvenni ... már most sem viszik, a játékkínálat is sovány, és egyre több fejlesztő/kiadó dönt úgy, hogy nem készítik el a játékaikat a U-ra ... kíváncsi vagyok mi lesz az E3-on.
  • Fehercsoki
    #1802
    Wii U azért drágább.
  • koccadam
    #1801
    Igen,ez a legnagyobb baj,hogy ha már 50-60 ezer,akkor már asztali konzol inkább,ezért nem váltottam még én sem... Wii U is majdnem annyi mint egy 3ds XL.
  • Laza
    #1800
    Nekem átlátszó műanyag/plexi tok van rajta ... attól a gép mérete, fogása, a gombok mérete, távolsága, nyomása nem változik :)
  • darkmore
    #1799
    Én anno vettem hozzá 2-3 dollárért egy szilikon tokot, azzal kényelmesebb lett ;)
  • Laza
    #1798
    Az a baj, hogy ha kiadnék most 50k-t konzolra, akkor inkább PS3-at vennék :)
  • koccadam
    #1797
    Grat ;)
    3DS XL-en én is nagyon erősen gondolkozom most... de valahogy még az 50 ezer mindig sok érte. Ha vennék,akkor nem az első 3 kiadásból (ezüst,kék,piros...ezek nagyon nem tetszenek). A fehér az nagyon bejön, a pikachu-sat nem venném, fire emblem-es is tetszik, nem tudom,talán egy fehér XL-t vennék legszivesebben,de az meg nincs 50ért :(
  • Laza
    #1796
    Tegnap meg is vettem, belenyomtam vagy 3-4 órát :)

    Nagyon jól néz ki a cucc, a szörnyek jól lettek optimalizálva a kis gépre ... mondjuk erre rásegít, hogy az animációjuk 'életet' ad nekik, egyáltalán nem tűnnek 'gépi műállatoknak' :)

    Már most kismillió gyűjthető kis cucc van benne. Tele vagyok minden szarral.

    Szokni kell azt, hogy játék közben egyszerűen nem lehet, nincs rá opció, hogy fegyvert cserélj, átöltözz. Voltam 2 guild küldetésen, mindkettő 50 perces limittel volt, menteni meg nem lehet. Még szerencse, hogy a 3DS-t csak összecsukom és szeva ... amikor akarom onnan folytatom ahol abbahagytam. Így elég sokat kibír a táskámban, otthon meg töltőre rakva bármennyit ... így sosincs kikapcsolva :)

    Szinte csak 3D nézetben játszom, mert az valahogy kitágítja a teret és sokkal nagyobbnak érzem a képernyőt. 2D-ben mintha nem is lenne olyan éles meg nagyon kicsi minden. Fura ez a kijelző.

    A kamera kezelést szokni kell, de teljesen jó, hogy van a nagy szörnyeknél lockolási lehetőség ... na, sajna nem állandó, csak mikor rányomok a bal felső gombra, akkor lokolja és úgy állítja be a kamerát ... végülis folyamatos nyomogatással simán követhető ... de min egy hold on lockot tehettek volna bele ... főleg, hogy ebbe a kamerakezelési módba csak akkor lehet váltani, ha kiteszem az alsó képernyőre a gombját .............. szóval egy kötelező dolog már kint kell legyen.
    Az érintőképernyős d-pad is jó ... össze lehet húzni a méretét keskenyre, így még jobban el lehet érni.

    De lehet egyszer tényleg be kéne ruházni egy XL-re, mert kibaszott kényelmetlen ez a 3DS ... a fogása, a gombok ... ha egy játék minden gombot használ, mint ez, főleg a ravaszokat, akkor már nagyon kényelmetlen tud lenni.
  • Laza
    #1795
    Na, ma jött meg nekik a cucc, holnap megyek érte.

    Elvileg kompatibilis vele.
  • koccadam
    #1794
    Hehe, végülis igen. Így értem,azt hittem oda-hazafelé útba esik a bolt.Bár elég hülye helyen, kint a pitsába' :)))

    Azt lehet már tudni,hogy a full játék kompatibilis-e a CCP-vel?
  • Laza
    #1793
    Dehogy mentem volna, drága ahhoz az időm, hogy potyára menjek bárhova ... max ha útba esett volna :)
    A többiek legalább korrektek voltak, mert előre közölték, hogy nem lesz.

    Nem vettem máshol, ráér, nem dől össze a világ ha csak jövő héten jutok hozzá, úgyis csak otthon játszanék vele, ott meg van most rengeteg game ami mostanában megjelent, vagy amit ezerrel nyomok :)

    A MH3-ban még az is 'jó', hogy nem hajt a tömeg a multi miatt ... azaz tök mindegy mikor kezdek vele játszani, nem kell a nagyobb tömeggel haladnom ahhoz, hogy normálisan multizhassak ... mivel nincs benne ... ennyi előnye van :)
    Az majd a 4. résznél lesz :D
  • koccadam
    #1792
    Sajnálom,gondoltam valami lesz velük megint.Az oldalukat sem frissítik,nem foglalkoznak a vevővel.Mondjuk szerintem max annyit tehettél volna,hogy elmész megnézni,van-e, max azt mondják nincs.Vettél máshol?
  • Laza
    #1791
    Na, délután megnéztem, nincs raktáron kiírás a neten ... emailemre nem válaszoltak :(
    Mondom nem is veszem a fáradságot, hogy telefonáljak .... kpjk be
  • Laza
    #1790
    Anyám ... a DS játékokhoz, amihez eredetileg is készült a kártya.
    Tehát a DS játékokat is támogató 3DS-en le tudod vele játszani a warez DS játékokat.
    5x kérdezed meg, de elolvasni nem tudod :)
  • Fehercsoki
    #1789
    De akkor meg mi értelme?:O
  • exoterm
    #1788
    "100% játékkompatibilitás" tehát tudod használni 3ds-el. Nem jelenti azt, h 3ds játékokkal is tudsz játszani :D