2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Fehercsoki
    #1747
    De miért bánnám meg? A legjobb az lenne, ha meg tudnék nézni egy simát és egy XL-t is közelről=/
  • koccadam
    #1746
    Az igaz,de simára kiadsz 30-35 ezret,és megbánod az is drága lesz.
  • Fehercsoki
    #1745
    De drága:D
  • koccadam
    #1744
    Ha a helyedben lennék tuti XL-t vennék,sokkal jobb a külső,képe szerintem egyáltalán nem rosszabb mint a simának, jobb a 3D-je egy kicsit,nem esik szét annyira. A mai játékokhoz kell a nagyobb kijelző.
  • Fehercsoki
    #1743
    És úgy mennyit bír?
  • TDC Geronimo
    #1742
    Nem tudom, mert én mindig 3Dben használom.
  • Fehercsoki
    #1741
    Leginkább a jobb üzemidő miatt érdekelne az XL, amúgy szerintem az összes "újítás" inkább hátrány, de ha csak fél órával bír többet akkor jó lenne a sima is. Sima 3DS 2d-ben egy huzamban hány óra játékot bír?
  • TDC Geronimo
    #1740
    Saját magad döntöd el, hogy számít-e a nagyobb képernyőméret vagy sem, de mint mondtam a minősége nem olyan jó, mint a simánál. A gép külső minősége viszont az XL-nél jobb. Ami még nem tetszik az XLben, hogy a hangszórók sokkal halkabbak és szerintem rosszabb minőségűek is, mint a simánál.
  • Fehercsoki
    #1739
    Mert a sima megfelelő árban van, 38k újan használtan 40k:D
  • Fehercsoki
    #1738
    Szóval nem éri meg XL-t venni?:O
  • TDC Geronimo
    #1737
    3DSXL se bírja sokkal tovább. 3D módba fél órával max. Nekem megvan még régi 3DS is és bár képernyője kisebb, viszont a PPI miatt sokkal szebbek játékok meg élesebb a kép. Meg lehet szokni XL-t is, de ha egyből megnézed a sima képét azután gáz, hiába jó nagy a kijelző.
  • Fehercsoki
    #1736
    Nem láttam annyiért, de még ha van is akkor is messze.
  • koccadam
    #1735
    Miért akarsz újonnan venni?Ezeket ha földhöz vágod sem romlanak el :)))
    Használt softmodolt 2 kontrollerrel 25ért szerzel simán.
  • Fehercsoki
    #1734
    Hát 38k egy új softmoddolt wii, 12k+5k a +1 kontroller, az már szinte egy 3DS XL.
  • koccadam
    #1733
    25-ért adtam most el egy Wii-t 3 játékkal. Az azért nem rossz szerintem.3DS-em nekem 3,5 - 4 órát bír, a sima. Azért vannak elég jó játékok Wii-re pedig.
  • Fehercsoki
    #1732
    Egy sima Wii ha veszek mellé 2 kontrollert már drágább mint egy 3DS XL=/
  • Fehercsoki
    #1731
    Sima 3DSel kb 2 órát tudsz játszani egy feltöltéssel=/ Amúgy sima Wii-t nem fogják nagyon elhanyagolni a Wii U miatt?
  • Fehercsoki
    #1730
    Jó csak kb. amit tolnék Wiin(32k újan, ki is fizetném érte, ugyanannyi használtan játékokkal softmoddolva 2 kontrolerrel) az kb. a Sports lenne coopba:D Nagyon komoly játék nincs rá.
  • koccadam
    #1729
    Én is gondolkozom egy váltáson,de 52 ezer nagyon sok érte :(
    Sima 3DS-t lehet venni 30körül 1-2 játékkal már. Wii lehet régi,de még mindig nagyon jóó :)
  • Fehercsoki
    #1728
    Most ahogy néztem csak a sima Wii olcsó, de az meg olyan régi=/
  • Fehercsoki
    #1727
    Az árát én is nagyon soknak gondolom, ennyiből szerintem jobb dolgokat is tudnék venni=/
  • kakaoskalacs
    #1726
    köszi a választ

    teszteket olvasva Xl a nagyobb marokkal rendelkezőknek kedvez.
    plusz egy feltöltéssel +2.5-3 orat birja.

    Nagyon ráfeszültem ,hogy beszerezzek egyet. Utoljára egy gameboy advance SP-m volt amin a nintendo cimeket toltam metroid zelda pokemon mario
    manapság pedig ujra megjött a kedvem hozzá :D Bár 52k az nem kevés érte... :(
  • Fehercsoki
    #1725
    Amúgy szerintetek megéri még simát venni vagy csak az XL?
  • Fehercsoki
    #1724
    Újan ~52k és nem kapsz adaptert omgomg!!!!, használtan meg én 45-ért láttam, de az a 7k ft nem olyan sok hogy használtat vegyek. Meg nem is nagyon árulják használtan, ennek talán az lehet az oka, hogy újan se nagyon veszik=/
  • kakaoskalacs
    #1723
    3DS XL-t hol lehet venni a legolcsóbban ?
    Vagy használtan nézelődjek?

    Üdv!
  • Laza
    #1722
    Ez de kva jó Monster Hunter 3 videjó ... a szörnyek méreteit mutatja be, nagyon állat. Nem egy mai darab, de most láttam először.

    Spoileres, úgyhogy csak az első 1.5 percet néztem meg :)

  • Laza
    #1721
    Az SF4 meg is éri, azokra mondtam amiket írtál. Az egyetlen játék a 3DS-en, amit bárhol, bármikor, bármennyi időre elő tudok kapni egy kis játékra.
  • koccadam
    #1720
    Ennyit bőven megérnek, jó játékok. Nem csak 1 darab van nekik belőle. SF4 nem mai játék,de annál inkább jó. Tekken se rossz,bár nekem 5öt már nem ért meg :D Steel Driver-t vettem,arról jókat hallottam. Pokémon 3ért is nagyon olcsó volt.
  • Laza
    #1719
    Ezek még vannak is, de a kutyának sem kell :)
  • koccadam
    #1718
    Igen kiárusítás volt :) Steel Driver is volt 2.000-ért, meg Thor 3.000-ért, Tekken 5.000-ért stb. Szoktak ilyenek lenni,érdemes figyelni ezeket.
  • Laza
    #1717
    De itt ennyi is van ráírva :)
    Egyébként van még 1-2 játék 2990-ért. Pl DS-re a Pokemon Black Edition is annyi :)

    Most valami kiárusítás lehet, mert ezek mind egy polcra vannak szórva PC-s és egyéb játékokkal olyan címkével, hogy 'meg akarunk szabadulni tőle'.
  • n000rbi
    #1716
    :) Van amikor megkergülnek az MM-esek (vagy félreáraznak) Én régebben kb. ennyiért vettem egy Prof. Layton-t náluk(úgy, hogy 2990-ért volt kitéve, de a pénztárnál derült ki, hogy ja, nem is ennyi, hanem....1990 :D)
  • Laza
    #1715
    Nem tudom mennyiért vetted az SF4-et (mondom másnak is ha érdekli), de tegnap láttam egy darabot az Árkád Media Marktban 1990Ft -ért (!!!!!!!!!!!!!)
  • Demeterf
    #1714
    Holnap jönnek a játèkok:-)
  • Csokis
    #1713
    Ez az Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan játék bizony nagyon tetszik! Meg a zenéje. Hű, nagyon jó hallgatni. A kedvenc számom most ez! Egyszerűen nem tudom abbahagyni a hallgatását.
  • Demeterf
    #1712
    Köszi mindkettőtöknek! SF4, Metal Gear Solid3, Zelda megrendelve. 576-ban most már használt játékok is vannak online shopban. Onnan lesznek.
  • Laza
    #1711
    SF4, teljes értékű SSF4, online mókával. Mondjuk a 3D-t felejtsd el, úgy borzalmas, szigorúan 2D-ben :)
  • Anubys
    #1710
    Nincs mit, ha látsz olcsón doa-t, azt is érdemes beszerezni, mert amúgy szép, és a trial-ok sem rosszak benne, de a normál arcade mode, hogy egy karakterrel végigtolod, ending, stb. ebből is kimaradt. Van egy story módja, ami egy kb 2 órás film, ahol a harcokat te nyomod, de az tipikusan egyszer végigtolod, majd elfelejted kategória. A Tekken messze kerülendő, a psp-s 6 sokkal többet nyújt, mint ez.
  • Demeterf
    #1709
    Köszi! Ahogy olvasgattam én is erre jutottam.
  • Anubys
    #1708
    A tekken egy herélt tekken 6, nincs arcade mód semb enne, és minden single módja totál gáz. A doa valamivel jobb, de szerintem egyértelműen sf4. Media Marktban 3000-ért megkapod, hülyeség lenne kihagyni.